فرهنگی - مقاومت و پایداری
مقاومت و پایداری
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
مستند «عراق نابودی یک ملت» روایت تلویزیون ملی فرانسه از اقدامات صدام حسین طی ۴ دهه حکمرانی او در عراق، امروز به روی آنتن شبکه افق می‌رود.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۵
سردار عراقی مطرح کرد؛
مدیر پژوهشکده دفاع مقدس گفت: تک تک عملیات‌های دفاع مقدس متکی بر علم و فناوری بود که به واسطه نبوغ جوانانی که به سپاه پیوستند، اجرا شدند.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸
در گفتگو با جمعی از نویسندگان دفاع مقدس مطرح شد؛
برنامۀ «همسایه با کتاب: ویژۀ هفتۀ دفاع مقدس» از شبکۀ کتاب با حضور جمعی از نویسندگان و منتقدان ادبی آثار حوزۀ دفاع مقدس به صورت زنده پخش شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷
رویداد فرهنگی و ارزشی پرفورمنس «روایت فتح» توسط گروه تئاتر «هدف»، به مناسبت هفته دفاع مقدس در محوطه ورودی تالار‌های موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اجرا می‌شود.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
رئیس دستگاه قضا در نشست شورای عالی قوه قضائیه در روز گذشته مجددا بر تشکیل کارگروه مشترک میان قوه قضائیه و بنیاد شهید و ایجاد شعب ویژه رسیدگی به مطالبات و پرونده‌های این قشر که از ۲ سال پیش مورد مطالبه این خانواده‌ها بود، تاکید کرد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۳
به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد؛
پس از فرونشستن بحران ناشی از تحرکات «خلق عرب» در خرمشهر و شکست حکومت بعثی در استفاده از حضور سیاسی ـ نظامی گروه‌های وابسته، دوران دیگری آغاز شد که دوران آمادگی عراق برای ورود به یک جنگ تمام‌عیار نظامی است تا اهدافی را محقق سازد که موفق به تحقق آن نشده بود.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹
معاون وزیر آموزش و پرورش:
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: محل شهادت شهدای فرهنگی آبادان تبدیل به موزه شهادت و ایثار شود.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
قاضی‌زاده هاشمی گفت: زنان و مردان جامعه ما با ازخودگذشتگی نگذاشتند نایب امام زمان (عج) تنها بماند تا جایی که می‌گویند چنین مردمانی در صدر اسلام نیز حضور نداشتند. در واقع ظهور آن زمانی به وقوع می‌پیوندد که عوامل غیبت برطرف شود.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۷
همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد؛
همزمان با چهل و سومین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالروز آغاز جنگ تحمیلی مجموعه نمایشگاهی عکس و وصایای شهدا با عنوان «راه روشن» در پل آزادی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۱
با حضور رئیس بنیاد شهید و امو رایثارگران انجام شد؛
مراسم رونمایی از صد و چهل شهید، صد و چهل روایت امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸
گلعلی بابایی نویسنده کتاب‌های «غربت هور» و «حکایت مردان مرد» معتقد است هشت سال دفاع مقدس سرشار از تجربه‌هایی است که با ثبت آن‌ها می‌توان این تجربه‌ها را به نسل بعد منتقل کرد.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
قاضی‌زاده هاشمی مطرح کرد؛
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هدف از تشکیل مدارس شاهد در کنار ادای دین به شهدا، تربیت نسل بعدی جامعه است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار