استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
به‌منظور بازدید از دستاوردها؛
برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم  در سفر به استان سیستان و بلوچستان و با حضور در دانشگاه زابل از زیرساخت‌ها، دستاورد‌ها و توانمندی‌های دانشگاه زابل در بیستمین سال تأسیس آن بازدید کرد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
با محوریت عدالتخواهی و مبارزه با تبعیض ؛
کنگره ملی مصطفای شهید با گفتمان جوان مومن انقلابی و با محوریت عدالتخواهی و مبارزه با تبعیض در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:
بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل در بیانیه‌ای نوشت: دولت باید تمام توان خود را به کار گیرد تا اوضاع اقتصادی مردم سامان یابد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
طهماسبی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ۱۳ آبان مراسمی با حضور و سخنرانی سید عزت الله ضرغامی با موضوع «مواجهه امروز ما با آمریکا» در دانشگاه سیستان و بلو چستان برگزار می‌شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
در راستای مسئولیت اجتماعی دانشگاه؛
مدرسه ۳ کلاسه کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه با حضور دکتر حسین سلیمی، رئیس این دانشگاه در منطقه دشت‌یاری سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
آشنود در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زابل گفت: جریان دانشجویی به نوع هزینه کرد نمایندگان در راستای انتخابات توجه کرده و با احدی در راه اسراف و خرج‌های نامتعارف تعارف نخواهد داشت.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
با حکم وزیر علوم؛
غلامی، وزیر علوم در حکمی، دکتر محمد قاسمی را به سمت سرپرست دانشگاه ولایت ایرانشهر منصوب کرد.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
در حاشیه جشنواره ملی صنایع خلاق؛
مجموعه‌های فناورانه شامل مجموعه نوآوران، دپارتمان پویانمایی و تولید بازی و مجموعه کارگاهی فناوران، در حاشیه دومین جشنواره ملی صنایع خلاق، در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید.
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
در جشنواره خیام؛
پایان‌نامه دانشجوی دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه سیستان و بلوچستان به‌عنوان اثر برتر جشنواره پایان‌نامه‌های برتر (جایزه ویژه خیام) معرفی شد.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
یادداشت دانشجویی |
امروز، اما زمان نامه نوشتن و خداحافظی است. قبل از رفتنتان و منتشر کردن نامه باید از مردم عذرخواهی می‌کردید؛ چرا که حق الناس بزرگی به نام خدمت نکردن برگردن دارید.
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
۴ تا ۷ آبان ماه؛
مجتمع آموزش عالی سراوان با همکاری وزارت علوم از ۴ تا ۷ آبان ماه اقدام به برگزاری ششمین دوره اردوی طریق رضوی ویژه برادران می‌کند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۱۵۵ نفر از مادران باردار پاکستانی خدمات مراقبتی از اورژانس مامایی مستقر در مرز میرجاوه دریافت کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار