سیاسی - امنیتی و دفاعی
امنیتی و دفاعی
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
ستادکل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای با تبریک روز پاسدار، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌های دفاعی، مردم‌یاری و سازندگی کشور خوش درخشیده است.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ان‌شاءالله به زودی شاهد مهار کامل ویروس کرونا خواهیم بود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک روز پاسدار گفت: پاسداری از انقلاب و حرکت و ظرفیت‌سازی برای این نقش آفرینی‌های سترگ باشکوه‌تر و مقتدرتر از گذشته تداوم خواهد یافت و سپاه همچنان با قیام و جهاد پیوسته، در صف مقدم جبهه انقلاب خواهد درخشید.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
امیر سرلشکر موسوی با صدور پیامی، روز پاسدار را به فرمانده کل سپاه پاسداران تبریک گفت.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح در پیامی با تبریک روز پاسدار، تاکید کرد: سپاه امروز به سطحی از اقتدار و تأثیرگذاری راهبردی رسیده است که جبهه دشمنان انقلاب به ویژه رژیم تروریستی و مستکبر آمریکا را به شدت عصبانی و حتی در جدال‌های نفسگیر رو در رو تحقیر و زمین‌گیر ساخته است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
امیر حاتمی:
وزیر دفاع با بیان اینکه در سال جاری کار‌های ارتقاء کیفیت ویژه‌ای را در حوزه موشکی انجام خواهیم داد، گفت: از جمله این کار‌ها افزایش اثرگذاری سرجنگی‌ها با افزایش قدرت انفجار است تا موشک‌ها موثر‌تر باشند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: نیروی زمینی سپاه برای مقابله با گسترش ویروس کرونا تمام تجهیزات خود را به میدان آورد و تجهیزات مورد نیاز را طراحی و تولید کرد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همه نیرو‌های سپاه با احساس مسئولیت و غیرت پاسداری در میدان مقابله با کرونا هستند و از رهبر انقلاب درس گرفتیم که در بحران‌ها پرچمدار باشیم.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
امیر موسوی:
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتش بر اساس پروتکل های بهداشتی اقدامات خوبی در مقابله با کرونا انجام داده است، گفت: اقدامات ارتش در راستای برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا است.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا با فرمان فرمانده نیروی زمینی سپاه آغاز شد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور از ضدعفونی کردن ۱۸ میلیون مترمربع از اماکن و معابر خوزستان و دو استان دیگر خبر داد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تا کنون ۴۷۵۰ تخت بیمارستانی در استان‌های مختلف توسط کارکنان ارتش برپا شده‌است،همچنین «نزاجا» آمادگی ایجاد ۸۰۰۰ تخت بیمارستانی دیگر در سطح کشور را دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار