استان‌ها - قزوین
قزوین
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه امام خمینی(ره) با اشاره به ارتباط این دانشگاه با صنعت گفت: در سال گذشته ۲۹ قرارداد پژوهشی با شرکت‌های صنعتی بسته شده که بالغ بر ۲ میلیارد پانصد میلیون تومان رکورد داشته است.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
کارگر کنتور سازی ایران گفت: این شرکت از بین ۱۴۰ کارگر ۱۰۰ کارگر را برای دریافت بیمه بیکاری معرفی کرده، چون می‌خواهند این ۱۰۰ نفر را بیکار کنند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت: جهت رفاه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، مهمانسرایی در مجتمع خوابگاه‌ها راه‌اندازی شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
نائینی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت: برنامه درسی رشته‌های مختلف دانشگاه با توجه به بازار کار و پیگیری طرح اشتغال‌زایی و مهارت افزایی دانشجویان طراحی و تدوین می‌شود.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
بردبار در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: روزانه حدود ۳۰۰ عدد ماسک بهداشتی از سوی دانشجویان دانشگاه با همکاری مسئولین دانشگاه و نیرو‌های مردمی تولید می‌شود.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
بحرانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی قزوین گفت: اقداماتی که برای مقابله با ویروس کرونا در استان در حال انجام است تا آخر فرودین ادامه خواهد داشت.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
در کارگاه خیاطی دانشگاه فنی و حرفه‌ای؛
خواهران بسیج دانشجویی قزوین روزانه ۵۰۰۰ ماسک در کارگاه خیاطی دانشگاه فنی و حرفه‌ای بقیه الله (عج) قزوین تولید می‌کنند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
برای مقابله با کرونا؛
تیم جهادی سلامت دانشگاه علوم پزشکی قزوین در روستا‌های آتان و هنیز دهستان زوارک الموت شرقی برای آموزش چهره به چهره و همچنین غربالگری سلامت روستاییان خدمت رسانی می‌کنند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
برای مقابله با ویروس کرونا؛
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین، خیابان‌ها و وسایل حمل‌ونقل شهری ضدعفونی شدند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۵ هزار ماسک با نظارت مراکز بهداشتی و درمانی در استان قزوین خبر داد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
کارگر کارخانه کنتور سازی ایران گفت: طبق قول مسئولان استانی که به کارگران داده شده بود، ۵ میلیون دیگر به حساب کارگران واریز شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
برای سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹؛
دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره ) از بین دانشجویان ممتاز در دوره کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹ بدون آزمون دانشجو می‌‌پذیرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار