اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
سهمیه بنزین آذرماه در ساعت صفر بامداد امروز در کارت‌های سوخت واریز شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
امروز در بازار‌های جهانی قیمت نفت برنت به بشکه‌ای ۶۳ دلار نزدیک شد، قوت گرفتن تمدید طرح کاهش تولید نفت تا اواسط ۲۰۲۰ عاملی برای افزایش قیمت شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
همزمان با گرانی بنزین
متقاضیان برای گازسوز کردن خودرو‌ها می‌توانند به سامانه جامع اطلاعات خودرو‌های دوگانه‌سوز (NGVI.IR) مراجعه کنند و از طریق گزینه تبدیل خودروها، برای ثبت‌نام تبدیل خودروی خود اقدام کنند.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اعلام کرد که تنها سرویس‌های مدارسی در شهر تهران مشمول دریافت بنزین سهمیه‌ای می‌شوند که حتما برچسب سرویس مدرسه داشته باشند.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: مصوبه دولت به ما می‌گوید که فقط سهمیه خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها ذخیره می‌شود و سهمیه ناوگان عمومی در پایان ماه، به ماه بعد منتقل نمی‌شود.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
در ترکیه روزانه حدود ۹ میلیون لیتر بنزین مصرف می‌شود، درحالی‌که در ایران با تعداد مشابه خودروها، در حدود ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون لیتر در روز بنزین مصرف می‌کنیم.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
به اطلاع عموم هموطنان عزیز می‌رساند سهمیه سوخت آبان ماه همه مالکان خودروها، حتی افرادی که کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند، در کارت‌های سوخت شخصی آن‌ها ذخیره شده است.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
پرونده ویژه «بنزین سوخت!» | بخش دوم؛
سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین مصرف و در نتیجه آلودگی هوا و ترافیک را کاهش می‌دهد، اما مردم و کارشناسان به سایر استدلال‌های دولتمردان در مورد بنزین انتقاد جدی و منطقی دارند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: برخی شایعات درباره تخصیص سهمیه سوخت به یکی از خودرو‌های مالکان چند خودرو صحت نداشته و سهمیه سوخت به کارت سوخت تمامی خودرو‌ها تعلق می‌گیرد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین اعلام کرد
رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین با اشاره به دریافت روزانه ۳۰ هزار تقاضا برای گازسوز کردن خودرو‌ها با اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: متقاضیان برای ثبت‌نام به https://www.irngv.ir مراجعه کنند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز:
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: با مصرف ۶۹۳ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در داخل کشور رکوردی تازه در مصرف این سوخت پاک ثبت شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
مجری فاز ۱۳ پارس جنوبی خبر داد
مجری فاز ۱۳ پارس جنوبی از نصب دو سکوی باقی مانده (A و C) این فاز تا پایان امسال خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار