فرهنگی - مقاومت و پایداری
مقاومت و پایداری
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه، با بیان این که سال قبل حدود هفت میلیون نفر از مناطق عملیاتی راهیان نور بازدید کرده اند، ادامه داد: سالیانه ده‌ها و صد‌ها هزار از جوانان و نوجوانان در هفت منطقه عملیاتی بازدبد می‌کنند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
پیکر مطهر شهیدان مصطفی رضایی و مرتضی ابراهیمی با حضور پرشور مردم شهیدپرور استان تهران در ملارد و شهریار تشییع شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
امروز بیست و نهم آبان ماه سالروز انجام عملیات «نصر۸» است که با هدف تصرف ارتفاع «گرده رش» و در نتیجه تسلط بر بخشی از رودخانه «قلعه چولان» و تسهیل عبور نیرو‌ها در منطقه عملیاتی شمال سلیمانیه طراحی و اجرا شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۲
مستند «مخیم، مدافع حرم»، روایتی از فلسطینیان مدافع حرم است که پنج شنبه این هفته به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
مراسم تشییع پیکر دو تن از شهدای امنیت استان تهران ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه برگزار می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
بچه‌های تعاون آمدند و گفتند: «آقا سید، ما تا چند متری دشمن رفتیم و شهدایی که با سربند مشخص شده بودند به عقب آوردیم. جلوتر ترسیدیم بریم. اما فکر می‌کنم بچه‌های شما از دشمن هم عبور کردند.»
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
سپاه سید‌الشهدا (ع) استان تهران از شهادت سه بسیجی و پاسدار در راه حفظ امنیت کشور در مبارزه با اشرار و آشوبگران خبر داد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
سالروز شهادت شهید مهدی زین‌الدین
در عملیات رمضان، تیپ علی‌بن ابیطالب (ع) جزو یگان‌های مانوری و خط شکن بود و با قدرت فرماندهی و هدایت ایشان - در بکارگیری صحیح نیرو‌ها و موفقیت آن یگان در این عملیات - بعد‌ها این تیپ، به لشکر تبدیل شد.
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
عملیات آزادسازی سوسنگرد علاوه بر ایجاد برتری برای ایران از لحاظ سیاسی و نظامی و خارج شدن اهواز، مرکز خوزستان، از محور تهدید عراق، باعث ایجاد اعتماد به نفس و امید به پیروزی‌های بعدی در عملیات‌های شکست حصرآبادن، فتح­ المبین، طریق ­القدس و بیت ­المقدس شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
تعداد نیرو‌های ایرانی چنان زیاد بود که استحکامات عراقی‌ها تاب مقاومت در برابر آن‌ها را نداشتند. این اشتباه و طرح‌ریزی ضعیف سبب شد ایرانیان بتوانند لشکر سوم عراق را منهدم کنند. البته این شکست تنها از اشتباه فرمانده ناشی نمی‌شد، بلکه فرمانده سپاه درگیر هم با پافشاری بر نظراتش در این اشتباه سهیم بود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
معاون ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هرمز گان گفت: ادبیات پایداری حلقه واسطه جامعه علمی و عموم مردم برای انتقال مفاهیم ارزشی و معنوی حوزه مقاومت و پایداری است.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
نشست تخصصی «جنگ، مهاجرت و اثرات آن‌ها بر زنان، خانواده و محیط زیست» روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه جاری در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار