سیاسی - رهبری
رهبری
۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶
در دیدار مسئولان دستگاه قضا؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به حرف‌های برخی نامزد‌ها افزودند: من توصیه‌ام این است که این مباحثاتی که آقایان نامزد‌ها در تلویزیون با هم میکنند یا اظهاراتی که میکنند یا در جمع شان یا تک تک، این اظهارات موجب نشود که یک نامزدی برای غلبه بر رقیب حرفی بزند که دشمن‌شاد کند ما را.
۰۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۷
فردا
در آستانه ایام شهادت مظلومانه شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران شهید ایشان به دست جلادان منافق و نیز روز قوه قضاییه، فردا مسئولان قضایی با رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد.
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
دفتر مقام معظم رهبری درباره برخی نقل قول‌های غیر مستند از رهبر انقلاب و مسئولان دفتر ایشان بیانیه‌ای را صادر کرد.
۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
در پی کسالت و بستری‌شدن حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، رهبر معظم انقلاب اسلامی از ایشان عیادت کردند.
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸
به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم انجام شد
رهبر انقلاب به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱
جمعی از نخبگان و مدال‌آوران علمی کشورمان ظهر امروز (شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹
در پیامی به مناسبت کنگره حج؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم و پرشکوه حج، «گستره انسانی» و «قوت عاملِ معنوی اسلام» را دو جانبِ فریضه حج خواندند و با اشاره به فجایع غزه که در تاریخ معاصر بی‌نظیر است، تأکید کردند: برائت از رژیم صهیونیست و حامیانش بخصوص آمریکا، امسال باید فراتر از موسم و میقات حج، در کشور‌ها و شهر‌های مسلمان‌نشین، در همه جای جهان ادامه یابد و به آحاد مردم تسری یابد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۷
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به حجاج بیت‌الله الحرام گفتند: برائت امسال باید فراتر از موسم و میقات حج در کشورها و شهرهای مسلمان‌نشین در همه‌جای جهان ادامه یابد و فراتر از حج‌گزاران، به آحاد مردم تسرّی یابد.
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۳
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی، درگذشت همسر صبور شهید سپهبد صیاد شیرازی را تسلیت گفتند.
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۲
در مراسم سالگرد ارتحال امام در مکه مکرمه مطرح شد؛
رییس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) نقشه غرب را درهم ریخت و مانع تحقق هدف‌های استعماری آن‌ها در این دوره شد.
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۲
در مراسم سالگرد ارتحال امام در مکه مکرمه مطرح شد؛
رییس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) نقشه غرب را درهم ریخت و مانع تحقق هدف‌های استعماری آن‌ها در این دوره شد.
۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۵
در حرم امام خمینی؛
رهبر انقلاب گفتند: حماسه انتخاباتِ بسیار مهم پیشِ‌رو، مکمل حماسه ملت در بدرقه شهیدان خدمت است و ان‌شاءالله در سایه مشارکت پرشور، آرای بالای ملت و حاکمیت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، رئیس جمهوری «پُرکار»، «فعال»، «آگاه» و «معتقد به مبانی انقلاب» برگزیده می‌شود و ضمن پرشدن حفره‌های اقتصادی و فرهنگی، منافع ملت در منطقه و جهان حفظ و تأمین خواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار