اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از ذخیره‌سازی مناسب سوخت پیش از فصل سرما و آمادگی کامل برای سوخت‌رسانی به مناطق سرد خبر داد و گفت: در هیچ یک از استان‌های برفی کمبود سوخت نداریم.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
تشدید موج عرضه در بورس تهران سبب شد تا هفته گذشته نماگر اصلی این بازار بیش از ۴درصد کاهش ارتفاع دهد. این افت قیمت‌ها در حالی رقم خورد که در روز پایانی هفته، شاهد افزایش نسبی تقاضا بودیم.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲
طبق رنگ‌بندی نقشه در استان‌های سبز رنگ، مصارف گاز در بخش خانگی به‌میزان حداقل ۲۵درصد کمتر از الگوی مصرف بوده است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
وزیر نفت از امضا چندین سند مهم با روس‌ها در حوزه توسعه میدان‌های نفت و گاز، پتروپالایشگاه و انتقال فناوری خبر داد و گفت: مردم ایران اثرات توافق‌های نفتی با روسیه در حوزه انرژی را بزودی خواهند دید.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
سخنگوی گمرک گفت: با مجوز صادر شده، از فردا اول بهمن ماه عبور محموله گازوئیل به مقصد افغانستان از مسیر ایران مجاز بوده و گمرک آمادگی کامل برای اجرای این تصمیم را دارد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
سهمیه بنزین بهمن ماه مانند ماه‌های گذشته و بدون تغییر، ساعت ۲۴ امشب در کارت‌های هوشمند سوخت شخصی شارژ می‌شود.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
وزیر نفت گفت: مذاکرات متعددی با شرکت‌های بزرگ روسیه داشتیم که امیدواریم منجر به امضای قرارداد شود. خوشبختانه در موضوع انتقال فناوری و تجهیزات راهبردی مورد نیاز وزارت نفت توافق‌های خوبی با شرکت‌های روسی انجام شده است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: هدف تعرفه‌های جدید برق نهادینه‌سازی مصرف بهینه در بین مشترکان و نیز پایداری انرژی برای نسل‌های آینده است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
با توجه به سهم ۶۰ درصدی مصرف گاز در بخش خانگی، صرف تمرکز بر بخش اداری گرهی را از مشکل بحران گاز حل نخواهد کرد و دولت سیزدهم در کنار عمل به وظایف خود به همراهی مردم در مصرف بهینه گاز نیز نیازمند است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
در گفت‌وگوی وزیر نیروی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر بر توسعه همکاری در حوزه‌های آب، برق و اقتصادی و همچنین بر گسترش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در موضوعات مختلف حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، گردشگری، درمانی و ... در ایران بحث و تبادل نظر شد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
افزایش صادرات نفت در شرایط تحریم‌های ظالمانه و سختگیرانه و در شرایطی که دولتمردان سابق در نامه‌نگاری‌های متعدد از غیرممکن بودن صادرات نفت خبر می‌دادند، نشانه دیگری از دیپلماسی فعال انرژی در دولت سیزدهم است.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
وزیر نفت با اعلام اینکه با تلاش همکاران در هیچ‌کدام از استان‌های کشور با قطعی گاز یا مشکل در تأمین سوخت صنایع روبه‌رو نبوده‌ایم، گفت: از مردم تقاضا داریم همان‌گونه که تاکنون کمک کردند در ادامه مسیر هم خادمان خود در شرکت ملی گاز ایران را یاری کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار