فارس
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
هم زمان با سراسر کشور؛
دانشجویان و اقشار مختلف مردم نورآباد ممسنی فارس در اعتراض به تصویب cft و پالرمو در مسجد این شهرستان تحصن کردند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
زبرجد در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه آزاد واحد شیراز گفت: دانشجویان انقلابی  دانشگاه‌های شیراز امروز بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض به تصویب لوایح استعماری FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، دست به تحصن زدند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
زیارتی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: دانشجویان انقلابی شیراز فردا بعد از اقامه نماز جمعه در مخالفت به تصویب لوایح FATF تحصن می‌کنند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد فارس:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد فارس گفت: ایجاد انقلاب علمی و رشد و توسعه علم و فناوری در کشور و حاکمیت دین از دستاورد‌های انقلاب است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
همزمان با دهه مبارک فجر؛
اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی فسا به همت کانون فعالیت‌های جهادی شهید خضری و با همکاری معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی، اجتماعی و بهداشتی شهرستان فسا برگزار شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
همزمان با ایام دهه فجر؛
همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، بیمارستان تخصصی دام‌های کوچک در دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز گشایش یافت.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
گودرزی در جمع دانشجویان فارس:
رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دشمن عجله دارد تا دولت روحانی تمام نشده یک ضربه جدی تری به ما بزند و همه گزینه‌هایی را دارند، آماده می‌کنند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
رئیس دانشگاه شیراز:
رئیس دانشگاه شیراز گفت: دانشگاه‌ها باید بر اساس نیاز جامعه و با شیوه‌ای جذاب و نوین به ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی بپردازند تا جوانان هرچه بیشتر نسبت به ادامه تحصیل و کسب مهارت برای اشتغال تمایل یابند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه| چهل سالگی انقلاب
دانشگاه شیراز با پیشینه بیش از نیم قرن، یکی از بزرگترین و مهمترین دانشگاه‌های کشور است که قطب پژوهشی کشور نیز به شمار می‌آید.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
در مسابقات جهانی؛
مهتاب نبوی، دانشجوی کارشناسی دانشگاه شیراز در مسابقات قهرمانی جهان که در آنتالیا ترکیه در حال برگزاری است، به مدال طلای دست یافت.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
یادداشت دانشجویی|
مردم ایران چهل سال است که راه خود را انتخاب کرده‌اند تا همگان بدانند می‌شود با آزادگی زندگی کرد و با عزت روز به روز ایران اسلامی پیشرفت کند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
با ارسال نامه‌ای صورت گرفت
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در نامه‌ای به مسئول شورای هماهنگی تبلیغات این استان انتخاب معاون اول رئیس جمهور به عنوان سخنران ۲۲ بهمن امسال در استان فارس را مورد نقد قرار داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار