صنفی و دانشجویی
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۹
آخر هفته با اخبار دانشگاهی| صنفی و فرهنگی
هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن‌ها حائز اهمیت بود. گزیده‌‍ای از مهم‌ترین اخبار صنفی و فرهنگی دانشگاه‌ها در هفته گذشته را مرور می‌کنیم.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
با پایان زمان ثبت‌نام؛
مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون کارشناسی ارشد پایان یافت و ۱۴۸ هزار نفر در این فرصت، ثبت نام کردند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
گزارش|
کلاس مجردها ، جلسه‌ی رایگان و پرطرفداری که کارش انتقال و بعضا تولید آموزه های مهم و تعیین کننده به نیرو های با استعداد و گزیده‌ی دانشگاه های برتر تهران است پس از هشت سال فعالیت مستمر تعطیل شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
دکتر طهرانچی:
دکتر طهرانچی با بیان اینکه راهیان نور یکی از موضوعات جدی برای فضای بین چله‌های انقلاب اسلامی است، گفت: برگزاری اردو‌های راهیان نور از این جهت حائز اهمیت است که جوانانی که امروز وارد دانشگاه شده‌اند، در فضایی قرار گیرند که جوانان دیروز در چله اول انقلاب در آن نقش‌آفرینی کردند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست|
یکی از مشکلات و مسائل اساسی در دانشگاه‌ها بحث آسیب‌های اجتماعی است که چندی است دفتر مشاوره سازمان امور دانشجویان برنامه‌های متنوعی را برای کاهش این آسیب‌ها در دانشگاه‌ها تدارک دیده است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
با انتخاب ۲۸ برگزیده؛
پنجمین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا با معرفی ۲۸ برگزیده دانشگاه علوم پزشکی تهران ۷ اسفند برگزار می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
غلامی:
وزیر علوم گفت: تحولات سریع در حوزه‌های مختلف علم و فناوری که حاصل پیشرفت‌های اعجاب انگیز در فناوری اطلاعات است؛ بازنگری سریع و دقیق در رشته‌های دانشگاهی را الزامی کرده است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
عاملی:
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ایران قرن پانزدهم برای رسیدن به نقطة اوج باید مسیر خلاقیت را ادامه دهد و نوآوری‌ها فقط تکرار کار دیگران نباید باشد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛
پوستر و سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
یزدان مهر خبر داد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمدید طرح بخشودگی جرایم بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا ۷ اسفند ماه خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
کبگانیان در جمع خبرنگاران:
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور با اشاره به ارائه آمار خروج دانشجویان ایرانی از کشور در جلسه ستاد نقشه جامع علمی گفت: متاسفانه آماری که ارائه شد نشان می‌دهد که وضعیت خوبی در این باره نداریم و کمی آمار‌ها نگران کننده است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۱
وزیر علوم در گفتگو با دانشجو:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تحریم‌هایی که علیه دانشگاه‌ها اعمال شده، در واقع جلوگیری از حضور در محیط‌های علمی است که همه مراکز را شامل نمی‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار