استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱
مدیر دانشجویی دانشگاه کاشان گفت: بیش از ۱۵۰ دانشجوی دختر دانشگاه کاشان با استقبال مسئولان دانشگاه و خانواده‌هایشان برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی امسال اعزام شدند.
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۳
پژوهشکده مشترک پژوهشگاه قوه قضائیه، دانشگاه اصفهان، دادگستری استان و مرکز مدیریت حوزهٔ علمیه استان اصفهان افتتاح شد.
۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶
جانشین فرمانده انتظامی استان از شهادت ۲ تن از مأموران انتظامی شهرستان اصفهان در درگیری مسلحانه با قاتل یک شهروند خبر داد و گفت: در این درگیری مسلحانه قاتل به هلاکت رسید.
۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳
پیکر دانشجوی جهادگر و مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه پیام نور اصفهان امروز در گلستان شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام داعش در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ اعلام کرد که خون شهید این جنایت باعث اتحاد بیشتر مردم ایران خواهد شد.
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست کردند تصویب قانون اصلاحات بسیج سازندگی ناظر به قانون شهدای جهادگر تسریع شود.
۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
رئیس دانشگاه کاشان از رتبه ششم این دانشگاه در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی براساس گزارش وزارت علوم خبر داد.
۰۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
طغیانی مطرح کرد
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از توسعه شهرک‌های صنعتی اصفهان گفت: همه شهرک‌های صنعتی اطراف اصفهان نیروی کار ندارند. تأمین نیروی کار از راهی غیر از مهاجرت امکان دارد؟
۰۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
معاون توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تکمیل فرآیند اجرایی موافقت‌نامه‌های شهرک و معاونت علمی و همچنین تزریق وجوه مصوب از سوی معاونت پیگیری می‌شود.
۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴
استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان گفت: ایده خارج شدن جایزه مصطفی(ص) از تهران و میزبانی سایر استان‌­ها در راستای استفاده از سرریز دستاورد‌های این جایزه برای سایر نقاط کشور است.
۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
طغیانی خبر داد
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از انتقال مالکیت کارخانه ریسباف از بانک ملی به وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با هدف ایجاد موزه بزرگ اصفهان خبر داد.
۲۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
رئیس دانشگاه اصفهان:
رئیس دانشگاه اصفهان در دیدار با سفیر کشور دانمارک در دانشگاه اصفهان بر نقش کلیدی دیپلماسی علمی در تقویت همکاری‌های اقتصادی تاکید کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار