دیگر رسانه‌ها - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
ستاری در افتتاحیه شتابدهنده تخصصی در شیراز:
شتاب‌دهنده تخصصی پرسیس‌ژن شیراز با حمایت بخش خصوصی و با هدف تولید و توسعه دارو‌های بیوتک در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
در حال حاضر جشنواره به دو بخش سینمای ایران و سینمای جهان تقسیم شده است که البته جشنواره سینمای بین‌الملل از سال ۱۳۹۳ به بعد، به صورت جداگانه برگزار می‌شود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
یکی از دانشگاه‌های کشور با اینکه یک‌دهم استانداردهای لازم آموزشی را دارد، اما توانسته یک‌سوم دانشجویان کارشناسی کشور را جذب کند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
غلامی:
وزیر علوم با تاکید براینکه پیشرفت ایران در آموزش عالی در چهلمین سالگرد انقلاب قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست، گفت: به پیشرفت آموزش عالی کشور نمره ۲۰ می‌دهم.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
تولید زیاد نفت کوره در پالایشگاه‌ها، غفلت از توسعه و ساخت پتروپالایشگاه و شیوه غلط محاسبه درآمد شرکت ملی نفت باعث سال‌ها رکود در صنعت پتروشیمی ایران شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
قاسم تبریزی، پژوهشگر تاریخ معاصر از فراز و فرود‌های حیات سیاسی شهید نواب می‌گوید
تبریزی درباره ائتلاف فداییان اسلام و جبهه ملی و اختلافات آن‌ها بعد از تشکیل دولت نفت هم حرف‌های جالبی دارد برای خود. حرف‌هایی که شاید در این سال‌ها کمتر شنیده شده و مورد توجه قرار گرفته باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
از پوستر نمایش «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده» به کارگردانی محمد معیری رونمایی شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
اجراى «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده»، قرار است به زودی به کارگردانی محمد معیری و نویسندگی علی اشکان‌نژاد در سالن شانو روی صحنه برود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
نمایش «شب» به نویسندگی و کارگردانی صحرا فتحی و نمایش «جنون» ربه کارگردانی ریحانه نبی یان عنوان دو اثر نمایشی تازه هستند که از دوم دی ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
نشست رسانه ای نمایش «شاه لیر» به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه، روز سه شنبه 27 آذر از ساعت 14 تا 16 و با حضور کارگردان و بازیگران نمایش در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
«بدون تماشاگر» به کارگردانی امیر اخوین و «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی عنوان نمایش‌های تازه‌ای است که از بیست آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
خانزادی در دانشگاه علوم کشاورزی:
فرمانده نیروی دریای ارتش در پاسخ به تقویت و ساخت تجهیزات و تسلیحات نظامی و دفاعی دریایی با وجود فشار اقتصادی گفت: اگر این بخش تقویت نشود، دشمن دوباره پای خود را روی شانه‎های ما بگذارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار