اقتصادی - بازار
بازار
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
رئیس سازمان بسیج اصناف:
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور گفت: اصناف و بازاریان از همان ابتدای وقوع سیل در مرحله امدادونجات و سپس کمک‌هایی نقدی وغیرنقدی ازطریق اتاقها، اتحادیه ها، خیرین ومساجدبازار بامدیریت رده‌های بسیج اصناف به یاری سیل زدگان شتافتند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
رئیس اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه قیمت پیاز و سیب زمینی طی دو هفته آینده با فراوان شدن عرضه این محصولات کاهش می‌یابد، از کاهش نرخ هندوانه خبر داد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
توزیع گوشت تنظیم بازاری درحالی از اول اردیبهشت ماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از سرگرفته خواهد شد که قیمت‌ها نسبت به قبل تفاوت بسیاری دارد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
در بازار آزاد تهران؛
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز شنبه ۲۴ فروردین ماه، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان رسید.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای مقابله با بحران‌ها باید ذخایر کافی مواد غذایی حداقل برای ۶ ماه کشور داشته باشیم که وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه به خوبی عمل کرده است.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
در حالی که قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم پیاز در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران ۶ تا ۷ هزار تومان است، اما این محصول در خرده فروشی‌های تهران تا ۱۵ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
در اسفند ماه سال گذشته، تعداد ۳.۳ میلیون رأس بره و ۱.۴ میلیون رأس بزغاله در بهره‌برداری‌های پرورش دهنده دام سبک کشور متولد شده است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
دبیر ستاد تنظیم بازار:
دبیر ستاد تنظیم بازار، با بیان اینکه قیمت گوشت و مرغ در ماه رمضان افزایش نمی‌یابد، گفت: کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم در این ایام تامین خواهد شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
گرانی غیر معمول اجناس و کالا‌ها علاوه بر رکود بازار، بیکاری کارگران را به همراه دارد و ضرر همه جانبه را رقم می‌زند و سبب می‌شود پای تولید لنگ بزند و تولید از رونق بیفتد بنابراین تا دیر نشده باید از این ضرر جلوگیری شود.
۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
در روز‌های اخیر و با فرارسیدن سال نو عرضه پیاز به عنوان یکی از اقلام پرمصرف در سبد خانوار کاهش یافته و قیمت آن با افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی به کیلویی ۱۵ هزار تومان رسیده است.
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از برخورد با مراکز عرضه مرغ به‌قیمت ۲۲هزار تومان خبر داد.
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور با بیان اینکه قیمت میوه در استان‌های مختلف متفاوت و شناور است، گفت: توزیع میوه شب عید تا ۲۰ فرودین سال آینده ادامه دارد و ما مداخله گری هدفمند و هوشمندی برای تنظیم بازار میوه (سیب و پرتقال) خواهیم داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار