حمیدرضا باقری درمنی اعدام شد
بامداد شنبه اول دی ماه حکم حمیدرضا باقری درمنی فرزند محمدباقر که به جرم افساد فی‌الارض از طریق تشکیل شبکه کلاهبرداری، رشاء و ارتشاء به اعدام محکوم گردیده بود، به اجرا گذاشته و اعدام شد.
تعداد نظرات: ۷
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
چه اعدامی اگر قاطعیتی بود کسی جرات فساد نداشت سالهاست مرتب این فساد رو میشود و یا آن اختلاس و استمرار آن ضعف دستگاههای قضائی و بازرسی و قدرت مافیای فاسد در بدنه بخشهای اقتصادی کشور را نشان میدهد و دانه درشتها محفوظ هستند و دوباره کس دیگری را برای انجام مقاصد خود پیدا میکنند؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
آخه مگه یه آدم از زمان جوونی اش تا زمان پیری چند سال فرصت داره که بخاطر مال دنیا دست به هر کاری بزنه !!؟ از هر راهی کسب مال کنه !!؟

به فرض زنده ماندن از زمان جوونی تا پیری حدودا 50 سال فرصت هست که نیمی از اون رو در خواب هستیم برا 25 سال ارزش داره کسی خسر الدنیا و الاخره بشود !!؟ و حق الناس مردم گردنش باشه !!؟

این همه مال و منال و ملک از هر راهی حلال و حروم جمع کنیم پیر که شدیم وارث ها انتظار بکشند که کی میمیریم ارث بهشون برسه بعد که مردیم دیگران خوشی اش رو بکنند ما هم اون زیر جواب پس بدیم

ی درمنی 49 ساله از زمان جوونی اش تا مرگش حدود 30 سال فرصت داشته که نیمی از اون رو در خواب بوده 15 سال ارزش اینرو داشت که این کارها و جرم های کلان رو مرتکب بشود آخرش هم با بی آبرویی و رسوایی اعدام بشود !!!؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
قققق
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
کی سراغ بزرگترا میرن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
این همه خلاف را این یه نفر انجام داده و هیچ کس هم تا الان متوجه نشده بود؟؟؟؟؟؟؟؟ معلومه وقتی مسئولین این چنین خواب باشن این میشه ضعیت مملکت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
دورد خدا بر مقام معظم رهبری مد ظله العالی و ریاست محترم قوه قضاییه از خداوند متعال آرزوی عمری پربرکت برای این دو بزرگوار مسئلت داریم.
انشاء با برخوردهای قاطع دستگاه محترم قضایی با مفسدین و اخلالگران اقتصادی بویژه مفسدین دولتی و کارگزارانی که از صندلی و موقعیتی که بواسطه اعتماد کشور ، نظام و مردم به آنها شده و ثمره خون هزاران شهیدی است که به پای این انقلاب و کشور ریخته شده سواستفاده و خیانت نموده و صدمات و آسیب های را به کشور ، نظام و اعتماد عمومی مردم وارد آورده و مستحق عنوان خیانت می باشند، شرایط برای احیاء اعتماد عموم مردم به رسالت انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند امام خمینی عزیز و درصورت لزوم ایثار،فداکاری و از خودگذشتگی مجدد عموم مردم مستضعف و رنج کشیده از آرمانهای انقلاب اسلامی فراهم گردد.
با تشکر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
بعضی از جریانات سیاسی و اشخاص سیاسی و اقوامشان حامی و شریک این شخص مفسد میباشند تا او توانسته سالها در منجلاب فساد زندگی کند و خون مردم را بمکد پس باید سراغ ریشه های فساد رفت.امام خامنه ای فرمودند باید سراغ آنکه ارز و سکه ها را داده رفت که چرا داده.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار