استاندار خوزستان نسبت به اتهامات وارده از سوی مدیرعامل شرکت هفت تپه شفاف‌سازی کند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان در نامه‌ای خطاب به استاندار خوزستان نوشت: با توجه به اینکه مدیرعامل شرکت هفت تپه در دادگاه، نام شما و بستگانتان را مطرح کرده، در گفتگویی مستقیم با مردم نسبت به اتهامات وارده اقدام به شفاف‌سازی کنید.
تعداد نظرات: ۴
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
حرفی برا گفتن نداره!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
آیا استاندار در زمان حکومت امام علی علیه السلام آزمایشگاه تشخیص کرونا داشته وچرا استانداراز تحصیل کرده عام نباشد چرا یک فرد پول دوست در جای حساسی ودر سمت استاندار باشد خانم رئیس جمهور کره بخاطر سوء استفاده به بیش از ۳۰ سال زندان می شود ولی در جمهوری اسلامی دزدان وحامیان انها راست راست در نهایت آزادی به ریش همه می خندند تاکی واقعا تاکی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
بعد از نیشکر هفت تپه، بزودی مدیران فولاد اکسین هم به دادگاه فراخوان خواهند شد

بعد از افتضاح نیشکر هفت تپه و پرونده ی اسدبیگی و ارتباط او با شریعتی استاتدار بزودی فولاد اکسین و مدیرعامل غیربومی آن امین ابراهیمی نیز به علت زد و بند با شریعتی و اطرافیانش به دادگاه فراخوانده خواهد شد.

امین ابراهیمی که مدعی استقلال مدیریت در اکسین است در گماردن نوچه های بی سواد و بی تجربه ی استاندار چون رضا فریدونی بدون حتی یک روز سابقه ی اجرایی و مدیریتی بر مدیریت های مختلف چون فروش،صادرات و تحقیق و توسعه،هومن خورشید دیگر نوچه ی استاندار به عنوان مدیر روابط عمومی و رییس دفتر و برداشتن نیروهای متعهد،و ولایت مدار چون علی کردونی از حراست و انتصاب عزت احمدی بی تجربه و نوچه ی بلافصل امثال فریدونی و خورشید به عنوان رییس حراست اکسین بله قربانگوی مطلق بود و نقش نوچه و پادو را به تمام قد اجرا نمود تا افراد نامبرده در فروش هر کیلو ورق از اکسین نقش واسطه و دلال را بازی نمایند و شنیده های موثق و دقیق از منابع نظارتی خبر از زیر نظر بودن فولاد اکسین و احضار قریب الوقوع مدیرعامل غیربومی و بدون تعصب و بله قربانگوی این شرکت به دادگاه و دستگاه نظارتی دارد.

به گفته ی منابع خبری شرکت فولاد اکسین در حال حاضر یکی از پولدارترین شرکت های کشور است که با توجه به حضور نوچه های استاندار و زدوبند استاندار با ابراهیمی محل چاپیدن و دلالی و خوردن حق کارگران در مدت ۲سال گذشته بوده است و فرا خواندن نوچه های استاندار توسط مرجع قضایی می تواند کلید حل معمای بخور بخورهای میلیاردی در فولاد اکسین باشد.

با توجه به پرونده ی سنگین مالی امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد اکسین در فولاد خوزستان و مباشرت او برای حسین هدایتی اختلاسگر در شرکت نورد و لوله ی اهواز به همراه کشانی بزودی افکار عمومی از پرونده ای به مراتب سنگین تر از نیشکر هفت تپه مطلع خواهند گردید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
این دولت کارخانه اختلاس سازی درست کرده با ریش سبحان الله میگویند در دلشان پول می شمارند. دارن تبر به ریشه دینمان میزنند لعنت به چنین مسئولین با چه رویی سبحان الله میگویند از یزید پست ترند نمیدونم چقدر پررو هستش حتی حاضر نیست استعفا بده!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار