استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۸
فرماندار قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت:بارندگی‌های سیل‌آسا و به تبع آن طغیان رودخانه‌های محلی متصل به رودخانه کاجو موجب قطع ارتباط ۷۳ روستا در بخش‌های مرکزی، ساربوک و تلنگ شده است.
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰
سیل در حوضه آبریز هیرمند در کشور افغانستان باعث سرریز شدن سد کجکی شد که این مسئله پس از حدود ۴ سال اتفاق افتاده است.  
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰
با اعلام استانداری سیستان و بلوچستان؛
پیرو هشدار هواشناسی مبنی بر فعالیت سامانه بارشی و با اعلام استانداری سیستان و بلوچستان از امروز سه شنبه این استان در وضعیت اضطراری و آماده باش صددرصد قرار گرفت.
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۷
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اتفاقات اخیر در استان سیستان و بلوچستان نتیجه طراحی رژیم صهیونیستی بوده و این اتفاقات با اقدامات تروریستی قبلی متفاوت بود.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۴
وزیر کشور به منظور بررسی ابعاد حوادث اخیر تروریستی در جنوب استان به سیستان و بلوچستان سفر کرد.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۱
دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان از واگذاری زمین رایگان به هزار و ۳۵۸ خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت این استان خبر داد.
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، گفت: فرد هتاک به پیکر شهدای فراجا دستگیر شد.
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۰
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: رکورد تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر چابهار در یک سال اخیر با تخلیه و بارگیری بیش از ۶۶ هزار TEU شکسته شد و فعالیت کانتینری در این بندر نسبت به سال ۱۴۰۱ با رشد ۱۵۵ درصدی رقم خورد.
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به صحبت‌ها مولوی عبدالحمید در نمازجمعه زاهدان گفت: چه می‌شود که شخصیت‌هایی که به اشکال مختلف بدهکار نظام هستند به جای ابلاغ پیام تسلیت حرف‌هایی را به زبان می‌آوردند که بیشتر بوی تفرقه می‌دهد.
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸
فرمانده مرزبانی فراجا:
فرمانده مرزبانی فراجا گفت: هم اینک تبادلات تجاری با کشور دوست و برادر افغانستان از طریق پایانه مرزی میلک در حال انجام است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
صبح امروز؛
تجمع خودجوش مردم سیستان در اعتراض به حمله رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق صبح امروز با حضور پرشور مردم روزه‌دار در میدان امام حسین(ع) زابل برگزار شد.
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۰
یکی از کارکنان یگان تکاوری استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار