استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان خطاب به مولوی عبدالحمید:
جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان سیستان و بلوچستان ۲۶ دی‌ماه با صدور بیانیه‌ای ضمن نقد مواضع اخیر مولوی عبدالحمید خواستار حضور وی در جلسه پرسش و پاسخ با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان شدند.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
استاندار سیستان و بلوچستان:
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توکل بر خدا و کار جهادی یقین داریم آینده‌ای روشن در انتظار این خطه از ایران اسلامی است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱
وزیر نفت در سیستان و بلوچستان خبر داد؛
وزیر نفت با تأکید بر اینکه یکی از مشکلات اساسی در سیستان و بلوچستان کمبود جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های سوخت است، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی ساخت ۴۰ تا ۵۰ جایگاه سوخت و سی‌ان‌جی در این استان طی نشستی در استانداری مطرح و در صورت تصویب در شورای اقتصاد کمبود در این زمینه برطرف می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
مخبر در حاشیه سفر به سیستان و بلوچستان:
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم مشکلات کم‌آبی و خشکسالی سیستان و بلوچستان بویژه منطقه سیستان را به طور ویژه مورد رسیدگی قرار می‌دهد تا این مشکلات به صورت ریشه‌ای حل شود.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
رئیس سازمان امور دانشجویان:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: صنعت، اقتصاد، تجارت و زیست دریایی از جمله ظرفیت‌های بسیار بزرگ دریا است که با وجود دریا در شمال و جنوب کشور متاسفانه مغفول مانده است.
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶
در نمازجمعه شهرستان زابل صورت گرفت؛
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان در نقد بی‌کفایتی برخی مسئولان استان در نمازجمعه شهرستان زابل قرائت شد.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای ضمن نقد مواضع اخیر مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان خواستار حضور وی در جلسه پرسش و پاسخ با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان شدند.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲
امام جمعه زاهدان:
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: در مسائل استان گاهی مواردی مطرح می‌شود که پاسخ به آن‌ها باید مودبانه و اقناع کننده باشد تا اگر کسی با آن حرف در دلش شبهه ایجاد شده با شنیدن پاسخ‌های شما رفع شبهه شود.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
امام جمعه شهرستان نیمروز:
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: درخصوص بحران اخیر مردم، چون از قبل اطلاع رسانی خوبی نشده بودند، در تحیر و سرگردانی نمی‌دانستند که باید در کدام صف بایستند، صفحه بنزین و نانوایی و کپسول گاز کم بود، صف نفت و اورژانس بیمارستان هم اضافه شد.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون ۱۲ هزار و ۸۶۶ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در محدوده شهرهای تحت پوشش این اداره‌کل واریز وجه اولیه را انجام داده‌اند.
۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
روز شنبه مورخ ۲۴ دی ماه ۱۴۰۱ کلیه دستگاه‌های اجرایی، کلیه مدارس (تمامی مقاطع)، دانشگاه ها، بانک‌های حوزه سیستان به استثنای دستگاه‌های خدمات رسان و امدادرسان تعطیل اعلام می‌گردد.
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۶
فرمانده انتظامی خاش از کشته شدن ۲ نفر و کشف یک قبضه سلاح جنگی طی درگیری مسلحانه اشرار مسلح در این شهرستان، خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار