سیاسی - امنیتی و دفاعی
امنیتی و دفاعی
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷
سخنگوی سپاه همزمان با سالگرد شهادت مسئول تبلیغات جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد: شهید عباس شیرازی در زمره الگو‌های موثر جهاد تبیین و مجاهدت در تبلیغ دین و ارزش‌های اسلامی است.
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در مطلبی که در پیام رسانی بومی ویراستی منتشر کرده است به بیان الزامات تداوم کارکرد‌های ضروری وابسته به فضای سایبری و پایداری و امنیت آن‌ها در برابر تهدیدات پرداخت.
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
فیلم|
نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته از مهم‌‎ترین دستاورد راهبردی خود رونمایی کرد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷
سخنگوی سازمان فضایی ایران از بکارگیری تصاویر ماهواره خیام در پنجره مدیریت واحد زمین و استفاده از آن توسط سازمان فناوری اطلاعات جهت تسریع اموری مانند شناسایی زمین‌خواری و مبارزه با تخریب جنگل‌ها و مراتع خبر داد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲
پیام سرلشکر سلامی به رهبر انقلاب:
فرمانده کل سپاه در پیامی به محضر رهبر انقلاب، از الطاف معظم له نسبت به بسیجیان و گروه‌های جهادی قدردانی و بر آمادگی بسیجیان برای یک نبرد بزرگ و یک جهاد عظیم و اعجاز جدید تاکید کرد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
سردار حاجی‌زاده خبر داد
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: برد موشک فتاح فعلا ۱۴۰۰ کیلومتر و در آینده برد آن را اضافه می‌کنیم.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما به دانش و فناوری تنوع‌بخشی به انواع مختلف ساخت سامانه‌ها و تاکتیک‌پذیری سامانه‌ها در بخش‌های مختلف رسیدیم از جمله همین موشک فتاح که یک موشک مانورپذیر ماورای صوت است که قادر است صفحه حرکتش را در فضا به سادگی تغییر دهد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: سرعت موشک فتاح ۱۳ ماخ است و موشکی که دارای چنین سرعتی باشد مقابله با آن ناممکن خواهد بود.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
ابرموشک هایپرسونیک «فتاح» جدیدترین دستاورد راهبردی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور ده‌ها نفر از اساتید و دانشجویان رونمایی شد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰
فرمانده نیروی هوافضای سپاه نوشت: طلوع سه شنبه طلوع خورشید در یک روز عادی نیست. خورشید امروز با «فتاح» طلوع می‌کند.
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران از پاسخ مثبت فرماندهی و کنترل تنگه هرمز منطقه یکم نیروی دریایی سپاه به درخواست کمک کشتی تجاری خارجی در تنگه هرمز و رفع نگرانی آن خبر داد.
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به برنامه نیروی پدافند هوایی ارتش برای ساخت نسخه دوم سامانه باور ۳۷۳ گفت: در آینده نزدیک خبر‌های خوبی از این نیرو اطلاع‌رسانی خواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار