دیگر رسانه‌ها - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
شهرام گیل آبادی با «عاشقانه‌های خیابان» به ایرانشهر می‌رود
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
بیش از ۲۵ میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‎های مردمی در گردهمایی اکران فیلم تختی برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل سازمان هلال احمر شد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
در میان شهر‌های زیباى ژاپن، ⁧هیروشیما⁩ حکایتش فرق مى کند. همه شهر‌ها برایشان مهم هستند ولى هیروشیما همچون پاره تن ژاپن است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
ستاری در افتتاحیه شتابدهنده تخصصی در شیراز:
شتاب‌دهنده تخصصی پرسیس‌ژن شیراز با حمایت بخش خصوصی و با هدف تولید و توسعه دارو‌های بیوتک در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
در حال حاضر جشنواره به دو بخش سینمای ایران و سینمای جهان تقسیم شده است که البته جشنواره سینمای بین‌الملل از سال ۱۳۹۳ به بعد، به صورت جداگانه برگزار می‌شود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
یکی از دانشگاه‌های کشور با اینکه یک‌دهم استانداردهای لازم آموزشی را دارد، اما توانسته یک‌سوم دانشجویان کارشناسی کشور را جذب کند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
غلامی:
وزیر علوم با تاکید براینکه پیشرفت ایران در آموزش عالی در چهلمین سالگرد انقلاب قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست، گفت: به پیشرفت آموزش عالی کشور نمره ۲۰ می‌دهم.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
تولید زیاد نفت کوره در پالایشگاه‌ها، غفلت از توسعه و ساخت پتروپالایشگاه و شیوه غلط محاسبه درآمد شرکت ملی نفت باعث سال‌ها رکود در صنعت پتروشیمی ایران شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
قاسم تبریزی، پژوهشگر تاریخ معاصر از فراز و فرود‌های حیات سیاسی شهید نواب می‌گوید
تبریزی درباره ائتلاف فداییان اسلام و جبهه ملی و اختلافات آن‌ها بعد از تشکیل دولت نفت هم حرف‌های جالبی دارد برای خود. حرف‌هایی که شاید در این سال‌ها کمتر شنیده شده و مورد توجه قرار گرفته باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
از پوستر نمایش «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده» به کارگردانی محمد معیری رونمایی شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
اجراى «لثه‌های پشت دندان‌هایت را آزار بده»، قرار است به زودی به کارگردانی محمد معیری و نویسندگی علی اشکان‌نژاد در سالن شانو روی صحنه برود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
نمایش «شب» به نویسندگی و کارگردانی صحرا فتحی و نمایش «جنون» ربه کارگردانی ریحانه نبی یان عنوان دو اثر نمایشی تازه هستند که از دوم دی ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار