قزوین
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
در نامه‌ای به دادستان قزوین مطرح شد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) در نامه‌ای، آمادگی خود را در جهت حمایت و کمک به شفافیت و تنویر افکارعمومی و خنثی‌سازی توطئه‌ها و حاشیه‌سازی‌های احتمالی جریان رسانه‌ای حامی مفسدین اقتصادی اعلام کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
به علت بارش برف و اوضاع نامساعد جوی؛
با توجه به تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه و اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، به علت بارش برف و اوضاع نامساعد جوی تمامی امتحانات امروز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه لغو شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
مدیر روابط عمومی دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا:
مدیر روابط عمومی دانشگاه فنی مهندسی بوئین‌زهرا با اشاره به حادثه روز گذشته اتوبوس حامل دانشجویان این دانشگاه گفت: راننده پراید، مقصر اصلی انحراف اتوبوس حامل دانشجویان بوئین‌زهرا به خارج از جاده است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
موسی‌خانی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه آزاد قزوین گفت: مراسم روز پرستار در این واحد را نظام پرستاری استان قزوین برگزار کرده و ما فقط سالن را به نظام پرستاری اجاره داده بودیم و هیچ همکاری در این زمینه نداشتیم.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
به علت سرعت بالا؛
روز گذشته اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه فنی و مهندسی بویین زهرا به علت سرعت بالا از جاده خارج و یک نفر مصدوم شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می دهد
دانشگاه آزاد قزوین به مناسبت روز پرستار با همکاری نظام پرستاری جشنی برگزار کرد که موجب اعتراض دانشجویان انقلابی شد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
با هدف کاهش آلودگی هوا؛
محققان پارک علم و فناوری دانشگاه امام خمینی(ره) با هدف کاهش گرد و غبار و آلودگی هوا دستگاه رطوبت‌ساز صنعتی ساختند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قزوین:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین در اعتراض به نحوه برپایی جشن روز پرستار که با همکاری نظام پرستاری استان در دانشگاه آزاد قزوین برگزار شد، بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
با رویکرد کاهش مصرف انرژی؛
مقاله عضو هیئت علمی گروه مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان در یکی از معتبرترین مجلات بین‌المللی تخصصی انرژی منتشر شد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
زارعی در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت: با استانی شدن انتخابات مجلس، ممکن است فرد واجد صلاحیت باشد؛ اما توان پرداخت هزینه‌های انتخاباتی‌ را نداشته باشد.
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در بیانیه‌ای اعلام کرد: تدابیر لازم برای برخورد با مسئولان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد از طریق مراجع قانونی صورت گیرد.
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
بهی در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای صنفی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: باتوجه به اینکه شورای صنفی مطالبات را در جلسات متعدد و دانشجویان به گوش مسئولان امر رسانده‌اند دیگر حرفی باقی نمی‌ماند تا نشست با هیئت رئیسه داشته باشند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار