فرهنگی - مقاومت و پایداری
مقاومت و پایداری
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
در بیانیه بنیاد حفظ آثار مطرح شد؛
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را موجب ناامیدی جبهه دشمنان ایران دانست.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵
آئین گشایش پایگاه مقاومت بسیج شهید آرمان علی وردی با حضور پدر شهید و جمعی از بسیجیان و طلاب حوزه‌های علمیه در سالن شهید آوینی مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴
استاد دانشگاه حاضر در کنگره زنان تأثیرگذار در گفتگو با دانشجو؛
مرضیه مینایی استاد دانشگاه و از افراد حاضر در اولین کنگره بین المللی زنان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو با تأکید بر اینکه باید مسیر برگزاری چنین کنگره هایی را ادامه داد گفت: می‌‎توانیم با این ارتباطات هویت زن ایرانی را بیشتر به جهان نشان دهیم.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
کتاب «سرزمین بی فصل» نوشته سمیه عظیمی یکشنبه دوم بهمن‌ماه توسط کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقد و بررسی می‌شود.
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
در یازدهمین همایش «غزه نماد مقاومت» با یاد حاج قاسم؛
در یازدهمین همایش «غزه نماد مقاومت» با یادی از شهید حاج قاسم سلیمانی امروز با حضور شخصیت های سیاسی، نظامی، فرهنگی و فعالان حوزه فلسطین و مقاومت از جمله سردار علی فدوی برگزار شد.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
برگزیدگان و شایستگان تقدیر پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد در چهار گروه «داستان بلند و رمان»، «مجموعه داستان کوتاه»، «مستندنگاری» و «نقد ادبی» امروز شنبه (۲۴ دی ماه ۱۴۰۱) با حضور محمد مهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) معرفی شدند.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳
ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در پیامی ضمن تشکر و تقدیر از حضور ملت و امت اسلامی در مراسم آن شهید بزرگوار بر اینکه شهید سلیمانی زنده و در قلب‌‎ها ماندگار است تأکید کرد.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۰
آزاده و جانباز ۷۰ درصد «عبدالمهدی سویدی» پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
وزیر فرهنگ در همایش «دورهمی بچه‌های انقلاب»:
اسماعیلی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری روایت سلحشوری فرزندان این آب و خاک و اهتمام به جهاد تبیین الزامی است چرا که نسل جوان و نوجوان کشور آشنایی کمی با روایت‌های ناب و حماسی قهرمانان سرزمین خود دارد.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
دومین «دورهمی بچه‌های انقلاب» شب گذشته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی با تجلیل از مادر شهید آرمان علی‌وردی برگزار شد.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
سردار نقدی گفت: این آمریکا این قدر روحش لطیف است که خانم مهسا امینی را دیده فوت کرده است، هر روز می‌گوید ایران آدم کشت. زندان ابوغریب و گوآنتانامو را فراموش کردند و حالا از خشونت در ایران صحبت می‌کنند!
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹
نویسنده زندگینامه شهید ابومهدی در گفتگوی تفصیلی با دانشجو؛
نویسنده کتاب «ابومهدی» که توسط نشر سوره مهر منتشر و قرار است به بازار عرضه شود میهمان خبرگزاری دانشجو بود. شهلا پناهی در این مصاحبه ضمن توضیح در مورد این کتاب گفت: اگر بخواهیم یک کار فرهنگی کنیم این کار فرهنگی لازمه اش معرفی محیط، جغرافیا و فرهنگ و رسوم عراق است و ما باید عراق را معرفی کنیم تا بتوانیم شهید ابومهدی را معرفی کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار