خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
دلفی در گفتگو با دانشجو:

نگاه ما به ایرانیان خارج از کشور باید نگاه واقعی باشد نه موسمی + فیلم

سفیر سابق ایران در فرانسه با بیان اینکه نگاه ما به ایرانیان خارج از کشور باید نگاه واقعی باشد نه نگاهی که فقط در موعد انتخابات قوت می‌گیرد گفت: در هر دوره معارضین سعی می‌کنند افکار عمومی را از واقعیات موجود در ایران مثل برگزاری با شکوه انتخابات در شرایط سخت مردم دور کنند.
گزارش|

از نوغان تا پاستور؛ ابراهیم رئیسی، هشتمین رئیس «جمهور» کیست؟

سرانجام حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در انتخابات ۲۸ خرداد ماه در رقابت با محسن رضائی، امیر حسین قاضی زاده هاشمی و ناصر همتی توانست حائز حداکثر آرا شود و با رای ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار رای به عنوان منتخب نهایی مردم ایران به زودی عازم پاستورشود.
صادقی شاهدانی در گفتگو با دانشجو:

جهش تولید و حمایت از مصرف‌کننده اولویت اقتصادی دولت جدید / آقای رئیسی برای تقویت سرمایه‌های اجتماعی چه کند؟

رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: دولت سیزدهم باید مسیر مردم را برای ایفای نقش در فضا‌های اقتصادی فراهم کند. قطعا اقتصادی با ثبات است و کمترین مشکل را دارد که در آن، معیشت مردم اصلاح شده و عاری از هر گونه مشکلات باشد.
در نشست خبری عنوان شد

اژه‌ای: به جد دنبال طبقه بندی زندانی‌ها هستیم / کدام ترک فعل جرم و کدام جرم نیست؟

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به توطئه منافقان و دشمنان برای شکست انقلاب اسلامی ایران گفت: منافقن از هیچ تلاشی دریغ نکردند و در این راه تا کنون ۱۷ هزار نفر از هموطنان را به شهادت رسانده‌اند.
گزارش|

چالش‌های پیش روی واکسیناسیون دانشجویان و آموزش حضوری / نگرانی‌ها از بی‌توجهی به خوابگاه‌ها و سلامت دانشجویان خوابگاهی

تغییر زمان واکسیناسیون دانشجویان از سوی وزارت بهداشت چالش‌های جدیدی را پیش روی مسئولان دانشگاه‌ها برای بازگشایی و آموزش حضوری از سال تحصیلی جدید ایجاد کرده است.
گزارش |

تعلل دولت در معرفی تیم مدیریتی هفت‌تپه / مزارع شرکت در معرض نابودی

رأی نهایی و قطعی دادگاه فسخ قرارداد واگذاری هفت‌تپه مبنی بر خلع ید کارفرمای آن، ۱۸ اردیبهشت‌ماه رسانه‌ای شده؛ با این حال، هنوز تیم مدیریتی جدید در این شرکت مستقر نشده و تعلل دولت در تعیین تکلیف آن منجر به عدم تخصیص حقآبه مزارع نیشکری شده است.
نشریه بلومبرگ - Bloomberg | نفوذ ایران در نیمکره غربی جهان - ۲

ناو جنگی اعزامی به «کارائیب» تهدید جدید ایران برای آمریکاست

نشریه بلومبرگ نوشت: تهران در سالیان اخیر از قایق‌های موشک‌انداز برای مرعوب کردن در خلیج فارس استفاده کرده است و احتمالاً تلاش می‌کند تا همان کار را در کارائیب انجام دهد.

خادمی: تونل ۶.۵ کیلومتری البرز جایگزین کندوان می‌شود/ بهره‌برداری تا یک ماه آینده

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تونل ۶.۵ کیلومتری البرز و ۱.۵ کیلومتر جاده دسترسی آن در انتهای منطقه دو آزادراه تهران-شمال تا یک ماه آینده پس از تأیید پلیس راه و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، بهره‌برداری موقت می‌شود.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی