اجتماعی - آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
حاجی میرزایی مطرح کرد
وزیر آموزش و پرورش گفت: ما دوره‌ها را بعد از تعطیلات فشرده می‌کنیم و ۵ شنبه و جمعه هم می‌توانند مدارس باز باشند و یا ساعت حضور بچه‌ها در مدارس اضافه شود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون:
معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون گفت: با حمایت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال و بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی، توسعه کارآفرینی دیجیتال کودک و نوجوان از طریق المپیاد ملی، آموزش آنلاین و رایگان کد نویسی و تولید محتوای دیجیتال دانش آموزی دارکوب برگزارمی شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه که در روز پنج‌شنبه ۷ فروردین از طریق شبکه‌های ۴ و آموزش پخش می‌شود، اعلام شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه که در روز چهارشنبه ۶ فروردین از طریق شبکه‌های ۴ و آموزش پخش می‌شود، اعلام شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
قابل توجه دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه، اولیاء دانش آموزان و فرهنگیان؛
با هدف شناسایی، پرورش و شکوفایی استعدادها و ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی دانش‌آموزان و هدایت به سمت کارآفرینی ثبت نام نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی آغاز شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷
وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش در روزهای سخت در کنار مردم است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه که در روز سه‌شنبه ۵ فروردین از طریق شبکه‌های ۴ و آموزش پخش می‌شود، اعلام شد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای شایعه تمدید تعطیلی مدارس را در برخی شبکه‌های اجتماعی تکذیب کرد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۸
تراژدی عدالت آموزشی_ بازخوانی
پرونده تراژدی عدالت آموزشی راوی اتفاقات و تصمیماتی در نظام آموزشی است که از فیلترینگ عدالت رد نشده‌اند و این شماره راوی اتفاقاتی است که در طول سال گذشته در نظام آموزشی کشور افتاد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۱
وزیر آموزش و پرورش در پیامی از پرداخت مطالبات حق‌التدریس فرهنگیان خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان می‌توانند بعد از تعطیلات سال جدید همانگونه که در حالت عادی در کلاس‌های خود حضور پیدا می‌کردند، در فضای مجازی هم در سرکلاس درس حاضر شوند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) اعلام کرد که شیوع کروناویروس روند تحصیل بیش از ۸۴۹ میلیون کودک در جهان را تحت تاثیر قرار داده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار