استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان عزیز نسبت به فضای جامعه و دانشگاه دغدغه‌مندتر، حساس‌تر و پیگیرتر باشند، در مطالبه گری‌ها، صبر و سعه صدر بیشتر و رعایت آداب کنشگری در شان دانشگاه و محیط علمی را فراموش نکنید.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بناب و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب در خصوص حواشی پیش آمده در کنگره ده هزار شهید استان آذربایجان شرقی خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نامه صادر کردند.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸
در اختتامیه اجلاسیه شهدای دانشگاهی استان آذربایجان شرقی؛
سرلشکر صفوی در تحلیل تحولات منطقه با بیان اینکه فرار از افغانستان، سرنوشت آینده امریکایی‌ها یعنی فرار از سوریه و عراق خواهد شد، گفت: گفتمان مقاومت در جهان اسلام کلید رمز وحدت مسلمین برای آزادی قدس شریف است.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱
استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فضای سیاسی استان برای کنش‌گری دانشجویان باز است، خطاب به دانشجویان گفت: شما در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب خودتان را محدود به نگاه مسئولان نکنید و هر جا تشخیص دادید کارتان درست است پیش بروید.
۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
وزیر نیرو با حضور در شهرستان رضوانشهر از آخرین وضعیت احداث سد شفارود در این شهرستان بازدید کرد.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳
در چهل و هفتمین قسمت برنامه دادستان مطرح شد
چهل و هفتمین قسمت برنامه دادستان با موضوع پیگیری اراضی مالکان فاز ۲ خاوران تبریز با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی و جواد ملکی عضو هیئت امنای فاز دو خاوران برگزار و از تلویزیون اینترنتی خبرگزاری دانشجو پخش شد.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
با توجه به دستور صریح رئیس جمهور برای اصلاح و الحاق اراضی فاز ۲ خاوران تبریز، ۵ هزار و ۲۰۰ مالک بعد از گذشت ۱۳ سال همچنان منتظر طی شدن مراحل اداری الحاق و تغییر کاربری زمین‌ها از کشاورزی به مسکونی هستند.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
شهردار تبریز گفت: ۵۰ پروژه ورزشی با اعتبار یک‌ هزار میلیارد تومان در سطح شهر به خصوص بافت کم‌برخوردار در دست اجرا است که با تکمیل آن‌ها سرانه ورزشی شهر به سطح استاندارد خود نزدیک خواهد شد.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
دبیر قرارگاه جهادی انقلابیون شهرستان داراب گفت: ما جهادگران، طرفدار انقلاب نیستیم؛ بلکه طرف انقلاب هستیم؛ ما از دور نایستادیم و تشویق کنیم بلکه در بزنگاه‌های مختلف کف میدان انقلاب ایستاده‌ایم.
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰
دانشجویان دانشگاه‌های تبریز قصد برگزاری تجمعی مقابل کنسولگری ترکیه جهت درخواست از این کشور برای بستن راه صدور نفت به اسرائیل را داشتند.
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
رئیس مرکز اورژانس اصفهان با اشاره به حال وخیم اورژانس اصفهان گفت: ۸۳ خودرو از ۲۱۰ خودروی آمبولانس در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خراب و غیر قابل استفاده است که این میزان معادل بیش از یک سوم آمبولانس‌ها می‌شود.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
وحیدی:
وزیر کشور در جلسه شورای اداری شهرستان بوئین زهرا گفت: تفکیک پسماند از مبدا توسط شهرداری‌ها باید انجام شود و اگر مدیریت شهری به وظایف خود در این زمینه عمل نکند به دستگاه قضائی معرفی می‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار