استان‌ها - مازندران
مازندران
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
تنها تلاش مسئولان برای زنده نگه داشتن جنگل‌های شمالی کشور طرح تنفس جنگل بود؛ طرحی که منجر به بیکار شدن بیش از ۳۵۰۰ نفر شد!
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: در سال جدید دو بلوک خوابگاه را به دانشگاه اضافه کرده و در تابستان هم برای تعمیر باقی آنها اقدام می‌کنیم.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
در گفتگو با دانشجو عنوان شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی حرفه‌ای استان مازندران گفت: اقدامات متفاوتی از گندزدایی معابر شهرس تا تولید و توزیع محلول ضدعفونی کننده به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه فنی حرفه‌ای مازندران برای سرکوب کرونا صورت گرفته است.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
رئیس مرکز رشد دانشگاه مازندران:
رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه مازندران گفت: یکی از مهمترین تولیدات شرکت‌های دانش بنیان زیر نظر دانشگاه مازندران، ساخت شناور کاتامارون است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد:
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: روزانه ۱۰۰۰ عدد ماسک به همت دانشجویان بابلی تولید می‌شود. با توجه به تاکید جامعه پزشکی به لغو سفر‌های نوروزی استان مازندران همچنان مقصد گردشگران است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴
احمدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی شهید حسین مشتاقی مازندران گفت: عمده مشکل روستا‌ها مسائل خانوادگی، طلاق و اعتیاد است؛ که همه به کمرنگ بودن ارزش‌های فرهنگی و بی‌توجهی به اصل اقتصاد مقاومتی در روستا برمی‌گردد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
در راستای مقابله با کرونا صورت گرفت
کارگاه تولید ماسک بهداشتی سه‌لایه در دانشگاه فنی و حرفه‌ای قدسیه ساری و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران شروع به کار کرد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
گزارش|
موج کرونا در استان مازندران قوت گرفته و در حال حاضر تنها چیزی که می‌تواند اوضاع را کنترل کند، عدم تردد‌های غیر ضروری است. مازندران از جمله استان‌هایی است که بیمارستان هایش شبانه روز با کرونا کلنجار می‌رود.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
طی نامه‌ای به دادستان استان مازندران؛
بسیج دانشجویی ۴۳ استان مازندران در نامه‌ای به دادستان این استان خواستار رسیدگی مجدانه به پرونده اخلال گران در توزیع ماسک و دستکش و ممانعت از ورود مسافران به این منطقه شدند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
با حضور مسئولان؛
فاز اول طرح توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بانام عدالت و با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
در گفتگو با دانشجو عنوان شد
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان تنکابن گفت: با توجه به شیوع کرونا با همکاری دانشجویان دانشگاه آیندگان تنکابن روزانه ۲۵۰ و در مجموع ۲۰۰۰ آستین برای استفاده پرستاران در هنگام درمان بیماران کرونایی به بیمارستان این شهرستان تحویل داده شد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
حسن زاده در گفتگو با دانشجو:
دبیر پویش مدافعان سلامت در مازندران گفت: این پویش در ابتدا فقط مخصوص مازندران بود؛ اما بعد از گذشت مدتی انجمن‌های مستقل، بسیج دانشجویی تمامی دانشگاه‌های تهران و چند دفتر عدالتخواه نیز به کار اضافه شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار