اجتماعی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۶۰ قرار گرفته و هوای تهران برای همه افراد جامعه همچنان آلوده است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
استاد ممتاز دانشگاه تهران:
«غلامعلی افروز» با تأکید بر اینکه مقدمات ازدواج ماندگار فرزندان در خانواده شکل می‌گیرد، یادآور شد: احساس و عشقی که از شناخت حاصل می‌شود قیمت دارد، اینکه برخی می‌گویند تا عاشق نشوم ازدواج نمی‌کنم اشتباه است، چراکه هر چقدر شناخت جامع‌تر باشد محبت ما عاقلانه‌تر خواهد بود.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
در جهان امروز عبور از مرز‌های علم و دانش برای کسانی که از توانایی و مهارت لازم برخوردارند سهل‌تر از گذشته است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
سازمان هواشناسی پیش‌بینی‌کرد نفوذ سامانه بارشی از عصر امروز در غرب آذربایجان غربی و غرب کردستان با بارش برف و باران، وزش باد شدید و در ارتفاعات کولاک برف همراه باشد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵
فتاح:
رئیس بنیاد مستضعفان در آیین افتتاح همزمان ۵ پروژه دامپروری کشور با اشاره به تحریم این بنیاد توسط امریکایی‌ها و تحریم ۳ باره خود توسط ترامپ گفت: این تحریم‌ها دلیلی جز تمرکز بنیاد مستضعفان بر نقاط کلیدی و رفع وابستگی‌های کشور ندارد و آن‌ها به عنوان دشمنان ما، حق داشتند ما را تحریم کنند.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
تولیت آستان قدس رضوی سند «سیاست‌های کلان» این آستان مقدس را با هدف تعیین جهت‌گیری‌های مطلوب و تقویت همسویی و هم‌افزایی در اقدامات ابلاغ کرد.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز آینده در ۲۲ مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: فردا اردبیل با کمینه دمای ۱۵ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس گرم‌ترین مرکز استان خواهد بود.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا پایانه شهید کلانتری، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-شهریار محدوده شهر قدس خبر داد.
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
مدیرعامل سازمان دارالسلام اسلامشهر، گفت: زنده شدن یک مرد نسیم شهری، بعد از مرگ در دارالسلام اسلامشهر واقعیت ندارد.
۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
سرهنگ شیرانی خبر داد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محور‌های ۴ استان کشور خبر داد.
۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: با توجه به کاهش دید افقی، پرواز‌های ورودی این فرودگاه متوقف شده است.
۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۴۳ قرار گرفته و هوای تهران پاک شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار