دیگر رسانه‌ها - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۴
یادداشت/
این سنت و رویه در پیش گرفته شده در قبال رهبران و فعالان حزب اسلام جمهوری آذربایجان، در واقع نتیجه ناگزیر همان سیاست "رفع نگرانی از صهیونیست‌ها" است و هیچ توجیه عقلی و منطقی ندارد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۹
فیلم|
با شیوع کرونا در انگلیس رسانه‌هایی مانند BBC، من‌وتو و ایران اینترنشنال اخبار آن را به شکل متفاوتی پوشش می‌دهند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
فیلم|
محمدکاظم عطاری، پژوهشگر پزشکی: سپاه با امکانات زیادی که برای جنگ‌های شیمیایی در اختیار دارد می‌تواند محیط های بیرونی را پاک‌سازی کند که بسیار موثر است.
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
فیلم|
سیما فردوسی بیش از همه اقشار خانم‌های خانه دار و مادرانی را مخاطب قرار می‌دهد که این روز‌ها باید حکم عقل جمعی را برای خانواده شان ایفا کنند و با خود مدیریتی در مقابل شایعات پیرامون کرونا میزان استرس بی مورد در خانواده‌ها را کاهش دهند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
فیلم|
سیدحسن نصرالله گفت: اگر عزرائیل از من بپرسد جان تو را بگیرم یا جان حاج قاسم را، سریع می‌گویم جان من را بگیر. روایت «سیدهاشم الحیدری» از علاقه بسیار سیدحسن نصرالله به شهید حاج قاسم سلیمانی را ببینید.
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶
مستند «پرسه در مه» با موضوع سرگذشت روح‌الله زم - مدیر کانال ضدانقلاب آمدنیوز- منتشر شد.
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
سردار دلها مرد جنگ بود. حتی لحظه‌ای ترسی از مبارزه و مرگ در راه خدا نداشت. اما سپهبد سلیمانی مرد خانواده هم بود. فیلمی دیده نشده از سردار شهید که شاید روی دیگر ایشان را به ما نشان می‌دهد.
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۹
در حالی که سلطنت طلب ها، تبلیغات گسترده‌ای درباره سخنان ضدایرانی رضا پهلوی در موسسه هادسن به راه انداخته بودند، علی افشاری در شبکه ایران اینترنشنال، حضور رضا پهلوی در این موسسه را اقدامی تبلیغاتی خواند.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
در این مقاله سعی داریم در مورد چرایی و نحوه درمان واریس توضیح دهیم. در واقع واریس اتساع سیاهرگ‌ها و یا وریدهاست.
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
تحلیل گفتمانی فیلم «خانه پدری»؛
کسی که دانشجوی یک علم «مدرن» یعنی پزشکی است، لباس و ظاهرش هم با بقیه زنان این فیلم‌متفاوت است و حتی واکنشش بعد از فهمیدن ماجرای قتل ملوک، برعکس همه زنان متعلق به گفتمان سنت که سکوت، بی‌تفاوتی و کنار آمدن با...
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت همشیره آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی را به ایشان تسلیت گفت.
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
یک استاد دانشگاه آمریکایی از ممانعت مسئولان فرودگاه هنگ‌کنگ از ورود او به این دولت‌شهر خبر داد؛ او به تازگی در کنار چند فعال ضد دولتی هنگ‌کنگ، در یک جلسه استماع کنگره آمریکا شرکت داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار