اصفهان
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام:
رییس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام Isc گفت: دانشگاه کاشان توانست در نظام رتبه‌بندی تایمز در سال ۲۰۱۹ در بین دانشگاه‌های جامع رتبه نخست و در ردیف ۵۰۰ تا ۶۰۰ جهان قرار گیرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
نادرالاصلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول برگزاری اردوهای علمی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: دوره آموزشی ایران ۱۴۳۵ از امروز تا ۳ اسفند در اردوگاه شهدای درچه اصفهان برگزار می‌شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
در بیانیه‌های جداگانه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان، آذربایجان شرقی و آزاد محمود آباد در بیانیه‌های جداگانه‌ای حادثه تروریستی زاهدان را محکوم کردند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۰
نادرالاصلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: نخستین دوره آموزش عرصه‌یابی نوین اردو‌های جهادی با حضور ۵۰ نفر از مسئولان اردو‌های جهادی دانشگاه‌های استان در روز‌های ۲۵ و ۲۶ بهمن برگزار خواهد شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
همزمان با چهلمین سالگرد پیروز انقلاب؛
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از دستاورد‌های علمی و فناورانه پژوهشگران در استان اصفهان بازدید کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۷
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
دانشگاه صنعتی اصفهان از سال ۵۶ با ۸۰۰ دانشجو کار خود را آغاز کرد و این در حالی است که در زمان حال ۱۱ هزار دانشجو در مقاطع مختلف در این دانشگاه تحصیل می‌کنند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
از روز گذشته؛
دوره آموزشی نخبه پروری بانوان انقلابی در دانشگاه آزاد اصفهان از روز گذشته شروع شده و تا ۲۱ بهمن ماه جاری ادامه خواهد داشت.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان:
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در خصوص اظهارات محسن رفیق دوست در مورد میزان حقوق مسئولان اعلام کردند: شکل‌گیری روحیه اشرافی‌گری در برخی مسئولان برخلاف خواسته امام است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
با موافقت گروه آموزشی؛
دانشگاه اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانشجویان کارشناسی این دانشگاه می‌توانند ۱۰ درصد از دروس خود را به صورت مجازی بگذرانند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
صالحی در گردهمایی مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: می‌طلبد که در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ادراک مخاطب را در حوزه دستاورد‌ها تقویت کنیم و در حوزه مسائل فرهنگی نیز به استارتاپ‌ها باید توجه بیشتری شود.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش|
صدای معلم به جایی نمی‌رسد؛ دلسوزانه تعلیم می‌دهد و ساده زیستی و کوخ نشینی را به کاخ نشینی ترجیح می‌دهد؛ تربیت این نسل است که آرامش درونی و امنیت همه جانبه‌ نسل آینده را ضمانت می‌کند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
چهار تشکل دانشجویی دانشگاه کاشان:
چهار تشکل دانشجویی دانشگاه کاشان پیرو بازرسی آژانس از دانشگاه‌ کاشان در بیانیه‌ای نوشتند: ریاست دانشگاه با علم به اینکه این کار در خلاف استقلال کشور است، با بازرسان همراهی و موضوع را نیز پنهان کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار