هرمزگان
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
با حضور ۱۵۰ دانشجوی فعال؛
دوره آموزشی تشکیلاتی «حیات طیبه» با حضور ۱۵۰ دانشجوی فعال سیاسی، بهمن‌ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار می‌شود.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش|
اخیرا در دانشگاه هرمزگان مجوزی برای ایام امتحانات صادر شده که دانشجویان می‌توانند تا ساعت یک بامداد از کتابخانه استفاده کنند؛ اما این موضوع به علت عدم نظارت معاونت‌های مسئول، به موضوعی ناهنجار تبدیل شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
رئیس دانشگاه آزاد رودان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان گفت: طرح پایش آزاد در دانشگاه آزاد اسلامی، اقدام عملی برای مبارزه با تقلب و جعل در نظام آموزش عالی کشور است.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
بصیر در گفتگو با دانشجو:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی کیش با اشاره به اقداماتی که در زمینه پخش فیلم مستهجن از صدا و سیمای کیش انجام داده‌ایم، گفت: بسیج دانشجویی هیچ تساهل و تسامحی با هدف قراردادن بنیان‌های اسلامی ایرانی ندارد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
دبیر انجمن نانو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
دبیر انجمن نانوی علوم پزشکی هرمزگان گفت: نخستین نانوفستیوال از سوی انجمن نانوفناوری علوم پزشکی هرمزگان با همکاری ستاد فناوری نانو، بهمن ماه در بندرعباس برگزار می‌شود.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
مدیر مرکز رشد دانشگاه هرمزگان:
مدیر مرکز رشد دانشگاه هرمزگان گفت: یکی از دستاورد‌های ما دستگاه پوست کن میگو بود و ایرادی که به آن گرفته شد، این بود که اشتغال بانوان هرمزگانی از میان می‌رود.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هرمزگان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان پیرامون پخش فیلم مستهجن در صدا و سیمای کیش در بیانیه‌ای اعلام کرد: خطای ضد دینی و فرهنگی این مرکز غیر قابل اغماض و چشم‌پوشی است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
رحیمی در گفتگو با دانشجو:
جانشین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با استانی شدن انتخابات، افراد صاحب قدرت و ثروت به راحتی رای می‌آورند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
داوری:
رئیس دانشگاه آزاد رودان گفت: به‌منظور تشویق دانش‌آموزان به ادامه تحصیل در رشته کشاورزی، به دانشجویان این رشته ۵۰ درصد تخفیف شهریه داده می‌شود.
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
داوری:
رئیس شورای تخصصی عمرانی دانشگاه آزاد هرمزگان گفت: واحد‌های دانشگاهی برنامه پایش مستمر مقررات ایمنی را در دستور کار خود قرار دهند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طی بیانیه‌ای در خصوص مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی علوم پزشکی اعلام کرد: اجازه ورود موسسات خصوصی آموزش پزشکی تبعات فاجعه باری برای نظام سلامت خواهد داشت.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
شیخی فینی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: افزایش ۱۶ درصدی بودجه دانشگاه هرمزگان، کفاف هزینه‌های جاری دانشگاه را نمی‌دهد و نیاز است که این بودجه افزایش یابد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار