سایر حوزه‌ها
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
۲۰ تیم راهداری در حال بازگشایی راه‌ها هستند
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه تردد بدون زنجیر چرخ در محور‌های روستایی و برفگیر استان امکان‌پذیر نیست، گفت: ۲۰ تیم راهداری در حال برف‌روبی و بازگشایی راه‌های بسته شده در استان هستند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز ثبت نام ششمین آزمون دستگاه‌های اجرایی از ۳۰ دیماه سال جاری و جذب ۲۵۰ نفر در سازمان تعزیرات از طریق این آزمون خبر داد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
مراسم گرامیداشت روز پرستار برای بانوان آتش نشانی برگزار شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به رشد ۳۵ درصدی کمک‌های مردم به این نهاد در هفت‌ماهه نخست سال جاری، گفت: تعداد مراکز نیکوکاری فعال در سطح کشور تا پایان سال به ۲ هزار مرکز خواهد رسید.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
باگ جدید اسکایپ به کاربران گوشی اندروید اجازه می‌داد بعد از پاسخ‌دادن به تماس، به بخش‌هایی مانند گالری تصاویر و فهرست مخاطبان دسترسی داشته باشند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مهدی‌شهر:
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مهدیشهر با اشاره به این‌که امروز شاهد بهره‌برداری از یک واحد تولیدی توانمند هستیم، اظهار امیدواری کرد که به زودی فاز دوم گروه صنعتی ساتراپ راه‌اندازی شود.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
مدیر پایگاه جهانی پارسه و پاسارگاد درباره انتقال آب به کف کاخ آپادانا توضیح داد.
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
محسن هاشمی:
رئیس شورای شهر تهران گفت: وجود اصلاح طلبان در مدیریت اجرایی کشور نشان می‌دهد آن‌ها در قدرت شریک هستند و برای کسب مجدد اعتماد مردم باید پاسخگو باشند نه اینکه ژست اپوزیسیون بگیرند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
یک دانش آموز ده ساله عراقی در اثر ضربه تنبیهی یکی از معلمان مدرسه‌ای در منطقه الکمالیه بغداد، کشته شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
در پی حوادث اخیر فرانسه و سرکوب معترضان موسوم به جلیقه زرد، ستاد حقوق بشر قوه قضائیه بیانیه‌ای خطاب به سازمان‌های بین المللی و دولت فرانسه منتشر کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
با حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
علیرضا رشیدیان، استاندار پیشین استان خراسان رضوی در دولت یازدهم و دولت دوازدهم است. رشیدیان همچنین مسئول نظارت و بازرسی حوزه نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت بوده است.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
توقف پروژه ویرایش ژن‌ها برای تولید ابر انسان
یک دانشمند چینی چند روز پیش ادعا کرد که اولین نوزاد انسان را با دستکاری ژنتیکی به دنیا آورده است و این ادعا سیلی از مباحث، واکنش‌ها و اظهارنظر‌ها را از سراسر دنیا به‌دنبال داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار