استان‌ها - قزوین
قزوین
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
اساتید دانشگاه بین‌المللی دانشگاه امام‌خمینی (ره) در بین ۲ درصد دانشمندان برتر جهان در سال ۲۰۲۱ قرار گرفتند.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار و مسئولان واحد‌های این تشکل دانشجویی مشخص شدند.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) صورت گرفت
بسیج دانشجویی استان قزوین به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) بسته‌های لوازم‌‌التحریر و مواد غذایی توزیع کردند.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
جانشین خواهر معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی قزوین از برگزاری «دوره فراز» با هدف افزایش توانمندی دانشجویان از منظر علمی - تخصصی و تربیت نیروی تراز انقلاب خبر داد.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
در آستانه هفته تربیت بدنی صورت گرفت
در آستانه هفته تربیت بدنی مراسمی با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه بین المللی امام خمینی، سالن ورزشی جدیدالاحداث بدنسازی و ورزش‌های رزمی مورد بهره‌برداری‌ قرار گرفت.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین در خصوص سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به استان در نامه‌ای نوشت: آیا رواست که ما دانشجویان حتی به اندازه‌ یک صندلی در دیدار با شما در استان خودمان سهم نداشته باشیم؟!
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
در مراسمی؛
در مراسمی جواد رضایی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین معرفی شدند.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
دانشجو گزارش می‌دهد
سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به قزوین و نحوه برنامه‌ریزی برای این سفر، موجب انتقاداتی از سوی فعالان دانشجویی و رسانه‌ای این استان شد.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
به همت بسیج دانشجویی شهرستان اوج و با همکاری پایگاه بسیج امام علی (ع) ۶۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
دانشجو گزارش می‌دهد
رئیس قوۀ قضائیه امروز به قزوین سفر کرد شرکت در جلسۀ شورای قضایی استان و گفتگوی ویژۀ خبری در صداوسیمای مرکز قزوین از جمله برنامه‌های سفر یک روزۀ اژه‌ای به این استان بود.
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
رئیس قوهٔ قضائیه گفت: هماهنگی قوا برای حل مشکلات در این سه ماه گذشته، در ۴۰ سال اخیر بی‌نظیر بوده است و این هماهنگی اکنون نیز ادامه دارد.
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
در نشست با رئیس قوه قضائیه؛
نمایندهٔ ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: امروز تبعیض روحیهٔ مردم را آزرده کرده است، در استان ما افرادی هستند که به اعتبار موقعیت خود، خود را مجاز به هر کار و ساخت و ساز و بنایی می‌دانند؛ اما در مقابل از اقدام به حق دیگران جلوگیری می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار