استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
کریمی در گفتگو با دانشجو:
معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: اردوی جهادی در مناطق محروم شهر اصفهان با حضور ۱۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر این استان برگزار شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
کامران نژاد:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: نشست تخصصی مصوبات مجلس درباره آموزش و پرورش امروز، ۱۹ آبان در دانشگاه فرهنگیان نجف آباد برگزار می‌شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
سلیمان در نماز جمعه خوراسگان:
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: غفلت آموزش و پرورش از نبودن هیچ نشانی از لانه جاسوسی در بین کتاب‌های درسی دانش‌آموزان و دانشجویان قابل توجیه نیست.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
در شهرستان خوراسگان؛
محسن سلیمان، نماینده دانشجومعلمان بسیجی اصفهان و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خوراسگان سخنرانی می‌کند.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
با پیگیری خبرگزاری دانشجو؛
رئیس اداره محیط زیست حفاظت از محیط زیست اصفهان از ورود دستگاه قضایی به مشکلات معادن در جوشقان قالی و پیگیری قضایی این مشکلات خبر داد.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
۲۲ آبان؛
معاون پژوهشی و فناوری بسیج دانشجویی اصفهان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو از برگزاری کارگاه مطالعات آمریکا در دانشگاه اصفهان خبر داد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
قسمت سوم مستند ویدئویی؛
فعالیت معادن در همسایگی منازل مسکونی در جوشقان قالی اعتراضات بسیاری را برانگیخته است که این موضوع در قسمت سوم مستند ویدئویی «کرکس را دریابید» مطرح شده است.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
در حوزه حمل و نقل ریلی؛
دانشجویان صنعتی اصفهان مقام نخست مسابقات بین المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی را در رقابت با پژوهشگران ۵۳ کشور کسب کردند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
تشکل‌های دانشجویی اصفهان:
تشکل‌های دانشجویی اصفهان طی بیانیه‌ای اعلام کردند: ۱۳ آبان روز تجلی روحیه استکبارستیزی ملت عاشورایی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران است.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
در نشست دبیران؛
دبیران برتر قرارگاه‌های استانی شهید احمدی روشن در نشست استانی دبیران این قرارگاه دانشجویی تقدیر شدند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
اتحادیه اروپا در قالب برنامه اراسموس پلاس که تنها یکی از پروژه‌های علمی بین المللی این اتحادیه به شمار می‌رود، با پرداخت کمک هزینه تحصیلی، دانشجویان و استادان دنیا را جذب می‌کند.
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
همراه با تقدیر از خانواده شهدا؛
بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان به مناسبت ۱۳ آبان گردهمایی دانشجویی با عنوان «زنده باد مرگ بر آمریکا» را برگزار می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار