خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
نادری در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛

احتمال کلید خوردن طرح سوال از رئیس جمهور در صورت ابلاغ مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی

عضو هیات رئیسه و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رئیس جمهور با اصرار ما در مجلس، ابلاغ مصوبه کنکوری شورا را متوقف کرده است، اما اگر مصوبه شورا ابلاغ شود ممکن است ما در مجلس به سمت طرح سوال از رئیس‌جمهور برویم.
قاضی زاده هاشمی در گفتگو با دانشجو؛

نگرانی بابت پخش مسابقات جام جهانی از رسانه ملی نداریم/ خبر خوب برای خبرنگاران حاضر در قطر+فیلم

دبیر شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: همیشه در آستانه مسابقات مهم بین‌المللی حرف‌ها و حدیث‌ها در خصوص پخش بازی‌ها وجود داشته، اما صدا و سیما چه مستقیم یا غیر مسقیم با رایزنی‌های صورت گرفته حق پخش مسابقات را اخذ کرده است.
در ششمین اجلاس سران کشور‌های ساحلی دریای خزر؛

رئیسی: همکاری کشور‌های ساحلی خزر با توجه به تحولات بین‌المللی اهمیت فزاینده‌ای یافته است

رئیس جمهور گفت: همکاری‌های کشور‌های ساحلی خزر بخصوص با توجه به تحولات بین المللی اهمیت فزاینده‌ای یافته است و این تعامل نه تنها موجب رونق اقتصادی و افزایش رفاه ملت‌های ما می‌شود، بلکه به تقویت صلح و ثبات منطقه‌ای و حل مسائل حوزه خزر صرفا از طریق کشور‌های ساحلی می‌انجامد.
گزارش|

بررسی ظرفیت‌های مغفول‌مانده استان کردستان در آستانه سفر رئیس جمهور / فعالان دانشجویی از رئیسی چه مطالبه‌ای دارند؟

استان کردستان ظرفیت‌های گوناگونی دارد که متاسفانه در چند سال اخیر این ظرفیت‌ها نادیده گرفته شده و زندگی مردم این استان را با سختی مواجه کرده‌؛ البته میتوان با فعال کردن این ظرفیت‌ها رشد اقتصادی را برای کردستان رقم زد.

میرکاظمی: وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی اگر پایه پولی را بالا ببرد، تورم‌ وحشتناک دارد

در حالی قرار بود پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی از اول تیر آغاز شود که رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: پرداخت این وام اگر از محل بدهی دولت به بانک‌ها تامین شود، باعث افزایش پایه پولی و تورم می‌شود.
سلیمی در گفتگو با دانشجو تشریح کرد؛

اعزام ۱۸ تیم عملیاتی از ایران به مناطق زلزله‌زده افغانستان/ هزار بسته مواد غذایی ارسال شد+ فیلم

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: از همان ساعات اولیه زلزله افغانستان همکاران ما در سازمان امداد و نجات نسبت به ارسال اقلام امدادی اقدام کرده و تیم متخصصی متشکل از ۱۸ نیروی عملیاتی هم راهی منطقه شد.

اژه‌ای: تمام تلاش خود را برای به سرانجام رساندن طرح کاداستر به کار خواهیم بست

رئیس دستگاه قضا گفت: در این دوره تمام تلاش خود را جهت به سرانجام رساندن طرح کاداستر و حدنگاری به کار خواهیم بست و چنانچه این موضوع به سرانجام برسد، بسیاری از مشکلات و مسائل مردم و همچنین دستگاه قضا حل و فصل خواهد شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی