آن زمان که روحانی وعده ۱۰۰ روزه داد نمی‌دانست تحریمیم؟!
فومنی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: آقای روحانی وعده حل مشکلات مردم در ۱۰۰ روز را مطرح کرد اما امروز با چرخشی صدد صدی همه چیز را به تحریم‌ها گره می‌زنند مگر آن زمان که وعده حل مشکلات مردم در صد روز را دادند نمی‌دانستند که ما در تحریم به سر می‌بریم؟!
تعداد نظرات: ۹
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
این زمانی که شما انتقاد میکنید نمیدونید نزدیک انتخاباته؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
دوست عزیز. قبل رای آوردن انتقاد میکنن میگی تخریب و شبنامس. بعد رای آوردن میشه بر هم زننده اتحادو متحجرو ... . الان انتقاد میکنه میگی قبل انتخاباته و فلان میشه. بگو خفه بشه دیگه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
سلام .در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي متاسفانه مسايل شرعي خصوصا در مورد بودجه بيت المال رعايت نميشود ...بيكاري و بي تدبيري در اين سازمان بيداد ميكند و موسسات اين سازمان متاسفانه بيكاري را به اوج خود رسانده اند هم اكنون در بنياد انديشه اسلامي كه از موسسات وابسته به اين سازمان است در طول دوسال پنج نشريه چاپ شده موسسهاي كه حداقل بايستي با رعايت همه جوانب كار بايستي پانزده نشريه چاپ و تزيع نمايد ....
ناشناس
Germany
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
"حزب مردمی"؟؟؟؟؟ کدام مردم؟ مردم ثروتمند شمران و فرنگ نشین؟ این به قول خودشان حزب اگر این کلمه "مردمی" را یک نکشد، شاید یک وقتی بعضی ها فکر کنند این حضرات اشراف مفتخور با مردم چه کار دارند؟ باز قرار است با کدام چشم بندی، سر مردم کلاه بگذارند، بیت المال را بین خودشان تقسیم کنند و در عین حال به همین مردم بگویند که خرانه خالی است؟ "اصلاحات در فتنه 88 کاملا باطن حقیقی خودش را به مردم نشان داد. منافقینی هستند که بر اریکه ثروت تکیه زده اند و با این چشم بندی ها خودشان را مناصب دولتی برای رانت خواری ، ربا خواری، ارتشا و کلاهبرادی جوش داده اند. منافقین فقط فرقه رجوی نیستند، اینها هم منافق هستند. منافقینی که به مراتب کثیفتر ، شنیعتر از فرقه رجوی اند.
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
آقای محترم دبیر کل حزب اصلاحات از وعده های آقای حقوق دان فقط همین را شنیده اید ضمنا شما مگر بیسوادی و اقلیت و اهل جهنم و تازه بدوران رسیده ای و از جیب مردم بی خبرید و اب خوردن را از آمریکا می خواهید که انتقاد به این عظمت می کنید تا همه مشکلات کشور که بدست شما بوجود نیامده را حل کنید راستی ساعت خواب
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
اخه ... اعتدال فکر نمی کرد کدخدا اینقدر طولش بده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
نه عزیزم اون موقع رفته بود دنبال آب!!!
ali
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
اونموقع میخواست به هر قیمتی رای بیاره.حتی با دروغ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
هنوز به مشکل آب برنخورده بود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار