پورابراهیمی: اروپایی‌ها در راهبرد مواجهه با ایران مثل آمریکا هستند / «اینستکس» توهین به ملت ایران است
کرمان-نماینده مردم کرمان و راور گفت: اروپایی‌ها در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران در راهبرد با آمریکا یکسانند فقط در روش متفاوت بوده‌اند.
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
انگلیس دوشا دوشا آمریکا بر علیه ایران حرکت میکند سفارت انگلیس در ایران با گروه های خاصی بمنظور جاسوسی در ارتباط است آمریکا کلیه اطلاعات خودش را از سفارت انگلیس در ایران تامین میکند وجود سفارت انگلیس در ایران سم است اگر ملاحظه کرده باشید در جریان توافق برجام سفارت انگلیس در ایران فعال نبود هر چه دسیسه است از وجود سفارت انگلیس در ایران است. اگر میخواهید چشم صهیونیستها و مقامات آمریکایی را کور کنید سفارت انگلیس را در ایران ببندید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
در مورد نفت کش نباید ایران به دنبال پاسخ هم سطح به انگلیس باشه اگر قصد توقیف نفت کش هم داره باید نفتکش امریکایی باشه امریکا شکل بازی با انگلیس عوض کرده به همین خاطر ایران باید دوباره بازی به امریکا بر گردونه در مورد انگلیس هم چون جز اتحادیه اروپاس میشه با افزایش 2 درصدی سطح غنی سازی بهش جواب داد و هر گرونه شکست برجام به گردن انگلیس انداخت در واقعه هر گونه واکنش بر علیه ایران از طرف اتحادیه اروپا باید با یک قدم عقب نشینی در برجام پاسخ داده بشه و در پاسخ به واکنش های امریکا حرکتهای سخت تند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار