استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
با حکم وزیر علوم؛
عضو هیئت علمی جوان دانشگاه صنعتی اصفهان با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری، برای مدت ۲ سال به عنوان رایزن علمی ایران به کشور چین می‌رود.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
در آئین اهدای چهارمین نشان پژوهش کاوی استان اصفهان، که به همت جهاد دانشگاهی استان اصفهان برگزار شد، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان، عنوان پژوهشگر برگزیده را کسب کرد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مدیر خبرگزاری فارس در استان اصفهان گفت: با اطلاع رسانی دقیق و پیگیری به موقع مسئولان، مشکلی پیش نیامد و دیشب وضعیت شهر و خیابان امام خمینی (ره) اصفهان به حالت عادی درآمد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
وزارت دفاع خبر داد
وزارت دفاع در بیانیه‌ای اعلام کرد که حمله ریزپرنده به یکی از مراکز این وزارتخانه در اصفهان موفق نبوده است.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
معاون رئیس جمهور در اصفهان:
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: دانش‌بنیان‌ها در ترسیم آینده حکمرانی کشور نقش‌آفرینی کنند.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
معاون وزیر نیرو و رییس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) گفت: کشور در ۲ سال گذشته به‌دلیل مصرف فزاینده گاز و برق در زمستان و تابستان با ناترازی انرژی مواجه شده است.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشت: انتظار ما از دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی، بررسی ارتباطات داخلی و خارجی جاسوس‌ها است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
معاون استاندار اصفهان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی احداث و بهره برداری از بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در اصفهان خبر داد.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیانیه‌ای اعلام کرد که اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه چیزی جز تاکتیک‌های رسانه‌ای در جنگ ترکیبی نیست.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی در رویداد اینوتکس پیچ اصفهان تاکید کرد
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: نگاه ما ایجاد ارتباط بین عناصر اکوسیستم است. ارتباط پارک‌های علم و فناوری به عنوان منبع و ذخیره فناوری کشور با سایر عناصر اکوسیستم فناوری و نوآوری الزامی است.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه‌ای نسبت به قرار دادن نام سپاه در گروه‌های تروریستی واکنش نشان داد.
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲
دانشگاه صنعتی اصفهان روز‌های ۲۹ و ۳۰ دی ماه با برگزاری مرحله اول آزمون سراسری ۱۴۰۱، میزبان بیش از ۹ هزار داوطلب دختر و پسر است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار