شهادت یک بسیجی در حین امر به معروف در محله تهرانپارس
بسیجی محمد محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران، دیروز حوالی ساعت ۱۹ ضمن درگیری با ۷ نفر از اراذل و اوباش تهرانپارس شهید شد.
تعداد نظرات: ۴
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
متاسفانه یکی از چالش‌های وحشتناک مخربی که دامن گیر جامعه مون شده، باعث ایجاد بستری امن با پشتوانه قانونی برای مزاحمان نوامیس و اراذل و اوباشی که چشم طمع به ناموسهای مردم دارند شده است. به عنوان یک بسیجی بارها در حین انجام ماموریت با این معضل اجتماعی برخورد داشته و در صورت مقابله بارها از طرف مقامات قضایی توبیخ شده ام که برخورد با مزاحمان نوامیس در حیطه وظایف قانونی نیروهای مقاومت بسیج نبوده و حتی نیروهای انتظامی هم در صورت شکایت رسمی و قانونی شاکی اجازه به دخالت بعد از اتمام کار کثیف مزاحمان را دارند. بسیجی هایی که طبق تکلیف شرعی خود به صورت خودسر اقدام به دفاع از نوامیس می‌کنند با برخورد وحشیانه اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس مواجه می شوند و حتی درصورتی که کار به دادگاه برسد با توبیخ و محکومیت از طرف مقامات قضایی روبرو خواهند شد. لطفا اطلاع رسانی حداکثری کنید، شهیدان گمنامی چون خلیلی و شهید محمدی تنها مثال کوچکی از این معضل مخرب اجتماعی هستند. روحشان شاد
دکتر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
متاسفانه مردم هم بی تفاوت شده اند وقتی به کسی ظلم میشه سکوت میکنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
اگر این اراذل و اوباش رو در ملا عام بصورت شاقه اعدام کنند، درس عبرتی برای بقیه میشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
شهید محمد محمدی؛ مدافع نوامیس مردم| اهداء اعضای بدن شهید امر به معروف به بیماران نیازمند
با موافقت خانواده شهید محمدی، شهید امر به معروف که دو روز قبل توسط اراذل و اوباش در تهرانپارس به شهادت رسیده بود، اعضای بدن ‎او به چند بیمار نیازمند اهدا شد و جان دوباره به آن‌ها بخشید. خبرگزاری میزان - تاریخ کهن ایران اسلامی مملو از رویدادهای واقعی است که افرادی در صیانت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار