نفت و انرژی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در همه ­کلانشهر‌ها و بسیاری از شهر‌های کشور بنزین یورو ۴ توزیع می‌شود
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
️هشدار تولیدکنندگان محصولات روانکار؛
️انجمن پالایشگاه‌های روغن سازی ایران، متشکل از شرکت‌های اصلی تولید کننده انواع روغن‌های موتوری و صنعتی در کشور، طی اطلاعیه‌ای نسبت به عواقب تصمیمات اخیر دولت درخصوص افزایش دو برابری نرخ خوراک دریافتی این واحد‌های تولیدی، هشدار داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کشور گفت:همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کشور ۴۰ واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب افتتاح می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی: در همه ­کلانشهر‌ها و بسیاری از شهر‌های کشور بنزین یورو ۴ توزیع می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
عضو کمیسیون انرژی مجلس می‌گوید: اگرچه وزارت نیرو توانست خاموشی‌های سال جاری را مدیریت کند اما اگر برای سال آینده بودجه کافی به این وزارتخانه تزریق نشود صنعت برق با چالش‌های بسیاری رو به رو خواهد شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
مدیرعامل سازمان بهینه سازی مصرف سوخت با اشاره به موضوع سهمیه بندی بنزین گفت: بهترین راه کار برای رسیدن به عدالت اجتمناعی افزایش قیمت بنزین است
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
پس از اینکه اوپک جزئیات کاهش تولید اعضای این سازمان و ۶ کشور بزرگ تولیدکننده را منتشر کرد که نشان از عزم جدی این سازمان دارد، قیمت نفت ۳ درصد بالا رفت.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است اگر پیمانکاران داخلی قَدَر باشند می‌توانند نفت خام دریافتی از دولت به جای طلب خود را به محصولات نفتی تبدیل کنند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
حقی‌فام با بیان اینکه تمام مقدمات لازم برای اجرای قانون رایگان شدن برق مدارس در صنعت برق آماده شده است گفت: لیست مدارس هنوز ارسال نشده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
اعتراضات گسترده، خیابان‌های زیمباوه را به هم ریخته است چراکه دولت این کشور قیمت سوخت را ۲ برابر کرده و حالا بنزین در زیمباوه به گران‌ترین قیمت در جهان فروخته می‌شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
۹۹.۴۸ درصد از جمعیت شهر‌ها تحت پوشش شبکه آب شهری قرار گرفته‌ که این رقم تا پایان دولت دوازدهم به میزان ۹۹.۷ درصد افزایش می یابد
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
ظرفیت نصب شده انرژی‌های تجدیدپذیر تا پایان آذر امسال با رشد ۹۶ درصدی به ۶۷۰ مگاوات رسیده است
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار