استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس در استان فارس، دو و نیم میلیون ماسک در داروخانه‌ها و بخش‌های مختلف استان توزیع شده است.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
مطابق با برنامه هفتگی؛
کلاس‌های آموزش مجازی دانشگاه یاسوج از امروز ۱۶ فروردین ماه سال جاری مطابق با برنامه هفتگی در زمان انتخاب واحد تشکیل شد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
جوانپور در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه آزاد تبریز گفت: با توجه به اینکه امروز روز اول کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی است، اگر دانشجویان برای استفاده نرم افزار مشکلی داشته باشند از سوی مسئولان دانشگاه پیگیری می‌شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی حرفه‌ای آذربایجان شرقی گفت: در راستای مبارزه با ویروس کرونا بسیج دانشجویی دانشگاه کارگاه با ظرفیت تولید روزانه ۳ هزار ماسک راه‌اندازی کرده است.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
مسلمی در گفتگو با دانشجو:
مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی میانه گفت: با حضور و همراهی حدود ۳۰ دانشجوی جهادگر برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، روزانه مناطق نقاط آلوده شهر ضد عفونی می‌شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
حیاتی در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز گفت: با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با تلاش‌های فراوان سیستم آموزش مجازی (LMS) دانشگاه تبریز راه‌اندازی شد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
رئیس دانشگاه تبریز:
رئیس دانشگاه تبریز از ادامه تدریس الکترونیکی و مجازی تمامی دروس نظری دانشگاه از روز شنبه، شانزدهم فروردین بصورت جدی و رسمی خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
جمعی از تشکل‌های دانشجویی آذربایجان شرقی خطاب به روحانی:
جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آذربایجان شرقی در نامه‌ای به واگذاری امر تربیت معلم انتقاد کرده و آن را خیانتی آشکار دانستند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
نیری ثابت در گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شیراز گفت: صندوق قرض الحسنه‌ای در این دانشگاه برای دانشجویان کم بضاعت تشکیل شده و کمک هزینه خوابگاه، کتاب‌های درسی و وام دانشجویی به آنها پرداخت می‌کند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
در نامه‌ای صورت گرفت؛
جمعی از تشکل‌های دانشجویی، کارشناسان و نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور، خواستار شفافیت و نقد درخواست وام بانک مرکزی از صندوق بین‌المللی پول شدند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در راستای مبارزه با ویروس کرونا، اقدام به گندزدایی و ضدعفونی کردن خیابان‌ها و اماکن عمومی حاشیه این شهرستان کرده است.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان در نامه اى خطاب به دادستان این استان خواستار رسیدگى به موضوع اهانت بازیگر سینما و تلویزیون به حضرت امام صادق (ع) و قوم لر شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار