استان‌ها - فارس
فارس
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
حجت الاسلام مصباح:
عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: مرحوم آیت الله مصباح یزدی می‌فرمودند طرح ولایت حاصل هفتاد سال کار علمی من است که جواب بعضی از این سوالات را سال‌ها به دنبالش بودم و ساعت‌ها به آن فکر کردم تا جواب یک سوال را پیدا کنم.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس برنامه‌های دهه فجر در دانشگاه‌های این استان را تشریح کرد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
دوره طرح ولایت کشوری در شهر شیراز آغاز به کار کرد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
گزارش|
از ضروری‌ترین عوامل توسعه جوامع انسانی آب است و ایران از جمله کشور‌هایی بوده که تأمین آب برای مصارف مختلف از دغدغه‌های مهم دولت‌مردانش در راستای توسعه پایدار محسوب می‌شود.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
طی بیانیه‌ای مطرح شد
محکومیت اقدام خصمانه پارلمان اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان فارس.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱
مسئول بسیج دانشجویی فارس خبر داد:
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری دوره خط امام(ره) در این استان خبر داد.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
بزرگترین پروژه انتقال پساب صنعت کشور با ۸ هزار میلیارد ریال اعتبار از شیراز به مجتمع فولاد پاسارگاد در شهرستان کوار به بهره‌برداری رسید.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
گزارش|
در پی برخی گمانه زنی‌ها مبنی بر تخلیه فاضلاب شهر شیراز به دریاچه مهارلو، به بررسی عمیق مشکلات زیست محیطی حاصل از این موضوع پرداخته‌ایم.
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹
از شب گذشته تعدادی از رسانه‌های خارجی اظهار به کشته شدن غزال امیری به دلیل جراحات ناشی از باتوم در اعتراضات مهرماه داشته‌اند که به گفته پدرش وی به دلیل مثبت شدن تست کرونایش در بیمارستان بستری شده بود.
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲
گزارش|
طی چند ماه گذشته اعتراضات مردم شهر شیراز نسبت به وضیت غیر بهداشتی دفع فاضلاب افزایش پیدا کرده؛ در پی رفع مشکلات و خاتمه دادن به برخی از شایعه پراکنی‌ها جمعی از از محققان جوان حوزه بهداشت و محیط زیست به بررسی و آزمایش نمونه‌هایی پرداخته‌اند.
۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
با حضور وزر صمت؛
عملیات اجرایی طرح صنعتی آهن اسفنجی به روش گرم با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در دهمورد آباده طشک شهرستان بختگان فارس آغاز شد.
۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴
گزارش |
استفاده از پساب فاضلاب در کشاورزی همانطور که دارای مزایایی است می‌تواند خطرات قابل توجهی برای محیط زیست و سلامت عمومی مردم به همراه داشته باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار