استان‌ها - مازندران
مازندران
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
یادداشت دانشجویی|
بندر چابهار را می‌توان به عنوان شاه‌راه کلیدی شرق و غرب و شمال و جنوب معرفی کرد که به دلیل بهره‌مندی از موقعیت ژئو استراتژیک، یکی از اصلی‌ترین محور‌های ترانزیت تجاری جنوب غربی آسیا است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
کشیر در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی رجایی‌فر بسیج دانشجویی بابل گفت: گروه جهادی ما تصمیم دارد یک مدرسه ۶ کلاسه و یک درمانگاه ۸۰ متری به همراه ساخت زمین ورزشی چند منظوره در روستا‌های مسافر زهی و مولا داد بازار احداث کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست|
استان مازندران با وقوع سیل خسارت‌های زیاد را متحمل شد؛ اما مردم این استان با کمک جهادسازندگی و گروه‌های جهادی سعی در بازسازی مناطق تخریب شده دارند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
در محکومیت اقدام آمریکا؛
بسیج اساتید دانشگاه مازندران ضمن محکومیت اقدام آمریکا در خصوص قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست، امروز تجمع می‌کنند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
آرام در گفتگو با دانشجو:
کارشناس مرکز مطالعات جهادسازندگی مازندران گفت: ساخت خانه‌های تخریب شده از چند روز آینده آغاز شود و پیش بینی ما براین است در ۹۰ روز کاری خانه‌های سیل زدگان ساخته شود.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
در بیانیه‌ای؛
شورای تبیین مواضع و ۹۰ تشکل دانشجویی مازندران طی بیانیه‌ای در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت اقدام وقیحانه آمریکا در خصوص قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی را محکوم کردند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
گرجی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل گفت: گروه جهادی دانشگاه شمال آمل در روستای رکن کلای سیمرغ به کمک سیل‌زدگان رفت.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش|
خدمات‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده مازندران همچنان ادامه دارد و این در حالی است که بنابر گفته بسیاری از مردم، گروه‌های جهادی پیشتاز خدمات‌رسانی بوده‌اند.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
سادات کرمی در گفتگو با دانشجو خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران گفت: جهاد سازندگی سپاه استان مکلف شده حدود ۵۰۰ منزل در مناطق سیل‌زده بسازد و از این تعداد ساخت، ۵۰ منزل برعهده بسیج دانشجویی است.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل در نامه‌ای از مدیرکل دادگستری و دادستان مازندران خواست تا در مورد شایعات مطرح شده درباره شهردار و یکی از اعضای شورای شهر شفاف‌سازی شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
کجوری در گفتگو با دانشجو:
کارشناس فرهنگی و دانشجویی دانشکده گردشگری مازندران گفت: طرح بوم‌گردی در استان مازندران تجربه‌ای مثبت برای گردشگران و بومیان برجای گذاشته است.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
به همت دانشگاه علوم و فنون مازندران؛
دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۹۸ توسط دانشگاه علوم و فنون مازندران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بابلسر برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار