استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست|
خشکسالی‌های ۲۰ ساله منطقه سیستان موجب لانه گزینی انواع جانوران از جمله مار‌های سمی در این منطقه شده و حالا با سیلابی شدن محیط، این جانوران خطرناک از لانه‌ها خارج و به سمت مناطق خشک پناه آورده‌اند.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
طهماسبی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان از ساخت پروژه اقتصاد مقاومتی به مساحت ۳۰۰ متر مربع در مناطق محروم این استان خبر داد.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
میرزایی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با بیان اینکه ۱۲ نفر در سیلاب منطقه سیستان دچار مارگزیدگی شدند، گفت: مردم مناطق سیل‌زده از تردد در بوته‌زار‌ها پرهیز کنند.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
بهلولی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه زابل با اشاره به برگزاری کنفرانس بین‌المللی گرد و غبار در این دانشگاه گفت: این کنفرانس با نگاه بین‌المللی برای مقابله با این پدیده مخرب زیست محیطی برگزار شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
اکبری در گفتگو با دانشجو:
معاون جهادی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: اردوی جهادی دانشجویان این دانشگاه در حوزه بهداشت و درمان در زهک برگزار شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
گزارش |
هر چند بر اثر سیلاب شکاف‌های عمیقی در کانال «نیاتک» منطقه سیستان ایجاد شده، اما وحدت بین مردم منطقه عمیق‌تر شده و همه تلاش خود را برای ترمیم این کانال ادامه می‌دهند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
ویژه انجمن‌های علمی؛
دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت ویژه انجمن‌های علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این دانشگاه با توجه به مسدود شدن مسیر‌های ارتباط زمینی هیرمند به زابل آماده ارائه خدمات هوایی به این شهرستان است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
جعفری در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با بیان اینکه همه گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان پای کار هستند، گفت: دانشگاه آزاد آماده اسکان به سیل‌زدگان در منطقه سیستان است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
هیبتی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن علمی گروه مهندسی عمران دانشگاه ولایت از برگزاری اولین دوره مسابقات دانشجویی بتن برتر در این دانشگاه خبر داد.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
با پیشنهاد زمان‌های اعلام شده؛
انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۵۸ دانشگاه سیستان و بلوچستان با پیشنهاد زمان‌های اعلام شده، از استاندار این استان برای حضور در نشست مطالبه‌گری دعوت کرد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
رئیسی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی نیک‌شهر با بیان اینکه گروه‌های جهادی برای امدادرسانی سیل فنوج در آماده باش بودند، گفت: گروه‌های هلال احمر توانستند به مردم خدمت‌رسانی لازم را ارائه دهند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار