اقتصادی - اقتصاد سیاسی
اقتصاد سیاسی
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
به‌رغم افزایش فشار واشنگتن برای توقف جنگ قیمت و تلاش مسکو برای حل‌وفصل اختلافات با ریاض، عربستان اعلام کرد در حال انجام هیچ مذاکره‌ای با روسیه برای برقراری توازن در بازار نفت نیست.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور ۸ پیشنهاد خود را برای مقابله با آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع کرونا اعلام کرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
یک اقتصاددان در گفتگو با دانشجو:
مجید شاکری گفت: متغیر‌های مستقل بسیار مهمتر از FATF در فضای ارزی ایران وجود دارد که تقویت یا تضعیف آن‌ها در افزایش یا کاهش نرخ ارز در بازار ارز ایران نتیجه فوری به جا می‌گذارد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
یک اقتصاددان گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید با پیگیری اجرای سیاست های زمین مانده ی اقتصاد مقاومتی و افزایش تاب آوری و انعطاف پذیری اقتصاد، ثبات اقتصادی را بر کشور حاکم کنند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
آلبرت بغزیان اقتصاددان و استاد دانشگاه گفت: کاهش التهاب بازار خودرو، نظارت بر قیمت مصالح ساختمانی، تصویب قوانین معیشتی به نفع مردم و هدایت منابع بانکی به سمت تولید اولویت‌های اقتصادی مجلس یازدهم است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
پرونده "اقتصاد دوران پهلوي" | بخش سوم؛
ابراهیم رزاقی گفت: الگوی سرمایه داری که بعد از پایان یافتن جنگ اصلی‌ترین الگوی اقتصادی رئیس جمهور وقت شد، تولید و خودکفایی اقتصادی را به نفع غربی‌ها به مرز نابودی کشاند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۹
پرونده "اقتصاد دوران پهلوي" | بخش اول؛
بيژن عبدي گفت: ٩٠ درصد جامعه در زمان شاه از فرآیندهای ظاهری توسعه ای بی بهره بودند و بسیاری از مناطق کشور حتي از آب لوله کشی، برق، وسایل سرمایشی و خودرو هم محروم بود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
سرپرستان خانوار‌های معترض که اعتراض آن‌ها مورد پذیرش واقع شده بود لازم است با دقت تراکنش‌های بانکی خود را بررسی کنند چرا که کمک معیشتی سه مرحله این خانوارها، یکجا واریز شده است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه:
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به تعطیلی روز ۴ شنبه سومین مرحله از حمایت‌های معیشتی ساعت ۲۴ فردا شب ۸ بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی:
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی در خصوص موضوع عدم اجازه دولت برای بررسی سیستمی حساب‌های بانکی که از سوی برخی نمایندگان مجلس و حقوقدانان مطرح شد، گفت: بررسی سیستمی اطلاعات بانکی با اجازه خود مردم است و قاعدتا افرادی که اجازه بررسی حساب‌های بانکی خود را نداده‌اند اطلاعات مالی و بانکی آن‌ها نیز بررسی نشده است.
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
استراتژی برخورد؛
مسئله بسیار مهم این است که ایران اقدامات بعدی خود را به صورت هماهنگ شده و در پارادایم یک جنگ هیبریدی طراحی و تنظیم کند.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
یکی از لوازم لاینفک دورزدن تحریم ها، بحث پولشویی و مسئله قاچاق است. یعنی دو پدیده‌ای که شما برای دور زدن تحریم نیازمند بهره بردن از آن هستید و هیچ برو برگردی ندارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار