پژمانفر: رسانه باید مردم را نسبت به خیانت‌های زیر پوستی آگاه کند/ اتفاقا دولت بیشتر از منتقدانش به تریبون صدا و سیما دسترسی دارد
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: آنچه مسلم است رسانه ملی باید تلاش کند مردم‌ را در خصوص اتفاقاتی که در زیر پوست کشور رخ می‌دهد و جریانات مختلف آن را انجام می‌دهند و خیانت‌هایی که صورت می‌گیرد، آگاه کند.
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
Sweden
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
با سلام و عرض ادب. خدا کنه واقعا این طرح رسیدگی به اموال مسئولان عملیاتی و صادقانه اجرا بشه. نمونه ای از مسئولان بی درد و فردی که فقط از راه اموال نامشروع به ثروت هنگفتی رسیده و متاسفانه قلب و دلش هم اصلا با نظام نیست آقای سیامک دولتی است ریسس هیات مدیره بانک اقتصاد نوین. فردی که از بانک مهر ایران برکنار شد به علت حقوق نجومی. متاسفانه خانه های زیادی در تهران، همدان و قروه دارد. فردی که کوچکترین ذره ای دغدغه ملت و نظام را ندارد .و کلی از طریق مدیریت فاسدش ثروت به هم زده است. این فرد خدا میدونه چقدر ارز و طلا تو این آشفتگی بازار تهیه کرده. تو ره به خدا مسئولان نظارتی کجا هستند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
محاکمه زبل خان
در پایان مجلس دهم می بایستی علی لاریجانی مدافع ثروتمندان و سرمایه داران و دست پرورده مکتب معتقد به نظام طبقاتی تاجر بزرگ هاشمی رفسنجانی بواسطه آسیب ها و خسارات جبران ناپذیری که به شآن و اعتبار مجلس و نمایندگان خانه ملت در نزد افکار عمومی بواسطه دور زدن ها و تک روی هایی که در مجلس شورای اسلامی داشته چه در حوزه تقنینی همچون اضافه نمودن بندی در قانون بودجه سال ۹۸ بدون اطلاع نمایندگان و تصویب در صحن علنی مجلس که منجر به افزایش دوباره حقوق نجومی مدیران بر خلاف خواست و اراده نمایندگان گردیده و همچنین در موضوع چگونگی تصویب برجام در مجلس که مورد انتقاد بسیاری از مسئولین کشور واقع گردید و الخصوص در حوزه نظارتی مجلس شورای اسلامی چه در موضوع استیضاح وزرا و رئیس جمهور برای تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت به هم قبیله ای ها و دوستان و آشنایان که اثرات و اهداف مخرب آن در آینده ای نزدیک در کشور بخوبی قابل مشاهده خواهد بود و چه در مورد رانت و فساد موجود در سازمان خصوصی سازی و مقاومت رئیس جمهور نسبت به برکناری رئیس سازمان خصوصی سازی و چه در مورد مشکلات موسسات مالی و اعتباری و چه در مورد تعلل دولت در ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور ، اصلاح ساختار اقتصادی و اصلاح نظام بانکداری بر اساس منویات صریح مقام معظم رهبری مد ظله العالی در سال رونق تولید وارد آورده، می بایستی براساس خط مشی تعیین شده توسط ریاست محترم قوه قضاییه ((که هرگونه فعل یا ترک فعلی که توسط مسئولین کشور منجر به تضییع حقوق عامه مردم گردد مستوجب تعقیب قضایی و کیفری است))
توسط خود نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعنوان اولین مدعیان و شاکیان ناکارامدی مجلس شورای اسلامی جهت بررسی عملکرد ۱۲ ساله به قوه قضاییه معرفی گردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار