اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از کاهش ۵۰ میلیون لیتری میانگین مصرف روزانه بنزین کشور در نوروز امسال خبر داد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
زنگنه مطرح کرد
وزیر نفت با اشاره به شدت مصرف انرژی بالا در کشور گفت: افزایش بازدهی انرژی بدون ایجاد خلل در رفاه مردم ضروری است و راهکارهای غیرقیمتی مؤثر در این زمینه از جمله بهره‌مندی از سامانه‌های تولید هم‌زمان برق و حرارت (CHP) مورد توجه قرار دارد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش گفت: میانگین مصرف روزانه بنزین در ۱۵ روز اول فروردین‌ماه سال ۹۹ به ۴۴ میلیون لیتر رسیده است و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف بنزین ۵۰ میلیون لیتر در روز کاهش یافته است.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
استاد اقتصاد انرژی دانشگاه شریف گفت: اگر ویروس کرونا بزودی مهار نشود و تقاضایی برای حمل ونقل وجود نداشته باشد نفت همچنان در پایین‌ترین سطح قیمتی معامله می‌شود و حتی ممکن است قیمت‌ها کمتر از آنچه تصور می‌شود کاهش بیابند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
وزیر نیرو:
اردکانیان با بیان اینکه مصرف آب در برخی مناطق بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است، گفت: از مردم عزیزمان می‌خواهیم بدون هیچ اغماضی دررعایت بهداشت، در موارد دیگر، مصرف آب را کاهش دهند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
در حالی که شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف سرعت بیشتری گرفته و همزمان جنگ قیمت در بازار نفت بین عربستان و روسیه همچنان ادامه دارد، قیمت نفت روز دوشنبه به شدت کاهش داشت و نفت برنت به پایین ترین رقم از نوامبر ۲۰۰۲ رسید.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
مدیرکل مدیریت بحران شرکت مدیریت منابع آب:
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: ۳۷ درصد حجم خالی در مخازن سد‌های کشور با هدف کنترل سیلاب پیش بینی شده است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
قیمت جهانی نفت امروز به دلیل تأثیر ویروس کرونا در کاهش شدید تقاضا افت کرد و حتی محرک اقتصادی ۲ تریلیون دلاری آمریکا مانع از کاهش قیمت شد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
وزیر نیرو خبر داد:
رضا اردکانیان وزیر نیرو از افزایش تا ۴۰ درصدی مصرف آب در برخی شهر‌ها خبر داد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
در پی اعلام آمادگی تولیدکنندگان نفت شیل در آمریکا برای کاهش تولید، واشنگتن قرار است با هدف کمک به بهبود شرایط بازار نفت در بحبوحه جنگ نفتی با اوپکی‌ها مذاکره کند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
شرکت گاز از مشترکان خانگی درخواست کرده به منظور کاهش تردد در سطح شهر و مقابله با کرونا شهروندان ارقام سیاه کنتور گاز خود را قرائت و به سرشماره این شرکت پیامک کنند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
شرکت نفت آپاچی و چندین شرکت نفت و گاز دیگر آمریکا قصد دارند صدها کارگر خود را اخراج کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار