استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶
آخر هفته با استان‌ها|
در هفته‌ای که گذشت اخباری از مسائل سراسر کشور و فعالیت دانشجویان در دانشگاه‌ها منتشر شد که در این گزارش مهمترین این اخبار را مرور می‌کنیم.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲
رزمایش امداد و نجات دریایی با همکاری مشترک نیرو‌های دریایی جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سلطنتی عمان در شمال اقیانوس هند، دریای عمان و تنگه هرمز اجرا شد.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
رئیس ستاد انتخابات کشور:
شاهچراغی گفت: سامانه شفافیت انتخاباتی آماده شده و بین شورای نگهبان، وزارت کشور و بانک‌مرکزی توافق شده است که دواطلبان شماره حسابی غیر تجاری را معرفی کنند که هزینه‌کرد‌های کاندیدا‌ها رصد و کنترل شود.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان گفت: چندین بار با استانداری هرمزگان مکاتباتی در راستای حضور استاندار انجام شد اما پاسخ روشن کننده ای به بدنه جریان دانشجویی استان داده نشده است.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
دادستان هرمزگان خبر داد
دادستان مرکز استان هرمزگان از دستگیری ۶ دهیار، ۳ کارمند اداره صمت و ۲ عضو نظام مهندسی به اتهام همکاری با قاچاقچیان سوخت خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مدیر طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: اکثر پروژه‌های بزرگ کشور به واسطه تحریم دچار مشکل شده است و دولت سیزدهم اهتمام جدی دارد تا منابع مالی پروژه بزرگ پل خلیج فارس تامین و مشکلات آن را حل کند.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳
رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد
رئیس کل دادگستری هرمزگان از وصول مطالبات ۳ هزار میلیارد تومانی شرکت گاز از صنایع راهبردی با پیگیری دستگاه قضایی خبر داد.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
گزارش|
تعدادی از خریداران زمین واقع در منطقه درگهان جزیره قشم موصوم به «شهرک ۱۵۵ هکتاری یا درگهان ۱۴۰۴» در پیام‌های مردمی که به برنامه دادستان ارسال کردند از بلاتکلیفی این پروژه عظیم خبر دادند.
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان:
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن استان تامین شده که این میزان حدود ۳۰ درصد بیش از تعهد داده شده است.
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد
رئیس کل دادگستری هرمزگان از انهدام یک باند بزرگ قاچاق سازمان یافته سوخت در بندرعباس خبر داد.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
استاندار هرمزگان خبر داد
استاندار هرمزگان گفت: پروژه آب‌شیرین کن پارسیان با سرمایه گذاری ۱۶۰ میلیون دلاری در حال انجام است و امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته این پروژه تا پایان سال ۱۴۰۳ تکمیل و به بهره برداری برسد.
۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
طی حکمی از سوی عارف رئوفی مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان امیرحیدر ارغوان به عنوان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان انتخاب شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار