فرهنگی - مقاومت و پایداری
مقاومت و پایداری
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
نواب ایمانی داشت به سان مسلمانان صدر اسلام و قدرت نفوذی به سان قدیسان و مقربان الهی. هم از این روی پیر و جوان در نخستین دیدار، مجذوبش می‌شدند و سر در گرو خواستش می‌نهادند!
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، سومین قسمت کمیک‌موشن «چهل سردار» با عنوان «داستان دوم: روضه دست» منتشر شد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
آیت‌الله سیدهاشم رسولی‌محلاتی درباره روز‌های محکومیت نواب‌صفوی و تلاش امام خمینی برای ممانعت از اعدام وی می‌گوید: وقتى شهید نواب و سایر همرزمانش توسط رژیم شاه دستگیر شدند، امام (ره) تلاش زیادى براى آزادى آن‌ها مصروف داشتند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه از شناسایی هویت شهید "محمدیار محمودی" از طریق آزمایش "دی. ان. ای" خبر داد.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
مدیریت محصولات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران سومین قسمت کمیک‌موشن «چهل سردار» را همزمان با ایام فاطمیه تولید و در فضای مجازی منتشر کرد.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از شناسایی پیکر مطهر «شهید ناصر صدقی» از رزمندگان دفاع مقدس پس از ۳۸ سال خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
به تازگی پیکر مطهر شهیدی در منطقه شرهانی در تفحص یافت شده است. این شهید در عملیات محرم به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
برادر سردار شهید مدافع سلامت دکتر «محمود قاسم‌پور» ضمن تشریح زندگی و مجاهدت‌های برادر شهید خود، به روایت خواب عجیب این شهید والامقام که موجب بهبودی جراحت وی شد، پرداخت.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
افراز دارای لیسانس زبان و ادبیات عرب از مدرسه عالی ترجمه، مبارز قبل از انقلاب در ملی شدن صنعت نفت و انقلاب اسلامی و خیر مدرسه ساز بود و دو خواهر ایشان، شهید رفعت افراز و شهید دکتر محبوبه افراز، توسط منافقین ترور شدند.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
امروز سالروز آغاز عملیات «کربلا ۶» است که چهار روز پس از انجام عملیات «کربلا ۵» به منظور کاهش فشار دشمن در جنوب و درگیر کردن نیرو‌های دشمن در منطقه سومار طرح‌ریزی شد.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
«حمید کنگرانی فراهانی» سازنده مجسمه‌های هایپررئال (واقع‌گرایانه) است که اخیراً تندیس شهید سلیمانی را طی ۴۰ روز ساخته و شبیه‌ترین اثر به سردار دل‌هاست. او بابت بی‌مهری‌هایی که طی سال‌ها فعالیت هنری‌اش با آن‌ها مواجه شده، گله‌مند است.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
وقتی می‌خواهم از حاج قاسم بگویم واژگان به زانو درمی‌آیند و کلام عاجز می‌شود. مگر می‌شود روحی چنین عظیم را در کلامی جای داد؟ مگر می‌شود نور را محبوس کرد؟ مگر می‌شود دریا را در ظرفی کوچک ریخت و آسمان را در آینه محدود کرد؟!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار