اقتصادی - اقتصاد سیاسی
اقتصاد سیاسی
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
شهردار منطقه ۱۲ در مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (علیه‌السلام) تأکید کرد: مراسم امروز، همبستگی اصناف و بازاریان بابصیرت تهرانی را با آرمان‌های انقلاب به نمایش گذاشت.
۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵
ایران در مجمع اقتصادی دریای خزر خواستار ایجاد یک منطقه اقتصادی مشترک برای کشور‌های حاشیه خزر شد.
۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹
صفری:
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه گفت: اجرای توافقات بین کشور‌های حاشیه دریای خزر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و کشور‌های عضو باید نسبت به اجرا و عملیاتی کردن توافقات اهتمام جدی داشته باشند.
۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
تا هفته نخست مهرماه ۱۴۰۱؛
تا هفته نخست مهرماه امسال، بیش از ۹۳ هزار میلیارد تومان از تعهدات مربوط به اوراق با تضمین دولت تسویه شد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
اغتشاشات چگونه به اقتصاد آسیب می‌زند؟
مجلس نمایندگان آمریکا در حال ارزیابی طرحی جهت صدور قطعنامه‌ای جدید علیه ایران است. تنظیم این قطعنامه به بهانه حمایت از اغتشاشات اخیر که در برخی نقاط کشور رخ داد صورت می‌گیرد.
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
خاندوزی:
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ضرورت دارد بخش خصوصی در موضوعات مالیاتی کمک دولت باشد.
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: اگر کریدور شرق به غرب و شمال به جنوب از وسط کشور ما رد شود، امنیت اقتصادی، نظامی کشورمان برای ۱۰۰ سال آینده تضمین می‌شود.
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
کارشناس اقتصادی گفت: روسیه سالانه ۴۰۰ میلیارد دلار درآمد دارد که وارداتش به ۲۰۰ میلیارد دلار می‌رسد، فعالان اقتصادی نباید فرصت تجارت با روسیه را از دست بدهند.
۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
وزیر اقتصاد:
وزیر اقتصاد مهار تورم را اولویت مهم دولت در بخش اقتصاد اعلام کرد و گفت: دستگاه‌های متولی این بخش با تقسیم وظایف کنترل نقدینگی و تورم را دستور کار اول خود قرار داده‌اند.
۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۳
یادداشت|
در صورتی که عراق به یکی از گذرگاه‌های کریدور شرق-غرب در منطقه تبدیل شود اقتصاد این کشور تا حد خوبی از انحصار نفت و سیطره آمریکا خارج شده و عراق در مسیر پیشرفت اقتصادی قرار خواهد گرفت.
۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی از اجرای ماده ۶۵ احکام دائمی برنامه توسعه کشور در مناطق آزاد خبر دادو گفت: پیگیر توقف این موضوع هستیم.
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
رئیس سازمان ملی بهره وری ایران گفت: سالانه صد‌ها میلیارد تومان در زنجیره‌های تأمین و تولید، با امضای مدیران مختلف هدر می‌رود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار