استان‌ها - فارس
فارس
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کازرون:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها کازرون در نامه‌ای به رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور از انتخاب مدبّرانه و هوشمندانه در انتصاب حجت‌الاسلام محمد صباحی به عنوان امام جمعه جدید کازرون صمیمانه تشکر کرد.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی کازرون گفت: با توجه به مطالبه ما پس مدتی سرانجام شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، حجت الاسلام محمد صباحی به عنوان امام جمعه جدید کازرون شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
نیک جو در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز از برگزاری یادواره شهدای دانشگاه‌های پیام نور فارس در آذر ماه سال جاری با محوریت شهدای مدافع حرم خبر داد.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
ریاحی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن مستقل دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: به مناسبت روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی مسابقه مهارت‌های هنری در زمینه‌های نقاشی و کاریکاتور برگزار می‌شود.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
در توضیحاتی‌ اعلام شد
معاونت آموزشی دانشگاه شیراز در توضیحاتی اعلام کرد: علیرغم تصریح آیین نامه و مقررات آموزشی و با ارفاق‌های متوالی دانشگاه شیراز دانشجوی اخراجی این دانشگاه، هیچ قانون و مصوبه‌ای که وی را دوباره به تحصیل برگرداند وجود ندارد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
ریاحی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: کرسی آزاد اندیشی به موضوع «آیا سفارت آمریکا، لانه جاسوسی بود؟» امروز در دانشگاه برگزار می‌شود.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
انجمن اسلامی مستقل علوم پزشکی شیراز:
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل علوم پزشکی شیراز در بیانیه‌ای اعلام کرد: نقش آمریکا در عراق و لبنان و خیانت به مردم این کشور‌ها واضح است. مردم کشور‌های منطقه در قطع کردن دست آمریکا به حقوق کشورشان کوتاهی نکنند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
قرائتی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز:
رئیس ستاد اقامه نماز کشور به معلمان توصیه کرد تا تنها به کتب درسی قانع نشوند و سپس ادامه داد: اکنون مملکت طرح تحول نمی‌خواهد، بلکه مرد تحول می‌خواهد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش |
هنوز ۱۷ واحد مانده بود تا فارغ التحصیل شود که حکم اخراجش از دانشگاه شیراز زده شد. او علت اخراج خود را اعتراض به رویه‌های ناعادلانه موجود در دانشگاه به ویژه ماجرای محرومیت از تدریس می‌داند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
علی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: به مناسبت روز ۱۳ آبان مستند چهارهزار و دویست به کارگردانی سید امیر سیاح در دانشگاه شیراز اکران می‌شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
یادداشت دانشجویی |
۱۳ آبان روز استکبارستیزی است و استکبار ستیزی یعنی عدالتخواهی در اندازه‌ جهانی، روز رسوا شدن هیمنه پوشالی آمریکا.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
بسیج دانشجویی ۶ دانشگاه کازرون:
بسیج دانشجویی ۶ دانشگاه‌های کازرون در نامه‌ای به رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور نوشتند: خلاء وجود امام جمعه در شهرستان کازرون پیامد‌هایی منفی متعددی در پی دارد و این پیامد‌ها در درجه اوّل متوجه آن شورا است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار