اجتماعی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
در پی ارسال پیامکی جعلی با سوءاستفاده از نام سازمان تأمین‌اجتماعی در ظهر روز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه به تعدادی از مردم، سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد این پیامک ارتباطی با سازمان نداشته و موضوع از اساس جعلی و دروغ‌پردازی است.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
نشست تخصصی بهبود ایمنی، سلامت و رفاه در محیط کار با هدف به صفر رساندن حوادث ناشی از کار و بیماری‌های شغلی به همت اداره‌کل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
مرتضوی همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: راهپیمایی ۲۲بهمن امسال نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در محل اسکان مردم زلزله‌زده شهرستان خوی با بازنشستگان آسیب‌دیده از زلزله دیدار و دستور ویژه‌ای برای رسیدگی بازنشستگان آسیب‌دیده خوی صادر کرد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
حسین شکیب راد دبیر رسانه‌ای جشنواره «نوجوونیم» از تمدید مهلت ارسال اطلاعات و مدارک به دبیرخانه جشنواره «نوجوونیم» خبر داد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل ستاد توسعه صادرات این وزارتخانه خبر داد و گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای توسعه همکاری تجاری و اقتصادی با قاره آفریقا آمادگی کامل دارد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی از امروز ۸بهمن ماه با هدف معرفی افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش سازمان بهزیستی به متقاضیان نیروی کار، راه اندازی شد.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳
در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز، «بنیاد مستضعفان» در میان دستگاه‌های اجرایی کشور با ماموریت خدماتی، اجتماعی و رفاهی، شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
کولیوند مطرح کرد
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: مردم محوری و تعامل با گروه‌های جهادی یکی از اصول جمعیت هلال احمر در برگزاری مراسم اربعین حسینی است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
وحیدی:
وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون شورا‌های مجلس گفت: اعتبارات مربوط به مقابله با آسیب‌های اجتماعی باید در اختیار وزارت کشور قرار گیرد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی با اشاره به اینکه وزارت میراث فرهنگی به عنوان متولی اصلی حوزه گردشگری پیگیری تصویب نهایی تعطیل شدن پنج‌شنبه‌ها است، گفت: اجرایی شدن این طرح می‌تواند تأثیر چشمگیری در زمینه ایجاد جهش بزرگ در صنعت گردشگری داشته باشد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در غالب نقاط کشور، تشدید این بارندگی در روز‌های آتی همچنین تداوم آلودگی هوا در شهر‌های صنعتی و مناطق پرتردد شهری خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار