دانشگاه - صنفی و دانشجویی
صنفی و دانشجویی
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
به مناسبت نیمه شعبان؛
جشن انتظار به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
معاونت دانشجویی اعلام کرد
معاونت دانشجویی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:متقاضیان وام تحصیلی ویژه دکتری، سه ماهه بهار و تابستان سال ۱۳۹۸ می‌توانند از اول اردیبهشت نسبت به ثبت درخواست در سامانه گلستان به نشانی ems.ut.ac.ir اقدام کنند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
در پست اینستاگرامی منتشر شد
وزیر علوم تحقیقات و فناوری نظر خود را در خصوص تعویق آزمون کنکور در اینستاگرام شخصی‌اش منتشر کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
در چهارمین نشست شورای دانشگاه؛
در چهارمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی گزارش کامل اقدامات جهادی دانشگاه و کمک‌های واحد‌های دانشگاهی به مناطق سیل زده ارائه شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
به مناسبت نیمه شعبان؛
با شروع اعیاد شعبانیه، دانشگاه‌های بزرگ تهران، طبق رسم هرساله خوداقدام به برگزاری جشن و مراسم احیای نیمه شعبان کرده‌اند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
به مناسبت هفته خوابگاه‌ها؛
ایستگاه دوچرخه سواری دانشجویان مجتمع خوابگاهی امام علی (ع) به منظور استفاده رایگان دانشجویان خوابگاهی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی راه اندازی می‌شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
شادمان فر:
مسئول ستاد حرکت‌های جهادی شهید علی هاشمی گفت: گروه‌های بسیج دانشجویی مثل همیشه براساس ضرورت نقش آفرینی تخصصی خود با حضور و اقدام به موقع، مشغول فعالیت‌های مختلف جهادی و امدادرسانی در این مناطق شده اند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۳
آخرهفته‎با اخباردانشگاهی|صنفی‌فرهنگی
هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن‌ها حائز اهمیت بود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست|
وقتی قرار شد جلسه ۲۷ فروردین ماه سال۹۸، شورایعالی انقلاب فرهنگی تشکیل شود، دعوت نامه جلسه به ریاست رئیس جمهور،   برای رحیم‌پور ازغدی و ضرغامی ارسال نشد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
غفاری در نشست خبری:
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم از برگزاری اختتامیه جشنواره «علم و زن» دوم اردیبهشت ماه در دانشگاه تهران خبر داد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
نظر پور اعلام کرد
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: بر اساس گزارشات دریافتی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، میزان خسارت‌های وارده از سیل به مبلغ ۵۸۱هزار و ۳۰۳ میلیون ریال برآورد شده است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
در روز نخست اولین دوره مسابقات؛
تیم دانشگاه آزاد در روز نخست اولین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان آسیا در رشته کاراته پنج نماینده داشت که ۲ طلا، یک نقره و یک برنز را از آن خود کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار