سیاسی - امنیتی و دفاعی
امنیتی و دفاعی
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج اعلام کرد؛
سردار قریشی گفت: جشنواره رهاورد سرزمین نور در سطح استان‌ها انجام شده و ۱۷ اسفند جشنواره کشوری این رهاورد در بخش‌های مختلف در اهواز برگزار خواهد شد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
در گفتگو با دانشجو؛
سخنگوی سپاه پاسداران با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجو در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران گفت: صهیونیست‌ها در جبهه‌های نظامی، امنیتی، اقتصادی و افکار عمومی شکست قابل توجه‌ای خوردند.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰
در نشست خبری؛
سخنگوی وزارت دفاع گفت: صادرات دفاعی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشته است. در این حوزه علاوه بر کمیت افزایش کیفیت هم مد نظر است که این موضوع را حوزه استاندارد دفاعی وزارت دفاع بر عهده دارد.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵
۲ شناور شهید باقری و صیاد شیرازی از کلاس شناور شهید سلیمانی با طول ۶۸ متر ساخت شناورسازی نیروی دریایی سپاه هستند که طراحی کامل آن‌ها در داخل کشور صورت گرفته است.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶
در نمایشگاه فعالیت‌ها و دستاورد‌های سپاه
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه هیاهو، جنجال و غوغاگری از خاصیت‌های صهیونیست‌ها و آمریکایی‌هاست آن‌ها اهل هیاهو و جنجال هستند و هر میزان هم بیشتر آسیب دیده و ضعیف‌تر شوند، به همان میزان بیشتر هیاهو می‌کنند.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با تاکید بر اینکه انتخابات ۱۱ اسفند فرصت ارشمندی برای تاثیرگذاری بر سرنوشت کشورمان است، گفت: دموکراسی واقعی را با حضور در پای صندوق‌های اخذ رای به نمایش خواهیم گذاشت.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲
در گفت‌وگو با دانشجو
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: تلاش کردیم مدت خدمت سربازی را عادلانه تعیین کنیم، بر این اساس مناطق سخت و مرزی نسبت به مناطق عادی تفاوت محسوسی خواهد داشت، هم اکنون از ۱۴ ماه الی ۲۱ ماه مدت سربازی تعیین می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
در پاسخ به دانشجو؛
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار سیاسی دانشجو با اشاره به رو به رشد بودن تولیدات دفاع مقدس گفت: مسئولان مربوطه آمار‌ها را ارائه کردند.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
رییس سازمان پدافند غیر عامل گفت: قدرت دریایی ایران در خلیج فارس موجب شده تا آمریکا ناوگان نیروی دریایی خود را از منطقه خارج کند و حتی پایگاه فرماندهی سنتکام نیز از قطر به آمریکا منتقل شود.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: مقاومت اسلامی منطقه و همچنین انقلاب اسلامی، در مسیر حرکت خود قرار دارد و شعار امسال راهیان نور که «در مسیر فتح قله‌ایم» است، به همین دلیل انتخاب شد.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: حضور پُر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نقش به‌سزا و مؤثری در اقتدار و امنیت کشور دارد.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
جانشین رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه ناوگروه ۸۶ ارتش، اصل ویژه‌خواری آمریکا را با چالش مواجه کرد گفت: توسعه دریانوردی جمهوری اسلامی ایران نباید دچار توقف شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار