سیاسی - احزاب و شخصیت‌ها
احزاب و شخصیت‌ها
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
کارشناس مسائل بین‌المللی گفت: آقای رئیسی و پوتین بر سر میز مذاکراتی رفتند؛ دو طرف اصطلاحاً هم‌وزنِ یکدیگر نشستند و نوع نشستن دو طرف نیز بسیار مهم بود، آقای پوتین در دیدار در طرازی شایسته با آقای رئیسی ظاهر شد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
عناوین دهه فجر اعلام و شعار محوری «جشن ملی 1400» برای ایام الله دهه فجرامسال انتخاب شد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: ‏بازدید رئیس‌جمهور از مناطق سیل‌زده کرمان آن هم چند ساعت پس از بازگشت از سفر فشرده به روسیه، می‌تواند الگوی ‎مدیریت جهادی برای همه‌ی خادمان مردم باشد.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
بلینکن:
وزیر خارجه آمریکا ضمن بیان این که هنوز پنجره‌ای برای بازگشت به برجام وجود دارد، مدعی شد اگر در چند هفته آینده توافقی در وین حاصل نشود، پیشرفت‌های هسته‌ای ادامه‌دار ایران بازگشت به توافق سال ۲۰۱۵ را غیرممکن می‌کند.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
رئیس جمهور برای بررسی وضعیت سیل‌زدگان جنوب کرمان و نظارت بر روند خدمت رسانی به مردم در جیرفت حضور یافت.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
همزمان با رییس جمهور به مسکو، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مصاحبه با پرس تی‌وی اعلام کرد: مذاکره تهران و مسکو به منظور ساخت واحد‌های جدید نیروگاه اتمی بوشهر که به عنوان بخشی از تلاش‌های طرفین برای ارتقاء همکاری‌های راهبردی دوجانبه در زمینه انرژی و فناوری هسته‌ای محسوب می‌شود، در حال انجام است.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مانور مشترک نیروی دریایی ارتش و سپاه با دو کشور چین و روسیه، می‌تواند در ارتقاء سطح امنیت منطقه نقش ایفا کند، گفت: امروز این جمهوری اسلامی است که در چارچوب منافع ملی، نقشه راه همکاری خود را بر مبنای منافع ملی با دیگران طراحی می‌کند.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
سخنگوی شورای وحدت نیرو‌های انقلاب گفت: معتقدم مذاکرات خیلی خوب پیش می‌رود البته ما از ریز مذاکرات بی خبریم، ولی می‌دانیم دولت اقتصاد را به مذاکرات گره نمی‌زند، چون رهبر انقلاب فرمودند اقتصاد را شرطی نکنید و به برجام گره نزنید.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
مجتبی شاکری با کسب اکثریت آرای شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، دبیر کل این جمعیت باقی ماند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
حجت الاسلام حاج علی اکبری:
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نهاد امامت جمعه پذیرای انتقادات و پیشنهادات است و برای رسیدن به جایگاه ایده‌آل از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران:
حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی گفت: در صورت موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی شاهد برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم بود.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
خطیب‌زاده:
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که محاصره و حملات نظامی راه حل بحران یمن نیست و اینگونه اقدامات به افزایش دامنه تنش در منطقه می‌انجامد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار