سیاسی - احزاب و شخصیت‌ها
احزاب و شخصیت‌ها
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
هشدار سرلشکر صفوی به آمریکا درباره تحرکات مشکوک در عراق:
مشاوره عالی فرمانده کل قوا در یادداشتی تحلیلی درباره تحولات عراق نوشت که دوران افول قدرت نظامی و سیاسی آمریکا فرا رسیده است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
در گفتگو با «دانشجو» بیان شد؛
منتخب مجلس يازدهم گفت:شروع شفافیت باید از خود مجلس باشد، یعنی نماینده مسائل مربوط به خود را شفاف‌سازی کند و زمانی که این اقدام صورت بگیرد، می‌توانداین مطالبه را از دولت نیز داشته باشد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
مدیرمسئول روزنامه کیهان، حمله احتمالی آمریکا به عراق را حماقتی دانست که منجر به پیروزی جبهه مقاومت می‌شود و تصریح کرد: باید دعا کرد و عاجزانه از خدا خواست که ترامپ به ویروس کرونا مبتلا نشود و به حماقت‌های خود ادامه بدهد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
دبیر عالی شورای امنیت ملی کشورمان طی توئیتی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی اوج اعتقاد یک رهبر به قدرت و جایگاه مردم است، یوم الله ۱۲ فروردین را تبریک گفت.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به برخی تحرکات در عراق از سوی آمریکا واکنش نشان داد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تصریح کرد: آمریکا در ‎عراق سعی می‌کند ترس خود را پشت ژست‌های تهاجمی پنهان کند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
در گفتگوی تفصیلی با دانشجو مطرح شد:
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: مردم در اعتراض به هاشمی رفسنجانی، خاتمی را به عنوان رئیس‌جمهور وقت انتخاب کردند اما بعداً معلوم شد که خاتمی ادامه دهنده همان موجود بود. علت اصلی پایین آمدن مشارکت مردم فشار‌های اقتصادی، بیکاری، رکود، تورم بوده است.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
سخنگوی دولت با بیان اینکه در آغاز سال جدید جهان با چالش مشترک بیماری کووید ۱۹ مواجه هستند اما در ایران این چالش با اتحاد میان تحریم و کرونا مضاعف شده است، گفت: اولین وظیفه ملی ما این است که اتحاد تحریم و کرونا را بشکنیم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
نماینده منتخب مجلس یازدهم با بیان اینکه تلاش ما تاکنون استفاده مؤثر از ظرفیت نیرو‌های جهادی بوده است نوشت: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی‌کند و با تشدید بحران دست کمک به سوی دیگران دراز می‌کند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد: تلاش حداکثری برای مقابله با شیوع کرونا نیاز به خودداری از انجام تردد‌ها و سفر‌های غیرضروری در داخل شهر‌ها دارد و هموطنان عزیز، حتی الامکان، کالا‌های مورد نیاز خود را با روش‌های غیرحضوری دریافت کنند.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
فعال سیاسی اصلاح طلب شب گذشته به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری شد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
ذوالفقاری:
رئیس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا به تشریح جزئیاتی از روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که از بامداد روز گذشته با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا در کشور به اجرا درآمده است، پرداخت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار