سیاسی - دولت
دولت
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
معاون اول رئیس جمهور فردابه استان‌های آذربایجان شرقی و غربی سفر می‌کند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶
بیانیه تشکل‌های دانشجویی استان یزد در پی سخنرانی حسن روحانی در جمع مردم این شهر:
همچنین توهین و برچسب زدن به منتقدان و مطالبه گران مردمی مشکلات، اتفاق نامبارکی بود که در جریان سخنرانی جناب آقای روحانی با مردم یزد اتفاق افتاد که به هیچ وجه شایسته شخص رییس جمهوری ایران نبود و می‌تواند موجبات سو استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم کند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تولید روزانه اورانیوم با غنای پایین در ایران، پس از شروع مجدد غنی‌سازی در فردو افزایش یافته است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
رئیس جمهور گفت: اینکه توانستم ۱۱ فاز پارس جنوبی را افتتاح کنیم به خاطر برجام بود. تمام کمپرسور‌ها در گمرکات مختلف دنیا خوابیده بود و با برجام راه باز شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو مطرح شد؛
معاون هماهنگی وزارت کشور گفت: با وجود اعمال تحریم‌های یک جانبه غیر غیر قانونی، جمهوری اسلامی با تخصیص منابع عظیمی از کشور، خدمات مناسبی در بخش آموزش، بهداشت و درمان، معیشت، اسکان و ... را به پناهجویان ارائه کرده است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
در جمع مردم رفسنجان:
رئیس جمهور گفت: مردم ایران، بدانید با ادامه برجام سال آینده ما به یک هدف بسیار بزرگ سیاسی و امنیتی سیاسی دست پیدا می‌کنیم.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
وزیر کشور گفت: تقاضای ما از احزاب این است که نامزدها با رقابت منطقی بسترساز حضور بیشتر مردم شوند و با محوریت و رعایت قانون در انتخابات حضور داشته باشند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
قرار است ثبت نام انتخابات از دهم آذر لغایت شانزدهم این ماه برگزار و انتخابات نیز در دوم اسفند سال جاری برگزار شود.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
رئیس‌جمهور گفت: دولت نباید شغل ایجاد کند بلکه زیرساخت‌ها را آماده می‌کند و بانک‌ها نیز تسهیلات را ارائه می‌دهند پس اگر کسی بیکار باشد مقصر خودش است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
رئیس جمهور گفت: اینکه در شرایط سخت تحریم به جمع زیادی از مردم روستا‌ها آبرسانی شده، خدمتی است که دولت به مناطق محروم داشته است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
گزارش|
روحانی در آستانه انتخابات پیش رو پس از عهدشکنی سنگین با اصلاح‌طلبان که به گفته رئیس دولت اصلاحات حتی جواب تلفن او را نمی‌داد، دوباره، چون جوانی سرخوش به استقبال معشوق پیشین رفته است!
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
در جلسه هیأت دولت به ریاست جهانگیری؛
هیأت وزیران روز یکشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی ارزان‌قیمت برای جبران خسارت و بازسازی بخش‌های آسیب دیده ناشی از زلزله در استان آذربایجان شرقی موافقت کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار