استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان:
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای به مسئولان این استان هشدار داد که مراقب توزیع اقلام بهداشتی تقلبی در بسته بندی های عادی باشند که موجب تشدید بحران نشود.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
اطلاعیه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اطلاعیه‌ای تعطیلی دروس تئوری و برخی کارآموزی‌های این دانشگاه را تا ۲۲ فروردین تعطیل اعلام کرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
منصوری در گفتگو با دانشجو:
معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: امسال حدود ۳۰۰ نفر سهمیه برای پذیرش دانشجویان در اصفهان درنظر گرفته شده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
براساس فراخوان؛
دانشگاه کاشان از میان دانشجویان و دانش آموختگان استعداد‌های درخشان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
با اهدای شاخه گل؛
مسئولان دانشگاه علمی و کاربردی اصفهان از جهادگران عرصه سلامت تقدیر کردند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
بیانیه بسیج دانشجویی اصفهان:
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه شماره ۱۱ خود وضعیت ارائه محصولات بهداشتی مبارزه با کرونا در استان اصفهان در روز‌های اخیر را ارائه کرد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به ظریف:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان در نامه‌ای به وزیر امور خارجه درخصوص ورود پزشکان خارجی به کشور و احتمال آسیب به سلامت جامعه هشدار داد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
بیانیه بسیج دانشجویی اصفهان:
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای، ضمن اعلام رونق تولید اقلام پیشگیری از کرونا در اصفهان، نسبت به عدم توزیع عادلانه،کنترل قیمت ها و نبود اقلام بهداشتی در برخی شهرستان ها هشدار داد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
یادداشت دانشجویی |
این یک روایت نیست، یک حکایت است از مردم همین سرزمین؛ که هم نشینی با آن‌ها همپایه جهاد در راه خداست!
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
گزارش ویدئویی |
مسئولان کمیته های قرارگاه مقابله با کرونا در بسیج دانشجویی اصفهان به تشریح فعالیت های خود در بخش های مختلف مقابله با کرونا پرداختند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
بسیج دانشجویی اصفهان در بازدید نامحسوس داروخانه ها؛
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه‌ای گزارشی از وضعیت داروخانه‌های شهر اصفهان و برخی شهرستان‌های این استان را منتشر کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
کریمی در پخش زنده اینستاگرام:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: شیب مبتلایان به کرونا در اصفهان به شدت صعودی است و استاندار لازم است که تصمیمات جدی‌تری برای عدم حضور مسافران در استان بگیرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار