اجتماعی - حوادث
حوادث
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
در فاصله زمانی یک ساعت دو زلزله به بزرگی ۴.۶ و ۳.۸ ریشتر استان چهارمحال و بختیاری را لرزاند.
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت با اشاره به مهار آتش سوزی در طبقه چهارم خوابگاه دانشجویی دخترانه، گفت: یک دانشجو مصدوم شد.
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: واژگونی خودرو پژو ۲۰۶ در بزرگراه تهران_ قم ۲ کشته و مصدوم داشت.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش شمار مسمومان الکلی در بندر عباس خبر داد و گفت: تاکنون ۹۱ نفر با علائم مسمومیت الکلی به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند که ۱۴ نفر جان‌ باختند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: بر اثر انفجار در خیابان طالقانی دو مرد جوان مصدوم شدند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
سخنگوی اورژانس آذربایجان‌ شرقی گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پرشیا در اتوبان پیامبر اعظم (ص)، رو به روی روستای بیات، پنج مصدوم برجا گذاشت.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
همزمان با سومین روز از هفته سلامت با رویکرد "مدیریت حوادث و بلایا"، مطرح شد؛
مدیرکل امور موسسات خیریه و خیّرین سلامت وزارت بهداشت، به مناسبت سومین روز از هفته سلامت تحت عنوان نقش مردم، مسئولین و سمن‌ها در مدیریت حوادث و بلایا، گفت: نظام سلامت بیش از پیش به همکاری تشکل‌های مردم نهاد در مدیریت حوادث و بلایا نیاز دارد.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، علت آتش سوزی در خیابان آزادی را تشریح کرد.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
رئیس مرکز اورژانس تهران، از استقرار آمبولانس‌های این سازمان در ۶ میدان تهران به منظور خدمات رسانی به شهروندان خبر داد.
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگون شدن کامیونت حامل بار شن و ماسه در مسیر بزرگراه فتح به شرق مقطع گلستانک داخل لاین کندرو بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و ایجاد ترافیک مقطعی و مسدود شدن یک لاین از این بزرگراه در ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر دیروز خبر داد.
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۶
رییس سازمان امدادونجات از وقوع سیل و آبگرفتگی در ۷۳ شهرستان ۱۷ استان کشور خبر داد که تاکنون ۲۲۱ تیم امدادی حادثه‌دیدگان را امدادرسانی کردند.
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
سیدمحمدجواد هاشمی، شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ در حین بازدید و جلوگیری از ساخت و ساز در ساختمانی غیرقانونی در محدوده خلازیر مورد تهاجم متخلفان قرار گرفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار