فرهنگی - مقاومت و پایداری
مقاومت و پایداری
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
اول بهمن ماه سالروز شهادت «حاج یدالله کلهر» قائم‌مقام لشکر ۱۰سیدالشهدا (ع) در جریان عملیات کربلای۵ است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
گفتگو با مادر شهید احمدشکیب احمدی/ قسمت اول
ما شهدایمان را در غرب کابل کفن و دفن کردیم. بعد از آن شرایط، چون نه خانه داشتیم و نه زندگی، با مادرشوهرم و بچه‌ها آمدیم باز سمت غزنی؛ یعنی سمت ملک و دی یعنی روستای پدری شوهرم. من هفت سال آنجا بودم.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
قاضی زاده هاشمی:
رئیس بنیاد شهید گفت: اینکه به ظاهر بگوییم مسیر شهدا را ادامه می‌دهیم، کافی نیست و باید از شهدا پیروی کرده و بدانیم او چگونه زندگی کرده، آرمانش چه بوده و چه هدفی داشته است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
دومین رویداد ملی استارت‌آپ‌های سرآمدان شاهد و ایثارگر روز سه‌شنبه ۲۸ دی ماه در تالار سوره حوزه هنری تهران با همت دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
در اولین فراخوان نیرو از میان اسرای عراقی حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر داوطلب شدند که پس از انجام مصاحبه و شناسایی، جذب و در تیپ بدر سازماندهی شدند. طبیعتا در جذب و استفاده از اسرای عراقی با احتیاط عمل می‌کردیم؛ و بعدا که عملکرد آن‌ها را خوب ارزیابی کردیم کار را توسعه دادیم.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴
گفتگو با همسر سردار شهید حاج رضا فرزانه/ قسمت نهم و پایانی
این صحبت‌ها در گوشمان بود؛ واقعا باور کنید به عرش رساندن حاجی هم با همین راه و روش بود. چون هیچ موقع اعتراض نمی‌کردم، هیچ موقع نمی‌گفتم که چرا رفتی، این چرا کم است و...
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹
نرجس سلیمانی:
دختر سردار سلیمانی گفت: هر کدام از فرزندان و مردم اگر موضوعی از حاج قاسم را درک کردند وظیفه دارند در اطرافیانشان گسترش دهند. هر کدام از شما راوی مکتب هستید و خودتان می‌توانید آدم‌های دیگری را هدایت کنید.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۵
با موضوع «عناصر هویت‌ساز در ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»؛
هفتمین نشست از سلسله نشست‌های هویت ملی با موضوع «عناصر هویت‌ساز در ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» به همت اندیشکده ادبیات پایداری برگزار می‌شود.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
با حضور سردار نقدی؛
اختتامیه جشنواره ملی ترجمان فتح با موضوع ترجمه و تألیف ادبیات مقاومت به زبان‌های زنده دنیا برگزار و در این مراسم برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
گفتگو با همسر سردار شهید حاج رضا فرزانه/ قسمت هفتم
با آغاز مراحل پیش تولید و ساخت دکور مسابقه بزرگ «فامیل بازی»، این برنامه خانوادگی برای پخش در ایام نوروز از شبکه افق آماده می‌شود.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
در عملیات «کربلای ۵» در یک نقطه در کانال بودیم. شب را آنجا ماندیم و صبح هواپیما‌های عراقی آمدند و آنجا را بمباران شیمیایی کردند. بچه‌ها ماسک‌ها را به صورت‌هایشان زدند، ولی بعضی‌ها ماسک و فیلتر ماسک نداشتند.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
تجربه نشان داده که همه شخصیت‌های بزرگ و تأثیرگذار تاریخی، از سوی مخالفانشان هدف تحریف و مصادره قرار می‌گیرند! تخریب و انحراف در روایت واقعیات و حقایق پیرامون بزرگان، دقیقا در اوج جریان سازی این گونه شخصیت‌ها انجام می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار