رهبری
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
در بیانیه پایانی نشست هیأت‌رئیسه و کمیسیون‌های داخلی مجلس خبرگان آمده است: میزان حمایت دولت از پیام‌رسان‌های داخلی باید به میزان حمایت از یک پروژه ملی باشد؛ از این رو، لازم است حمایت‌های ویژه و حداکثری از پیام رسان‌های داخلی صورت گیرد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
رهبر معظم انقلاب با صدور پیامی در گذشت والده فرمانده کل ارتش را تسلیت گفتند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
رهبر انقلاب در پیام به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و سومین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: پیوستن دانشجویان ایرانی در هر نقطه از جهان به حرکت پیشرفت و بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان، جهاد فی سبیل الله است.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
برشی از کتاب فتنه تغلّب روایتی برای اندیشیدن؛
همه چیز از یک پیشنهاد شروع شد؛ واکاوی زوایای پیدا و پنهان مقطعی فراموش نشدنی از تاریخ کشور یعنی سال ۸۸ با مولود نامیمونی به نام فتنه. وجهه اصلی ورود به این آشفته بازار مکاران، بازخوانی آن دوره عبرت‌آموز با تمرکز بر برخی رویکرد‌ها و تدابیر رهبر معظم انقلاب بود.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
آل‌هاشم:
نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی فضای مجازی را ابزاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: باید در فضای مجازی دقت‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
صد‌و‌شصت‌وهفتمین شماره‌ی نشریه خط حزب‌الله با عنوان «محاسباتی با نتایج معکوس» منتشر شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با مردم قم:
رهبر انقلاب تحریم‌ها را باعث فشار و بروز مشکلاتی برای کشور دانستند و افزودند: آمریکایی‌ها با خوشحالی می‌گویند تحریم کنونی ملت ایران در تاریخ سابقه ندارد، اما ملت ایران ان‌شاءالله در این زمینه شکستی به آن‌ها می‌دهد که در تاریخ بی سابقه باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
به مناسبت سالگرد قیام ۱۹ دی؛
جمعی از مردم قم به مناسبت سالگرد قیام ۱۹ دی امروز (چهارشنبه) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۴
ناگفته‌هایی از مدیریت ولی فقیه در فتنه ۸۸
یکی دیگر از اموری که بر پیچیدگی اوضاع می‌افزود و آن را باید یکی از ابعاد فتنه ۸۸ محسوب کرد، برخی از مسئله‌سازی‌هایی بود که از سوی دولت انجام می‌شد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۰
پس از ادعای موسوی درباره لزوم ابطال انتخابات
رهبر انقلاب با شنیدن این ادعا افرادی را مأمور می‌کنند تا ادعای آقای موسوی را از افراد مذکور جویا شوند. در پاسخ، آقای هاشمی و آقای خاتمی هر دو می‌گویند بحث ابطال انتخابات در جلسه مطرح شد، اما ما با آن مخالفت کردیم.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
هم زمان با چهلمین سالگرد باشکوه انقلاب اسلامی ایران، دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظّم انقلاب در مشهد سلسله نشست‌های گفتمانی «عصر انقلاب اسلامی» را برگزار می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار