خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
لارگانی در گفتگو با دانشجو تشریح کرد؛

روایتی عجیب از بدهکاران بانکی با وثیقه ارزان قیمت/ وام‌هایی که به جای تولید سر از ساخت و ساز درآورد!

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در بحث بدهکاران بانکی کوتاهی‌هایی انجام شده بود و حتی این افراد به اندازه یک چهارم وام خود وثیقه بانکی نگذاشته اند و حتی کار به جایی رسیده است که به بانک‌ها گستاخی می‌کنند و بدهی‌های خود را پرداخت نمی‌کنند.
در افتتاحیه رویداد «تا ثریا»؛

سردار سلیمانی: رویداد «تا ثریا» مشوقی برای فعالان علم در کشور است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رویداد «تا ثریا» بخش بسیار کوچکی از ظرفیت‌های بزرگ و با عظمت علمی در بین جوانان است، گفت: این رویداد مشوقی برای فعالان علم و فناوری در سطح کشور است.

روحانی: فعال شدن برجام منوط به لغو تحریم‌هاست

رئیس جمهور با اشاره به شکست فشار حداکثری آمریکا علیه ملت ایران و اعتراف دولتمردان جدید این کشور در این باره گفت: فعال شدن برجام منوط به لغو تحریم‌ها از سوی آمریکا و ایفای تعهدات کامل همه اعضا است.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد

درودیان: فشار تورمی بر معیشت مردم در این دولت بی‌سابقه است/ چند راه برای کنترل تورم

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: آنچه که مقام معظم رهبری درباره گرانی و تورم در آستانه عید نوروز بیان کردند یک حقیقت واضح است، به هر حال مشکل ما نبود کالا نیست، بلکه مشکل گرانی و باز توزیع کالاست.
لاری در گفتگو با «دانشجو»:

نوروز ۱۴۰۰ با ۹۹ تفاوتی ندارد / تردد در مراکز خرید شوخی مرگبار مردم با کرونا

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: شیوع ویروس جهش یافته کرونا در بسیاری از استان‌های کشور و شرایط دشوارتر بیماران مبتلا به این نوع از ویروس کرونا نشان می‌دهد که به هیچ عنوان شرایط آسان‌تری به نسبت نوروز ۹۹ نداریم.

زاکانی: موافقین FATF در مجمع هنوز نتوانستند استدلالات کافی بیاورند / FATF سیاسی است؛ اصلاً تخصصی نیست

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: در مجمع تشخیص مصلحت نیز این موضوع موافقین و مخالفینی دارد و موافقین نتوانستند استدلالات کافی را برای پذیرش FATF بیاورند لذا در مجمع به دور کارشناسی افتاد و مخالفین، استدلال‌هایشان، قوی‌تر است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی