استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
گزارش |
صنایع آب‌بر علاوه بر آنکه خود از منابع آبی بیش از آنکه ادعا می‌کنند، بهره می‌برند، باعث مهاجرت بیشتر مردم به فلات مرکزی و اصفهان می‌شوند که این هم باعث افزایش مصرف آب می‌شود.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
اسفند ۱۴۰۰؛
مرکز رشد دانشگاه آزاد فلاورجان با هدف معرفی کسب و کار‌های شناخته نشده، جشنواره استانی کسب و کار‌های خلاقانه را در اصفهان برگزار می‌کند.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان:
رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: نهادینه شدن پژوهش کاربردی، تربیت دانش‌آموختگان ماهر و آشنا به حوزه کاربرد و تکمیل زنجیره ایده تا محصول از مزایای راه‌اندازی سامانه "نان" در وزارت علوم است.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
گزارش |
ذخیره سازی منابع آبی روی زمین و در معرض نور خورشید، شیوه ذخیره سازی در کشور‌هایی است که نگران از دست دادن منابع آبی خود نیستند، نه ایران که بیش از سه چهارم بارش‌ها در آن را آفتاب تبخیر می‌کند.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
از سوی شورای چهارجانبه؛
شورای چهارجانبه حل مشکل آبی اصفهان متشکل از استاندای اصفهان، شرکت آب منطقه ای، اداره کل جهاد کشاورزی و صنف کشاورزان این استان بسته راهکار‌های احیای زاینده رود را ارائه کرد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
در آخرین رتبه بندی گرین متریک؛
دانشگاه کاشان عنوان دومین دانشگاه سبز ایران در نظام رتبه‌بندی بین المللی گرین‌متریک ۲۰۲۱ را کسب کرد
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
معاون وزیر نیرو خبر داد؛
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: پروژه ساخت واحد‌های دوم و سوم بخار در نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان تا ۸۰ درصد پیشرفت داشته و تا تابستان سال آینده تکمیل می‌شود.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
انتشاری در گفتگو با دانشجو:
محقق حوزه مدیریت آب گفت: یکی از مشکلات آب، نداشتن نقشه راه است. اگر این نقشه راه در کل استان و کشور پشتیبانی شود و از پراکنده گویی پرهیز شود، احتمال موفقیت آن چند برابر می‌شود.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
نویسنده آمریکایی:
نویسنده و فعال سیاسی آمریکایی گفت: فعال سیاسی آمریکایی بیان داشت: آمریکا در حال فاسد شدن و شکست اجتماعی است و در همین راستا با انسان‌هایی مواجهیم که کیفیت آن‌ها در حال تغییر است.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
دانشجویان معماری دانشگاه آزاد اصفهان با ارائه «پلتفرم صورتی» در بیست و یکمین جایزه معمار به مقام نخست در حوزه بازسازی رسید.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
فردا، ۲۱ دی؛
سمینار تخصصی بررسی ابعاد دیپلماسی میدان و سیاست فردا، ۲۱ دی، به همت معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و هسته بین‌الملل دانشجویی استان اصفهان برگزار می‌شود.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
با حکم وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی کوروش ساکی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان منصوب کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار