سیاسی - رهبری
رهبری
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم. به توفیق الهی در عرصه‌ی جنگ اقتصادی هم به‌طور قاطع دشمن را عقب خواهیم زد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی فرمودند: هم دوستان و هم دشمنان بدانند؛ ما در عرصه جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی دشمن را عقب زدیم.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی تا ساعتی دیگر با رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸
گزارش|
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آذرماه سال ۶۸ خبر از تشکیل سمیناری با عنوان اسلام و تشیع توسط رژیم صهیونیستی و جلساتی توسط اندیشمندان و سیاستمداران امریکایی برای براندازی جمهوری اسلامی در برنامه‌ای ۳۰ ساله، دادند.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره طرح مدیریت مصرف سوخت؛
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند: در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است، اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
آیت الله امامی کاشانی در نماز جمعه:
امام جمعه موقت تهران با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: افراد نباید به دنبال این باشند که حال که بنزین گران شد، همه چیز گران شود و بحران بوجود بیاید. گران شدن بنزین چه ربطی به افزایش قیمت میوه و لباس و فرش یا خانه دارد؟
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
رهبرانقلاب در دیدار میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مردم فلسطین چه مسلمان چه مسیحی و چه یهودی که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند باید بتوانند خودشان دولت خود را انتخاب، و بیگانه‌ها و اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو را بیرون و کشورشان را اداره کنند که البته این اتفاق خواهد افتاد.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
به مناسبت میلاد پیامبراعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع)؛
رهبر معظم انقلاب به مناسبت میلاد پیامبراعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۹
در دیدار با دست‌اندرکاران تولید کتب معارف کاربردی «برترین آرزو»؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: انجام این کارها و به ثمر رسیدن آن، به‌علت جوان بودن شماست، فارغ از تمام خصوصیت‌ها که خدا به شما داده، مهم‌ترین ویژگی شما جوان بودن است، دل جوان به جهت صفا و پاکی، آمادگی جذب رحمت الهی را بیشتر دارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بحث حذف زبان انگلیسی اصلا مطرح نیست و این زبان از سرفصل دروس حذف نمی‌شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
پیرو انتساب برخی تعبیرات در موضوع «چندهمسری مردان» به آیت‌الله خامنه‌ای و با توجه به تأثیر آن بر مسائل خانوادگی و شئون اجتماعی، بخش خانواده‌ی KHAMENEI.IR نگاه ایشان به این مسأله را بیان می‌کند.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴
ساعتی‌قبل دستخطی بدون تاریخ از شهیدحسن طهرانی مقدم، پدر موشکی ایران، خطاب به رهبر معظم انقلاب منتشر شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار