خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از زندان تهران بزرگ و گفتگو با برخی از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر

غریب آبادی به همراه جمعی از مسئولین ستاد حقوق بشر و مدیرکل زندان‌های استان تهران با حضور در زندان تهران بزرگ، از محل نگهداری بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر در تهران بازدید و با تعدادی از آنان به‌صورت چهره‌به‌چهره گفتگو کرد.
دادستان تهران پس از بازدید هفت ساعته از زندان‌های تهران بزرگ و اوین:

آزادی ۴۰۰ زندانی اغتشاش پس از فرمان رهبری/ عناصر اصلی فتنه در بازداشت می‌مانند و با قاطعیت با آن‌ها برخورد می‌شود

بعد از فرمان رهبر انقلاب در مورد تمیز قائل شدن جوانان و نوجوانانی که بر اثر هیجان ناشی از ملاحظه یک برنامه اینترنتی به خیابان می‌آیند و تاکید رییس قوه قضاییه در مورد رسیدگی فوری به وضعیت افراد بازداشتی، ۴۰۰ نفر از زندانی‌های اغتشاشات اخیر آزاد شدند.
در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس

وزیر ارشاد: هنرمندان پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی ایران ایستاده اند

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش هنرمندان در تداوم مسیر انقلاب اسلامی گفت: اهالی فرهنگ و هنر با قدرت پای آرمان‌های ملت، وحدت ملی و تمامیت ارضی ایران ایستاده اند و این مسیر پرافتخار را همراه با مردم ادامه خواهند داد تا تفکر اصیل ایرانی اسلامی در جهان غالب شود.
دانشجو بررسی کرد؛

«عضویت رسمی ایران در شانگهای»؛ عصری نو در پساتحریم

ایران در شهریور ماه سال ۱۴۰۱ بعد از سال‌ها تلاش به عضویت رسمی سازمان همکاری‌های شانگهای درآمد. بعد از این اتفاق انتظار می‌رود تجارت و اقتصاد توسعه یافته و تحریم‌ها اثرگذاری سابق را نداشته باشند.
در صحن علنی مجلس

رئیسی: دشمن می‌خواست حتی «آب خوردن» ما هم به تحریم بند شود / فساد هر مسئولی محرز شد حداقل کار ما برکناری بوده است

رئیس‌جمهور گفت: دشمن می‌خواست که همه زندگی ما حتی آب خوردن ما به برجام و مسئله تحریم‌ها وصل شود، اما می‌بیند که امروز علیرغم کمبود نزولات آسمانی در مناطق مختلفی از کشور، در جهت مدیریت آب تلاش شده است.
فاضل در گفتگو با دانشجو:

اهمیت آگاه‌سازی نوجوانان در مواجهه با تکانه‌های جامعه مجازی/ دشمن در اغتشاشات نوجوانان را سپر انسانی کرد

یک فعال رسانه‌ای گفت: آگاه سازی اولین پله حل مسئله و تکانه‌های اجتماعی جامعه مجازی فعلی است که نوجوانان ما در درون خود اسیر کرده و دومین پله تولیدات متعدد و مختلف بر اساس ذائقه نوجوان و جوان است
در نطق پیش از دستور؛

قالیباف: فرمایشات رهبر انقلاب وظیفه خواص را روشن کرد / مرزبندی میان مردم و آشوبگران مشخص شد

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیانات رهبر انقلاب روشنگرانه، حکیمانه، هوشمندانه و دقیق بود، گفت: این فرمایشات یک بار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را روشن کرد، وظیفه همه ما مخصوصا خواص و مسیر درست مشخص شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی