سیاسی - دولت
دولت
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷
رئیس سازمان اداری و استخدامی مطرح کرد؛
لطیفی با اشاره به اینکه مرکز نوآوری اداری امکان ارتباط مستقیم تشکل‌ها و نخبگان را فراهم می‌کند، گفت: حدود ۳۰ آیین‌نامه سازمان اداری و استخدامی پیش از ابلاغ در سامانه جمع‌نویسی قرار گرفت و اصلاح شد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰
در گفتگو با دانشجو؛
محسن منصوری، در حاشیه نمایشگاه رسانه‌های ایران گفت: امسال در حوزه صنعت و معدن بیش از ۷۰۰۰ هزار واحد صنعتی راکد و نیمه فعال مجددا احیا شد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵
سخنگوی ستاد انتخابات کشور:
اسلامی گفت: به علت تسهیل روند انتخابات دو تعرفه مجلس و خبرگان در یک برگه است و همچنین دو صندوق با درب‌های قرمز برای مجلس شورای اسلامی و آبی برای مجلس خبرگان رهبری مد نظر قرار گرفته است.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷
وزیر کشور:
احمد وحیدی گفت: در این ایامی که ایام سرور و شادی ملت ما است و اعیاد شعبان را در پیشرو داریم، مردم ما آماده یک حماسه‌آفرینی جدیدی می‌شوند، حماسه‌ای در ۱۱ اسفند، برای نشان‌دادن عمق وفاداری مردم به آموزه‌های بلند انقلاب اسلامی.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۱
با ابلاغ رییس جمهور؛
رییس‌جمهور کشورمان ماده واحده «تعیین مناسبت‌های جدید برای درج در متن و ضمیمه تقویم رسمی کشور» را برای اجرا ابلاغ کرد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: به علت تسهیل روند انتخابات دو تعرفه مجلس و خبرگان در یک برگه است و همچنین دو صندوق با درب‌های قرمز برای مجلس شورای اسلامی و آبی برای مجلس خبرگان رهبری مد نظر قرار گرفته است.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
مدیرکل سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه انتخابات فقط یک رقابت سیاسی نیست، یادآور شد:انتخابات فرصتی برای گفت‌وگوی بین نسل‌ها، سلایق و جناح‌های مختلف است و این فرصت می‌تواند منجر به همبستگی اجتماعی و ارتقای فرهنگ مشارکت و همدلی بین مردم شود.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹
از سوی رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی؛
رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه این شورا با عنوان «تعیین اصول حاکم بر بازنگری آیین‌نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری» را برای اجرا ابلاغ کرد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
در نشست خبری؛
سخنگوی دولت با بیان اینکه تجارت خارجی ایران طی ۱۰ ماهه امسال ۱۲۶ میلیارد دلار بوده است، گفت: این میزان نسبت به ۱۰ ماهه پارسال ۲.۴ درصد رشد کرده و تراز هم ۱۷ درصد مثبت است.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱
رییس ستاد انتخابات کشور:
شاهچراغی گفت: رسانه‌ها به عنوان عامل موثر در تبیین کار مردم می‌توانند ایفای نقش کنند، امیدوارم این نقش ادامه داشته باشد.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۶
با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجو؛
سخنگوی دولت گفت: امروز دشمنان از حضور ایران در فضا می‌هراسند؛ گزارش شورای روابط خارجی آمریکا می‌گوید در جهان در حوزه فضا ۳ رقیب چین، روسیه و ایران را داریم.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۳
گفت‌وگوی آزاد جوانان و دانشجویان با سخنگوی دولت در غرفه خبرگزاری دانشجو؛
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجو در بیست و چهارمین نمایشگاه مطبوعات، واقع در مصلی تهران با جوانان و دانشجویان پیرامون آینده ایران گفتگوی آزاد انجام داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار