اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: مصرف آب در تهران روز شنبه ۱۲ اسفند ماه در مقایسه با روز مشابه سال گذشته رکورد زد.
۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
وزیر انرژی ازبکستان و هیات همراه به ایران سفر کردند
سرپرست دفتر روسیه و قفقاز سازمان توسعه تجارت، با اشاره به سفر وزیر انرژی ازبکستان و هیات همراه به ایران و همراهی معاونان وزارت صمت در ۵ کمیته مختلف از جمله صنعت، خودرو، دارو، معدن و حمل و نقل با هیات ازبکی، اظهار امیدواری کرد این سفر نتایج مثبتی برای توسعه تجارت دو کشور به همراه داشته باشد.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۷
گزارش|
اجلاس مجمع کشور‌های صادرکننده گاز از پنج‌شنبه در الجزایر آغاز شده و تا امروز ادامه دارد. ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و جواد اوجی وزیر نفت کشور نیز در این نشست‌ها حضور دارند.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۰
رئیسی در نشست سران مجمع کشور‌های صادرکننده گاز:
سید ابراهیم رئیسی گفت: ایران با اتکا به ذخایر عظیم گاز طبیعی، موقعیت ترانزیتی و فناوری بالای خود قصد دارد با توسعه همکاری‌های دو و چندجانبه با همه کشور‌ها در بازار گاز، نقشی متناسب با این ظرفیت‌ها پیدا کند.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹
بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی رویترز
بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید نفت اعضای سازمان کشور‌های صادرکننده نفت (اوپک) در ماه فوریه ۹۰ هزار بشکه در روز افزایش یافته است.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
در دیدار وزیر نفت با وزیر انرژی روسیه محقق شد
وزیران نفت ایران و انرژی روسیه با بررسی روند اجرای قرارداد‌های موجود بین دو کشور در توسعه میدان‌های نفت و گاز به توافق‌های مطلوبی درباره امضای قرارداد‌های تازه دیگر در این زمینه رسیدند.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸
رئیسی پیش از عزیمت به الجزایر:
ابراهیم رئیسی با بیان اینکه ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان گاز و به‌دلیل ارتباطات گسترده با کشور‌های منطقه خلیج فارس و آسیای میانه می‌تواند به قطب منطقه‌ای تولید و صادرات گاز تبدیل شود، گفت: این ظرفیت باید به دنیا معرفی شود تا زمینه تقویت همکاری‌های ایران با دیگر کشور‌های تولیدکننده و صادرکننده گاز را فراهم کند.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
هادی مدقق گفت: ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور با اتصال نخستین واحد گازی نیروگاه سبزوار به شبکه سراسری برق کشور از مرز ۷۵ هزار مگاوات گذشت.
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
مدیرکل نظام تامین و تجاری‌سازی فناوری وزارت نفت خبرداد:
غلامرضا خوانساری گفت: وزارت نفت در دو بخش تامین مالی و بیمه محصولات در کنار شرکت‌های دانش بنیان است.
۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۳
مدیرعامل آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با دانشجو:
مدیرعامل آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: سد‌های پیشین، زیردان، خیرآباد و شی‌کلک به طور کامل آبگیری کردند و آبی که پیشتر در قالب سیلاب به خسارت بدل می‌شد آماده رهاسازی برای تامین نیاز شرب، صنعت و کشاورزی  مردم طی ماه‌های دیگر سال است.
۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۱
جواد اوجی گفت: در دو روز گذشته در حوزه‌های تجاری، اقتصادی، سیاسی، انرژی، حمل و نقل و ... را نهایی کردیم تا زمینه توسعه همکاری‌ها فراهم شود.
۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۰
ایران و روسیه در روز پایانی هفدهمین نشست اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی میان دو کشور، ۱۵ سند همکاری، امضا کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار