استان‌ها - لرستان
لرستان
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
جابرى در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد بروجرد گفت: در قرارگاه مبارزه با کروناى بسیج دانشجویى شهرستان بروجرد روزانه چند هزار لیتر محلول ضدعفونى کننده تولید و توزیع مى‌شود.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
شرفى در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: بسیج دانشجویى لرستان در راستاى مقابله با کرونا ویروس اقدام به راه اندازى کارگاه تولید ماسک کرده و در آن حدود ۳۰ دانشجوى جهادگر خواهر فعالیت دارند.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: نهاد رهبری دانشگاه با ایجاد صندوق خیریه امام صادق (ع)، شرایطی در این دانشگاه ایجاد کرده تا به دانشجویانی که از نظر مالی کم‌توان هستند، کمک کند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
دوستی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
معاون دفتر ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه لرستان گفت: در این دانشگاه توانستیم با برگزاری دوره‌های کارآموزی برای دانشجویان و جذب آنان در مرکز نوآوری، به توانمندسازی دانشجویان بپردازیم تا ارتباط موثرتری با جامعه و صنعت برقرار کنند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش|
آغاز سال ۹۸ با سیلاب گلستان همراه بود و استان‌های مختلفی چون فارس، لرستان و خوزستان را با خود درگیر کرد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
رشیدیان در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان گفت: برای اینکه دانشجویان برتر را جذب دانشگاه لرستان کنیم، یکسری تسهیلات ویژه برای آنان در نظر گرفته‌ایم.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
مختارى در گفتگو با دانشجو:
دبیر کانون فرهنگی اجتماعی خیریه ستین دانشگاه لرستان گفت: پویش مجازی مقابله با ویروس کرونا را در دانشگاه لرستان راه اندازى کرده ایم و سعى داریم ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را از این طریق، تهیه و به دست مردم استان برسانیم.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان گفت: تقریبا ۴۰ دانشجو در مرکز نوآوری دانشگاه لرستان فعالیت مستمر دارند و قرار است به زودی به شرکت دانش بنیان تبدیل شوند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
دريكوند در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادى بسیج دانشجویى استان لرستان گفت: دانشجویان بسیجى دانشگاه هاى لرستان از ابتداى شیوع کرونا ویروس، اقدام به تولید مواد ضدعفونى کننده دست و سطوح کرده اند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد بروجرد گفت: دانشجویان بسیجى واحد بروجرد روز گذشته، ٢٦ اسفندماه برخى معابر و ساختمان‌هاى این شهرستان را در راستاى مبارزه با کرونا ویروس ضدعفونى کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
در نامه‌ای؛
اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بروجرد در نامه‌ای به مطالبه‌گری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در خصوص شفاف‌سازی نحوه توزیع اقلام بهداشتی کشف شده از انبار‌های احتکارگران پاسخ داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۷
در نامه‌ای صورت گرفت
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای خطاب به رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بروجرد خواستار شفافیت در فرایند توزیع و مصرف اقلام بهداشتی کشف شده از انبار احتکارگران شهرستان بروجرد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار