نفت و انرژی
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۲
معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی ۱۰ اسفند امسال فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر برای تعویض سوخت و تعمیرات مورد نظر متوقف می‌شود و پس از تعمیرات فعالیت خود را از سر می‌گیرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
رویترز نوشت: صادرات نفت خام ایران در ژانویه بالاتر از حد انتظار بود و حدود ۱.۱ تا ۱.۳ میلیون بشکه در روز تخمین زده می‌شود.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش:
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش با اشاره به اینکه با ادامه روند کنونی افزایش مصرف بنزین، به زودی مزیت صادرات بنزین را از دست می‌دهیم، گفت: هنوز تصمیمی در خصوص نرخ دوم بنزین گرفته نشده بنابراین در این شرایط کارت سوخت بی‌معنی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
وزیر نیرو با اشاره به فراهم شدن مقدمات موضوع الحاق جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اوراسیا گفت: در شرایط تحریم حضور ما و الحاق ما به اوراسیا کار بزرگی است و این موضوع مستلزم همکاری مشترک با اتاق بازرگانی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۴۲ سنت معادل ۰.۶ درصد کاهش به ۶۶ دلار و ۸ سنت رسید.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
معاون انرژی مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری گفت: تداوم روند فعلی مصرف انرژی در داخل کشور، ما را از حضور در بازار‌های جهانی محروم می‌کند و دیگر نیازی نیست کشوری ایران را تحریم کند، زیرا عملا چیزی برای صادرات نداریم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
کاهش تولید اوپک و متحدانش و همچنین تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا موجب شده تا قیمت نفت به بالاترین رقم خود از نوامبر سال گذشته برسد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
العین امارات اعلام کرد
شبکه العین امارات اعلام کرد ایران به دنبال بازار‌های جدید نفت است که این موضوع موجب می‌شود تا صادرات نفت ایران صفر نشود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
توکلی در نامه‌ای سرگشاده:
احمد توکلی گفت: اروپایی‌ها نفت ما را نمی‌خرند؛ فقط به عنوان منجی به ما اجازه می‌دهند با پول نفتی که آن‌ها اجازه فروشش را داده‌اند، غذا و دارو رابه قیمتی که فروشنده انحصارگرتعیین می‌کند، بخریم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
دومین سکوی فاز‌های ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی پس از بارگیری و انتقال به دریا، عصر روز پنجشنبه (٢٥ بهمن‌ماه) در موقعیت خود در خلیج فارس نصب شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
پس از آنکه تعطیلی یک میدان نفتی فراساحلی عربستان احتمال کاهش بیشتر عرضه را تقویت کرد و در شرایطی که پیشرفت مذاکرات آمریکا و چین بازار را نسبت به تقویت تقاضا امیدوار کرده است، قیمت نفت روز جمعه بیش از ۲ درصد افزایش داشت.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
نتایج دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت‌های وابسته زیرمجموعه وزارت نیرو جهت ورود به فرایند مصاحبه اعلام شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار