استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه با برگزاری بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در عرصه‌های مختلف در سال ۹۸، موفق به کسب ۱۰ مقام برتر شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
در گفتگو با دانشجو عنوان شد:
مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا در سیستان و بلوچستان از گندزدایی شبانه چندین شهر این استان به دلیل شیوع کرونا ویروس خبر داد و گفت: روزانه ۲۰۰۰ عدد ماسک و گان در کارگاه‌های دانشجویی تولید می‌شود.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان از خسارت جانی نداشتن سیل اخیر در این استان خبر داد و گفت: گرپه‌های جهادی برای برآورد خسارات راهی مناطق سیل زده شده اند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
در نامه‌ای؛
ستاد مشترک مبارزه با کرونا دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در نامه‌ای به روسای آموزش پرورش این استان و شهرستان‌های زابل، ایرانشهر و هیرمند آمادگی خود را مبنی بر آموزش مجازی به تمامی مقاطع تحصیلی اعلام کردند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
نهنگی در گفتگو با دانشجو:
فعال دانشجویی دانشگاه تهران گفت: گران بودن بسته های اینترنتی و نبود بسترهای اینترنت پرسرعت در سیستان و بلوچستان باعث عقب افتادگی دانش آموزان کنکوری این استان شده است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر قرارگاه احمدی روشن استان سیستان و بلوچستان گفت: ادعای اخیر عبدالحمید، اهانت به صدها فاضل و عالم اهل سنت که در جامعه المصطفی تحصیل و تدریس می‌کنند، است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
در نامه‌ای به فرماندار زابل؛
اعضای ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در استان سیستان و بلوچستان با صدور نامه‌ای به گنجی، فرماندار شهرستان زابل خواستار برخورد مجدانه با افرادی که در آستانه تعطیلات نوروز قصد ورود به زابل را دارند، شدند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۶
یادداشت دانشجویی |
با توجه به شیوع کرونا ویروس و شروع آموزش مجازی در سایر استان ها، به دلیل عدم وجود زیرساخت های اینترنتی لازم، سیستان و بلوچستان در آستانه تبعیضی جدید قرار گرفته است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
رئیس علوم پزشکی زابل خبرداد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: مبتلایان به کرونا پس از ورود مسافران به زابل چهار برابر شده و باید تدابیری اتخاذ شود که بتوان جلوی پیشرفت ویروس را گرفت.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
جهان تیغ در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: با توجه به پیشرفت بیماری کرونا، با راه‌اندازی ستاد دانشجویی مبارزه با این بیماری می‌خواهیم به انجام فعالیت‌های متفاوت بپردازیم.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا؛
دانشجویان گروه جهادی شهید رنجوری مقدم دانشگاه پیام نور زابل، برای جلوگیری از شیوع کرونا اقدام به ضدعفونی کردن شهر کردند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۵ ماه است که مردم سیستان و بلوچستان با مشکل صف‌های طولانی گاز دست و پنجه نرم می‌کنند و هیچ کس در استان جوابگوی این وضع نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار