اجتماعی - آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۲
ما دانش آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی از مردم و جوانان عزیز کشور خواستاریم باری دیگر مردم غیور ایران بااگاهی وبصیرت نماینده اصلح خویش را شناخته و باحضور فعال دراین وظیفه شرعی و عمومی در پیشرفت و آینده ایران قوی نقش داشته باشند و کشورشان را به اوج افتخار برسانند.
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۷
پورثانی در پاسخ به دانشجو مطرح کرد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت:یکی از نکاتی که امروز بسیار برای ما حائز اهمیت است، تبلیغ گفتمان تربیت دانش آموز و تربیت نوجوان به عنوان گفتمان غالب و گفتمان اصلی نظام اسلامی است.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷
محمودزاده خبر داد؛
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش از مشارکت ۱۵۰۰ مدرسه غیردولتی و هیئت امنایی در رویداد بزرگ مهدوی با عنوان بهار موعود خبر داد.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
بیگدلی خبر داد؛
قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: تمام امورات یک روز مدرسه در طرح «یک روز برای فردا» توسط دانش آموزان با انتخاب خودشان و نظارت عوامل اجرایی مدرسه مدیریت می‌شود.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
احمدی اعلام کرد؛
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از تشکیل قرارگاه تامین و ساخت مسکن تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: طرح احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان قیمت برای فرهنگیان هدف گذاری شد.
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳
وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان از سال آینده خبر داد و گفت: نظام جذب استاد و هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان کاملاً اختصاصی خواهد بود.
۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷
فرماندار فیروزکوه اعلام کرد: کلیه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان فیروزکوه در نوبت صبح دوشنبه غیر حضوری می‌باشد. ️
۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
وزیر آموزش و پرورش:
وزیر آموزش و پرورش گفت: از شروع دولت سیزدهم و در این دو سال، بیش از ۶۹۰۰ مدرسه در مجموع در سراسر کشور تکمیل، تجهیز و یا به صورت کامل ساخته شده است.
۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.
موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز ۷۵۲ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال به حساب اعضای صندوق که به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد و اعلام کرد: سود سال مالی ۱۴۰۲ نیز طبق روال و پس از برگزاری مجمع عمومی به حساب این بازنشستگان واریز خواهد شد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶
در دومین دوره جایزه معلم برای فیلم صورت پذیرفت
هیئت داوران دومین دوره جایزه معلم برای فیلم، فیلم سینمایی «باغ کیانوش» به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد را به عنوان فیلم برتر این دوره از جشنواره فیلم فجر «با مضمون آموزشی و تربیتی» اعلام کرد.
۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
معاونت پرورشی و تربیت بدنی منطقه ۴ به مناسبت عید مبعث با همکاری کانون ترم، مجموعه برنامه‌های رادیو همسو را برگزار می‌کند.
۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به شرکت‌های زیان‌ده این صندوق سه ماه فرصت داد تا برنامه‌های جامع عملیاتی خود را برای خروج از زیان و سودآوری پایدار ارائه کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار