اقتصادی - اقتصاد سیاسی
اقتصاد سیاسی
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
کارشناس مسئل اقتصادی گفت: سیاست جایگزین ارز ترجیحی یک بحث و این که چگونه این سیاست را حذف کنیم، مسئله دیگری است. باید این را بدانیم که حذف این سیاست نیازمند مقدمات خاصی است و اگر این را رعایت نکنیم داستانی مثل گران‌شدن بزنین بوجود می‌آید.
۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
گسترش روابط تجاری و تقویت کریدور شمال - جنوب
 دانیار آمانگلدی یف ، وزیر اقتصاد و تجارت جمهوری قرقیزستان که در صدر هیات عالیرتبه اقتصادی به تهران سفر کرده صبح روز شنبه 22 آبان با حضور در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی با دکتر خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران ملاقات و گفتگو کرد.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
به صورت رایگان منتشر شد؛
محمدرضا یزدی زاده نویسنده کتاب هنر شکست تحریم‌ها گفت: مسئولان برای یافتن استراتژی مقابله با جنگ اقتصادی، کتابِ "هنر شکست تحریم‌ها" که با نگاهی به کتاب هنر تحریم‌های ریچارد نفیو نوشته شده را بخوانند.
۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
یاور دشتبانی تحلیلگر مسائل اقتصادی نوشت: در طول ۲۰ سال گذشته، وزارت خزانه داری آمریکا در هماهنگی نزدیک با وزارت امور خارجه، برای حل مشکلات گوناگون امنیت ملی، از ابزار تحریم ها به شکل موفقیت امیزی استفاده کرده است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
گزارش|
عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای نمونه بارز یک دیپلماسی فعال است که منافع بسیاری را در حوزه‌های اقتصادی و امنیتی برای کشورمان در بر خواهد داشت.
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
بررسی اولویت‌های دولت سیزدهم؛
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اولویت دولت در این روز‌ها بحث سلامت و معیشت مردم است و با شناختی که از وزرا داریم، به برنامه‌های وعده داده شده عمل خواهند کرد.
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
با حکم وزیر کار؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی سید مرتضی موتورچی را به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
معاون دیوان محاسبات کشور در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزش و برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور گفت: آقای عبدالملکی یکی از نخبگان برجسته در اقتصاد مقاومتی و در عرصه نظریه‌پردازی است و مقالات، سخنرانی‌ها و مشاوره‌های مختلفی دارد که دستگاه‌های مختلف از آن بهره‌مند شده اند و ما نیز این توفیق را داشتیم که از مشاوره وی در دیوان محاسبات بهره ببریم.
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
عضو هیئت‌رئیسه مجلس برنامه‌های اعلامی وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم را قابل‌قبول و مثبت ارزیابی کرد و نمره ۱۷ از ۲۰ را به کل کابینه پیشنهادی آیت الله رئیسی داد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: داشتن عملکرد اقتصادی برای رئیس جمهوری که قرار است مهمترین مشکل کشور یعنی اقتصاد را حل و فصل کند بسیار مهم است چرا که براساس عملکرد اقتصادی می‌توان ادعای رشد و توسعه اقتصاد کشور را در دولت سیزدهم از سوی نامزد انتخاباتی قبول یا رد کرد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
در گفت‌وگو با دانشجو مطرح شد؛
وزیر پیشین جهاد کشاورزی گفت: آقای مهرعلیزاده مدتی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد در آلمان بوده است و مدرک دکتری خود را در آلمان و به صورت پروازی گرفته است.
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
کارشناس اقتصادی در گفتگو با دانشجو؛
تحلیلگر مسائل اقتصادی گفت:، چون عملکرد اقتصادی دولت روحانی چیزی شبیه فاجعه بوده آقای همتی به عنوان نماینده دولت روحانی و کسی که قرار است دولت سوم روحانی را تشکیل دهد سعی داشت فضای مناظره از موضوعات اقتصادی به مباحث حاشیه‌ای کشیده شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار