سایر حوزه‌ها
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
تولید زیاد نفت کوره در پالایشگاه‌ها، غفلت از توسعه و ساخت پتروپالایشگاه و شیوه غلط محاسبه درآمد شرکت ملی نفت باعث سال‌ها رکود در صنعت پتروشیمی ایران شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
قاسم تبریزی، پژوهشگر تاریخ معاصر از فراز و فرود‌های حیات سیاسی شهید نواب می‌گوید
تبریزی درباره ائتلاف فداییان اسلام و جبهه ملی و اختلافات آن‌ها بعد از تشکیل دولت نفت هم حرف‌های جالبی دارد برای خود. حرف‌هایی که شاید در این سال‌ها کمتر شنیده شده و مورد توجه قرار گرفته باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
از پوستر نمایش «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده» به کارگردانی محمد معیری رونمایی شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
اجراى «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده»، قرار است به زودی به کارگردانی محمد معیری و نویسندگی علی اشکان‌نژاد در سالن شانو روی صحنه برود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
نمایش «شب» به نویسندگی و کارگردانی صحرا فتحی و نمایش «جنون» ربه کارگردانی ریحانه نبی یان عنوان دو اثر نمایشی تازه هستند که از دوم دی ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
نشست رسانه ای نمایش «شاه لیر» به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه، روز سه شنبه 27 آذر از ساعت 14 تا 16 و با حضور کارگردان و بازیگران نمایش در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
«بدون تماشاگر» به کارگردانی امیر اخوین و «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی عنوان نمایش‌های تازه‌ای است که از بیست آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
خانزادی در دانشگاه علوم کشاورزی:
فرمانده نیروی دریای ارتش در پاسخ به تقویت و ساخت تجهیزات و تسلیحات نظامی و دفاعی دریایی با وجود فشار اقتصادی گفت: اگر این بخش تقویت نشود، دشمن دوباره پای خود را روی شانه‎های ما بگذارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
بلیت نمایش «شاه لیر» با کارگردانی مسعود دلخواه دوشنبه و سه شنبه این هفته برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۶
محمدمهدی چمران و علی مطهری به این سوال که «فرزندت کجاست؟» پاسخ دادند.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
یکی از چهره‌های فراری خارج نشین که به ادعای خودش سابقه بیست سال مبارزه علیه جمهوری سلامی را دارد طی یادداشتی در رادیو فردا به تشریح دلایل عدم تاثیر تحریم‌ها بر نفوذ منطقه‌ای ایران پرداخت.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
نمایشگاه نقاشی‌های مرضیه باقری با عنوان «شام، تهرانپاریس» جمعه ۲ آذرماه در گالری آس افتتاح می شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار