شعر و ادبیات
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل زنده‌یاد امیرحسین فردی، با خانواده او دیدار و گفتگو کرد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
طنز پردازان کشور در گرامیداشت استاد ابوالفضل زرویی از ویژگی‌های شخصیتی او گفتند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
وابسته فرهنگی ایران در تونس مطرح کرد؛
وابسته فرهنگی ایران در تونس گفت: چاپ ۵ عنوان کتاب در موضوعات «جایگاه زن از دیدگاه اسلام»، «اعیاد ایرانیان»، «تمدن و فرهنگ ایران» و «نظرات مقام معظم رهبری درباره فرهنگ» بازتاب و بازخورد خوبی در جامعه فرهنگی تونس داشته است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
سوگواره شعر فاطمی «حریر سوخته» با هدف نگاهی امروزی به ویژگی‌های شخصیتی حضرت زهرا (س) در ابعاد گوناگون و نیز خطبه‌های آن حضرت برگزار می‌شود.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
جلسه هیات علمی سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با حضور اعضای هیأت علمی این جایزه برگزار شد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
باتوجه به حضورکشور چین به عنوان میهمان ویژه در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، صبح امروز نحوه حضور این کشور به عنوان میهمان ویژه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورد بررسی قرار گرفت.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
خسرو باباخانی گفت: نویسندگی نیز مانند سایر مهارت‌های زندگی آموختنی است و اصولاً هر چیزی که بشر ابداع و خلق کند و به فعلیت برساند، قابل‌آموزش است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
در مجموع نمایشگاه سی‌ و یکم کتاب تهران ۱۴ میلیارد و نمایشگاه سی‌ام ۱۱ میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.این در حالی است که پیش از این موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی هزینه نمایشگاه سی‌ام را ۱۲ میلیارد اعلام کرده بود.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
رئیس بنیاد سعدی در نشست خبری اعلام کرد
نشست خبری نخسین مدرسه زمستانی دانش‌افزایی زبان وادبیات فارسی پیش از ظهر امروز با حضور غلامعلی حداد عادل رئیس بنیاد سعدی در محل این بنیاد برگزار شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
شنبه ۲۲ دی با سخنرانی میرشکاک
مراسم افتتاحیه انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شنبه ۲۲ دیماه از ساعت ۱۸ برگزار می‌شود تا این انجمن رسما کار خود را آغاز کند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۳
با اتمام چاپ اول و دوم «فتنه تغلب» پس از گذشت یک هفته از رونمایی کتاب، چاپ سوم این کتاب شنبه (۱۵ دی ماه) راهی بازار خواهد شد.
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
غلامرضا طریقی، شاعر و سردبیر پایگاه نقد شعر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان از حضور در جشنواره شعر فجر انصراف داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار