امنیتی و دفاعی
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
دريادار سياری:
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه تمام تجهیزات و تاکتیک‌های ما داخلی و بومی است، تاکید کرد: شناسایی و اشراف کاملی بر تهدیدات در منطقه داریم و خودمان را منطبق با تهدیدات آماده می‌کنیم.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
یگان‌های تکاوری و تفنگداران دریایی نیروی دریایی با بکارگیری انواع تجهیزات و سلاح‌های خود ازجمله قایق‌های تندرو، شناور‌های هجومی و ناوچه‌های راکت انداز به سمت اهداف از پیش تعیین شده در سواحل جنوبی کشور یورش بردند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
سردار سلامی:
جانشین فرمانده سپاه درباره واکنش عملیاتی به حادثه تروریستی اخیر گفت: مقیاس انتقام ایران درگیری با چهار تروریست نیست، ما با دنباله‌های /آنها درگیر خواهیم شد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
سردار تنگسیری:
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: به شهیدان اعلام می کنیم با وجود همه توطئه‌ها و ترفند‌های دشمنان راه و هدف آن عزیزان را ادامه می‌دهیم.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
زیردریایی تمام ایرانی فاتح و ناوشکن بومی سهند برای اولین بار در رزمایش دریایی «ولایت ۹۷» نیروی دریایی ارتش حضور یافتند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
رزمایش بزرگ دریایی «ولایت ۹۷» با رژه یگان‌های سطحی، زیرسطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش آغاز شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:
رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از دستگیری ۸ نفرمتهم در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش ـ زاهدان خبر داد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
جانشین نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا ادعا می‌کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده درحالی‌که سپاه اطلاع دقیق دارد که آمار کشته‌شدگان آمریکا در این دو جنگ بیش از دونیم برابر این آماری است که آن‌ها ادعا می‌کنند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
فرمانده نبروی دریایی ارتش:
فرمانده نیروی دریایی ارتش از برگزاری رزمایش ولایت ۹۷ در تنگه هرمز خبر داد و گفت: برای نخستین بار، پرتاب موشک از زیردریایی اجرا خواهد شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
در پیامی
فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهید مدافع امنیت پایدار عبدالرضا بروجی را تسلیت گفت.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
هیئت نظامی جمهوری آذربایجان با حضور در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش ضمن دیدار با فرمانده این دانشگاه از بخش‌های مختلف دافوس ارتش بازدید کردند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۱
دریادار تنگسیری:
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: غیورمردان جنوبی با وجود فشار‌های اقتصادی، معیشتی و مشکلات مادی همچنان دوستدار و حافظ انقلاب اسلامی هستند و ما اجازه نمی‌دهیم اشتباه برخی پای نظام نوشته شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار