سیاسی - احزاب و شخصیت‌ها
احزاب و شخصیت‌ها
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
با حضور سرلشکر موسوی؛
شناور زیر سطحی بدون سرنشین ROV با حضور سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش رونمایی شد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳
آیت‌الله اراکی:
عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبر، گفت: این ایراد را به مدیریت مجلس خبرگان داریم که باید بیشتر در عرصه رسانه حضور پیدا کند و باید حضور خبرگان در رسانه قوی‌تر و پررنگ‌تر باشد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
مسعود رضایی، پژوهشگر تاریخ معاصر ایران در گفت‌وگو با دانشجو
مسعود رضایی تاکید کرد : حالا که پرویز ثابتی رئیس ساواک پس از ۴دهه اختفا خود را نشان داده به این دلیل است که در گذشته می‌دانست در بین مردم ایران چقدر منفور است. آن‌ها در حال شکستن قبح ساواک و پهلوی هستند.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶
دهقان در پاسخ به دانشجو مطرح کرد:
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: چند بار پرونده موسوم به «برخی اموال ایران» را کتبی پیگیری کردیم.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸
در گفتگو با دانشجو
ناصرقوامی فعال اصلاح طلب تاکید کرد: علت بی‌اعتمادی جامعه به روحانی آن وعده‌هایی است که به مردم داد و نتوانست عملی کند و در دوران روحانی اتفاقی نیفتاد و شرایط برای مردم بهتر نشد.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵
در گفتگو با دانشجو
مهدی شاه‌میرزا فعال سیاسی اصلاح طلب درخصوص اخباری مبنی بر اختلاف شدید در جبهه اصلاحات تاکید کرد: اختلاف در اصلاحات را نه رد و نه تایید می‌کنم.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۵
در ادامه روند تبادل اسرا بین رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین، جنبش حماس گفت که چهارمین گروه از اسرای اسرائیلی را به صلیب سرخ تحویل داده است.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
در گفتگو با دانشجو
کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: جریان اصلاحات با اطلاع از ریزش حامیان خود، نمی‌خواهد ریسک کرده و وارد انتخابات شود. چرا که ترس از تکرار حوادث ۹۸ دارند.
۰۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
شورای وحدت طی پیامی درگذشت دبیرکل انجمن اسلامی اصناف را تسلیت گفت.
۰۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳
در خطبه‌های نماز جمعه؛
خطیب نماز جمعه تهران گفت: مکتب جهاد و از خودگذشتی که از ایران شروع شد و مرز‌ها را درنوردید و امروز یک جبهه‌ای با عنوان جبهه مقاومت تشکیل شد که نسیم آن امروز همه ملت‌ها را در برگرفته است. امروز طوفان الاقصی آرمان انقلاب اسلامی است.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
در گفتگو با دانشجو
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : در کشور روزانه بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ میلیون لیتر بنزین و ۹۰ میلیون لیتر مصرف می‌شود. بعضی خانواده‌ها ۱۰ خودرو دارند، ولی ۵۰ درصد خانواده‌ها خودرو ندارند که این عدالت نیست.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵
رئیس شورای ائتلاف:
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی گفت: انشالله سعی می‌کنیم برای انتخابات مجلس افراد پاکدست، متخصص و انقلابی را انتخاب کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار