سیستان و بلوچستان
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
در دانشگاه سیستان و بلوچستان؛
دبیر همایش گفتگوی فرهنگی ایران و افغانستان گفت: دومین دور گفتگو‌های فرهنگی ایران و افغانستان از امروز در دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز خواهد شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
دانشجوی رشته حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که در حادثه تروریستی شنبه ۱۳ بهمن و حمله به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر زخمی شده بود، به شهادت رسید.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
پس از اقامه نماز جمعه؛
جمعی از مردم و دانشجویان زاهدانی ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه، انزجار خود را از عمل کور گروهک تروریستی جیش الظلم اعلام کردند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
دره کردی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل با محکوم کردن حمله تروریست‌ها به پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حماسه پرشور ۲۲ بهمن علت خشم تروریست‌ها و شهادت پاسداران انقلاب اسلامی بود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
دهمرده در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی دانشجویی معین با اشاره به برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان گفت: چهارمین اردوی گروه جهادی معین به مناسبت جشن ۴۰ سالگی انقلاب برگزار شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۱
قریب به ۵۰ تشکل دانشجویی درباره حادثه تروریستی زاهدان:
قریب به ۵۰ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های سیستان وبلوچستان با ارسال نامه‌ای خطاب به سردار محمد مارانی، فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور؛ ضمن حمایت از تلاش‌های سپاه پاسداران، اقدام تروریستی در محور خاش_زاهدان را محکوم‌کردند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
پدیده ریزگرد‌ها یکی از مسائل و مشکلاتی هست که منطقه سیستان با آن مواجه است و عوارض سوئی بر روی سلامت افراد جامعه به ویژه بیماران ریوی دارد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
انجمن اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در پی حمله تروریستی به اتوبوس سپاه بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸
بیانیه جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حمله تروریستی به نیروهای سپاه پاسداران را محکوم و این عمل را نقطه سیاه دیگری در کارنامه تروریست ها دانست.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
قرارگاه شهید احمدی روشن سیستان و بلوچستان:
قرارگاه دانشجویی شهید احمدی روشن استان سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای نوشت: تصویب پالرمو موجب ضربات شدید اقتصادی می‌شود و نفوذ ما در میان متحدانمان را، از بین خواهد برد. 
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
استان سیستان و بلوچستان در قبل از انقلاب در محرومیت مطلق بوده و در بسیاری از مناطق حتی یک تحصیل کرده دانشگاهی هم نداشت؛ اما خوشبختانه امروز تمام بخش‌های استان دارای مراکز آموزش عالی است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
بقایی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت با بیان اینکه قانون سنوات از ترم ۱۰ به بعد در این دانشگاه اجرا می‌شود، گفت: سنوات ترم ۹ از دانشجویان ورودی ۹۳ به همت بسیج دانشگاه ولایت حذف شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار