اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۸
دولت به دنبال ایجاد تغییر در نظام عرضه بنزین با بازگشت سهمیه بندی و در صورت موافقت سران قوا، کاهش فاصله قیمت تمام شده تأمین بنزین با قیمت تکلیفی عرضه در ماه پایانی بهار است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
معاون توزیع شرکت توانیر با اشاره به اینکه اولین قبض برق پرمصرف‌ها که ۲۳ درصد خواهد بود تا آخر خرداد ماه صادر می‌شود، گفت: چنانچه پرمصرف‌ها به خوش‌مصرف‌ها تبدیل نشوند، افزایش تعرفه‌ها در سال ۹۹ باز هم برای این گروه اعمال خواهد شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در اسفندماه در جریان بررسی بودجه ۹۸ با هرگونه افزایش قیمت بنزین و بازگشت سهمیه بندی مخالفت کرده بودند و اینطور نیست که بتوان این تصمیم نمایندگان مجلس را در جلسه‌ای بیرون از مجلس تغییر داد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶
بانک آمریکا خبر داد
طبق گزارش جدید بانک آمریکا مریل لینچ، احتمال بالا رفتن قیمت نفت طی سال جاری تا رسیدن به بشکه‌ای 100 دلار بسیار افزایش یافته است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
وزیر نفت:
وزیر نفت در ارتباط با همکاری با شرکت چینی که قرار است فاز ۱۱ پالایشگاه پارس جنوبی را تکمیل کند، گفت: قرارداد با این شرکت چینی منعقد شده و اکنون مدیران آن در تهران هستند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان در خصوص شایعه‌های اخیر در فضای مجازی درباره عرضه سوخت در این استان به منظور تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹
رشد منفی ۱.۹درصدی بدون احتساب نفت
یک اقتصاددان گفت: نوسانات شاخص‌های مختلف اقتصادی، شوک بازار ارز، کاهش ارزش ریال، تحریم و افزایش هزینه‌های تولید از جمله مهم‌ترین دلایل منفی شدن رشد اقتصادی در سال ۹۷ بود.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
مرکز پژوهش‌های مجلس با انتشار گزارشی ضمن بررسی تجربه کشور نروژ در مدیریت منافع حاصل از توسعه میادین نفت و گاز، به مشکلات اصلی ساختار صنایع بالادستی نفت و گاز ایران اشاره کرد و شش پیشنهاد برای اصلاح ساختار این صنایع ارائه داد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
توانیر اعلام کرد
دفتر بودجه و توسعه سرمایه‌گذاری توانیر با اشاره به اخذ ابلاغیه تخصیص منابع حاصل از واگذاری نیروگاه منجیل به صنعت برق، اعلام کرد برای اولین بار منابع حاصل از واگذاری به این صنعت داده شده است.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
وزیر نفت با تأکید بر اینکه در موضوع انتقال آب به هور‌ها در کنار مردم هستیم، ادامه داد: ما همسو با خواست و اراده مردم و آنچه که ستاد مدیریت بحران تصمیم می‌گیرد، عمل خواهیم کرد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
در پاسخ به عدم همراهی وزیر نفت
از آبان ماه ۹۷ برای متنوع‌­سازی روش‌­های فروش نفت و دور زدن تحریم‌­ها، راهکار عرضه در بورس در مقابل فروش از طریق مذاکره مستقیم یا اتاق تاریک مطرح گردید اما بار‌ها با اظهاراتی عجیب به این راهکار خدشه وارد شد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
وزیر نفت تشریح کرد؛
وزیر نفت برای چندمین بار بر ضرورت نوسازی تاسیسات فرسوده صنعت نفت تاکید و گفت: همکاران ما با چنگ و دندان این تاسیسات را اداره می‌کنند که از آنان سپاسگزارم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار