سیاسی - دولت
دولت
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
رئیس جمهور در ارتباط ویدیویی با استاندار اردبیل در جریان اقدامات پیشگیرانه برای کنترل شیوع بیماری ویروسی کرونا در استان اردبیل قرار گرفت.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نباید‌های جدی‌تری وضع کند، گفت: به هیچ وجه نمی‌توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
نوبخت خبر داد
رییس سازمان برنامه و بودجه از جلسه امروز برای تعیین روش توزیع ۱۰هزار میلیارد تومان اعتبار متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
استاندار تهران خبر داد
استاندار تهران گفت: تردد خودرو‌های پلاک البرز و تهران در هر دو استان بلامانع است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
رئیس جمهور گفت: ویروس کرونا در جامعه است ولی شرایط را باید قابل تحمل کنیم. ما باید خود را برای زندگی با این ویروس آماده کنیم تا درمان یا واکسن آن تهیه شود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
معاون اول رئیس جمهور گفت: اگر نیاز باشد در آینده ممکن است محدودیت‌ها بیشتر شود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
رئیس جمهور با اشاره به ضروی بودن اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، گفت: اگر مردم همکاری نکنند به جایی نمی‌رسیم.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۱
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: فاصله گذاری اجتماعی مبتنی بر رفتار مدنی، راه مطمئن تری از قرنطینه و استفاده از قوه قهریه است.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
عبدالرضا رحمانی فضلی با بیان اینکه همراهی مردم با طرح جداسازی اجتماعی قابل تقدیر است، گفت: خوشبختانه مردم آگاه و هوشیار کشورمان از اولین لحظات اعلام و آغاز اجرای این طرح، نهایت همکاری و همراهی را با مسئولان و خدمتگزاران خود داشتند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه برای تضمین سلامت جامعه و مقابله با کرونا راهی جز رعایت فاصله اجتماعی و در خانه ماندن مردم نداریم، بر لزوم مشارکت همگانی در جهت اجرایی شدن این راهبرد تأکید کرد.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
استاندار مطرح کرد
استاندار تهران گفت: ممنوعیت تردد از درب منزل در روز‌های دوازده و سیزده فروردین در استان تهران تکذیب می‌شود و منظور ممنوعیت حضور در پارک‌ها، بوستان‌ها و طبیعت است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به تبعات اقتصادی و اجتماعی بیماری کرونا گفت: تصمیمات خوبی در ستاد اقتصادی دولت برای کاستن از تبعات منفی این بیماری در حوزه تولید و اقتصاد اتخاذ شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار