خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
رضایی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:

برخی از اعضای مجمع معتقدند تصویب FATF باید به دولت بعدی منتقل شود/ اگر حق شرط با محتوای کنوانسیون‌ مغایر باشد به حق شرط‌‌ها عمل نمی‌شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص شنیدن برخی اخبار مبنی بر اینکه مجمع به دنبال تصویب FATF در زمان روی کار آمدن دولت جدید است، گفت: برخی اعضای مجمع معتقدند این لایحه باید در زمان دولت بعدی تصویب شود، چون اساسا این دولت فرصتی برای اجرای آن نخواهد شد، اما این تصمیم همه اعضای مجمع نیست.
مجتهد شبستری در گفتگو با دانشجو:

FATF مشکلی از معیشت مردم حل نمی‌کند / بررسی لوایح در کمیسیون‌های مجمع تشخیص

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص جریانی که FATF را به معیشت مردم نسبت می‌دهند، گفت: آقایان دولتی خیلی توجه زیادی به FATF می­‌کنند والا این لوایح مشکل را حل نمی­‌کند و بر معیشت مردم از لحاظ گرانی، تورم و این قبیل مسائل، اثری نخواهد داشت.
فجر ۹۹ روی میز نقد|

جشنواره تئاتر فجر؛ دور از شان تئاتر و انقلاب / حکایت نگاهی که از تئاتر دریغ می‌شود

با وجود سال سختی که بر تئاتر گذشت، مسئولان جشنواره فجر برای حمایت از گروه‌های تئاتری و روشن نگاه داشتن چراغ تئاتر تصمیم به برگزاری جشنواره گرفتند. جشنواره‌ای که کم فروغ‌تر از هر سال برگزار شد.
طی نامه‌ای مطرح شد

درخواست جامعه اسلامی دانشجویان از مجمع تشخیص مصلحت نظام / با یک اقدام انقلابی و قاطعانه نسبت به رد لوایح استعماری FATF اقدام کنید

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست تا با یک اقدام انقلابی و قاطعانه نسبت به رد لوایح استعماری FATF اقدام کنند.
میرتاج الدینی در گفتگو با دانشجو:

تصویب FATF در شرایط فعلی به صلاح کشور نیست / اول باید تمام تحریم‌ها لغو شوند

نماینده تبریز در مجلس گفت: در شرایط فعلی تصویب شدن FATF به صلاح کشور نیست و همچنین دردی را دوا نمی‌کند برای این که کشور دچار تحریم‌های سخت است یعنی تا زمانی که تمام تحریم‌ها لغو نشوند FATF نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد.

شکایت نمایندگان مجلس از روحانی و نوبخت به خاطر استنکاف از اجرای قانون پتروپالایشگاه‌ها

نماینده تهران در مجلس گفت: جمعی از نمایندگان در قالب ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس از رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به خاطر استنکاف از اجرای قانون ساخت پتروپالایشگاه با مشارکت بخش خصوصی شکایت کردند.
ابراهیمی در گفتگو با دانشجو؛

ترکیه به دنبال جذب سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد دلاری در اموال غیرمنقول / کاهش ۳۸ درصدی فروش مسکن

رئیس خانه تجارت ایران و ترکیه گفت: با وجود کاهش ۳۸ درصدی فروش مسکن، اما مرکز جذب سرمایه گذاری خارجی این کشور به دنبال جلب سرمایه‌ی ۱۵ میلیارد دلاری طی دو سال آینده است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی