استان‌ها - فارس
فارس
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون علمی و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس گفت: طرح آموزش مجازی برای ارتباط دانش‌آموز و معلمان در فضای مجازی و پیام‌رسان روبیکا در حال اجرا است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
یوسفی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: با توجه وقوع سیل اخیر درهرمزگان اولین بخش از کمک‌های مردمی که از سوی بسیج دانشجویی استان جمع آوری شده به این استان ارسال خواهد شد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
یوسفی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: ۱۲ گرو‌های جهادی بسیج دانشجویی در ایام نوروز برای مقابله با ویروس کرونا به مناطق محروم فارس و سیستان و بلوچستان اعزام خواهند شد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
واعظی در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: بلوک A خوابگاه مفتح پسران این دانشگاه با ظرفیت ۳۰۰ دانشجو در حال تعمیر اساسی است و پیش بینی می‌کنیم تا تابستان آماده بهره‌برداری باشد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
اسماعیلی در گفتگو با دانشجو:
دبیر کانون مهدویت دانشگاه شیراز گفت: این کانون به نیت سلامتی امام زمان (عج) در نیمه هر هفته «سه‌شنبه‌های مهدوی» به صورت مجازی برگزار می‌کند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی :
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس در نامه‌ای به استاندار استان اعلام کرد: با آغاز تعطیلات در این ایام پر خطر، شاهد ورود مسافران به استان هستیم اکنون انتظار میرود هر چه زودتر با قید فوریت مبادی ورودی استان به روی مسافران بسته شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
نیک جو در گفتگو با دانشجو:
مسئول ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج دانشجویی فارس درباره کنترل ورودی شهر شیراز گفت: طرح پایش و تب سنجی در دو محور شیراز، سپیدان و شیراز، کازرون از سوی جهادگران بسیج دانشجویی و با همکاری و نظارت دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
یوسفی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: با توجه اینکه احتمال بارش شدید باران در روز‌های اخیر در استان وجود دارد، اگر نیاز باشد ماموریت گروه‌های جهادی به سمت جلوگیری از سیل تغییر می‌کند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
با توسعه نیروگاه‌های خورشیدی حرارتی:
با موفقیت محققان دانشگاه شیراز در توسعه فناوری نیروگاه‌های خورشیدی حرارتی، تولید برق از بخار در کشور محقق شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
از سوی بسیج دانشجویی شهید باهنر شیراز؛
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید باهنر شیراز ۵۰۰ بسته بهداشتی و حمایتی روستاهای کهگیلویه و بویر احمد توزیع شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
با عنوان «کرونا را شکست می دهیم»؛
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: اولین جشنواره بین المللی کارتون با موضوع بیماری کرونا تحت عنوان «کرونا را شکست می‌دهیم» به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
رئیس دانشگاه شیراز:
رئیس دانشگاه شیراز گفت: برای مقابله با ویروس کرونا اساتید پژوهشی دانشگاه شیراز در حال تولید کیت برای تشخیص این ویروس هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار