استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
در سه بخش؛
دوازدهمین جشنواره حرکت دانشگاه تبریز در سه بخش استانی، درون دانشگاهی و خارج از کشور در نگارخانه شهید آوینی این دانشگاه آغاز به کار کرد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
واعظی در نشست بررسی راهکار‌های ارتباط دانشگاه با صنعت:
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از برنامه‌ریزی پارک علم و فناوری این استان برای برپایی نمایشگاه نیاز‌ها و چالش‌های صنایع و سازمان‌ها در خردادماه سال جاری خبر داد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
به همت بسیج دانشجویی؛
پنجمین جلسه مباحثه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امروز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
یادداشت دانشجویی|
زنان در سیل یا هرحادثه دیگر بیشتر از هر چیزی باید از لحاظ روانی و روحی تامین شوند؛ زیرا عواقب ناگوار این حادثه تا مدت‌ها در اذهان آسیب دیدگان باقی می‌ماند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
یک دانشجوی دختر در اثر نشت گاز آب گرمکن در خوابگاه خودگردان شهرک پرواز، جان خود را از دست داد.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
به میزبانی دانشگاه تبریز؛
اجلاس روسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز با حضور پروفسور رمضان کورکماز، رئیس اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز، به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
همزمان با جشنواره وارش؛
فیلم‌های چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در استان مازندران همزمان با جشنواره بین‌المللی وارش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر اکران می‌شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
در حوزه پژوهش؛
کتاب‌های «مبانی توربوشارژینگ» با ترجمه اصغر صفریان و «روش‌های آزمایشگاهی در ویروس‌شناسی» تألیف سامان مهدوی از سوی حوزه پژوهش دانشگاه آزاد واحد مراغه منتشر شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
با حضور مجری پرس تی وی؛
نشست «مغناطیس حقیقت» دوم اردیبهشت ماه با حضور مرضیه هاشمی مستندساز و مجری پرس تی وی برگزار می‌شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
یادداشت دانشجویی|
لازمه رونق تولید، صادرات است. جلوگیری از واردات بی رویه محصولاتی که مشابه آن و شاید بهتر از آن در داخل کشور تولید می شود.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
قدم پور در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه پیام‌نور پلدختر گفت: حدود ۲۰۰ نفر از خبرنگاران، تعدادی از جهادگران دانشگاه پیام نور و جهادگران دانشگاه آزاد در دانشگاه پیام نور پلدختر اسکان داده شده‌اند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
پرونده ویژه | دانشجو و کتاب
رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تبریز با بیان اینکه هر دانشجویی که در دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل است، عضو کتابخانه دانشگاه نیز است، گفت: ۵۰ درصد دانشجویان جزو کاربران فعال کتابخانه هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار