صنفی و دانشجویی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
در نیمسال اول تحصیلی؛
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از اعطای وام دانشجویی به بیش از ۱۲ هزار دانشجوی دانشگاه پیام نور خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
عاملی:
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد داد، جلسات ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گاهی اوقات در دانشگاه‌ها برگزار شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
با انعقاد تفاهم‌نامه؛
با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مابین مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و معاونت فرهنگی دانشگاه الزهرا(س)، این دانشگاه یکی از سه میزبان نمایشگاه مد، لباس و صنایع دستی دانشجویان شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
میرزایی در نشست خبری جشنواره فارابی:
رئیس دبیرخانه جشنواره فارابی با اشاره به اینکه ۳۶ درصد از آثار شرکت‌کنندگان این جشنواره مربوط به دانشجویان است، گفت: اختتامیه این جشنواره، هفتم بهمن در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
غفاری در نشست خبری جشنواره فارابی:
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به انتقاد‌هایی که سال گذشته نسبت به جشنواره فارابی وارد شد، گفت: این جشنواره بدون نگاه‌های سیاسی و جایگاه علمی آثار برگزار می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
بر اساس اعلام نهاد رهبری در دانشگاه؛
نهاد رهبری در دانشگاه تهران اعلام کرد: ثبت‌نام اعتکاف دانشگاه تهران از فردا، دوشنبه اول بهمن آغاز می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
کلانتری در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی نقل و انتقال دانشجویان این دانشگاه تا پایان هفته جاری خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
روایت دانشجویی| پرونده بیست و هفتم| شب امتحان ۲
آن شب تا صبح، از تعطیلی خبری نشد. به جایش پس‌‌فردا روز تشییع اعلام شد که آن هم یک امتحان دیگر را برداشت و انداخت آخر همه امتحان‌‌ها، که به‌‌خاطرش مجبور شدیم یک آخرِ هفته دیگر هم نرویم خانه.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
اعزام بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان از فردا اول بهمن آغاز و تا نیمه اردیبهشت ماه ۹۸ ادامه دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
معاونت آموزشی اعلام کرد
دانشجویان میهمان دانشگاه علم و صنعت تا ۱۰ بهمن ۹۷ فرصت دارند فرم میهمانی را از دانشگاه مبداء دریافت کرده و به معاونت آموزش دانشگاه ارائه دهند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
حجت الاسلام صالحی خبر داد
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: با توجه به استقبال زوج‌های جوان و تعداد بالای ثبت نام کنندگان ثبت نام دوره بیست و دوم طرح ملی همسفر تا بهشت تا ۳۰ بهمن ماه تمدید می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
معاونت دانشجویی اعلام کرد
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه انتخابات شورای صنفی دانشجویی ۵ واحد دانشگاهی دانشگاه تهران اول بهمن برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار