۶ ماه بسیار بسیار سختی را پیش‌رو داریم/ تحریم‌ها پابرجاست
‌نوبخت:
سخنگوی دولت با اعلام اینکه در شش ماه آینده کار بسیار بسیار سختی داریم، گفت: تحریم‌ها همچنان پابرجاست و ما تا پایان سال باید با این تحریم‌ها کشور را اداره کنیم و ما برای اداره کشور در مضیقه هستیم.
تعداد نظرات: ۲۳
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
چرا دولت یازدهم ُ با آن نامه مشکوک چهار وزیر و سخنان اکنون نوبخت و اقدام های بعدی که خواهند داشت و .... داره سعی می کنه اوضاع را بحرانی نشان دهند ؟ بخاطر اینکه به مردم بگویند ُ بخاطر این بحران ها باید هر چه سریعتر برجام را با هر شکل و قیافه ای که داره ُ بپذیریم و عمل کنیم ُ اینها نقشه برای انجام هر چه سریعتر برجام است .
مراد
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
این چهاار وزیر محترم درلیست تعویض بودند این پیش دستی کردند که دست خالی نباشند
عبدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
آقای نوبخت ما در شرایط تحریم بهترین شکوفایی و رشد را داشتیم وسفره مردم وکارمندان بسیار بهتر بود ای کاش از برنامه اول تا ششم بجای سیایت خارجی به فکر نان و آب بودید تا از رکود به بحران نرسید آری قوه ها با هستند ولی مردم را کنار زدید به حرف ولی گوش کنید تا تمام مشکلات دولت وملت حل شود (از روستائیان شرق کشور )
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
پس شعارهای جاح حسن چه شد که تحریم ها تمام شد ویوار تحریم را خراب کردیم وهزار شعار دیگر وشعار اولیه ومنظرات انتخاب که مشکل اقتصاد 100روزه حل می شود و...
مراد
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
من طرفدار دولتم ودولت حاج حسن هیچوقت دروغ نمیگوید یادتان هست اقای روحانی درسفر به خراسان گفت ما از رو کود گذشتیم حقیقت این است که اقای روحانی درسفر به پائین نگاه کرد وتپه مانندی را دید سوال کرد این چیست گفتند این کودهای گاوداری است سپس خوشهال شد واعلام کرد ما رو کود گذشتیم
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
قوم عزیز شما که 100روزه می خواستید به وضع اقتصاد سروسامان دهید پس چه شد چرا شعار توخالی دادید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
نفهمیدیم حالا تحریمها مشکل است یا نیست؟ اگه مشکلی ایجاد نکرده است چرا میبایست 6 ماه سخت سخت داشته باشیم . حرفها متناض گفته میشود..
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
تو اون صد روز اول که قول دادی همه چی درست شد ؟ بعد هم که گفتی همه چی به توافق بستگی داره . حالا هم که میگی 6 ماه سخت ؟خدایی در زمینه اقصادی دولتی بی برنامه تر از دولت تزویر و تحقیر روحانی ندیدیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
يه نكته اي در مورد آقاي نوبخت وجود دارد و آن اينكه ايشان ( دور از جان ملت ايران ) ما را خر حساب كردند. و فكر مي كنند حالا كه همه جلوي اين سند ننگين ( بخوانيد برجام ) ايستادند با اين حرف ها كه كشور در مضيقه است و دارم بدبخت مي شويم و ... مردم را مجاب كنند كه رضايت بر اين برجام نا فرجام دهند. بنده عرض مي كنم جناب آقاي نوبخت اگر هم برفرض كه تحريم ها بخواهد فشاري ايجاد كند براي ملت است و مطمئن باشيد حقوق و مزاياو رانت هاي شما و اطرافيان شما سر وقت خواهد رسيد پس ميشه براي ما نگران نباشيد و هر وقت فكر كرديد ديگه با وجود تحريم ها كاري از دست شما براي ملت بر نمي آيد مسئوليت را به ديگران واگذار كنيد و برويد براي خودتان شما و شايد آن طرف آبها. ما را به خودمان يا بهتر بگويم به خدايمان واگذار كنيد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
وقاحت شماها رکوردی باور نکردنی را در تاریخ ثبت کرده است.آخه دولت چه کاری تو این دو سال انجام داده که تورم بیاد پایین؟تولید که روز به روز افت کرده(ده روز پیش،دو تا از دوستای خودم که هرکدوم تو یه شرکت مشغول بودن،شیفت شبشون تعطیل شد )،به اعتراف چهار تن از وزیران شما در نامه اخیرشان ارزش بازار سرمایه 40 درصد کاهش یافته.تنها چیزی که میبینیم تلاش خستگی ناپذیر دولت برای تلقین کاهش تورم است وگرنه مردم این کاهش تورم را احساس نمیکنند.و تلقینِ این که "ما از رکود عبور کرده ایم"!!رئیس جمهور به شیوه ی سیاستمداران آمریکایی جلوی دوربین حاضر میشود و با وقاحتی مثال زدنی میگوید:"دولت به همه ی وعده هایی که به مردم داده بود عمل کرده و شرمنده مردم نیست"!!!تشت رسوایی دولت راستگویان خیلی وقته از بوم افتاده!
حمید م.
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
آیا این حرفها جز مشتاق کردن دشمن به تحریم بیشتر و در فشار قرار دادن های افزونتر و طمعکاری های فزونتر است؟
البته این حرفها نشان از بی عرضگی کامل مسئولین، علی الخصوص دولت محترم دارد.
امریکا یک احمق کامله اگه بخواد روزی تحریم ها رو برداره بدون اینکه ایران رو نوکر خودش کرده باشه.
درصد بسیار اندکی از تحریم ها بصورت کاملا موقت ایست خواهند شد اگه ما به تمام تعهدات خودمون که زیانهای مادی و معنوی بسیاری رو نصیبمون خواهد ساخت، پایبند باشیم.
چه عالی گفت شهید مطهری عزیز، که ایرانی ها (اونایی که ادعای مسلمونی دارن اما ...) یه مشت قالتاق هستن.
کجای اسلام رو خوندیم که چنین روشهای ذلیلانه ای از زندگی رو برامون نوشته باشه؟
کازرونی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اولین تحرک در ضدیت با سخنان رهبری همین است . منتظر بقیه تحرکات باشید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
منظورش اینه که شش ماه باید فیلم بازی کنند و یارانه بدهند ذات واقعی خودشان را پنهان کنند این کارها برای اینها سخته به خاطر این شش ماه باید این کارها را کنند تا رای بیارند بعدش که رای آوردند و دیگه نیاز نیست یارانه بدهن و................... در واقع شش ماه سخت برای دولت هست و بعد شش ماه برای مردم سختی شروع میشه در واقع فصل برداشت برای اصلاحطلبان آغاز میشه
محمد انصاری
United Kingdom
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
سلام ما اکثر مردم با مشکلات اقتصادی که باعث رکودشده شرمنده خانواده شده ایم لااقل به بانگهها وموسسات بانگی دستور بدهندتا اقساط عقب افتادهای مردم فرصت بدهند نه اینکه اخطاریه بفرستن .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
کجای حوزه گفته شده در بانک اسلامی 10 میلیون وام بدهید 20 میلیون پس بگیرید
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دادا چون سودش میره تو جیب خودشون حلاله اما اگه بره تو جیب مردم نزوله و حرومه. . .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
این دو ساله ما از این نوبخت یه حرف حساب نشنیدیم.همش دروغ همش تکذیب همش اظهار بی اطلاعی ...
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
پی پی پینوکیو
علی ب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
بیش از دو سال با این بازی سرگرم شدید ...بهترین وقت کشی براتون بوده... الکی از آتش زیر خاکستر تحریمها برای خودتون ماله و توجیه دست کردید...ولی زنگ حساب این دولت هم بصدا درمیاد...
س
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
اینها می خواهند کشش بدن تا در زمان انتخابات یه جورایی به نقع خودشون سود ببرند. اینجاست که آقا می فرمایند : تحریم ها بک باره باید برداشته شود نه اینکه ... ( کو حرف شنوا )
امیذ
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
چرا مجلس این دولت بی خاصیت را استیضاح نمی کنه.
مراد
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
سلام دولت محترم به جای حرکت ازذرون ایجاد رهکارهای اقتصادی نشسته که اسمان سوراخ بشه یه چیزی به پائین بریزه بعد هم دور هم جمع بشن اقای روحانی تعریف کنه بقیه کف بزنند خدا عاقبتمان رابه خیر کنه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
نه عزیزم! برای خرید هواپیمای وی آی پی برای سفر نیویورک بعضی ها در مضیقه نیستیم،برای حل مشکلات مردم در مضیغه هستیم!!!
آخه بعضی ها که از بچگی عقده دوچرخه سواری داشتن حالا به کمتر از هواپیمای وی آی پی راضی نمیشن!!!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار