استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
طی بیانیه‌ای مطرح شد
تشکل‌ها و کانون‌های انقلابی دانشگاه‌های هرمزگان در محکومیت قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی پارلمان اروپا بیانیه‌ای صادر کردند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
پارک علم و فناوری و شرکت فولاد هرمزگان در راستای بهره‌مندی از علم روز دنیا، تفاهم‌نامه همکاری در جهت رفع نیازهای فناورانه در سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان امضا کردند.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان سیریک درباره مشکلات صیادان شهر بندر کوهستگ گفت: باتوجه به مشکلات اجرا طرح کنترل سوخت در شهرستان سیریک صیادان شهر بندر کوهستک با مشکلات زیادی مواجه هستند.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
با حضور معاون وزیر علوم و استاندار هرمزگان؛
استاندار هرمزگان گفت: آمایش رشته‌های دانشگاهی و ارتقای سطح دانشگاه‌های استان با محوریت دانشگاه هرمزگان ضرورت دارد همچنین تعریف رشته‌های دانشگاهی متناسب با ظرفیت‌ها و احداث دانشگاه‌های مرتبط با پتانسیل‌های استان از مطالبات مردم است
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
دادستان میناب:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب گفت: مطالبه‌گری یکی از نیاز و ضروریات جامعه اسلامی است که به نتیجه رسیدن یک مطالبه باعث رونق امید در جامعه خواهد شد.
۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
استاندار هرمزگان:
استاندار هرمزگان گفت: ساخت مسکن در شرایط فعلی به ۴۰۰۰ میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارد که تزریق این میزان اعتبار در جامعه اثر تورمی بالایی می‌تواند داشته باشد اما با طرح مسکن متری می‌توان سرمایه‌های خرد مردم را نیز در حوزه مسکن‌سازی کشور وارد کرد.
۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
مراسم تشییع پیکر پاک شهید خوشنام در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برگزار شد.
۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
دادستان مرکز استان هرمزگان در جمع مطالبه‌گران:
دادستان مرکز استان هرمزگان گفت: سوت زنی و مطالبه‌گری با هوچی‌گری تفاوت دارد، هستند کسانی که مطالبی را در راستای منافع خود مطرح می‌کنند تا از راه مطالبه‌گری برای اهداف خود پلی بسازند.
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳
گزارش|
استان هرمزگان یک از مهمترین مناطق اقتصادی کشور است که ظرفیت‌های تجاری و اقتصادی فراوانی دارد که با نگاه صحیح به این ظرفیت‌های می‌توان به پیشرفت منطقه کمک کرد.
۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول امور شهدای گمنام استان هرمزگان گفت: پنج شهید گمنام در ایام فاطمیه و دهه مقاومت مهمان هرمزگانی‌ها می‌شوند.
۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
در نشست سالیانه مطالبه‌گران استان هرمزگان مطرح شد
نشست سالیانه دبیران مجامع مطالبه‌گری استان هرمزگان با حضور جمعی مطالبه‌گران این استان برگزار و در خصوص مسائل و مشکلات استان هرمزگان تبادل نظر شد.
۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
رویداد تانا، به منظور توانمندسازی اکوسیستم نوآوری، به همت پارک علم و فناوری هرمزگان و سازمان صمت از ۲۶ و ۲۷ دی‌ماه در پارک علم و فناوری برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار