فرهنگی -
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از آثار برتر جشنواره فیلم فجر با رویکرد پیشگیری از جرم قدردانی می‌کند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
فجر ۳۷ زیر ذره‌بین دانشجو/ قسمت آخر
جشنواره سال چهلم انقلاب، جشنواره امیدوارکننده‌ای بود. جشنواره‌ای که مثل همیشه فیلم بد هم داشت، اما در نهایت حس خوبی در دل مخاطبش نشاند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر عصر امروز در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
فجر ۳۷ زیر ذره‌بین دانشجو/۳۰
«سرخ‌پوست» یک بازگشت قابل‌احترام به سینماست. به همه عناصری که این هنر را در میان همه‌ی هنر‌ها بی‌همتا کرده. به عناصری که مخاطب حرفه‌ای و آماتور را کنار هم می‌نشانند تا همه با هم، از یک هنرنمایی آمیخته به قاب‌های دلکش و داستان‌های مهیّج، لذت ببرند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
فجر ۳۷ زیر ذره‌بین دانشجو/۲۹
در تیغ و ترمه خانواده‌ها به کلی متلاشی‌اند، پول از همه چیز مهم‌تر است و مسائل جنسی نقش تعیین کننده‌ای دارد که نصف مردان فیلم در این موضوع پرونده‌ی سیاهی دارند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
فجر ۳۷ زیر ذره‌بین دانشجو/۲۸
پالتو شتری شاید داستانی نزدیک برای ما باشد، داستان کسانی که خود را از دیگران و جمع‌شان را از مردم بالاتر و مهم‌تر می‌پندارند. فیلم چند باری تقابل بین دانشگاه رفته‌ی کم سواد و دانشگاه نرفته با سواد را به رخ می‌کشد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
فریدون جیرانی در نشست خبری فیلم «آشفته‌گی»:
فریدون جیرانی کارگردان فیلم سینمایی «آشفته‌گی» گفت: نمی‌خواستم کار شبیه نوآر آمریکایی شود و بیش‌تر ما به سمت نوآر‌های فرانسوی رفتیم تا بتوان آن را درآورد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
رئیسیان در گفتگو با دانشجو:
کارگردان «مردی بدون سایه» گفت: من همه لازمه‌های اکران فیلم را انجام داده‌ام و پروانه نمایش هم داریم. برای اکران نوروز هم آماده‌ایم، اما همه چیز دست ما نیست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
علیرضا شجاع‌نوری:
بازیگر و تهیه‌کننده سینما معتقد است عده‌ای فیلمساز، ذائقه مخاطب را معطوف سینمای مستهجن با شوخی‌های جنسی کرده‌اند، به همین دلیل هم هست که اکثریت خاموش مردم در خانه‌ها نشسته‌اند و از سینما ناامید شده‌اند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
محسن تنابنده در گفتگو با دانشجو:
کارگردان فیلم «قسم» گفت: ما بدون حاشیه جزء ۹ فیلم برتر مردمی بودیم، بنابراین فکر می‌کنم در اکران هم درجمع فیلم‌های مخاطب‌پسند باشیم.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
فجر ۳۷ زیر ذره‌بین دانشجو/۲۶
«دیدن این فیلم جرم است» چون نشان می‌دهد می‌توان بدون ادا اطوار‌های فرمی، خیلی ساده و بی‌تکلف، در ساختار، درست کار کرد، می‌توان شعارداد، اما شعارزده نشد،
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
بهزاد عبدی در گفتگو با دانشجو:
این آهنگساز درباره سواد موسیقیایی آهنگسازان ایران نیز گفت: الان وضعیت خیلی خوب است و دوستان بسیار موفق و با علم روز کار می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار