استان‌ها - آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور:
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور گفت: وحدت در بین مسلمانان به آسانی به دست نیامده است و برای ادامه آن باید مسلمانان از یکدیگر شناخت کافی داشته باشند.
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد؛
جزئیات ثبت‌نام پذیرفته شدگان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در اطلاعیه‌ای اعلام شد.
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
مشاور رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به عملکرد دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی در سامانه پژوهشیار گفت: این دانشگاه در پاسخگویی به تیکت‌های دانشجویان بسیار موفق عمل کرده است.
۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
مراحل ثبت نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز در اطلاعیه‌ای اعلام شد.
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی در حالی برگزار شد که یکی از حاضران جلسه با رفتن بر روی سن سالن محل سخنرانی به استاندار جدید سیلی زد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
امامعلی پور در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه تبریز گفت: کلاس‌های حضوری در دانشگاه تبریز به تدریج از سر گرفته می‌شود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
سمپوزیوم تنوع زیستی شهر و مدیریت اکولوژی شهری آن با حضور اساتید و محققانی از دانشگاه‌های اتریش، رومانی وکشورمان در دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بصورت مجازی برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
آبان ماه؛
«ششمین همایش ملی پلیمر ایران»، با همکاری انجمن علوم و مهندسی پلیمر ایران، ۵ و ۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی سهند برگزار می‌شود.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
در حکمی از سوی وزیر بهداشت؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور حکمی بهمن نقی‌پور را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز منصوب کرد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از حمایت این دانشگاه از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX۲۰۲۱ خبر داد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
طرح همدلی با هدف افزایش حمایت اجتماعی و سرمایه روان شناختی دانشجویان از سوی دانشگاه تبریز برای دانشجویان ورودی‌های جدید این دانشگاه آغاز شد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار انتخاب فردی دلسوز و تحول خواه مطابق دستورات رهبری به عنوان وزیر آموزش و پرورش شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار