بازار
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
بورس با آموزش و ترغیب کشاورزان به استانداردسازی زعفران، هم به افزایش کیفیت تولید محصول کمک کرده و هم ملاک استانداردی برای بازارهای اروپایی شده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کالاهای احتکاری کشف شده تنها ۲ درصد تقاضای بازار را تشکیل می‌دهند، گفت: بهترین راهکار برای توزیع کالاهای اساسی استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و ایجاد زیرساخت‌های انفورماتیک است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
مرکز آمار ایران در گزارشی، وضعیت مصرف برخی از اقلام خوراکی و طرح فرهنگ رفتاری خانوار را در سال ۹۶، مورد بررسی قرار داده است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
در یک سال اخیر شاهد افزایش قیمت‌های سنگینی در بازار‌های مختلف بودیم، رشد قیمت‌ها از آبان سال گذشته تا آذر امسال بسیار زیاد بوده به طوری که در همین بازه سکه ۲۷۰ درصد، طلا ۲۵۶ درصد، ارز ۲۲۰ درصد، مسکن ۹۲ درصد، خودرو ۶۰ درصد رشد داشته اند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی گفت: نوسان بازار بستگی به عرضه و تقاضا دارد بنابراین کاهش عرضه از سوی مرغداران سبب نوسانات قیمت مرغ شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
عضو شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه، گفت: بانک مرکزی با سیاست هایی که اتخاذ می کند می تواند تا پایان سال قیمت ارز را به زیر ۱۰ هزار تومان برساند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: با توجه به افزایش تقاضای بازار برای خودرو‌های پرتیراژ ایران خودرو پیش فروش محصولات پرتیراژ از روز دوشنبه ۲۴ دی ماه سال جاری آغاز می‌شود.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
با تعلل ستاد تنظیم بازار در اعلام قیمت جدید خودروهای پرشمارگان، ایران خودرو قیمت خودروهای زیر 45 میلیونی تومانی خود را افزایش داد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
وزیر اقتصاد در حاشیه نشست کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عوامل بنیادین در تعیین نرخ ارز همگی حاکی از سیر نزولی آن است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
 یورو ، ۱۲۵۰۰۰ و دلار  ۱۰۵۴۵۰ قیمت گذاری شدند.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمانی که رئیس اصناف لبنیات در رسانه ملی اعلام می دارد که قیمت لبنیات باید کاهش یابد اما متأسفانه شرکت های لبنیاتی زیر بار نمی روند که این مسئله بسیار تعجب آور است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول در مجلس از دولت خواست با توجه به گرانی بازار و درآمد پایین، در آستانه شب عید تمهیداتی اندیشیده شود که مردم عید خود را به خوبی سپری کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار