خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
سردبیر برنامه «جوان ایرانی سلام» در گفتگو با دانشجو؛

رادیو برای تلویزیون، حکم تئاتر برای سینما را دارد / رادیورسانه مورد توجه مناطق محروم

عطیه عسگری با بیان اینکه کلام تنها راه ارتباط با مخاطب در رادیو است تأکید کرد: اکثر مجری‌های مطرح و موفق تلویزیون، سابقه اجرا در رادیو داشتند. رادیو برای تلویزیون، حکم تئاتر برای سینما را دارد که تربیت نیروی متخصص می‌کند.

تعدیل نیرو؛ اهرم فشار شرکت داروگر برای فرار از مالیات

با شدت گرفتن برخورد سازمان امور مالیاتی با فرار مالیاتی شرکت داروگر و توقیف یکی از اموال فراریِ بزرگ مالیاتی، این فرد اقدام به تعدیل نیرو کرده و از کارگران به عنوان اهرم فشار جهت استنکاف از پرداخت مالیات استفاده کرده است.
دادخواست ۲۷| زبان الکن تشکل‌ها در مطالبات کارگری؛

خون­‌مزد به جای دستمزد­/ شورای ناکارگر!

تشکل‌­های کارگری که نمایندگان آن‌ها در شورای عالی کار نیز حضور دارند، نقش مهمی در پیگیری مطالبات کارگری دارند. هدف از تشکل‌های کارگری افزایش توان چانه‌زنی کارگران در عین به خشونت نکشیدن اختلافات میان کارگر، کارفرما و دولت است؛ اگرچه این امر بنا به دلایلی محقق نشده است.
گزارش|

ساخت و ساز غیرقانونی ساختمان در سیرجان همچنان ادامه دارد / شکایت شهرداری نسبت به رای جریمه در کمیسیون ماده ۱۰۰

ساخت و ساز خلاف قانون و تخلفات در بسیاری از شهر‌های کشور وجود دارد که کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها برای بررسی این تخلفات شکل گرفته است، اما در بسیاری از موارد این کمیسیون کارکرد خاصی در جلوگیری از ساخت و ساز غیر قانونی ندارد.
کارشناس جهان عرب در گفتگو با دانشجو؛

سلطان عمان، میانجیگری ایران و مصر را بر عهده دارد+ فیلم

کارشناس جهان عرب گفت: سلطان عمان، میانجیگری ایران و مصر را بر عهده دارد و در خلال سفر سلطان عمان به مصر خبر افتتاح سفارتخانه‌های ایران و مصر و دیدار روسای جمهور این دو کشور با یکدیگر اعلام شد.
در گفتگو با دانشجو

رحیمی جهان‌آبادی: باید در سیاستمان در قبال طالبان تجدیدنظر کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از ابتدا با طالبان دنبال برخورد و رفتار چالشی نبودیم و سفارت افغانستان را نیز تحویل طالبان دادیم، ولی رفتار امروز طالبان نشان می‌دهند که ما باید در سیاست اولیه خود تجدیدنظر کنیم.

گزارشی مستند از آخرین وضعیت شهروند ایرانی در بازداشتگاه‌های سوئد

سوئدی‌ها پس از ۴۲ ماه اعمال شکنجه نگهداری در سلول انفرادی، در مورد حمید نوری به تازگی روش‌های جدیدی از آزار و اذیت را در مورد وی به اجرا گذاشته‌اند، هم سلول کردن نوری با یک زندانی دارای اختلالات روحی و روانی از جمله این اقدامات است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی
Yara
دادستان
پرتال شهدای دانشجو