اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
امید به افزایش حمایت مالی کرونایی با آمدن جو بایدن، کاهش تولید اوپک و پیش بینی کاهش ذخایر نفت خام آمریکا، قیمت نفت را به ۵۶.۳۴ دلار رساند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه تامین برق مشترکان خانگی و بیمارستان‌ها خط قرمز ماست، از وضعیت مطلوب تامین برق در کشور خبر داد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با بیان این خبر گفت: به لطف خدا و تلاش بی‌وقفه همکارانم توانستیم سود خالص ۸۰۰ میلیارد تومانی کسب کنیم که این رقم معادل سود خالص ۳ سال اخیر این شرکت بوده است.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
خوش‌بینی به تاثیر بسته کمک مالی کرونایی آمریکا بر اقتصاد جهان، قیمت نفت را به ۵۵.۵۱ دلار در هر بشکه افزایش داد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
گزارش|
هرچند در برنامه‌های پنجم و ششم توسعه به رشد صنایع پایین‌دستی پتروشیمی تاکید شده، اما در عمل سیاست‌گذاری وزارت نفت صرفا بر توسعه صنایع بالادستی و خام‌فروشی محصولات متمرکز شده است و در سایه غفلت این وزارتخانه صنایع پایین‌دستی با چالش‌های فراوانی مواجه هستند.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
با اعتبار ۲۴۰ میلیارد تومان صورت گرفت
۶ پروژه صنعت برق در دو استان یزد و کرمان با اعتبار ۲۴۰ میلیارد تومان، همزمان با هفته سی و هفتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
سهمیه بنزین بهمن ماه مانند ماه‌های گذشته و بدون تغییر، ساعت ۲۴ امشب (۳۰ دی ماه) در کارت‌های سوخت دارندگان خودرو واریز می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲
اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد: هر بشکه نفت ایران در ماه دسامبر ۲۰۲۰ بیش از ۶ دلار افزایش قیمت داشته است و نفت کشور به طور متوسط در سال ۲۰۲۰ بشکه‌ای ۴۰.۷۷ دلار فروخته شده است.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری آبفا گفت: به دنبال گرفتن قیمت تمام شده آب از مشترکان پرمصرف هستیم.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
وزارت نفت با بیش برآورد عمدی مصرف داخلی بنزین، میزان صادرات این فرآورده نفتی را به شدت کمتر اعلام کرده است تا عملا امکان بیشتری برای دور زدن تبصره ۱۴ قانون بودجه سال آینده را داشته باشد و بخش بیشتری از درآمد‌های صادرات فرآورده‌های نفتی را به خود اختصاص دهد.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز گفت: مصرف گاز در بخش خانگی از روزانه ۵۷۰ میلیون متر مکعب به ۶۱۵ میلیون متر مکعب افزایش یافته است. همچنین نسبت به سال گذشته ۳ میلیارد مترمکعب گاز بیشتری به نیروگاه‌ها ارسال کرده‌ایم.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: ایران آماده است کاهش تکلیفی تولید نفت را هر زمانی که اعلام شود، متوقف کرده و تولید نفت را در یک روز به ۹۵ درصد از تولید پیش از تحریم‌ها برساند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار