استان‌ها - لرستان
لرستان
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
به همت جامعه اسلامی دانشجویان؛
جهادگران جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌سرپرست خرم‌آبادی کردند.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
با برگزاری انتخابات؛
انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان برگزار و طی آن، حدیث بیرانوند به عنوان دبیر این تشکل دانشجویی انتخاب شد.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
نام دانشکده دامپزشکی دانشگاه لرستان در فهرست دانشکده‌های معتبر دامپزشکی جهان که مورد تأیید انجمن دامپزشکی ایالات متحده بوده، قرار گرفته است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
به منظور جمع‌آوری کمک‌های مومنانه؛
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با برگزاری طرح «هدیه‌ای به حاج قاسم» اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مومنانه برای تهیه بسته‌های فرهنگی و لوازم‌التحریر کرده است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲
۲۵ و ۲۶ دی‌ماه؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) در روز‌های ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مراسم عزاداری فاطمیه برگزار می‌کند.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
به صورت جداگانه؛
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد و فرهنگیان بروجرد از فاطمه مقصودی و عباس گودرزی، دو نماینده مردم این شهرستان در مجلس برای حضور در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دعوت کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس و فرماندار این شهرستان نوشت: پیگیر پرداخت حقوق‌های عقب افتاده کارگران کارخانه سامان کاشی بروجرد باشید.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
دانشگاه لرستان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی‌ارشد به صورت بدون آزمون، دانشجو می‌پذیرد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
به صورت پخش زنده اینستاگرامی؛
مناظره سیاسی «نتیجه مذاکره با آمریکا»، ۱۸ دی‌ماه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان و به صورت پخش زنده اینستاگرامی برگزار می‌شود.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
به منظور تهیه بسته‌های غذایی صورت گرفت
بسیج دانشجویی بروجرد به نیابت از سردار شهید سلیمانی به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای تهیه بسته‌های غذایی و توزیع آن بین نیازمندان این شهرستان پرداخته است.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
از سوی بسیج دانشجویی؛
گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان بروجرد اخیرا اقدام به توزیع ۴۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان کردند.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
۱۵ دی‌ماه؛
یادواره «سرباز امت» ۱۵ دی‌ماه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و پاسداشت دو شهید گمنام این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار