سیاسی - دولت
دولت
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
معاون اول رییس جمهور گفت: کرونا علاوه بر سلامت مردم پیامد‌های اقتصادی فرهنگی سیاسی و اجتماعی داشته و فرهنگستان‌های کشور به تناسب ارتباط کرونا با زندگی مردم، باید به راهکار‌های مقابله بپردازند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در برخورد با تخلفات انتخاباتی که از ناحیه هر فرد و مسؤولی سر بزند، تعارف نخواهیم داشت.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: بعد از انقلاب غیر از چند بنا در تهران نظیر برج میلاد به لحاظ معماری شاهد تحولی شگرف نبودیم و شاید به لحاظ سیاست‌گذاری در خصوص هویت بخشی به شهر و استان تهران کم کار بوده‌ایم.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
هیئت وزیران در جلسه امروز، با اصلاح «آیین نامه اجرایی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران» موافقت کرد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
وزیر ارتباطات گفت: می‌گویند دولت به دنبال گران کردن اینترنت است، اگر چنین نیتی داشتیم اصلاً نیاز به مصوبه مجلس نداشتیم.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اختلاف ایجاد شده بین مجلس و دولت در ماجرای اجرای قانون راهبردی لغو تحریم‌ها گفت: شرایطی که به وجود آمد در شأن مجلس و نظام نبود، ما از اول به مجلس گفتیم با هم تعامل کنیم الان هم با اینکه دیر هنگام است، اما ما آماده تعامل هستیم.
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
در جلسه هیات دولت؛
رئیس جمهور گفت: قران می فرماید پیامبر(ص) هر بار با کفار عهد می بست آنها نقض می کردند؛ اگر بعضی انقلابی های دوآتشه امروز زمان پیامبر بودند نعوذبالله ایشان را ساده لوح می نامیدند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور گفت: روز‌ها و ماه‌های امیدوارکننده‌ای در پیش است، کشور‌هایی که منابع ما را مسدود کرده‌اند مثل کره و ژاپن اعلام می‌کنند منابع شما را آزاد می‌کنیم، امیدوارم دوران سختی و تلخی برای ملت ما زودتر تمام شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران در نخستین روز از سفر به تاجیکستان با رمضان رحیم زاده همرا وزیر امور داخلی این کشور دیدار و از آکادمی وزارت امور داخلی تاجیکستان بازدید کرد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
معاون امنیتی انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان طی مصاحبه‌ای به توضیح درباره حادثه سراوان پرداخت.
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور از تعیین سقف ۱۰۰۰ رای برای هر صندوق خبر داد و گفت: مردم می‌توانند با مراجعه با یک نرم افزار اینترنتی، خلوت‌ترین شعب را انتخاب نمایند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
یادداشت|
مطابق بند ۶ «قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها»، می‌بایست در ۵ اسفند همه نظارت‌های فراپادمانی آژانس لغو شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار