استان‌ها - فارس
فارس
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
تشکل و انجمن‌های دانشکده علوم پزشکی لارستان در بیانیه‌ای اعلام کرد: با پیگیری‌های مکرر تشکل‌های دانشجویی، کارشکنی‌های متعدد مسئولین دانشکده رمقی برای ادامه‌ کار تشکل‌ها باقی نگذاشته است.
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
همایش "قدس شریف، محور وحدت و مقاومت" با اجتماع دانشجویان و اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی داراب استان فارس برگزار شد.
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم‌ پزشکی شیراز در خصوص ورود ۱۱۵۰۰ تن محموله ذرت فاسد در استان فارس به سوالات بسیج‌ دانشجویی دانشگاه فارس پاسخ داد.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵
در پی انتشار بیانیه بسیج دانشجویی استان فارس در خصوص ورود ۱۱ هزار و ۵۰۰ تن ذرت فاسد به استان و وجود تردید‌هایی در خصوص محل مصرف این ذرت‌ها؛ رئیس کل دادگستری استان فارس از پیگیری دقیق در این خصوص خبر داد.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶
در نامه بسیج دانشجویی استان فارس مطرح شد
بسیج دانشجویی استان فارس در خصوص ۱۱۵۰۰ تن ذرت فاسد که به این استان وارد شده ابهاماتی را در نامه‌ای به رئیس محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲
مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: از مجموع ۴۶۰ هزار نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در استان، تقاضای ۱۵۹ هزار نفر به تایید نهایی رسیده که از این بابت استان فارس در جایگاه نخست کشور قرار دارد.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴
استاندار فارس:
استاندار فارس گفت: با توجه به وضعیت دانشگاه فرهنگیان، این مرکز علمی نیازمند توجه ویژه و حل مشکلات زیرساختی است، با اینکه اقدامات خوبی انجام شده، اما هنوز دانشگاه فرهنگیان نیازمند توجه و تسهیلات برای حل مشکلات زیر ساختی است.
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان فارس به منظور همدردی با شهدا و مصدومان بیمارستان المعمدانی و همچنین محکوم کردن اسرائیل در دانشگاه تجمع کردند.
۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان فارس، با حضور وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، از تلویزیون اینترنتی دانشگاه شیراز رونمایی شد.
۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
وزیر علوم در شیراز؛
وزیر علوم‌، تحقیقات و فناوری با اشاره به دغدغه دانشجویان برای اشتغال پس از فارغ‌التحصیلی گفت: از این پس توسعه دانشگاه‌ها با شرط پیوست اشتغال انجام خواهد شد تا نگرانی بابت شغل دانشجویان وجود نداشته باشد.
۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس:
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری فارس گفت: فاز نخست آزادراه شیراز- اصفهان قرار است با شش قطعه و ٢١١ کیلومتر با رعایت تمام ضوابط ایمنی افتتاح شود.
۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
رویداد توان به همت شورای عالی جهاد سازندگی و با مشارکت سازمان‌ها و نهاد‌های متولی در حوزه محرومیت‌زدایی در آستانه سفر رئیس جمهور به استان فارس برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار