سهامداران تازه وارد بورس؛ ناآگاهانه در مسیر بازار رمز ارز‌ها / نوسانات، خطرات و ریسک‌های بازار ارز دیجیتال چیست؟
در گفتگوی تفصیلی با دانشجو مطرح شد
استاد اقتصاد گفت: نوسانات شدید رمز ارز‌ها نشان دهنده این است که هنوز با یک پول جایگزین برای پول‌های اعتباری فاصله جدی دارد. در چنین فضایی کسانی که اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند به هیچ وجه نباید نگاه کوتاه مدت داشته باشند.
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
مجلس و کمیسیون اصل 90 مجلس کجا هستند؟؟وظیفه نظارتی مجلس بر سازمان بورس و وزارت اقتصاد پس کجاست؟؟پس چی شد اینهمه سخنرانی نمایندگان؟وضع بورس را اصلا نگاه میکنید؟اصلا نظارتی بر بورس دارید یا همگی در خواب اصحاب کهف هستید؟
دستگاه قضایی و سازمان بازرسی کل کشور کجا هستند؟؟دادستان کجاست؟؟؟مگر شما وظیفه نظارت بر نهادهای دولتی و مالی را ندارید؟؟؟
مگر دستگاه قضایی مدعی العموم نیست.اینجا هم به مردم ضرر وارده شده.دستگاه قضایی به جای پرونده های چنده نفره بیاد اینجا تو بورس نظارت کند که با میلیونها مال باخته که مردم شریف این کشور هستند و صندوق دولتی پالایش را 30 درصد گرانتر به مردم فروختن بررسی کند.نهادهای نظارتی بورس کجا هستند؟؟؟مگر شما حقوق میگیرید برای چه کاری؟؟مگر وظیفه نظارت ندارید پس کجا نظارت میکنید؟
سرمایه مردم نابود شد؟؟دستگاه قضایی مجلس بازرسی کل کشور پس کجایی؟؟مگر حقوق نمیگیرید برای مردم کار کنید.اینم میلیونها مردم زحمت کش.فرضا سازمان بورس تخلف هم بکنند وظیفه شما که ناظر هستید پس چیست؟؟
سرمایه مردم مستضعف در نظام اسلامی چه میشود؟صندوق پالایش را شما به مردم داده اید پس چرا نرخ کارشناسی عرضه نکردی؟
عرضه اولیه را شما عرضه کردید پس چرا قیمت کارشناسی عرضه نکردید؟همین اپال را چند روز بعد تو صف فروش میبرند مثل وسپهر سیتا وکبهمن بوعلی بگیلان بپیوند پالایش و.... چرا نظارتی روی عرضه اولیه ها و قیمت گذاری ها نمیشود.همش باید مردم ضرر کنند تا پی به بحران بورس کشور ببرید.
سهام عدالت را از 20 میلیون آوردید 7 میلیون تومان تازه اجازه فروش هم نمی دهند.یا فروش نمی رود.پس کجایی نمایندگان مجلس انقلابی؟کجایی دستگاه قضایی اسلامی؟
اینهمه سکوت در برابر اینهمه کار غیر قانونی واقعا تاسف انگیز است.ما امید از دولت نداریم.اما قرار بود مجلس و دستگاه قضایی که همش از عدالت و مبارزه با فساد میگویندکاری کنند که اونها هم انگاری رفتن تو خواب اصحاب کهف.واقعا باید بحال این سیستم فاسد اداری کشور تاسف خورد.بدتر از همه اینها همه این کارها به نام نظام اسلامی نوشته میشود.پس چرا ساکت هستید افراد عدالت طلب و افرادی که از مبارزه با فساد حرف میزنید.همش حرف حرف حرف.پس کی عمل میکنید؟
چرا صدای میلیونها مردم زیان دیده را انعکاس نمی دهید؟پس کجاست شرافت و حریت و عدالتخواهی شما؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
اقای ناشناس 15:23 با این وضع حق دارند ناراحت باشند اما به این دوست عزیز و امثال ایشون عرض میکنیم که :
چقدر اومدیم ذیل برخی از اخبار بورس در سایت محترم دانشجو کامنت گذاشتیم که اقا تو سال اخر دولت اونهم دولتی که به کسری یودجه خورده و با کسری یودجه مواجه هست به بازار بورس تو این برهه اعتماد نکنید
اقا بالصطلاح زبانمان مو پراورد از بس که این واقعیت رو گوشزد کردیم خودمون رو کشتیم تا یه عده رو از فریب خوردن در بازار سرمایه نجات بدیم کسی گوش نکرد

ما کارشناس بورس نیستیم ولی از موقعی که اقتصاد سیاسی شده و سیاست و تصمیمات سیاسی بر این بازار سایه افکنده حتی اگر ذره ای با اخبار سیاسی و گذشته سیاسی و نقش بعضا مخربش بر بازار سرمایه اشنایی میداشتید هرگز به این بازار در این شرایط اعتماد نمیکردید که دچار خسران و ضرر بشوید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار