اجتماعی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
وزارت تعاون، کار رفاه اجتماعی تاکید کرد: بر اساس محور‌های تعیین شده در زیست بوم ملی اشتغال، آموزش در دانشگاه‌ها و مراکز علمی باید متناسب با نیاز فعلی بازار کار کشور باشد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: در راستای اجرای طرح زمستان گرم و به منظور پیش‌گیری از خیابان خوابی معتادان در شب‌های سرد هر شب حدود ۸۰ نفر از افراد کارتن خواب و بی خانمان در گرمخانه این منطقه پذیرش می‌شوند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از رونمایی واگن مخصوص بانوان و کودکان با فضای بصری جدید و باهدف عدم ورود آقایان به واگن بانوان خبر داد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
در قالب پویش «به روستا برمی‌گردیم» محقق شده است
اجرای پویش «به روستا برمی‌گردیم» بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام باعث بازگشت بیش از ۶ هزار خانواده به روستا‌ها شده است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
شهردار منطقه ۱۳ تهران از حرکت کاروان بزرگ لبخند مادری در خیابان‌های پایتخت خبر داد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر روی عدد ۸۲ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
سرهنگ رنجبر گفت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای تردد‌ها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
در دیدار ۲ عضو شورا با آتش‌نشانان تاکید شد
در دیدار دو عضو شورای شهر تهران و معاون خدمات شهری شهرداری با نمایندگانی از پرسنل آتش نشانی بر پیگیری مطالبات شان تا حصول نتیجه از سوی مدیریت شهری تاکید شد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
به‌دنبال تماس تلفنی وزیرکشور و استاندار کرمان با فتاح انجام شد
به دنبال تماس تلفنی وزیر کشور و استاندار کرمان با فتاح، بنیاد مستضعفان بسته‌های غذایی و آب آشامیدنی را به مناطق سیل زده جنوب استان کرمان اعزام می‌کند؛ همچنین مقرر شد بعد از شناسایی میزان دقیق خسارت‌، بنیاد در جبران خسارت مشارکت کند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
رییس سازمان حج و زیارت گفت که برای حج تمتع ۱۴۰۱ هنوز عربستان تصمیمی اتحاذ نکرده و منتظر تصمیم آن‌ها هستیم، اما آمادگی کامل به جهت امور اجرایی در سازمان حج و زیارت وجود دارد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
بابایی در دیدار با شورایاران منطقه ۱۷ تاکید کرد
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با شورایاران منطقه ۱۷ بر لزوم بازآفرینی بافت فرسوده با تعیین مشوق‌های جدید تاکید کرد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
سرویس‌دهی خط ۵ مترو در محدوده ایستگاه‌های کرج تا هشتگرد، به علت ادامه عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری، جمعه ۱ بهمن‌ماه سال جاری انجام نمی‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار