دولت
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج اسدالله کریمی هویه، پدر بزرگوار شهیدان سرافراز نجفعلی، قدرت الله و، ولی الله کریمی هویه، از درگاه خداوند بزرگ برای آن سفر کرده رحمت واسعه مسألت کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
معاون وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد:
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: تشکیل کارگروه یا میز خدمت مستقل در شهرستان چابهار برای تسهیل گری در انجام کلیه امورات مربوط به سرمایه‌گذاری لازم است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
وزارت کشور هرگونه دخالت در تعیین محل اقامت اجباری محکومین را تکذیب کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
جهانگیری:
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه ایران خواهان روابط صمیمانه و دوستانه با همه کشورهای همسایه است، گفت: حج نقش موثری در ارتقاء سطح روابط کشورهای اسلامی دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
با الکترونیکی شدن مکاتبات؛
همزمان با روز ملی هوای پاک، مکاتبات و کلیه امور اداری به صورت الکترونیکی در نهاد ریاست‌جمهوری انجام می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
در اجرای اصل ۱۰۳ قانون اساسی؛
رئیس جمهور، دو قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارتخانه دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
رئیس سازمان برنامه بودجه با بیان اینکه این ماه 4 هزار و 200 میلیارد تومان یارانه پرداخت شده عنوان کرد: امروز متوجه شدم که درآمد برخی از خانوارها از این محل تامین می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
با حکم وزیر کشور
در حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، جمال عرف بعنوان معاون سیاسی وزرات کشور منصوب شد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
وزیر اطلاعات در ارومیه:
وزیر اطلاعات گفت: هم‌اکنون تمامی اشرار و ضد انقلاب، توان خود را برای انجام اقدامات ضد امنیتی در کشور بسیج کرده، اما بسیاری از اقدامات آنان خنثی شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از واریز نخستین بخش بسته جبرانی دولت بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: دو‌مین بسته حمایتی دولت به زودی واریز می‌شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
روحانی:
رئیس جمهور گفت: مردم در زندگی، کسب و کار، فعالیت، واردات و صادرات، تولید، بازار و معیشت خود، مشکلاتی دارند، اما چون می‌دانند ریشه این مشکلات عمدتاً از سوی دشمنان طراحی شده در محاسبات خود سهم دولت، دیگر دستگاه‌ها را می‌سنجند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
سازمان برنامه‌وبودجه در خصوص مصاحبه رییس کمیسیون شورا‌های مجلس مبنی بر ورود مجلس به بودجه سازمانهای دولتی واکنش نشان داد و جوابیه‌ای صادر کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار