استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
رئیس دانشگاه اصفهان:
رئیس دانشگاه اصفهان گفت: این دانشگاه از مبادله استاد در قالب‌های مختلف مانند فرصت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی استقبال می‌کند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
با محوریت برنامه‌ریزی شهری؛
نخستین رویداد تخصصی بین‌المللی «ایده شو» با محوریت حمل و نقل و برنامه‌ریزی شهری اصفهان ۱۲ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
با حکم رئیس دانشگاه آزاد؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی پیمان داوری دولت آبادی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر منصوب کرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
دبیر علمی همایش بین‌المللی دانشگاه سبز:
دبیر علمی همایش دانشگاه سبز از اجرای طرح تصفیه و بازچرخانی پساب خاکستری در خوابگاه‌های دانشگاه اصفهان خبر داد و گفت: این طرح به عنوان یک نمونه عملی در این همایش ارائه می‌شود.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان:
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: از نخستین روزی که در کشور با معضل سیل روبرو شدیم و خسارات بسیاری به مردم وارد کرد، بیش از یک هزار دانشجوی بسیجی جهادگر در سطح دانشگاه‌های استان اصفهان اعلام آمادگی کردند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
یادداشت دانشجویی|
تشکل‌های دانشجویی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باید برنامه‌ریزی و گفتمان سازی داشته باشند و بر این باور باشند که نسل جوان می‌تواند برای پذیرفتن مسئولیت در کشور آمادگی پیدا کند.
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
دبیر کنفرانس اینترنت اشیاء:
دبیر علمی کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء گفت: ۱۰۰ مقاله به کنفرانس بین المللی اینترنتی اشیاء و کاربرد‌ها ارسال شده است.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
معاون پژوهشی دانشگاه کاشان:
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: این دانشگاه در نظام رتبه‌بندی آی اس سی «ISC» در شاخص پژوهش رتبه پنجم را در میان دانشگاه‌های جامع کشور کسب کرد.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان به مناسبت روز ملی فناوری صلح آمیز هسته‌ای در بیانیه‌ای نوشت: مطالبه جدی مردم ایران از مسئولین حل مشکلات معیشتی و رفع گره‌های اقتصادی است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
محزونی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه ۲ گروه جهادی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناطق سیل زده لرستان اعزام شدند، گفت: سیل زدگان نیاز به کمک‌های مردمی دارند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
چهارم اردیبهشت ماه؛
کنفرانس ملی نانو ساختار‌ها علوم و مهندسی نانو چهارم اردیبهشت ماه در ۱۴ محور در دانشگاه آزاد کاشان برگزار می‌شود.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
آقابابایی در گفتگو با دانشجو:
سردبیر نشریه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان با اشاره به فعالیت‌های این نشریه دانشجویی در سال گذشته گفت: مطالبه‌گری و بیان سخن و حرف دانشجو وظیفه اصلی نشریات دانشجویی است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار