قزوین
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
۳۰ بهمن ماه؛
مستند «تهران دمشق» ۳۰ بهمن ماه به همت جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) اکران می‌شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
رضایی در خطبه های نماز جمعه:
مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن گفت: پیوستن به این لوایح FATF به این معنی است: جمهوری اسلامی ایران متعهد می‌شود که با حزب الله لبنان و گروه‌های مقاومت در کشور‌های منطقه قطع همکاری کند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
با حضور معاون آموزشی وزیر علوم؛
ساختمان جدید دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و همچنین ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری استان قزوین افتتاح شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی گفت: دانشجویان خارجی این دانشگاه به همراه قشر فرهیخته در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ حضور خواهند یافت.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
در رشته‌های مختلف؛
مسابقات جشنواره ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد و  در بخش دختران، شرکت کنندگان در رشته‌های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
به مناسبت دهه مبارک فجر؛
به مناسبت دهه مبارک فجر، مراسم رونمایی از تندیس مبارک حضرت امام خمینی(ره) در فضای ورودی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی برگزار شد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
دانشگاه بین‌المللی امام خمینی تنها دانشگاه کشور در عرصه تربیت دانشجویان غیرایرانی به شمار می‌رود؛ مرکز آموزش زبان فارسی این دانشگاه به‌عنوان مرجع رسمی برای آموزش و انتقال فرهنگ ایرانی انتخاب شده است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
هم زمان با برگزاری نماز جمعه
جمعی از دانشجویان و مردم استان قزوین در صحن مسجد البنی هم زمان با برگزاری نماز جمعه با امضای طوماری مخالفت خود را باتصویب لوایح fatf اعلام کردند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
نوروزی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین گفت: فردا بعد از خطبه‌های نماز جمعه، تریبون آزادی به همت بسیج دانشجویی در خصوص تصویب کنواسیون‌های استعماری در صحن مسجد النبی قزوین برگزار می‌شود.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
امیری در گفتگو با دانشجو:
دانشجوی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: جمعی از دانشجویان، اقشار مختلف مردم قزوین در مطالبه به حل مشکلات معیشتی و نه به لوایح استعماری FATF، CFT و پالرمو، به صورت خودجوش در  مسجد اعظم الغدیر تجمع کردند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
امروز؛
جمعی از دانشجویان، طلاب و اقشار مختلف مردم قزوین امروز در مطالبه به حل مشکلات معیشتی و نه به لوایح استعماری FATF، CFT و پالرمو در مقابل مسجد اعظم الغدیر تجمع می‌کنند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
به همت کانون خیریه الست؛
طرح جمع‌آوری البسه برای نیازمندان، به همت کانون خیریه «الست» دانشگاه علوم پزشکی قزوین اجرا شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار