خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
رحیم‌پور ازغدی در جمع دانشجویان:

کشف حجاب‌ها و سلبریتی‌سازی‌ها برای برگرداندن ما به دوران قبل از انقلاب است/ در همه کشورها جز ایران کاپیتولاسیون وجود دارد + فیلم

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به وضعیت حجاب گفت: این کشف حجاب‌ها و سلبریتی‌سازی‌ها برای این است که می‌خواهند ما را به دوران قبل از انقلاب برگردانند.
در امتداد راه امام - ۱

سیدعلی موسوی: امام خمینی(ره) در جست و جوی ایده‌‌‎ای برای پاسخ اسلام به عدالت طلبی بشریت

رئیس پژوهشگاه باقرالعلوم در سلسله همایش‌‎های جهان فکری اندیشمندان انقلاب اسلامی با محوریت امام خمینی (ره) گفت: تنها امام با اعطای مالکیت به آحاد مردم می‌تواند مقابل نظام سرمایه‌داری ایستادگی کند.
با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام می‌شود

بهره‌برداری از ۵ هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده

بیش از ۵ هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده ۱۷ استان و ۶۷ شهر به میزبانی استان تهران، پنجشنبه یازدهم خرداد ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری می‌رسد.

قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰

قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه ۱۰ خردادماه) بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۲ هزار و ۱۴۴ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۳۱۲ تومان اعلام شد.

صحرایی: امسال ۱۱ هزار نیروی جدیدالورود خواهیم گرفت / یک درصد مدارس غیردولتی شهریه غیرمعقول می‌گیرند

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: ۱۸ هزار مدرسۀ غیردولتی داریم و شاید کمتر از یک درصد هزینه غیرمعقولی دریافت کنند که البته در برخورد با متخلفین مسامحه نمی‌کنیم. .
در حاشیه جلسه هیات دولت؛

اسماعیلی: ۱۴ هزار نفر تاکنون به حج اعزام شده‌اند + فیلم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در موضوع حج، اعزام حجاج در حال انجام است و تاکنون ۱۴ هزار نفر اعزام شده‌اند و با افزایش رفت‌وآمدهای دیپلماتیک بین دو کشور، روند اجرایی حج با رضایتمندی در حال انجام است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی
Yara
دادستان
پرتال شهدای دانشجو