- سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹
گزارش «دانشجو» از طرح آیه‌های تمدن؛
سازمان بسیج دانشجویی در طرح ابتکاری با نام آیه‌های تمدن، نخبگان  جوان کشور را شناسایی می‌کند و با توانمندسازی استعداد‌های آن‌ها در واقع مدیران و دانشمندان آینده ایران اسلامی را تربیت می‌کند.
۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
نایب رئیس انجمن واردکنندگان برنج ایران:
نایب رئیس انجمن واردکنندگان برنج ایران بر ضرورت اجرایی شدن هرچه سریعتر مفاد تفاهمنامه مشترک با وزارت جهاد کشاورزی در راستای کنترل بازار برنج کشور تاکید کرد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
معاون وزیر اقتصاد طالبان:
عبداللطیف نظری گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث تقویت روحیه استکبار ستیزی در کشور‌های منطقه و افغانستان شد و به همین دلیل غرب تحریم این کشور‌ها را در دستور کار قرار داده است.
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون میزبان میلیون‌ها نفر از متقاضیان خرید خودرو در سراسر کشور بوده است.
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
محمدمحسن فیضی‌پور، به عنوان سردبیر خبرگزاری دانشجو منصوب شد.
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
اگر دستی در تأسیسات ساختمانی داشته باشید و یا بنا بر نیاز خود قصد خرید لوله و اتصالات صنعتی را در ذهن بپرورانید مسلماً به دست آوردن اطلاعاتی در باب تفاوت‌های میان لوله و اتصالات ساختمانی با انواع صنعتی می‌تواند به‌طور واضحی برای شما عزیزان به‌منظور یک خرید رضایت‌بخش کمک‌کننده باشد.
۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴
کارشناس اینترنشنال در راستای تخریب روابط ایران و عراق مدعی شد که هیچ مقام عراقی ترور شهید محسن فخری‌زاده را محکوم نکرده است.
۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۴
یادداشت|
ما در دولت جمهوری‌خواهان گرفتار یک پیرمرد جاه‌طلب، مغرور، قدرت‌طلب، شرور و قمارباز بودیم. اکنون در دولت بایدن گرفتار یک پیرمرد ۷۷ساله هستیم که در جاه طلبی و شرارت دست‌کمی از رقیب خود ندارد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۴
یادداشت/
به‌تازگی "مارک زاکربرگ" موسس و مدیر فیس‌بوک در گفت و گو با شبکه تحلیلی آکسیوس به نکاتی اشاره کرده که هر چند از جهتی نو نیست اما از زبان او بسیار با اهمیت و قابل توجه است.
۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷
یادداشت/
فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا عنوانی است رئیس جمهور فعلی آمریکا به انتخابات ماه آبان این کشور داده است.
۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۰
فیلم|
روایت کارشناس تلویزیون سعودی از آینده برجام: در آمریکا چه "بایدن" بیاد و چه "ترامپ" بماند برجامی درکار نخواهد بود.
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۳
فیلم|
هنوز بحران کرونا به پایان نرسیده ولی حالا پرسش اصلی این است که آیا نظام سرمایه داری می‌تواند در آینده دوام بیاورد؟!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار