استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
کشتی‌های چینی از سال ۹۷ در آب‌های خلیج‌فارس مشغول صید ماهی ترال هستند و با اینکه تعدادی از آن‌ها از سوی سپاه توقیف شدند، اما شواهد نشان‌ می‌دهد هنوز صیادی ادامه دارد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان گفت: ذات دانش با تقلب و رشوه و فساد سازگار نیست؛ تاکنون تقلب نکرده‌ام و هیچگاه به آن فکر هم نکردم.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
فیروزیان در گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان میناب گفت: دانشجويان بسيجى دانشگاه هاى شهرستان ميناب در راستاى خدمت رسانى به سيل زدگان منطقه اقدام به پاكسازى منازل مسكونى از گل و لاى كردند.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
سمتی در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان گفت: در سال ۹۸ یکسری رشته‌های جدید که اعلام نیاز شده بود، به لیست رشته‌های تحصیلی دانشگاه هرمزگان اضافه شد و فعلا برنامه‌ای برای ایجاد رشته جدید در سال ۹۹ نداریم.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
ذاکرى در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادى بسیج دانشجویى استان هرمزگان گفت: سیلاب روز گذشته، ٣ فروردین ماه خسارتى به مناطق مسکونى و شهرستان هاى هرمزگان وارد نکرده با این حال، گروه هاى جهادى دانشجویى استان براى امدادرسانى به سیل زدگان در حالت آماده باش هستند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
عباسی در گفتگو با دانشجو:
مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: خوابگاه دخترانه جدیدی به همت خیرین مهر ۹۹ در دانشگاه هرمزگان راه اندازی می‌شود.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
عابدينى در گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان رودان گفت: دانشجویان جهادگر دانشگاه هاى شهرستان رودان در راستاى مقابله با کرونا ویروس، روزانه ۵۰۰ عدد ماسک تولید مى کنند و به دست مردم مناطق محروم مى رسانند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
بسیج دانشجویى علوم پزشکى هرمزگان:
بسیج دانشجویى دانشگاه علوم پزشکى هرمزگان در بیانیه‌اى ضمن محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس ائمه اطهار، نوشت: قوه قضائیه با حرمت شکنان و اخلالگران در نظم و سلامت عمومی برخورد قاطع و قانونى کند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
عوض پور در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه دانشجویى مبارزه با کرونا استان هرمزگان گفت: این قرارگاه با هدف کمک به بهداشت استان هرمزگان، روزانه ٣٠٠٠ عدد ماسک تولید مى کند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
يوسف پور در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسيج دانشجويى جزيره كيش گفت: ستاد دانشجويى مبارزه با كرونا از ابتداى شيوع كرونا ويروس در كشور، فعاليتش را در سطح جزيره كيش آغاز كرده و اكنون مشغول توليد و توزيع ماسک و موادضدعفونى كننده در اين منطقه است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
درخشى در گفتگو با دانشجو:
مسئول قرارگاه دانشجویى مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشكى هرمزگان گفت: این قرارگاه در بخش‌هاى مختلف با همکارى و همراهى دانشجویان هرمزگاى فعالیت دارد و تا ریشه کنى کرونا ویروس به فعالیتش ادامه خواهد داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
فیروزیان در گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان میناب گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های میناب به منظور مقابله با کرونا ویروس اقدام به ضدعفونی منازل مسکونی و ساختمان‌های این شهرستان کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار