استان‌ها - قزوین
قزوین
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۶
استاندار قزوین در جمع دانشجویان:
استاندار قزوین در جمع دانشجویان گفت: الان فرماندار قزوین با پابند الکترونیک در کنار خیلی از زندان‌های دیگر که با جرائم عجیب و غریب‌ با پابند آزاد هستند به عنوان آدم فساد ستیز آزاد است.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و با همکاری تشکل‌های اسلامی به مناسبت روز دانشجو نشست دانشجویان با مسئولین دانشگاه برگزار شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
آیین رونمایی از کتاب‌های راه مهندسی توسط بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا با سخنرانی سید امیرحسین حسینی مدیریت پژوهش مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا، هیئت علمی رشته مهندسی مکانیک و از پژوهشگران برتر استان قزوین برگزار شد.
۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: بعضا در فضای دانشگاهی چنین دیده می‌شود که بسیج را یک تشکل صرف معرفی می‌کنند که این نگاه نامناسب در بین برخی مسئولین و مدیران وجود دارد.
۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱
در چهل و ششمین قسمت برنامه دادستان مطرح شد
چهل و ششمین قسمت برنامه دادستان با دو موضوع پیگیری مسائل پرسنل شرکت رجا و بررسی ابهامات پرونده فرماندار قزوین از تلویزیون اینترنتی خبرگزاری دانشجو پخش شد.
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۲
گزارش |
ماجرای زندانی شدن اسلامی صدر فرماندار قزوین، به پیام‌هایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی در خصوص شرکت ریسندگی و بافندگی فرنخ و مه‌نخ و همچنین زمین‌های زراعی هفت‌سنگان منتشر کرده بود، برمی‌گردد.
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴
در نامه دانشجویان قزوین به رئیس جمهور مطرح شد
بسیج دانشجویی چهار دانشگاه استان قزوین در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور در خصوص جلوگیری از سیاست‌زدایی در دانشگاه‌ها مطالبی را بیان کردند.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین مطرح کرد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: خرابکاری‌های اسرائیل همان لرزه‌ای است که به اندامش افتاده است و احتضارشان حتمی است، طبیعتا یک انسان محتضر برای زنده ماندن دست به هر کاری می‌زند و رژیم صهیونسیتی از این حیث مستثنی نیست.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
وزیر کشور گفت: برای مشکل پرونده «غلامحسن اسلامی صدر» با رئیس قوه قضائیه گفتگو کرده‌ام، برای حل مشکل «اسلامی صدر» منتظر نظر رئیس قوه قضائیه هستیم.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲
سومین جلسه مسئولین پای میز مطالبه با حضور علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت و تشکل‌های دانشجویی در سالن اجتماعات امیر کبیر قزوین برگزار شد.
۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
پس از ۱۰ روز؛
فرماندار قزوین که چندی پیش به دنبال اعتراض در فضای مجازی به روند واگذاری زمین‌های هفتسنگان از ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به دادگستری و تعطیلی کارخانه فرنخ و مه‌نخ بازداشت شده بود آزاد شد.
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
روز گذشته رئیس‌ کل دادگستری استان قزوین در رابطه با پرونده هفت‌سنگان توضیحاتی ارائه کرد که نه تنها به شائبه‌ها پاسخی داده نشد، بلکه ابهامات را بیشتر و بخش‌هایی از این توضیحات با سخنان نماینده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مغایرت دارد و به نحوی پیام فرماندار قزوین را تایید می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار