احزاب و شخصیت‌ها
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
حاشیه‌های یک نقل قول ناقص از «مناظره زاکانی- تاج‌زاده»
واقعیت این است که آنچه درباره انتخابات ۲ خرداد ۷۶ به نقل از زاکانی منعکس شده، روایت ناقصی از سخن وی است و تنها یک قسمت آن صحت دارد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از ممنوع‌الخروجی عبدالله پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی با حکم بازپرس پرونده خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
بیگی:
عضو کمیسیون شوراهای مجلس، ورود اسپانسرهای مالی قوی، بی توجهی نمایندگان به مناطق محروم و مغایرت با سیاست های کلی انتخابات را از جمله ایرادات طرح استانی شدن انتخابات عنوان کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
عضو هیات رئیسه مجلس خبر داد
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصمیمات مهم نمایندگان مجلس درباره مردم خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی به موضوع استانی شدن انتخابات مجلس واکنش نشان داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
صبح امروز؛
وزیر امور خارجه به منظور بررسی لوایح مربوط به FATF در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور یافت.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
آمریکا که سیاست حداکثر فشار علیه ایران را در پیش گرفته آنچنان مستأصل شده است که از یک گوینده خبر و مستند ساز آمریکایی..
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
حضرتی مطرح کرد
قائم مقام دبیرکل حزب اعتمادملی گفت: ایده پارلمان اصلاحات از سوی نخبگان اصلاح طلب در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در حال بررسی است که این ایده باید با دقت و جامع نگری بررسی شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
حسینی:
وزیر اسبق ارشاد گفت: دشمن همواره کوشیده است که برای انقلاب سربار تربیت کند و متاسفانه بعضا موفق هم بوده است و بالاخره در نظامی که مردم سالار است، ممکن است برخی از این افراد هم انتخاب شوند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
کانون رسانه‌ای جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب:
کانون رسانه جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب ضمن محکوم کردن دستگیری مرضیه هاشمی از کلیه رسانه‌های داخلی و بین المللی دعوت کردبا حضور فعال در فضا‌های رسانه‌ای موجبات رسوایی آمریکا در نزد افکار عمومی جهان را فراهم نمایند تا موجبات آزادی هر چه سریعتر وی فراهم شود.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
روزنامه کیهان در شماره دیروز خود در مطلبی به بررسی ادعای سایت انتخاب مبنتی بر دروغگویی حسین شریعتمداری مدیر مسئول این روزنامه پرداخته است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
آیت‌الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران:
امام جمعه تهران گفت: FATF از طرف خزانه‌داری آمریکا و برای تسلط بر منابع مالی کشورها طراحی شده و مبارزه با پولشویی و تأمین منابع مالی تروریسم دروغ است چرا که مادر تروریسم و پولشویی اروپا و آمریکا و اسرائیل هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار