خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
پرواز جنگنده‌های ارتش بر فراز ایروان؛

پاشینیان: مردم اجازه کودتا نخواهند داد

همزمان با پرواز هواپیما‌های ارتش ارمنستان بر فراز شهر ایروان، نخست‌وزیر این کشور گفت، مردم اجازه کودتا نخواهند داد و آن‌ها هستند که درباره استعفای او تصمیم می‌گیرند.
گزارش|

جامع یا مانع؛ استدلال موافقان و مخالفان طرح شفافیت چیست؟

طرح شفافیت آراء نمایندگان که عدم تصویب آن به تازگی در مجلس حاشیه‌ساز شد، موافقان و مخالفان سرسختی دارد؛ موافقان بر این باورند که این طرح به اصلاح حکمرانی منجر می‌شود اما مخالفان می‌گویند شفافیت آراء منجر به فشار بیشتر لابی‌گران بر نمایندگان و خرید و فروش رای آن‌ها می‌شود.
امیر دریادار خانزادی:

نیروی دریایی ارتش با اقتدار در دریای سرخ حضور دارد / حضور در آب‌های بین المللی موجب شکست دسیسه دشمنان شده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اعزام ناوگروه های نیروی دریایی به آب‍های بین‍المللی باعث شده است تمام معادلات دشمن در دریا بهم بریزد و موجب شکست دسیسه های آنها در نا امن کردن دریا برای کشتی های تجاری ما شد.
در آیین بهره‌برداری از آزادراه غدیر؛

روحانی: آزادراه غدیر بخشی از جاده ابریشم است / ۱۷۱۰ کیلومتر آزادراه بعد از انقلاب و تا آغاز دولت یازدهم ساخته شد؛ ۳۴۶ کیلومتر در کل رژیم پهلوی

رئیس‌جمهور گفت: تا پایان این دولت ما هزار کیلومتر آزادراه افتتاح می‌کنیم، رقم بسیار مهمی است. برای اینکه مردم بدانند در کل رژیم گذشته۳۴۶ کیلومتر آزادراه ساخته شده است. بعد از انقلاب اسلامی و تا آغاز دولت یازدهم ۱۷۱۰ کیلومتر آزادراه ساخته شده است.
به مناسبت روز پدر دانشجو گزارش می‌دهد

«بیکاری» درد مشترک پدرهای شرمنده از سفره‌ای خالی/قهرمانانی که بدون چشمداشت برای رزق حلال تلاش می‌کنند

پدر همان فرشته بی بال خداوندی است که تا آرامش و آسایش اهل خانه را فراهم نکند خواب به چشمانش نمی‌آید و دست از تلاش برنمی‌دارد تا گل لبخند را به لبهای عزیزان خود نقاشی کند.
یادداشت اختصاصی|

پایه‌های صادراتی ایران در ساحل خام فروشی پهلو گرفته / آمریکا سالانه ۱۰۰۰ میلیارد دلار به کشاورزان یارانه می‌دهد

ابراهیم رزاقی نوشت: اگر دلار‌های ارزان قیمت ۴۲۰۰ تومانی به جای قرار گرفتن در خروجی‌های واردات در کانال حمایت از تولیدکنندگان و صنایع تبدیلی قرار میگرفت به سرعت می‌توانستیم ضمن افزایش اشتغال و تامین نیاز‌های داخلی به افزایش صادرات نیز بیاندیشیم.
وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره برداری از آزادراه غدیر؛

رکورد ساخت پروژه‌های عمرانی در کشور شکسته شد| آزادراه غدیر بخش مهمی از جاده ابریشم ایران است| تهران می‌تواند نفس بکشد

وزیر راه و شهرسازی، آزادراه غدیر را بخش مهمی از جاده ابریشم آزادراهی کشور دانست و گفت: رکورد ساخت پروژه‌های عمرانی در کشور شکسته شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی