سیاسی - احزاب و شخصیت‌ها
احزاب و شخصیت‌ها
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
عضو پارلمان پاکستان اظهار داشت آمریکا با همکاری اسلام‌آباد جنگ نیابتی جدیدی را در منطقه آغاز کرده است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲
مدیر اجرایی شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش‌بنیان گفت: در حوزه خودروسازی، چون بازار تامین شده، نمی‌تواند نقش پیشرانی برای دانش‌بنیان‌ها داشته باشد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
در اختتامیه رویداد تولید محتوای بسیج؛
فرمانده کل سپاه گفت: از آن روز که انقلاب ما شکل گرفت و حاکمیت اسلام آغاز شد تا امروز، دنیای سلطه و نظام استکباری تمام تلاش خود را برای بازگشت و رجعت به تاریخ کشورمان قرار داده است.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۸
مردانی به دانشجو خبر داد
رئیس انجمن شهربازی داران گفت: امروزه شهربازی‌های کشور ما با اروپا درحال رقابت است. خوشبختانه در چندسال اخیر هیچ حادثه‌ای که منجر به مرگ و میر افراد در شهربازی‌ها شود، نداشته‌ایم.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
حجت الاسلام محمودی اعلام کرد؛
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم ویژه یوم الله ۱۲ بهمن امسال در حرم مطهر امام خمینی (ره) از ساعت ٩ صبح برگزار می‌شود و سخنران این مراسم رئیس مجلس خواهد بود.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صهیونیست‌ها با استفاده از ابزار‌های برآمده از رنسانس، به صورت جعلی در قلب جهان اسلام تعبیه شده و صلح و آزادی جهان اسلام را به گروگان گرفتند.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
انتخابات «جمعیت اعتلای نهاد‌های مردمی انقلاب اسلامی» به صورت الکترونیکی برگزار و اعضای اصلی و بازرسین این جمعیت انتخاب شدند.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در مطلبی نسبت به انتشار عکسی در فضای مجازی واکنش نشان داد.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
دریادار معنوی:
فرمانده ناو سبلان در سال ۱۳۶۷، گفت: هیچگاه نه دولت آمریکا و نه ناوگان دریایی این کشور به‌طور علنی وارد جنگ با ایران نشدند، یعنی آمریکایی‌ها حتی جرأت پخش یک اعلامیه ساده را هم نداشتند.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
تجمع اعتراضی نمازگزاران در محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم در چند شهر کشور برگزار شد.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
در خطبه‌های نماز جمعه
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اهانتی که به قرآن کریم صورت گرفت گفت: حکومت‌های غربی در این رابطه نوبتی عمل می‌کنند. در کشور‌های مختلف این جنایت را محکوم کردند. نفرت خودشان را اعلام کردند.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران در برنامه عیار شبکه افق گفت: بانک‌ها به خاطر تسهیلات تکلیفی، هیچ منابعی برای وام به بخش تولید ندارند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار