استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
معاون استاندار آذربایجان شرقی:
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: من از همه‌ شما دانشجویان می‌خواهم که مطالبه‌گری کنید؛ شما مطمئن باشید هیچ دیواری بین دولت، مردم و دانشجویان وجود ندارد و ما حاضریم پاسخگوی هزاران دانشجو باشیم.
۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
در جریان واگذاری امکانات پژوهشی و رفاهی دانشجویان آموزشکده فنی مهندسی مرند به شرکت ملی مس ایران و شفاف نبودن مفاد قرار داد توسط مسئولین مربوطه، جامعه اسلامی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و دانشگاه تبریز بیانیه‌ای منتشر کردند.
۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
رئیس دانشگاه تبریز:
نشست صمیمی دانشجویان فعال فرهنگی و اجتماعی تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشگاه با رئیس و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز برگزار شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
هفته پژوهش فرصتی مناسبی برای معرفی ظرفیت‌ها و دستاورد‌های پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها و دیگر دستگاه‌های اجرایی و علمی و همچنین توجه به اهمیت و جایگاه پژوهش در جامعه و آشنایی مدیران اجرایی و عموم مردم با این حوزه است.
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
جلسه توانمندسازی اعضای هیات علمی و کارگروه های همگرایی علوم و فناوری در برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی به همت دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی تامین اجتماعی تبریز گفت: در صورت مساعدت دستگاه‌های استانی امکان ایجاد این بیمارستان در بستر بیمارستان‌های موجود در تبریز وجود دارد.
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بخشی از دارایی‌ها و کارخانه‌ها باید با هدف متعادل سازی منابع و مصارف به تعاونی‌ها واگذار شود.
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
نشست شورای مدیریت  آموزش عالی استان آذربایجان شرقی با حضور جمعی از رؤسا و برخی از معاونان دانشگاه‌های استان آذربایجان شرقی در تالار علامه جعفری به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.
۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که سفرهای استانی مسوولان این وزارتخانه با هدف نظارت میدانی بر روند اجرای امور مرتبط با آن انجام می‌شود.
۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
طی مراسمی با حضور وزیر علوم از جعفر صبحی قشلاقی، دانشیار دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز به‌ عنوان «عضو هیات علمی سرآمد فناوری و نوآوری» تقدیر شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی گفت: امسال برای نخستین بار مالیات شرکت مس سونگون ورزقان در این استان پرداخت می‌شود که پیش‌بینی می‌شود رقم آن حدود ۲۵ درصد کل درآمد‌های مالیاتی استان باشد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
هفتمین تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه تبریز با حضور تعدادی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه در تالار شهید شفایی این دانشگاه برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار