دولت
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
وزیر نیرو:
وزیر نیرو گفت: نه انتقال آب از نقطه مبدأ به نقطه مقصد همه مشکلات نقطه مقصد را در عرصه مدیریت منابع آب حل می‌کند و نه عدم انتقال آن مشکلات نقطه مبدأ را حل خواهد کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۳
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه چالش‌های جدی در مسائل اقتصادی داریم و باید بر این چالش‌ها غلبه کنیم، گفت: نتوانسته ایم ساختار دولتی را کوچک کنیم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
نوبخت:
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق مالی و سهام کارخانه ها بر اساس لایحه بودجه ۹۸ به فروش می‌رسد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
روحانی در نشست خبری پایان سفر دولت به هرمزگان خبر داد
رئیس جمهورگفت: وزیر مسکن قول داده است که در سال‌های ۹۸ و ۹۹ تعداد ۴۰۰ هزار واحد مسکونی جدید بسازد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
روحانی در پالایشگاه ستاره خلیج فارس:
رئیس جمهور گفت: کسی نمی‌تواند حرکت خروشان ملت در مسیر خودکفایی را به خاطر شرایطی که رب گوجه‌فرنگی و ماکارونی در چند هفته صادراتش افزایش می‌یابد و چند روز این مردم در مضیقه قرار می‌گیرند بگوید چه شد.  
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵
هیأت وزیران با تدوین لایحه ای، تعدادی از مواد قانون مالیات‌های مستقیم را اصلاح کرد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
رئیس جمهور:
رئیس جمهور، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را برای حراست از منافع کشور دانست و گفت: هیچ‌گاه قصد تجاوز به سرزمین یا کشوری نداشته‌ایم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
روحانی درمراسم رونمایی اززیردریایی‎فاتح:
رئیس جمهور گفت: قدرت ما تهدیدی برای دیگران نیست، اما روشن است توانمندی قدرت ما در برابر آن‌هایی که چشم طمع به سرزمین ما دارند بازدارنده است و باید بازدارنده باشد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
روحانی در جمع مردم بندرلنگه:
رئیس‌جمهور گفت:متأسفانه برخی از همسایگان ما راه اشتباهی را انتخاب کردند. باز هم به پناه آمریکا و صهیونیست رفته‌اند. فکر می‌کنند ایران قدرتمند منطقه چشم طمعی به آن‌ها دارد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
رئیس جمهوری:
رئیس جمهوری ایران گفت: مصوبات دولت در هرمزگان تا پایان دولت به بهره برداری می‌رسد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
رئیس جمهور وارد فرودگاه شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: کارمندان دولت انتظار داشتند که مجلس محترم یک کمکی به آن‌ها کند. آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که حتی ما یک درصد در حقوق و دریافتی کارکنان دولت نمی‌توانیم افزایش دهیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار