استان‌ها - مازندران
مازندران
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
چهاردهیمن کنفرانس بین المللی «فناوری سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه ها» (PEDSTC)، از ۱۱ تا ۱۳ بهمن به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰
صیادان مازندرانی که از اوایل مهر تا پایان سال مشغول به صید ماهی در دریای خزر هستند، به دلیل بی‌توجهی‌هایی که به آن‌ها شده باعث نارضیتی از طرفشان شده است.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: گروه تحقیق و تفحص به مدت یک ماه در کارخانه زباله سوز نوشهر مستقر خواهد شد.
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
مدیرعامل آبفای مازندران گفت: در حال حاضر ۲۰ شهر و ۲۱۳ روستای استان دچار تنش آبی هستند و باید برای تامین منابع مورد نیاز برنامه ریزی شود.
۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
شورا تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت یوم الله ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت بیانیه‌ای را صادر کرد.
۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
وزیر آموزش و پرورش گفت: درحال حاضر وبا هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش وپرورش، تقویت دانشگاه فرهنگیان استان مورد نگاه ویژه قرار دارد و به همین منظور ساز و کار‌های اصولی برای افزایش رشته در این دانشگاه در دست بررسی است.
۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
ششمین نشست صمیمانه دانشجویی اندیشه آزاد با حضور رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح و مسئول بسیج دانشجویی مازندران در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.
۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
جمعی از دانشجومعلمان مازندرانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در این استان به بیان مسائل و دغدغه‌های خود در نظام آموزش و پرورش کشور مطرح کردند.
۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
اولین نشست مشترک اعضای کارگروه صلاحیت عمومی و هیات اجرایی جذب هیات علمی استان در دانشگاه مازندران با حضور مشاور رییس هیات اجرایی جذب وزارت عتف برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
استاندار مازندران مطرح کرد
استاندار مازندران گفت: شرکت‌های روسی در پی انعقاد قرارداد هزار میلیارد تومانی در حوزه دانش بنیان با مازندران هستند.
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷
رسالت دانشجو در برهه‌ کنونی، رصد دقیق نقشه‌های شوم دشمن و استکبار جهانی و مجموعه‌ی نظام فکری استکبار است که از کوچک‌ترین فرصت برای نفوذ و پیاده کردن برنامه‌های خود در سطح کشور استفاده می‌کنند.
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
گزارش|
برنج از جمله محصولات کشاورزی است که در لیست محصولات استراتژیک کشور قرار دارد و برای حفظ امنیت غذایی باید سیاست‌های حمایتی در نظر گرفته شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار