استان‌ها - فارس
فارس
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
برومند در نشست روسای دانشگاه‌های فارس؛
معاون پژوهش و فناری وزارت علوم گفت: مراکز آموزش عالی موظف شده‌اند از طریق دانشگاه‌های معین در هر استان مسائل مربوط به سیل را به صورت علمی رصد و نتیجه را اعلام کنند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
میرباقری فرد در نشست هم‌اندیشی دانشگاه شیراز:
دبیر شورای توسعه پژوهش و فناوری علوم انسانی و هنر وزارت علوم گفت: تغییر نگرش‌ها و رویکردها، چالش محور کردن پژوهش‌ها باید به عنوان گفتمان غالب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها درآید.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
غلامی در آیین بزرگداشت سالروز سعدی:
مراسم بزرگداشت زادروز سعدی شیرازی با حضور وزیر علوم، رئیس دانشگاه شیراز، استاندار فارس، اقشار مختلف مردم، سعدی‌دوستان و سعدی‌شناسان، در جوار مرقد این شاعر شیرین سخن برگزار شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
غلامی در نشست شورای معاونان اداری ۱۳ دانشگاه فارس؛
وزیر علوم گفت: با هماهنگی‌های انجام شده امیدواریم که باقیمانده بودجه سال ۹۷ به دانشگاه‌ها پرداخت شود و بودجه ۹۸ هم به صورت کامل تخصیص یابد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
غلامی:
وزیر علوم از برنامه‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی خبر داد و گفت: این طرح تا ۳ ماه آینده مورد تصویب مراجع قانونی قرار می‌گیرد و ابلاغ می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
به منظور بازدید از دانشگاه‌ها؛
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم فردا، یک‌شنبه به منظور بازدید از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و دیدار با دانشگاهیان به شیراز سفر می‌کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
قزل سفلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: ۱۰۰دانشجوی دانشگاه‌های فارس در قالب ۴ گروه جهادی در مناطق سیل‌زده خوزستان در حال خدمت رسانی هستند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
گزارش|
بارش شدید باران در هفته‌های گذشته در مناطق مختلف ایران باعث هجوم بیشمار و میلیونی ملخ‌ها به برخی مناطق شده است و این حمله چند صد میلیونی ملخ به اراضی کشاورزان محصولات تولیدی آن‌ها را نابود می‌کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
بامداد امروز؛
اتاق دبیرخانه ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، بامداد امروز دچار آتش‌سوزی شد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
براساس آخرین رنکینگ جهانی؛
براساس آخرین رنکینگ جهانی، سیده مهتاب نبوی، بانوی پاراتکواندوکار کشورمان و دانشجوی کارشناسی رشته زیست‌شناسی دانشکده علوم دانشگاه شیراز در صدربرترین‌های دنیا قرار دارد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
به میزبانی دانشگاه شیراز؛
هشتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور (امید)، ۸ تا ۱۰ اردیبهشت امسال به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
در رشته طراحی؛
دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز موفق شدند در سیزدهمین دوره المپیاد کشوری فرش دستباف، به ترتیب رتبه نخست کشوری در رشته رنگرزی و رتبه سوم کشوری در رشته طراحی را کسب کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار