استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
اساتید دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نامه‌ای؛
جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه اعتراض خود را به وضعیت آشفته این دانشگاه اعلام کرده و خواستار اعزام تیمی برای ارزیابی میزان فساد صورت گرفته در دانشگاه شدند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
خشکی دریاچه هامون و تالاب جازموریان در شمال و جنوب استان سیستان و بلوچستان، منجر به بروز ریزگرد در این استان شده است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
در گفتگو با دانشجو؛
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: هفته گذشته، با وزیر نیرو جلسه‌ای درباره دریاچه هامون داشتم و قرار شد تشکیل ستاد ملی احیای دریاچه هامون با ریاست مشاور اول رئیس جمهور در دستور کار قرار بگیرد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
کمالی در گفتگو با دانشجو:
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال ۱۳۹۵ کلنگ کارخانه کاشی و سرامیک و کاغذ سازی در رامشار استان سیستان و بلوچستان بر زمین خورد، اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده اند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
پیرو مطالبات دانشجویان در خصوص وضعیت درمان؛
دبیر قرارگاه احمدی‌روشن استان سیستان و بلوچستان گفت: رعایت آزادی بیان باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد؛ اینکه برخی در میانه راه برای جلوگیری از اقدامات مطالبه‌گرانه اقدام به تهدید این جریان کنند موضوعی نیست که ما را از ادامه مسیر باز دارد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
گزارش|
باوجود گذشت حدود یک قرن از ورود شناسنامه به سیستم اداری ایران، صد‌ها هزار نفر از مردم استان سیستان و بلوچستان از داشتن هویت و شناسنامه ایرانی محروم هستند.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
برای پیگیری وضعیت درمان؛
دبیر قرارگاه احمدی‌روشن استان سیستان و بلوچستان در توئیتر نوشت: هفته آینده برای مطالبه‌گری در خصوص وضعیت درمان استان سیستان و بلوچستان، مهمان رئیس کمیسیون بهداشت مجلس هستیم.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
کمالی در گفتگو با دانشجو:
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: بروز خشونت و جنایت برای یک فرد بی‌شناسنامه به مراتب راحت‌تر از کسی است که تمام اطلاعاتش در ثبت احوال وجود دارد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
بر اساس سوابق تحصیلی؛
زمان ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد ورودی بهمن ۱۴۰۰_۱۳۹۹ دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار تا ۱۱ بهمن‌ماه است.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
کمالی مطرح کرد
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: جهانگیری در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با هدف رسیدگی به طرح آبیاری دشت سیستان، اعداد و ارقامی ارائه داد که نمونه عملی‌ آن را در استان نمی‌بینیم.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
طی جلسه‌ای؛
آیین تکریم و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی شهرستان چابهار برگزار و محمدرضا حسینی به عنوان مسئول جدید این نهاد منصوب شد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
گزارش|
اوضاع نابسامان بهداشت و فساد مالی و اخلاقی در سیستان و بلوچستان بر کسی پوشیده نیست؛ با این حال اقدامی شایسته برای رفع این معضل، صورت نگرفته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار