اجتماعی - آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش خبر داد
قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش از پیگیری‌های انجام شده و مساعدت مدیران سازمان برنامه و خزانه برای پرداخت بخشی از معوقات فرهنگیان از ۵ فروردین به حساب آن‌ها خبر داد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به منظور توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، فراخوان کتاب جشنواره «دانایی توانایی» و تجهیز کتابخانه‌های سراسر کشور را برای مدارس منتشر کرد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
وزیر آموزش و پرورش:
وزیر آموزش‌وپرورش گفت: متأسفانه بخشی از مأموریت آموزش عالی به آموزش و پرورش منتقل شده است و آموزش و پرورش عمومی را با تهدید مواجه کرده و باعث انحراف از مسیر اصلی اش شده است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
۱۰ هزار دانش‌آموز فرمانده بسیج طی نامه‌ای، به بیانیه گام دوم انقلاب لبیک گفتند و آمادگی و عزم جزم نسل چهارم انقلاب برای اجرای توصیه‌های مقام معظم رهبری را اعلام کردند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با استناد به تبصره ۹ قانون بودجه سال ۹۸ دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند که ظرف ۶ ماه تمام ساختمان‌های متعلق به آموزش و پرورش را تخلیه کنند و نیاز به آئین‌نامه هم ندارد و یک تکلیف است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش اظهار کرد: برخی سیاست‌گذاری‌های خلاف سند تحول مانند تنوع مدارس و طبقاتی کردن مدارس عدالت را در فراهم کردن فرصت‌های خوب یادگرفتن برای همه به‌طور یکسان نمی‌تواند فراهم کند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱
در پی ضرب و شتم مدیر یک دبیرستان توسط بستگان یک دانش‌آموز در ارومیه، آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی از ورود به این اتفاق و دفاع از حقوق و جایگاه مدیر مدرسه خبرداد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد
بطحایی گفت: سنجش شایستگی‌های حرفه‌ای مدیران مدارس از برنامه‌های مدرسه محوری است و مدیران باید در دوره‌هایی شرکت کنند و اگر برای سال بعد شایستگی نداشته باشند، مدیر نمی‌شوند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
بطحایی خبر داد
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخشنامه به ادارات کل استان‌ها ارسال‌شده است که در آن تفاهم‌نامه‌ای با مدارس منعقد خواهد شد تا عملکرد مدرسه بر اساس همان تفاهم‌نامه ارزیابی شود.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
رئیس سازمان مدارس غیردولتی:
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی از اصلاح الگوی تعیین شهریه مدارس و مراکز غیردولتی خبر داد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش:
رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین: تمام اعتبارات برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۸ در اختیار آموزش و پرورش نیست.
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
بطحایی خبر داد
وزیر آموزش و پرورش از اجرای طرح رصد مستمر ایمنی مدارس خبر داد و گفت: بر اساس این طرح، مدارس به سه دسته ایمن، تا حدودی ایمن و غیر ایمن تقسیم‌بندی می‌شوند و به تدریج از مدارس غیر ایمن شروع می‌کنیم تا تجهیزات آن‌ها را اصلاح کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار