استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
گزارش |
طرح تقسیم استان سیستان و بلوچستان به شکل جدی از سال ۹۶ مطرح شد و حالا با اعلام وصول در مجلس عملیاتی شده است؛ طرحی که موافقان سرسخت سه سال پیش آن ترجیح می‌دهند حالا سکوت کنند.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زابل:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زابل راهکار حل مشکل حق آبه رود هیرمند را دیپلماسی فعال دانست و گفت: به دلیل این‌که این تالاب بین‌المللی است می‌توانیم از کنوانسیون‌های تالاب‌های بین‌المللی در راستای احیای حیات در این تالاب استفاده کنیم.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن سیستان و بلوچستان با حکم فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان منصوب شد.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با اعضای هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
مصاحبه با فعال استانی| قسمت دوم
دبیر مجمع مطالبه‌گران محیط زیست کشور گفت: متأسفانه، کیلومترها از زمین‌های کشاورزی مردم و کشورمان پشت دیوار مرزی ایران و در قسمت افغانستان باقی ماند و استراتژی این قضیه نیز هیچوقت مشخص نشد که چرا باید این زمین‌ها پشت دیوار مرزی ایران می‌ماندند
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: طرح راه مهندسی برای دومین سال پیاپی در سطح دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
مصاحبه با فعال استانی| قسمت اول
دبیر مجمع مطالبه‌گران محیط زیست کشور گفت: در شمال استان سیستان و بلوچستان به شدت درگیر با خشکسالی هستیم. جنوب استان نیز گا‌هاً به دلیل نبود زیر ساخت مناسب با سیلاب درگیر می‌شوند. در حقیقت در قسمت پایینی استان مدیریت آب نداریم و در قسمت شمال، اصلا آبی نداریم.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱
رئیس دانشگاه زابل:
رئیس دانشگاه زابل گفت: شهیدان به معنای واقعی عندربهم یرزقونند، آنان از جان شیرینشان گذشتند تا دشمنان نتوانند به جان، مال و ناموس این ملت شریف دست درازی کنند.
۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
در مسیر امدادرسانی به سیل‌زدگان؛
آب باران با همت نیرو‌های امدادی و جهادی از ۸۰ درصد خانه‌هایی که به واسطه بارش شدید در شهر بندری کُنارک دچار آبگرفتگی شده بودند تخلیه شده است، اما کمی آنطرف‌تر اهالی روستا‌های شهرستان دشتیاری همچنان درگیر تبعات ناشی از سیل هستند و به کمک‌رسانی نیاز دارند.
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
معاون اقتصادی جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان:
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از خسارت ۲ هزار و ۵۱۸ میلیارد ریالی سیل به کشاورزی این استان خبر داد.
۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
آیین افتتاح اتاق تندرستی دانشگاه زابل، همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با حضور برخط معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد.
۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
وزیر نیرو در جلسه ستاد بحران سیستان و بلوچستان:
وزیر نیرو در جلسه ستاد بحران سیستان و بلوچستان گفت: بزرگترین محموله کمک‌رسانی به صورت هوایی امروز چهارشنبه وارد سیستان و بلوچستان می‌شود که باید با رعایت شئون و کرامت مردم، توسط فرمانداری‌ها و نظارت نیروی انتظامی بین مردم توزیع شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار