خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
سی نما با سی کارگردان ۱۲| پرونده بررسی صاحبان سبک در سینما

وودی آلن؛ یک مولف آمریکایی عصبی و شبه روشن فکر

وودی آلن فیلم می‌سازد، فیلمنامه می‌نویسد، بازی می‌کند، داستان می‌نویسد و کلارینت می‌نوازد. او برای اینکه بتواند بصورت مستقل کار کند در مجلات شروع به نویسندگی قطعات طنز کرد.
در جمع دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان همدان و زابل

حاجی بابایی: به مسئولی که تفکر ۲۰۳۰ دارد بخشنامه تدریس قرآن می‌دهیم! / مجلس در مسئله آموزش کوتاه آمد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص سند ۲۰۳۰ گفت: به مسئولی که خودش تفکر ۲۰۳۰ دارد بخشنامه تدریس قرآن بدهید؛ خوب چه فایده!
حکیم زاده در گفتگو با «دانشجو»:

ابتدایی‌ها لازم نیست به مدرسه بروند/ دستورالعمل ثبت نام کلاس اولی‌ها به زودی ابلاغ می‌شود

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزره با کرونا مبنی بر اینکه شهر تهران از وضعیت قرمز خارج شده است باید بگویم هیچ تغییری در روند آموزش مقطع ابتدایی اینجا نخواهد شد.
طی همایش وین نان نمی‌شود؛

شریعتی: چاه وین برای مردم آب ندارد ولی برای عده‌ای نان سیاسی دارد / دولت در ضعیف‌ترین حالت ادوار تاریخ دولت‌های جمهوری اسلامی است

همایش وین نان نمی‌شود به همت جمعی از بسیج‌های دانشجویی دانشگاه‌های تهران با محوریت بررسی مذاکرات اخیر در وین، با حضور چندین تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
طی همایش وین نان نمی‌شود؛

حاجی‌دلیگانی: دولت با مذاکرات ساختگی، قصد تقویت دوقطبی در جامعه را دارد / تدوین طرح شفاف‌سازی مذاکرات توسط مجلس

همایش وین نان نمی‌شود به همت جمعی از بسیج‌های دانشجویی دانشگاه‌های تهران با محوریت بررسی مذاکرات اخیر در وین، با حضور چندین تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
پایگاه خبری اکسیوس آمریکا - Axios؛

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: خواسته ایرانی‌ها برای لغو تحریم‌های مدنظرشان غیر واقع‌بینانه است! / اختلافات بزرگی وجود دارد

پس از گذشت نزدیک به شش سال از تصویب برجام، با ابتکار مجلس یازدهم در اسفند ۱۳۹۹ / ۲۰۲۱ مقرر شد ایران برنامه معمول هسته‌ای خود را از سر بگیرد و تا واشنگتن به تعهدات خود عمل نکند، دست از فعالیت‌ نکشد. خواسته ایران هم از آمریکا اعلام شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی