بازار
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
رئیس اتحادیه صنفی رستوران و سلف‌سرویس تهران با بیان "رستوران‌ها امسال به‌طرز بی‌سابقه‌ای کاهش مشتری داشته‌اند" از تعطیلی ۱۸۰ رستوران در تهران به‌دلیل گرانی گوشت و کاهش مشتری خبر داد و در ادامه توضیحاتی درباره ماجرای فروش «خورش بدون گوشت» ارائه کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
غضنفری:
وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت ضمن انتقاد از تلاش دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی و تاکید بر مضرات آن گفت: شاید دولت با انجام این کار بدنبال خرید فرصتی به منظور بهانه تراشی است تا بگوید من برای انجام کار‌های اقتصادی ام وزارتخانه ندارم.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
یک مقام مسئول با بیان اینکه مشکل نهاده‌های دامی فقط در حرف حل شده، اما در عمل چیزی مشخص نیست، گفت:١٠٠ هزارتن تخم مرغ مازاد داریم که باید صادر شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در سفر به مازندران گفت: مردم نگران تأمین گوشت قرمز نباشند، تاکنون ۱۴۵هزار تن گوشت وارد شده و تا پایان سال به ۲۴۰ هزار تن می‌رسد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
وضعیت اعتبارات اشتغال‌زایی که در بودجه‌های سنواتی دولت مصوب می‌شود چندان روشن نیست؛ سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این ابهامات از تخصیص ۲۰ درصد اعتبارات و هدف‌گذاری ایجاد ۹۸۰ هزار شغل طی ۷ برنامه خبر می‌دهد، اما روشن نیست که چه میزان این هدف محقق شده است.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
یک مقام مسئول در وزارت صنعت خبر داد؛
یک مقام مسئول در وزارت صنعت گفت: با وزارت جهاد کشاورزی هماهنگ شده تا صنایع فرآورده‌های گوشتی بتوانند با ارز ۴۲۰۰ تومانی نسبت به ثبت سفارش گوشت اقدام کنند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
 طلای ۱۸ عیار ۳,۷۳۰,۵۳۰، سکه طرح قدیم ۴۰,۵۰۰,۰۰۰، سکه طرح جدید ۴۱,۹۸۰,۰۰۰، نیم سکه ۲۲,۲۰۰,۰۰۰، ربع سکه ۱۳,۵۰۰,۰۰۰،  سکه یک گرمی ۷,۵۰۰,۰۰۰،  ریال قیمت گذاری شدند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
مطابق اعلام رئیس کل گمرک بخش مهمی از گوشی‌های توقیفی و در گمرک مانده ترخیص شده، اما ظاهرا با توجه به تداوم واردات از طریق رویه مسافری تعادل به بازار گوشی تلفن همراه بازنگشته است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
امروز قیمت هر کیلو مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها ۱۳ هزار و ۵۰۰ تا ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون تومان معامله شد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۹ هزار و ۸۰۰ و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان است.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
هم اکنون بخشی از مرغ تولیدی با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و بخشی با نرخ آزاد به طور متوسط در استان‌ها ۱۲ هزار و ۵۰۰ تا ۱۳ هزار تومان عرضه می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار