دستگیری سارق سابقه‌دار قبل از اقدام به سرقت منزل
رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری سارق سابقه‌دار در درگیری با مأموران خبر داد.
تعداد نظرات: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
آیا میدانید در مقابل سارقینی که دستگیر میشوند و دستگیری آنها رسانه ای میشود چند ... سارق دستگیر نمیشوند؟؟؟!!!

آیا میدانید اگر گزارش تمام سرقتهایی که سارقین از درب آپارتمانها وارد شده اند را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که فلزی یا چوبی بودن درب و یا حتی چندین زبان بودن قفل برای سارقین فرقی نمیکرده و سارقین فقط قفل دربها را باز، هک یا تخریب کرده اند؟؟؟؟!!!

آیا میدانید چیزی به عنوان درب ضد سرقت وجود خارجی ندارد وقتی سارقین میتوانند به سادگی، قفلهای روی آن را باز، هک یا تخریب کنند؟؟؟!!!!

آیا میداننید بالکن، پنجره ها، نورگیر و پاسیو دیگر معابر مورد استفاده سارقین جهت ورود به منازل هستند؟

آیا میدانید اگر بتوانید ورود سارقین از طریق تخریب قفل دربهای ورودی و همچنین ورود سارقین از طریق تخریب حفاظهای بالکن، پنجره ها، نورگیر و پاسیو را غیر ممکن کنید، حتی اگر سارقین تا پشت درب، بالکن و پنجره های منزل شما نیز برسند، باز هرگز امکان ورود به منزل را نخواهند داشت؟

پس اگر میخواهید از شر سارقین در امان بمانید و هیچ سارقی به هیچ روشی نتواند از درب منزل یا محل کار شما وارد شود، باید ابتدا قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن روی درب نصب کنید که هیچ سارقی به هیچ روشی امکان باز، هک یا تخریب کردن آن را ندارد و در واقع دربی که قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن روی آن نصب شده باشد برای سارقین همیشه بسته خواهد ماند و همچنین اگر میخواهید سارقین هرگز نتوانند از بالکن، پنجره ها، نورگیر و پاسیو نیز وارد شوند، باید حفاظ ضد دیلم نصب کنید که سارقین غیر از برش، راهی برای نفوذ از طریق آن نداشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار