سایر حوزه‌ها
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
مردان و زنان متولد ۱۳۴۷ با لحاظ روز و ماه تولد تا پایان اسفندماه امسال برای نام نویسی و عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مهلت دارند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
چند سالی است پدیده پنجره جمعیتی در کشور ایجاد شده و فرصتی را برای توسعه اقتصادی و اصلاح الگوی جمعیت فراهم کرده اما این فرصت با بی‌توجهی مسئولین نسبت به بهره‌وری از آن در حال از دست رفتن است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
مدیر کل اموربین الملل سازمان بین المللی سیتی وان:
رضا صادقی مدیر کل اموربین الملل سازمان بین المللی سیتی وان گفت: صنعت گردشگری حلال در یک دهه اخیر در دنیا رشد چشمگیری داشته است به طوری که در حال حاضر برابر آمار‌های جهانی ۳۰ درصد درآمد حاصل از گردشگری دنیا به گردشگری حلال اختصاص دارد
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: ششمین و آخرین نوبت پرداخت وام ضروری ۵ میلیون تومانی مرحله اول، اسفند ماه پرداخت می‌شود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ بهمن از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ۱۷ امروز تا ساعت 02:00 بامداد روز آینده از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۳
رئیس کمیسیون عمران از مذاکره با وزیر دفاع درباره دریافت اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ خبر داد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
معاون توسعه‌ی روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری:
معاون توسعه‌ی روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تأکید کرد: تأثیرات عملکرد خوب و فعالیت‌های تحول‌گرایانه و شتاب‌دهنده‌ی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت وابسته به این ستاد در کشور مشهود و قابل ارزیابی است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
به گزارش جهان نیوز، تعدادی از خانواده‌های قربانیان کشتی سانچی می‌گویند تماس‌های ناشناسی با آن‌ها گرفته شده است که شائبه زنده بودن برخی از آن‌ها را تقویت می‌کند!
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
اولین همایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های دولتی، غیر دولتی و خصوصی در حوزه تولید پویانمایی برگزار شد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
در هفته گذشته شهر لواسان سوژه اصلی رسانه‌های اجتماعی بوده است. بعد از انتشار کلیپ‌هایی پیرامون زمین خواری و تراکم سازی غیر قانونی برخی آقا زاده‌ها از جمله فاطمه حسینی و داماد دبیر شورای عالی امنیت ملی افکار عمومی به سمت لواسان جلب شد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
۲۰ تیم راهداری در حال بازگشایی راه‌ها هستند
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه تردد بدون زنجیر چرخ در محور‌های روستایی و برفگیر استان امکان‌پذیر نیست، گفت: ۲۰ تیم راهداری در حال برف‌روبی و بازگشایی راه‌های بسته شده در استان هستند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز ثبت نام ششمین آزمون دستگاه‌های اجرایی از ۳۰ دیماه سال جاری و جذب ۲۵۰ نفر در سازمان تعزیرات از طریق این آزمون خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار