فارس
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۴
به مناسبت دهه فجر؛
رئیس ستاد اردو‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه در ایام دهه فجر در روستا‌های محروم شهرستان نیریز به ارائه خدمات سلامت به مردم خواهد پرداخت.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
۱۳ بهمن‌ماه؛
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز، ثبت‌نام اردوی راهیان‌نور و بازدید دانشجویان از مناطق عملیاتی جنوب در این دانشگاه آغاز شد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۰
دبیر ستاد امر‌به‌معروف فارس در نامه‌ای:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس، در نامه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از ایشان این مطالبه به حق و قانونی را مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر دانست.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
قابل توجه علاقه‌مندان؛
آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شیراز ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود و دانشجویان دانشگاه‌های مختلف می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
اسماعیلی در گفتگو با دانشجو:
مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی فارس گفت: در چهل سالگی انقلاب باید رفع مشکلات اجتماعی و محله‌های حاشیه شهر دغدغه‌های اصلی مسئولان استانی و شهر شیراز شود.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز؛
به همت محمدرضا جعفری اصل، فعال دانشجویی شیرازی و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز کتاب حبس هسته‌ای- تحریم اقتصادی منتشر شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
در واکنش به اطلاعیه بهزیستی فارس؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز در نامه‌ای اعلام کرد: در راستای ساماندهی هرچه سریع‌تر وضعیت کارتن خواب‌های شیراز یک دست لباس کهنه شبیه به پوشش کارتن خواب‌ها به رئیس سازمان بهزیستی فارس ارسال شد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
گزارش توئیتری|
کارتن‌خوابی دانشجویان بسیجی دانشگاه شیراز در ایام امتحانات و در سوز سرما، برای رسیدگی شهرداری به وضع معیشتی نامطلوب کارتن‌خوابها نشان داد آنها مرد میدان جهاد اکبر هستند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
ظهر امروز؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز ظهر امروز در اعتراض به ابلاغ آیین‌نامه ایجاد مراکز آموزشی خصوصی مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه تجمع کردند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
بسیج دانشجویی شهید زین‌الدین زرقان:
بسیج دانشجویی شهید زین‌الدین زرقان در بیانیه‌ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کرد: فراموش نکن آن کلیدی که برای تدبیر ساخته‌ای، فقط برای بها دادن به دشمنان بوده و ذره‌ای برای امید مردم ایران موثر نبوده است.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
طی نامه‌ای صورت گرفت؛
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز از آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس برای حضور بین دانشجویان و بازدید از مناطق محروم و کارتن‌خواب‌ها همراه با آن‌ها دعوت کرد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز:
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در بیانیه‌ای نوشت: در جلسه با مدیران استانداری فارس مقرر شد تا روز ۲۳ دی‌ماه مشکلات کارتن‌خواب‌های شیرازی حل شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار