فرهنگی - رادیو و تلویزیون
رادیو و تلویزیون
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۷
ستاد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رسانه ملی اطلاعیه صادر کرد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۱
رئیس سازمان صدا و سیما در مورد اخراج خبرنگاران صدا و سیما از عربستان توضیحاتی ارائه داد.
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۷
شورای صدور پروانه نمایش آثار غیر سینمایی با نمایش ۶ عنوان فیلم بلند داستانی و ۱۵ عنوان فیلم مستند، ۱ عنوان فیلم نیمه بلند و ۱۷ عنوان فیلم کوتاه داستانی موافقت کرد.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳
با حکم معاون سیما، محمدباقر اعلمی مدیر شبکه تهران به عنوان «دبیر ستاد انتخابات ریاست جمهوری سیما» منصوب شد.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر در بخشی از پیامش برای شهادت رئیس‌جمهوری نوشت: او می توانست در پایتخت باشد و وقایع و اتفاقات کشور را از پشت میزش رصد کند، بدون آنکه خطر را به جان بخرد، ولی رئیسی مرد عمل بود.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اقدام شهید امیرعبداللهیان در ایجاد کارگروه امام رضا (ع) در وزارت امور خارجه کشورمان گفت: شهید امیرعبداللهیان حلقه اتصال بین دستگاه حضرت رضا (ع) و محبان این امام رئوف در سراسر عالم را ایجاد کرد.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۱
آغاز فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی با حکم رییس سازمان صداوسیما
با توجه به برگزاری پیش از موعد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در تیرماه سال جاری، صبح امروز اولین جلسه ستاد انتخابات سازمان صداوسیما برگزار و پیمان جبلی در حکمی محمدعلی صائب را به سمت سرپرست ستاد انتخابات رسانه ملی منصوب کرد.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۹
کارگردان سریال «سلمان فارسی» نوشت: خبر درگذشت شهادت‌گونه رئیس‌جمهور و همراهان عزیز او تاثر عمیقی در قلوب یکایک همکارانم در پروژه سریال «سلمان فارسی» به‌وجود آورد درحالیکه امید داشتیم یکی از بینندگان آن باشد.
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
شاکرنژاد:
شاکرنژاد، قاری قرآن گفت: یک ماه پیش در جلسه‌ای با حضور رئیس‌جمهور به تلاوت قرآن پرداختم، آقای رئیسی من را دیدند و گفتند که ما از برنامه محفل بهره بردیم.
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۸
کارگردان و تهیه‌کننده سریال «نون خ» در جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
گزارش|
مجموعه نمایشی «هیس هیچی نیس!» گامی مهم در راستای پاسخگویی به سوالات و ابهامات تاریخی نوجوانانی است که امروز در معرض روایات نادرست از تاریخ جهان قرار گرفته اند.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳
تاکنون هنوز نویسنده و کارگردانی به‌مانند رسول ملاقلی‌پور نتوانسته ظرفیت‌های پیدا و پنهان فرهاد قائمیان را به تمامیت اثر خود سنجاق کرده و اعتبار ذاتی کار خود را به این واسطه بالا بکشد؛ هنوز پتانسیل‌های بسیاری در این تفکر نهفته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار