اجتماعی - آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶
بانکی پور اعلام کرد؛
یک نماینده مجلس آمار تجرد دختران و پسران بالای ۳۰ سال را اعلام کرد.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
صحرایی مطرح کرد؛
وزیر آموزش و پرورش گفت: از معاون حقوقی رئیس جمهور می‌خواهیم با ترک فعل در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مانند ترک فعل در قانون اساسی برخورد شود.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰
باقرزاده در نشست تبیین برنامه فراگیر پرورشی و فرهنگی:
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت: بزودی دانش آموزان را به گفتن اذان زنده دعوت می‌کنیم تا اذان در مدارس از سوی دانش آموزان گفته شود تاکنون بیش از ۱۶۰ هزار دانش آموز در مسابقات اذان اعلام آمادگی کرده اند.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
برپایی نشست، کارگاه و نمایشگاه برای کودکان و بزرگ‌سالان؛
ویژه‌برنامه‌های پانزدهمین دوره هفته پژوهش کانون پرورش فکری، امسال علاوه بر مخاطبان متخصص و بزرگ‌سال، میزبان کودکان و نوجوانان نیز هست.
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
دانش آموزانی که می‌خواهند معلم شوند بخوانند
برای قبولی در کنکور «تربیت معلم» و ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، شرکت و قبولی در مصاحبه و ارزیابی تکمیلی، سهم ۲۵ درصدی و پاسخ درست به سوالات مربوط به هوش و استعداد معلمی و تعلیم و تربیت اسلامی، در آزمون کتبی تربیت معلم، سهم ۱۰ درصدی دارد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹
معاون آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای آموزش و به کارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر با وزارت راه و شهرسازی تفاهم‌نامه‌ای امضا کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از تأخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۱، از پرداخت ۳۰ درصد پاداش تا روز چهارشنبه خبر داد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱
مدیرعامل کانون در نشست با فعالان و تولیدکنندگان:
حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رئیس شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی با تولیدکنندگان این عرصه دیدار کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶
با هدف انتخاب نوجوانان فعال حوزه‌های فرهنگی شهر تهران
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران فراخوان دومین جشنواره «نوجوونیم» را با هدف شناسایی و انتخاب دانش‌آموزان فعال و علاقمند به فعالیت‌های کنشگرانه فرهنگی در شهر تهران منتشر کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲
تیم دانش آموزی زیر ۱۷ سال کشورمان از روز ۱۹ آذر به مدت سه روز در لیگ‌های سومو، مسیریاب، نوآوری و گزارش فنی به رقابت با نمایندگان کشورهای آسیایی خواهند پرداخت.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به تشدید آلودگی هوا در تهران از تعطیلی مدارس و آموزش غیرحضوری تا پایان هفته جاری خبر داد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به تشریح فعالیت‌های این پژوهشگاه و برنامه‌های هفته پژوهش پرداخت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار