دختر نجفی: جریانات سیاسی و غیرسیاسی در پرونده پدرم دخالت نکنند / رسانه‌ها از انتشار اخبار کذب خودداری کنند
دختر محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران از جریانات سیاسی و غیرسیاسی خواست تا در روند رسیدگی به پرونده پدرش دخالت نکنند.
تعداد نظرات: ۶
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
کاش شمانیزوجدان داشتید وانگ غیر اخلاقی به مرحومه نمی زدید.اگرراست می‌گویی بهتر است بگویی چطور مادرتان هنوز طلاق نگرفته و رضایت به هوو داده است.شاید پدرتان کاری کرده که مادرتان راضی به هوو شده است.کاش میگفتی درحالیکه پدرت سالهاست مجوز حمل سلاح ندارد چگونه آنرا حمل می‌کرده است.چرا به خانه تو آمد ولی الان مادر تو پایش را وسط دعوا گذاشته.اگرعاشق پدرتان است تا حالا کجابوده
ناشناس
Germany
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
- سکوت اصلاح طلبان در یکسال ونیم گذشته برغم آگاهی از رابطه پرخشونت قاتل و رفتار شنیع اصلاح طلبان و عقبه رسانه‌ای و پروپاگاندایی آنها در تبرئه قاتل و همدلی تلویحی با جنایتکار و هیولاسازی از قربانی و مقصر جلوه دادن مقتول در چهل و هشت ساعت گذشته، یک نقطه عطف در تاریخ معاصر سیاسی ایران است. نقطه نمادین علنی شدن ورشکستگی اخلاقی اصلاحات.

- حالا دیگر ماسک فرو افتاده. چهل و هشت ساعت گذشته نشان داد تنها برتری اخلاقی اصلاح طلبان هنرشان در تبدیل قاتل به مظلوم و هیولاسازی از رقیب سیاسی و همراه کردن افکار عمومی با استفاده از ترفندهای مدرن رسانه‌ای و جنگ روانی است. برتری استفاده از پروپاگاندا.

- ولی این فاجعه روی دیگری هم دارد. دستگاه ناکارامد و فاسد و عقب‌مانده صداوسیما. دستگاهی که مدیران نئاندرتال کم هوش و کم‌خردش که اصلی ترین هدف اغلبشان حفظ صندلی‌های هزارساله شان است و هنری ندارند جز پاس گل دادن به جناح رقیب با اشتباهات روزافزون‌شان. پوشش دستپاچه و غیرحرفه‌ای صداسیما به اعتماد عمومی به قوه قضاییه، نیروی انتظامی، نظام تحقیقات جنایی و کاراگاهی ملی ما ضربه زد و باعث ایجاد دهها شبهه غیرضروری شد که هریک توسط رسانه‌های دشمن و جناح اصلاحات مورد سواستفاده قرار گرفت. و همینطور بی عدالتی رسانه‌ای غیرقابل بخشش با پوشش یکسویه ماجرا و ندادن هیچگونه منبری به خانواده قربانی. اگر پوشش رسانه ملی از این جنایت اینقدر بیخردانه نبود امروز جای جنایتکار و قربانی عوض نشده بود، فضا برای مانور سرهنگهای جنگ روانی اصلاحات باز نشده بود و منافع ملی و منافع نظام یک بار دیگر به خطر نیفتاده بود و آبرو و خون زنی قربانی هم پایمال نشده بود.
ناشناس
-
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
پس اینجور که شما می گی قرار بوده جای قاتل و مقتول عوض بشه و جای زن و شوهر عوض بشه تا همه نجفی نجات پیدا کنه و هم گند اصلاحات بوش بلند نشه!

ولی نمیشه این گند رو پوشانید.
فعلا بهتر است جریان اصلاحات رسما بخاطر حمایت چندین ساله از چنین مدیری از جماعت زنان بی گناه عذرخواهی کنند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
خنده داره ، وکیل خانواده هاشمی (یک خانواده کاملا سیاسی) رو انتخاب کردند برای ی نجفی بعد میگن سیاسیون دخالت نکنند !!؟
خانواده هاشمی میتونه این وسط سکوت کنه یا پشت سر داره به وکیل آموزش ها و سفارش های لازم رو میکنه !!؟

دختر ی نجفی در حالی از سیاسیون میخواد که دخالت نکنند که با این انتخاب وکیل خاص!! ، امید زیادی دارند که حمایت های سیاسی برخی ها بتونه جلوی حکم اعدام رو بگیره

بیچاره اونهایی که به جای خدا به بندگان خدا تکیه میکنند در حالی که اکه همه بخوان یه نفر رو عزت بدهند خدا نخواد نمیشه و ذلت نصیب فرد میشه
همه هم بخوان یکی رو ذلیل کنند خدا نخواد نمیشه و او عزیزتر میشه
تعز من تشاء و تذل من تشاء
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
چیزی که واقعیت است این است که نجفی یک نفر را کشته است.
و به این قتل اعتراف کرده است.
چند نکته :
1- قتل بااسلحه بوده و شلیک 5 گلوله نمی تواند تصادفی یا اشتباهی باشد.
2-مقتول یک زن است که اصلاح طلبان همیشه با استفاده نمادین و البته 3-دروغین از تبلیغات "حقوق زنان" سر کار آمده اند.
4-این زن همسر نجفی است. که بحران خانوادگی او و امثال او را نشان میدهد.
5- هنوز حکمی از طرف دادگاه صادر نشده است.

اگر نجفی بتواند در دادگاه ثابت کند که مقصر نبوده است امکان برائت وجود دارد.
حالا اصلاح طلبان بهتر است بجای متهم کردن آن زن بدبخت که زبان دفاع از خود را ندارد بهتر است مثل خود نجفی به قتل این زن اعتراف کنند و رسما از جامعه زنان عذرخواهی کنند. همچنین از خانواده ها بخاطر عدم رعایت حرمت و ثبات خانواده ذرخواهی کنند.
و کمتر حواشی بسازند و بدون دلیل این و آن را متهم کنند.

اگر نجفی تواند از این اعتراف و اتهام سنگین جان سالم به در ببرد از آبروریزی اش نمی تواند. اصلاحات هم نمی توانند !
بنابراین فعلا جرز و ورز نکنند!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
این دختر هر چه راست و دروغ از پدرش دفاع کند قابل هضم است. چرا که پدرشه.

اما جریان اصلاحات و حتی دولت تدبیر و کلید نمی توانند از گندی که توسط مدیر ارشد و هوشمند و متفکر آنها بوجود آمده نجات پیدا کنند. بهترین کار این است که اظهار نظر نکنند و از جامعه زنان ایرانی عذرخواهی کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار