خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
گزارش|

مجلس یازدهم برای اصلاح ساختار شوراهای شهر چه اقداماتی انجام داده است؟

تشکیل هیئت نظارت به منظور افزایش دقت در تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها اقدام مناسب مجلس یازدهم پیرامون ساختار شوراهای شهر محسوب می‌شود اما ساختار شوراها به تغییرات دیگر و جدی‌تری همچون اصلاح قانون انتخابات، تبدیل الگوی انتخابات آن به حالت تناسبی و تشکیل دیوان محاسبات نیازمند است که برای تحقق، همت مجلس را می‌طلبد.
نامزد جایزه نوبل اقتصادی مطرح کرد؛

ایران می‌تواند در ۱۴۰۰ بیش از ۳ درصد رشد اقتصادی داشته باشد / ضربه تورم به تولید؛ مشکل اصلی اقتصاد ایران

پروفسور محمد هاشم پسران گفت: از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۶۸ نرخ ارز با این که مقدار کمی بالا رفته، اما تغییر چندانی نکرده و اولین جهش مربوط به دوره آقای رفسنجانی بود و تورم ایران از همان زمان شکل گرفت و ربطی هم به تحریم نداشت.
تلاش می کنیم تا هفته آینده پنجره باز شود

مددی: ۲ دستیار دیگر مجیدی فردا مشخص می شود/ درخواستی برای خرید بازیکن نداشتیم

مدیرعامل استقلال گفت: جا دارد از زحمات کادر سابق تشکر کنم، آنها زحمت خود را کشیدند، از افراد قابل احترامی بودند اما فوتبال روی بد خود را به این عزیزان نشان داد.
رئیسی اعلام کرد

واکسیناسیون گروه دوم از فروردین با واکسن‌های کووکس / کاهش رعایت پروتکل‌ها در سطح کشور

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن توضیح وضعیت بیماری کرونا در استان خوزستان، از ورود حدود یک میلیون دوز واکسن کرونا از سبد کووکس مابین روز‌های ۲۸ اسفند تا ۸ فروردین و آغاز واکسیناسیون گروه دوم اولویت‌های تزریق واکسن خبر داد.
بازار داغ تبریک به رئیس فدراسیون فوتبال|

۲۰ صفحه مجازی جعلی برای رییس جدید فدراسیون فوتبال ساخته شد/ عزیزی خادم: من اصلا صفحه مجازی ندارم

عزیزی خادم از روز رییس شدن، سرش به شدت شلوغ شده، تلفن همراهش مرتب زنگ می‌خورد و پیام تبریک می‌گیرد و میهمانان زیادی از نقاط مختلف در فدراسیون فوتبال، به دیدن او می‌روند و ریاستش را تبریک می‌گویند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی