دانشگاه - صنفی و دانشجویی
صنفی و دانشجویی
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
دانشگاه تربیت مدرس شرایط دریافت وام‌های مختلف برای دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
۱۹ بهمن؛
در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) و بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های مختلفی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی؛
کتاب «روز بخیر آقای نویسنده» به قلم حسین زحمتکش زنجانی، یک‌شنبه ۱۶ بهمن همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور جمعی از نویسندگان و مسئولان فرهنگی رونمایی می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
آخر هفته ‎با اخبار دانشگاهی |
هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه‌ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳
به همت پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران؛
پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران به مناسبت روز آوا‌ها و نوا‌های ایرانی، مسابقه دانشجویی "نوای خوش" را در سطح دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت مجازی برگزار می‌کند.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۲؛
دانشگاه معارف اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۲ (ترم مهر ۱۴۰۲) از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ارشد از میان برادران و خواهران طلبه، دانشجو می‌پذیرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
رئیس سازمان امور دانشجویان:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: مجوز مراکز آموزش زبان فارسی که از سطح پایینی برخوردار باشند و نتوانند خود را به سطح استاندارد‌های لازم و تعریف شده برسانند، لغو خواهد شد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی گفت: بیم آن می‌رود که بودجه سالانه‌ای که برای جهاددانشگاهی در نظر گرفته می‌شود، تکافوی رشد هزینه‌های آتی این نهاد فاخر انقلابی را نداشته باشد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با صدور احکام جداگانه‌ای، روسای انجمن‌های ۱۱ رشته ورزشی این فدراسیون را منصوب کرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
بوذری‌نژاد خبر داد
رئیس کمیسیون تخصصی مشورتی پردیس‌های خودگردان دانشگاه تهران اعلام کرد: شائبه وزارت علوم عراق درباره اعتبار مدارک پردیس‌های خودگردان دانشگاه تهران رفع شد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
سلمان‌پور:
معاون بورس و امور دانشجویان بین‌المللی سازمان امور دانشجویان گفت: مراکز آموزش زبان فارسی با توجه به اسناد بالادستی و فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تحقق مرجعیت علمی، یک اقدام راهبردی در نظام جمهوری اسلامی است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار