استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بیانیه‌ای نوشت: از مجلس و شورای نگهبان انتظار می‌رود فضای سیاسی کشور را برای حضور نیرو‌های جوان متخصص و متعهد لایق در انتخابات آماده کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
بسیج دانشجویی دانشگاه‌هاى علوم پزشکی هرمزگان:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌هاى علوم پزشکی هرمزگان و آزاد قشم در نامه‌اى خطاب به استاندار هرمزگان خواستار جلوگیری از تردد‌های غیرضروری به استان شدند.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
به منظور جمع‌آوری کمک‌های مومنانه؛
گروه جهادی خادمان امام (ره) بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید کرانی بندرعباس به منظور جمع‌آوری کمک‌های مومنانه برای تهیه بسته‌های غذایی و معیشتی، اقدام به برگزاری پویش «نذر فاطمیه» کرده است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
گزارش|
اواخر دی‌ماه سال ۹۸ در پی وقوع سیلاب در استان هرمزگان، روستاییان زاچ و داربست به کمپ اسکان موقت سیل‌زدگان انتقال پیدا کردند و با اینکه یک سال از این جریان گذشته، اهالی این روستا هنوز هم در چادر و کپر سکونت دارند.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
از سوی هیات دانشجویی امام حسن مجتبی (ع)؛
هیات دانشجویی امام حسن مجتبی (ع) دانشگاه آزاد بندرعباس فردا، ۲۵ دی‌ماه مراسم عزاداری فاطمیه برگزار می‌کند.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
بسیج دانشجویی شهرستان رودان:
بسیج دانشجویی شهرستان رودان در نامه‌ای خطاب به نماینده مردم شرق استان هرمزگان در مجلس نوشت: با همکاری سایر نمایندگان مجلس، پیگیر رفع ایرادات وارد شده به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ باشید.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
بسیج دانشجویی جزیره کیش در نامه‌ای:
بسیج دانشجویی جزیره کیش در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشت: به هیئت دیوان عدالت اداری دستور دهید موضوع «عدم تسری معافیت مالیاتی به درآمد حقوق کارکنان واحد‌های مستقر در مناطق آزاد» را مورد بازبینی قرار دهد.
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
۱۳ دی‌ماه؛
ویژه برنامه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس ۱۳ دی‌ماه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار می‌شود.
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای حمایت از نیازمندان پرداخت.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان گفت: شیوه برگزاری امتحانات پایانى این دانشگاه (به صورت مجازی) برای دانشجویان به دغدغه‌اى جدى تبدیل شده و آن‌ها از مدیریت دانشگاه و معاونت آموزشی گلایه هایى دارند.
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
صالحی در گفتگو با دانشجو:
معاون مطالبه‌گری و گفتمان‌سازی بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان گفت: سامانه آموزش و آزمون مجازی این دانشگاه با نقایصی همراه است و امیدواریم مسئولان دانشگاه نسبت به رفع آن اقداماتی انجام دهند.
۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هرمزگان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در بیانیه‌ای در خصوص رقصیدن مدیر روابط عمومی پست استان نوشت: از استاندار هرمزگان و دادگستری استان می‌خواهیم با ورود به موضوع و برخورد با مسببان این اقدام هتاکانه، مانع از تکرار چنین وقایع تلخی شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار