اجتماعی - حوادث
حوادث
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: یک دستگاه خودرو داخل تونل پردیس آتش گرفت و خوشبختانه هیچ تلفاتی جانی‌ای نداشت.
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
پرونده کودک آزاری منجر به فوت در کهریزک جهت رسیدگی به شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد.
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
در دورانی که نیاز به کمک‌های انسان دوستانه هرگز بیش از حال نبوده است اورژانس تهران در نظر دارد از اقشار مختلف جامعه به عنوان همیار اورژانس و دانش آموختگان علوم پزشکی به عنوان اورژانس یار به صورت داوطلبانه در مواقع بحران استفاده کند.
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
فروزش خبر داد
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: ۱۸۹ نفر طی سال گذشته (۱۳۹۹) در استان تهران به علت مسمومیت ناشی از گازگرفتگی با منواکسیدکربن فوت کردند.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر مرز استان‌های بوشهر و فارس حوالی بند گناوه را لرزاند.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: مطابق معمول سال‌های قبل ملخ‌های مراکشی به زمین‌های کشاورزی و باغی استان یورش برده و ۱۷ هزار هکتار از اراضی ما را درگیر خود کرده‌اند.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
استاک خبر داد
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر گفت: ۱۳ میلیون یورو را به درخواست سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، صرف خرید دارو‌های بیماران سرطانی کردیم
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از نشست زمین در میدان الغدیر تهران و اعمال محدودیت در این نقطه خبر داد.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۳
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: موتورخانه یک خوابگاه دخترانه در سعادت آباد دچار کندسوزی (آتش سوزی مختصر) شد که برای دقایقی این خوابگاه تخلیه شد.
۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
جسد دختری ۲۲ ساله صبح روز گذشته در اتوبان تهران ـ کرج کشف شد.
۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
سخنگوی جمعیت هلال‌احمر از غربالگری ۱۷۰ هزار و ۳۵۳ نفر در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد و گفت: از ۸۳۸۲ نفر که دارای علائم بودند، تست «پی سی آر» گرفته شد که ۵۰ نفر از مسافران مشکوک به بیماری کرونا به قرنطینه منتقل شدند.
۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع یک حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در تهرانپارس، خیابان زهدی و فوت یک نفر خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار