سیستان و بلوچستان
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
در سطح دانشگاه‌ها و مدارس؛
معاون اجرائی مرکز بهداشت استان سیستان و بلوچستان از آغاز نهمین پویش ملی تغذیه سالم سال ۹۷ در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در یکسال گذشته بیش از ۵۵۰ نفر از گردشگران سلامت از خدمات تشخیصی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بهره‌مند شده‌اند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
در اطلاعیه‌ای؛
نتایج انتخاب رشته پذیرش دانشجو در رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان اعلام شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زابل:
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل گفت: طرح غربالگری سلامت افراد بالای ۳۰ سال در حوزه سیستان به مناسبت گرامیداشت هفته پرستار برگزار می‌شود.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
بهرامی‌نژاد در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات مجلس گفت: این طرح باعث ایجاد انحصار سیاسی بین دو جناح خواهد شد و هیچ فرد مستقل و جریان دیگری امکان رای آوردن را نخواهد داشت.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
یادداشت دانشجویی|
عملیات ساخت پروژه خط ریلی چابهار - سرخس از سال ۸۹ شروع شده؛ اما با کم توجهی‌هایی که صورت گرفته، فاز اول پروژه قسمت چابهار _زاهدان تا کنون کمتر از ۴۰ درصد رشد داشته است.
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
دهمرده در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی معین گفت: اردوی جهادی دانشجویان گروه معین با همکاری کانون جهادی شهید محسن باقری، همزمان با دهه فجر در مناطق محروم زابل برگزار می‌شود.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
در حاشیه سفر جهانگیری به زاهدان صورت گرفت
دانشجوی سیستان و بلوچستانی از عدم اختصاص تریبون به دانشجویان در حضور معاون اول رئیس.جمهور انتقاد کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
به همت بسیج دانشجویی؛
اختتامیه اولین دوره مدیریت عالی کسب و کار (DBA) به همت بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
یادداشت دانشجویی|
آقای جهانگیری قرار است به سیستان و بلوچستان سفر کنند و جلسه‌ای با جوانان و دانشگاهیان داشته باشند؛ اما سوال اینجاست که این جوانان و دانشجویان از کجا می‌آیند؟
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
گزارش توئیتری دانشجویان|
نشست هم‌اندیشی جوانان و دانشگاهیان امروز در حالی قرار است با حضور جهانگیری در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شود که هچ کدام از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه در این نشست دعوت نیستند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
بستانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: نشست هم‌اندیشی جوانان و دانشگاهیان استان با حضور جهانگیری در حالی برگزار خواهد شد که تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه در جریان این نشست نیستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار