خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
گزارش |

 کارشناسان درباره ازدواج دانشجویی چه می‌گویند؟

روابط از کنترل خارج شده، نبود نظارت کاربردی بر فضاهایی مثل دانشگاه و فقدان یک سیستم آموزشی درست عواملی هستند که شرایط کنونی را به وجود آورده‌اند و ازدواج دانشجویی را هم با مشکلات جدی مواجه می‌کند.
پرونده ویژه «دیپلماسی اقتصادی» | قزاقستان؛

سهم ایران از بازار ۲۰ میلیارد دلاری همسایه تقریبا هیچ! / چگونه با دور زدن تحریم خدمات فنی و مهندسی صادر می‌کنیم؟

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قزاقستان گفت: روابط سیاسی ما و قزاقستان از زمانی که به استقلال رسیدند همیشه رو به بهبود بوده ولی توسعه روابط سیاسی و اقتصادی ما همگن و متوازن نیست.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

فلاحت‌پیشه: نباید سیاست کلانمان را به ریاست جمهوری آمریکا گره بزنیم / طرح خروج از NPT احساسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به خروج احتمالی ایران از NPTگفت: جمهوری اسلامی نباید سیاست چهل ساله کشور را با یک دوره گذار چهار یا هشت ساله در آمریکا پیوند دهد.
در جلسه شورای نگهبان؛

آیت‌الله جنتی: بررسی‌های محلی به تأیید صلاحیت داوطلبان گمنام کمک کرد / روحانی نباید اظهاراتی داشته باشد که مردم را نگران کند

دبیر شورای نگهبان گفت: در کنار مستندات و مدارک مراجع قانونی، بررسی‌های محلی نیز به تأیید صلاحیت افراد گمنام کمک کرد و بسیاری از افرادی که فاقد سابقه بودند از این طریق احراز صلاحیت شدند.

مهدیان: بازسازی روستا‌های سیل زده چابهار از امروز آغاز می‌شود / شبکه فاضلاب اهواز ۲ ساله ترمیم می‌شود

معاون بنیاد مسکن از آغاز بازسازی روستاهای چابهار طی امروز خبر داد و گفت: در مناطق روستایی ۴۰میلیون وام قرض‌الحسنه، ۱۰ میلیون بلاعوض و ۲۰میلیون هم وام معیشتی پرداخت می‌شود.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی