استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
در نشست سرپرست دانشگاه هرمزگان با نمایندگان استان مطرح شد
سرپرست دانشگاه هرمزگان، اعضای هیئت‌رئیسه و جمعی از مدیران این دانشگاه با نمایندگان استان هرمزگان در مجلس به‌منظور تبادل‌نظر در زمینه چالش‌های بودجه‌ای و همکاری فی‌مابین دیدار و گفت‌وگو کردند.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت: روستاهای در مسیر سیلاب سد استقلال این شهرستان با توجه به تداوم شرایط بارندگی و احتمال باز شدن تدریجی دریچه‌های آن هرچه سریع تر تخلیه شوند.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان هرمزگان صورت گرفت
همزمان با چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهوری، معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم برای پاسخگویی به مطالبات مردمی به استان هرمزگان سفر کرد و به بیش از ۶۰ مطالبه مردمی پاسخ گفت.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
طی سفر به هرمزگان؛
رئیس جمهور از مرکز کنترل ترافیک ‌و جستجو و نجات دریایی مجتمع بندری شهید رجایی بازدید کرد.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
طی سفر به هرمزگان؛
وزیر کشور با تاکید بر اجرای طرح امهال وام های کشاورزی گفت: جهاد کشاورزی هرمزگان لیست کشاورزان خسارت دیده در شهرستان حاجی آباد را با تایید فرمانداری در اختیار بانک کشاورزی قرار دهد.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
طی سفر به هرمزگان؛
رئیس جمهور با تاکید بر تلاش بیشتر مسوولان برای حل مشکلات مردم زلزله زده گیشان غربی در بخش فین بندرعباس، گفت: نیاز به بودجه بیشتری برای حل مشکلات در این منطقه است.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
طی سفر به هرمزگان؛
رییس جمهو با تاکید بر تلاش همه مدیران برای رفع مشکلات مردم گفت: همه درخواست‌های مردم سیل زده هرمزگان را مورد به مورد بررسی می‌کنیم.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
وزیر نیرو به عنوان نماینده دولت در سفر استانی رییس جمهور به غرب هرمزگان روز پنجشنبه به پارسیان سفر کرد و پس از دیدار و شنیدن مسائل و مشکلات مردم این منطقه، میزان خسارت ناشی از سیل اخیر در این شهرستان را بررسی کرد.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
ابراهیم رئیسی, در چهارهمین سفر استانی صبح پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس هرمزگان شد و مورد استقبال، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
در مراسمی با حضور مدیران ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان طی حکمی، امیرحسین ذاکری به عنوان مدیر فرهنگی و اجتماعی این ناحیه منصوب شد.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
طی حکمی از سوی عارف رئوفی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان، محمد علی پیوندی به عنوان مدیر مرکز رسانه و فضای مجازی این ناحیه منصوب و از زحمات محمدرضا چکن نیز تقدیر شد.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
تفاهم‌نامه همکاری در زمینه پژوهشی و فناوری، میان استانداری و دانشگاه هرمزگان و پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی شریف به امضا رسید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار