سیاسی - دولت
دولت
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران:
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: وظیفه هر فرد در جامعه تبیین مسیر و ادامه راه شهدای دفاع مقدس است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۷
استاندار تهران:
فخاری با تاکید بر لزوم ایجاد مسکن در بافت‌های فرسوده گفت: متقاضیان مسکن ملی در استان تهران جهت واریز وجه به موقع اقدام کنند.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۹
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:
خزعلی در جمع زنان پیشکسوت عرصه جهاد و مقاومت و دفاع مقدس گفت: بحث رئیس جمهور در حفاظت از حریم خانواده باید در دستور کار مشترک جهانی قرار بگیرد چرا که خانواده به عنوان فطری‌ترین کانون بشری در خطر است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱
با میزبانی معاون رئیس جمهور انجام شد؛
نشست هم‌افزایی بانوان عرصه جهاد و مقاومت با میزبانی «انسیه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و با حضور رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
رئیس‌جمهور با بیان اینکه عملکرد برخی بانک‌ها در ارائه تسهیلات مسکن قابل قبول نیست، گفت: برخی بانک‌ها به جای پرداخت تسهیلات مسکن به مسکن‌سازی روی آورده و فعالیت اقتصادی خود را جزو آمار تسهیلات پرداختی نهضت ملی مسکن ارائه کرده‌اند.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶
رئیسی در گفتگو با شبکه سی‌ان‌ان:
رئیس جمهور گفت: ما بار‌ها اعلام کرده‌ایم که استفاده از سلاح هسته‌ای و به طور کلی استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی جایی در برنامه ما ندارد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۴
در جریان بازدید معاون اول رئیس‌جمهور از آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان، تدابیر و پیش‌بینی‌های لازم جهت کاهش مشکلات جانبازان صورت گرفت.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
رئیس جمهور در جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد: قانون به عنوان یک میثاق ملی و اجتماعی باید ملاک عمل عمومی قرار گیرد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اگر مقاومت و پایداری نبود اسلام نمی‌توانست در جهان منتشر شود. مدام در قرآن از صبر و پایداری گفته می‌شود و پیامبر به صبر دعوت می‌شود؛ اگر مقاومت نبود امروز لبنان در اشغال اسرائیل بود.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۰
در مرحله دوم رویداد اجرای عدالت ۵۳ ایده نخبگانی جهت تحقق عدالت اقتصادی توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و متخصصین امر مورد بررسی قرار گرفت.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
در پیام‌هایی جداگانه؛
رئیس‌جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای فرارسیدن روز ملی عربستان سعودی را به «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه و «محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» ولیعهد این کشور تبریک گفت.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۴
در آیین آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲؛
رئیس جمهور با اشاره به اینکه امسال بجای پرسش مهر، پویش مهر را مطرح می‌کنم، گفت: من از شما دانش‌آموزان می‌خواهم با قلم خود پیشرفت‌های کشور را گزارش دهید و در مدرسه به نمایش بگذارید تا سایر دانش‌آموزان و والدین مشاهده کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار