استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
گزارش |
پس از کش و قوس‌های فراوان اعضای هیات مدیره شرکت پلی اکریل اصفهان تعیین شدند؛ اما حضور برخی اعضای حقوقی آن، غیرقانونی است و سازمان بورس با آنان برخورد انضباطی می‌کند.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اطلاعیه‌ای، شیوه برگزاری امتحانات مجازی در پایان نیم سال اول را اعلام کرد که براساس آن دانشجویان برای سوالات چهارگزینه‌ای ۴۵ ثانیه زمان دارند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
دبیران شورای صنفی دانشگاه‌های فرهنگیان کشور:
دبیران شورای صنفی دانشگاه‌های فرهنگیان کشور در نامه‌ای به نمایندگان کمیسیون تلفیق بودجه، اعتراض خود را به مسأله کسورات غیرقانونی از حقوقشان اعلام کردند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
درصورت اختلال فنی حین امتحان،
مدیریت آموزشی دانشگاه اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در صورت ایجاد اختلال فنی در زمان برگزاری آزمون، امکان برنامه ریزی و تجدید آزمون با هماهنگی گروه آموزشی وجود خواهد داشت.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
در رشته‌های فیزیک و ریاضی؛
پژوهشگران و فارغ التحصیلان دانشگاه اصفهان در دهمین جایزه شهید علی‌محمدی در فیزیک و سومین جایزه شهید علی‌محمدی در ریاضیات موفق به کسب رتبه شدند.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
دانشگاه صنعتی اصفهان فراخوان جذب همکار از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای را منتشر کرد.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در بیانیه‌ای اعلام کرد که آیت الله مصباح روح تحول خواهی را بر بسیج دمید و جریان انقلابی را از دام شبهه‌آلود هوسرانان تمدن غرب و شرق نجات داد.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
پورپیرعلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان گفت: سومین فاز کمک مومنانه در این دانشگاه در سه مرحله تأمین بسته‌های غذایی، بسته‌های لوازم التحریر و ایجاد شبکه خیرین محلی برنامه‌ریزی شده است.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه صنعتی اصفهان:
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه صنعتی اصفهان در نامه‌ای به نمایندگان مردم استان در مجلس اعلام کرد که تصویب کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق نمایانگر اقبال نمایندگان به بودجه‌ای بدتر از برجام است.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
به همت محققان دانشگاه؛
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان برای نخستین بار در کشور موفق به طراحی و ساخت پمپ‌های ورتکس دو فازی با قابلیت نانوحباب ساز شدند.
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
جمعه، ۱۲ دی؛
مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی، شهید ابومهدی مهندس و شهید فخری زاده به همت بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان، جمعه، ۱۲ دی، در مزار شهید حججی برگزار می‌شود.
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
دهقانی فیروزآبادی در جمع دانشجویان اصفهانی:
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد عزمی جدی برای تبدیل شدن به دانشگاه نسل سوم از خود نشان داده و در حال رسیدن به مرحله عملیاتی آن هستیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار