دیگر رسانه‌ها - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
فیلم|
سیدحسن نصرالله گفت: اگر عزرائیل از من بپرسد جان تو را بگیرم یا جان حاج قاسم را، سریع می‌گویم جان من را بگیر. روایت «سیدهاشم الحیدری» از علاقه بسیار سیدحسن نصرالله به شهید حاج قاسم سلیمانی را ببینید.
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶
مستند «پرسه در مه» با موضوع سرگذشت روح‌الله زم - مدیر کانال ضدانقلاب آمدنیوز- منتشر شد.
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
سردار دلها مرد جنگ بود. حتی لحظه‌ای ترسی از مبارزه و مرگ در راه خدا نداشت. اما سپهبد سلیمانی مرد خانواده هم بود. فیلمی دیده نشده از سردار شهید که شاید روی دیگر ایشان را به ما نشان می‌دهد.
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۹
در حالی که سلطنت طلب ها، تبلیغات گسترده‌ای درباره سخنان ضدایرانی رضا پهلوی در موسسه هادسن به راه انداخته بودند، علی افشاری در شبکه ایران اینترنشنال، حضور رضا پهلوی در این موسسه را اقدامی تبلیغاتی خواند.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
در این مقاله سعی داریم در مورد چرایی و نحوه درمان واریس توضیح دهیم. در واقع واریس اتساع سیاهرگ‌ها و یا وریدهاست.
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
تحلیل گفتمانی فیلم «خانه پدری»؛
کسی که دانشجوی یک علم «مدرن» یعنی پزشکی است، لباس و ظاهرش هم با بقیه زنان این فیلم‌متفاوت است و حتی واکنشش بعد از فهمیدن ماجرای قتل ملوک، برعکس همه زنان متعلق به گفتمان سنت که سکوت، بی‌تفاوتی و کنار آمدن با...
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت همشیره آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی را به ایشان تسلیت گفت.
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
یک استاد دانشگاه آمریکایی از ممانعت مسئولان فرودگاه هنگ‌کنگ از ورود او به این دولت‌شهر خبر داد؛ او به تازگی در کنار چند فعال ضد دولتی هنگ‌کنگ، در یک جلسه استماع کنگره آمریکا شرکت داشت.
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
ایران به‌راحتی در دام اروپا نیفتاد و فریب تصاویر و دست‌دادن و لبخند‌های مصنوعی اروپایی‌ها را نخورد و همان‌گونه که روحانی گفت، عکس را باید در مرحله پایانی مذاکرات و رسیدن به توافق گرفت، نه در ابتدای گفت‌و‌گوها.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
هر مهمانی فرصت خوبی است برای نشان دادن سلیقه خاصی که دارید و سلیقه خاص شما بخشی از هویت و استایل شخصی‌تان را تشکیل می‌دهد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
‌می‌توان گفت: بهترین دوران زندگی هر آدمی، دوران کودکی‌اش است و چه بهتر که پدر و مادر‌ها بلد باشند چطور لحظه‌های خوب کودکی را زیباتر در عکس‌ها و فیلم‌ها ثبت کنند تا وقتی بچه‌ها بزرگ شدند و عکس‌هایشان را دیدند، لذت ببرند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
بیشتر خانم‌ها عاشق کفش‌های متنوع و زیبایی هستند که در مهمانی‌ها می‌‌پوشند. این کفش‌ها تاثیر زیادی روی استایل خانم‌ها دارند و زیبایی‌شان را بیشتر می‌کنند؛ اما متاسفانه اغلب اوقات اسباب کمر درد و پا درد آن‌ها را هم فراهم می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار