اجتماعی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
قاضی‌زاده هاشمی از استخدام فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در دستگاه‌های اجرایی براساس بند "ج" ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸
آیین افتتاحیه دهمین دوره اجلاس «یک کمربند، یک جاده» با حضور نمایندگان و مسؤلان بیش از ۱۳۰ کشور و ۳۰ سازمان بین‌المللی در پکن برگزار شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
برای فیلمبرداری یک سریال خانگی؛
قرار است به زودی بخش موزه اسناد کارخانه سیمان ری توسط یکی از مؤسسه‌های هنر‌های تصویری به منظور فیلمبرداری تخلیه شود این درحالی است که هزاران سند درحال فروپاشی در این بخش نگهداری می‌شود.
۲۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۸
مدیرعامل بنیاد برکت:
ترکمانه با بیان اینکه شورای عالی استان‌ها و بنیاد برکت خواستگاه مردمی دارند گفت: این دو نهاد می‌توانند با همکاری یکدیگر زمینه توسعه اقتصاد روستایی را فراهم کنند.
۲۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
رئیس شورای عالی استان‌ها:
رئیس شورای عالی استان‌ها در نطق پیش از دستور خود در اجلاس بیست و یکم شورای عالی استان‌ها با اشاره به عملیات طوفان الاقصی و آرزوی پیروزی نهایی جبهه مقاومت، گفت: دنیا و منطقه دیگر به قبل از این عملیات بازنخواهد گشت.
۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳
در مشهد مقدس برگزار شد؛
اختتامیه جشنواره بین‌المللی رسانه خورشید با حضور زنان رسانه‌ای ۴۰ کشور جهان در مشهد مقدس آغاز شد.
۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
همزمان با بزرگداشت شاعر و عارف بزرگ ایرانی، مولانا جلال الدین محمد بلخی، مراسم سخنرانی و کارگاه‌های هنری با موضوع اشعار مولانا در موزه خط و کتابت میرعماد برگزار شد.
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران گفت: ستاد معاینه فنی شهرداری‌ها می‌تواند به مراکز معاینه فنی دارای امتیاز مجوز راه اندازی مراکز معاینه فنی سیار را اعطا کند. این مراکز سیار در نقاطی که محدودیت زمین و ... وجود دارد تاسیس می‌شود و مردم به این وسیله در سطح محلات دسترسی بهتری به معاینه فنی دارند.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱
مجموعه تفریحی ورزشی توچال، بستری برای توسعه صنعت گردشگری کشور است.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸
آیین پاکداشت طبیعت همزمان با هفته گردشگری با حضور دوست داران محیط زیست، کوهنوردان و عموم مردم برگزار می‌شود.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱
به مناسبت روز جهانی گردشگری؛
بازدید از برج آزادی به مناسبت روز جهانی گردشگری برای عموم مردم رایگان شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸
وزیر میراث‌فرهنگی با اشاره به استرداد ۳۵۰۶ لوح هخامنشی به کشور گفت: زمینه بازگشت سایر الواح هخامنشی فراهم شده و به همین منظور کارشناسان میراث‌فرهنگی آبان امسال به آمریکا می‌روند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار