فرهنگی - رادیو و تلویزیون
رادیو و تلویزیون
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
پرونده مقاومت/ یک:
سالهاست که سینمای مقاومت پا به پای سینمای دفاع مقدس حرکت کرده و تلاش دارد مفاهیم ارزشمندی که ریشه در باور و اعتقادات داشته را از دریچه سینما حفظ و اشاعه دهد. سینمایی که قدمتی طولانی دارد و هرسال با صرف هزینه‌های مادی و معنوی بسیار رویکردی نو جهت دستیابی به اهداف ارئه می‌دهد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
همزمان با هفته دفاع مقدس، مستند‌های «خاطرات موتورسیکلت» و «گردان قاطریزه» روز‌های پنجشنبه و جمعه از شبکه دو سیما پخش می‌شوند.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
پخش «شب فیروزه‌ای» به مناسبت هفته وحدت و میلاد حضرت رسول (ص) از شبکه پنج
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
شبکه سلامت یکی از شبکه‌های تلویزیونی دولتی است که به عنوان نوزدهمین شبکه سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به صورت دیجیتالی از پنجم مهر سال ۱۳۹۱ با دو ساعت برنامه در روز به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد. این شبکه در آبان ماه همان سال پخش خود را به ۴ ساعت در روز افزایش داد. در آذر ماه سال ۱۳۹۱ فعالیت شبکه به صورت رسمی آغاز شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲
«به چه چیز خودتان افتخار می‌کنید؟ به کدام اصل و نسب؟ به سر پا گرفتن سگ‌های انگلیسی و کاسه‌لیسی کنسول انگلیس؟ می‌خواهید فردا سر کلاس برای بچه‌ها قصه‌ی اینکه بختیاری‌ها چطور بختیاری (اشاره به واژه بختیاری) شدند و ..» پس از پخش این دیالوگ کاراکتری وابسته به حزب دموکرات آذربایجان خطاب به یک خانواده‌ی بختیاری در یکی از قسمت‌های سریال «سرزمین مادری» بود که مهر توقیف روی سریال زده شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹
به همت سازمان صداوسیما و استانداری کردستان و به‌مناسبت میلاد با سعادت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد (ص) و هفته وحدت نخستین جشنواره شعر و موسیقی اقوام ایرانی از ۸ تا ۱۱ مهر در سنندج برگزار می‌شود.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۳
منتظرالمهدی:
معاون فرهنگی اجتماعی فراجا با بیان اینکه قطار تولید مجموعه‌های تلویزیونی پلیسی شروع به حرکت کرده است، گفت: ذائقه و رغبت مردم بیشتر به‌سوی مجموعه‌های تلویزیونی در ژانر جنایی و امنیتی است.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲
مستند «پرچمدار» روایتی ناگفته از قدرت پهپادی ایران در مراسمی با حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران رونمایی شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
رادیو صبا برنامه جدید «این مردم نازنین» را با قصه‌گویی امیرحسین مدرس راهی آنتن می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲
کارشناس و منتقد سینما مطرح کرد
سلطان‌محمدی گفت: پخش سریال‌هایی، چون «عاشورا» با این ساختار خوب به شناساندن دوران دفاع مقدس به نسل جدید کمک می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴
در اولین شب از سلسله نشست‌های «بر سینمای ایران چه گذشت» مطرح شد
اولین شب از سلسله نشست‌های «بر سینمای ایران چه گذشت» روز دوشنبه سوم مهر با حضور مهدی فخیم‌زاده، فریدون جیرانی، بهروز افخمی و سیدضیاء هاشمی در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳
تهیه کننده و کارگردان «یکی بود یکی نبود» گفت: در این برنامه نمایش خلاق کودک و اصول بازیگری آموزش داده می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار