دانشگاه - صنفی و دانشجویی
صنفی و دانشجویی
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۳
عضو شورای انضباطی مرکزی وزارت علوم گفت: بنا بر شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان هر ادله‌ای که از تجسس در حریم خصوصی دانشجویان از جمله صفحات شخصی، چت یا گروه‌های خصوصی به دست آید غیرقانونی است، اما صفحات عمومی حریم خصوصی محسوب نمی‌شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
رئیس دانشگاه علمی کاربردی خبر داد
رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: جا ماندگان ثبت نام در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی از ۳۰ آبان آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
در مراسم ورودی‌های جدید دانشجویان علمی کاربردی:
رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: بیش از ۴۰ درصد دانش آموختگان این دانشگاه در رشته‌های مرتبط با تحصیل خود مشغول به کار هستند و ۷۵ درصد دانشجویان شاغلند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
در سالن همایش‌های برج میلاد؛
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان تهران گفت: وجه تمایز دانشگاه علمی کاربردی مهارت محوری و کار آفرینی است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
لاری در گفتگو با دانشجو خبر داد
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از واریز کسری بودجه فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی به حساب دانشگاه تا دو هفته آینده خبر داد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد
سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه ‏های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۹-۹۸ از امروز، ۲۰ آبان فعال می‌شود و دانشجویان متقاضی تا ۱۰ آذر فرصت دارند در سامانه ثبت نام کنند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
از سوی معاونت فرهنگی وزارت علوم؛
معاونت فرهنگی وزارت علوم به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها، برنامه‌های پیشنهادی این معاونت را به دانشگاه‌ها ابلاغ کرد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
به مدت ۲۰ روز؛
سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه ‏های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۹-۹۸ از امروز ۲۰ آبان فعال می‌شود و دانشجویان متقاضی تا ۱۰ آذر فرصت دارند در سامانه ثبت نام کنند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
همزمان با هفته استکبار ستیزی؛
دبیرخانه دائمی جشنواره هنری دانشجویی ققنوس همزمان با یوم الله ١٣ آبان و هفته استکبار ستیزی، با حضور حمید بالایی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ آغاز به کار کرد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
فیروزی در گفتگو با دانشجو:
دبیر کمیسیون دانشجویی کنفرانس وحدت گفت: این کمیسیون با حضور ۱۲۰ دانشجو از ۲۵ کشور دنیا و به ریاست حجت الاسلام رستمی، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
از سوی بنیاد حامیان دانشگاه تهران؛
در پنجمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران حدود ۱۴۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف بورسیه خواهند شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
عاملی خبر داد
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: با هماهنگی که با رئیس دفتر رئیس‌جمهور به عمل آمده، بازنگری در اساسنامه فرهنگستان‌ها به دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع خواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار