اجتماعی - آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
معاون وزیر آموزش و پرورش از ارائه خدمات آموزشی غیرحضوری آنلاین به دانش‌آموزان اتباع خارجی در کشورمان خبر داد.
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
الهیار ترکمن خبر داد
معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه کمتر از ۴۵روز دیگر احکام معلمان براساس نظام رتبه‌بندی اصلاح می‌شود، گفت: نیرو‌های اداری فعلاً تا مهر ۹۹ مشمول رتبه‌بندی می‌شوند.
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
ذوعلم مطرح کرد
رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: پیشنهادی ارائه دادیم که ۲ زبان چینی و عربی به فهرست زبان‌های مجاز برای آموزش اضافه شود که وزیر آموزش و پرورش این موضوع را جهت بررسی به شورای عالی آموزش و پرورش ارجاع داده است.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
معاون اول رئیس‌جمهور تصویب‌نامه موضوع نظام رتبه‌بندی معلمان را برای اجرا ابلاغ کرد.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
تراژدی عدالت آموزشی - ۵
گویا مسئولین ترجیح می‌دهند تا کم کاری دیگر سازمان‌ها را با تعطیلی مدارس و ضربه به نظام آموزشی جبران کنند، اما قطعا آموزش و پرورش محل خوبی برای جبران کوتاهی دیگر ارگان‌ها همچون شهرداری و سازمان محیط زیست نیست.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
دبیر اجرایی پنجمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: این جشنواره فروردین‌ماه سال آینده ویژه مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
به مناسبت برپایی همایش‌های استانی گرامی داشت پیشکسوتان وفارغ التحصیلان و در آستانه‌ی چهل سالگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان نمانیده رهبر فرزانه انقلاب پیامی را صادر کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
ستاد بحران فرمانداری اهواز، مدارس دوره پیش‌دبستانی و ابتدایی اهواز در نوبت عصر روز ۱۶ آذر را تعطیل اعلام کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
حاجی میرزائی مطرح کرد
بزرگترین منطقه دانش‌آموزی کشور، منطقه شهریار با ۱۶۳ هزار دانش‌آموز و بزرگترین منطقه با تراکم دانش‌آموزی اول در کشور، شهرستان قدس با ۴۳ دانش‌آموز در کلاس است.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
ضوابط نهایی بخشش اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه اعلام شد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
ذوعلم در گفتگو با «دانشجو»:
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیتی که سازمان پژوهش انجام می دهد تامین محتوای مکمل برای دانش آموزان تیزهوش است که براساس ارتباط و هماهنگی که با سازمان استعدادهای درخشان داریم محتوا جمع آوری می شود.
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع آنفولانزا در کشور، مدارس سراسر این استان در همه مقاطع از فردا تا یک شنبه هفته آینده به مدت چهار روز تعطیل خواهد بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار