نامه ۴ وزیر به درخواست خود رئیس جمهور نوشته شد/ یک ماه پس از اجرای برجام شاهد رفع تحریم‌ها هستیم
طیب نیا در گفتگوی ویژه خبری:
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: نامه اخیر درخواست بخشی از دولت که با بازار سرمایه مرتبط است از رئیس جمهور است که بر اساس خواسته خود رئیس جمهور تنظیم شده است.
تعداد نظرات: ۴
محمد صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اتفاقا خوب یادمون هست قبل از اینکه ایشون رئیس جمهور بشن در مناظره ها ازشون پرسیدن که آقای روحانی برنامه ی شما برای کنترل تورم چیست؟ایشون جواب دادن این مسئله بسیار ساده ای هست و ما در خزانه رو میبندیم و جلوی ورود پول رو به جامعه میگیریم و تورم کنترل میشه!همونطور که در دوره قبل از احمدی نژاد تورم رو اینجوری کنترل کردیم و تحویل احمدی نژاد دادیم! حالا جناب روحانی همون کار رو دیکته فرمودن به وزرا که این نامه در جواب و در اعتراض به این روش غیر علمی رئیس جمهور بود که بطور دیکتاتوری و بیسوادانه ای داره اقتصاد رو نابود میکنه و وزرای مربوط به اقتصاد رسما هیچ نقشی این وسط بازی نمیکنن جز یک نقش مشابه با پیک موتوری!با احترام فراوان نسبت به پیک موتوری های حقیقی باید بگم وظایف یک پیک با یک وزیر متفاوت است!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
2سال نگذشته گندشون درآمده 4 سال دوم چیکار میخواد بکنه؟بعد برجام چیکار میکنه؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
وااااااااااااااااااااااااااااااا مگه میشههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟ مگه داریمممممممممممممممممم!!!!! به درخواست خودش!؟؟؟؟ اینم چهره نمایان سیاسی بازی به جای رفع مشکلات و خدمت به مردم!!!!!!!!!!!!!!
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
باسمه تعالی. راست می گه بنده خدا. شاهدیم که هر جنس بنجلی که توی انبارهای آمریکا و اروپا مونده بود و نتونسته بودند توی عراق و افغانستان بفروشند دارند وارد کشور می کنند و اندک دلارهای نفتی که باید صرف واردات کالاهای حیاتی و سرمایه گذاری شود را از جیب دولت بیرون می کشند تا نتیجه اش بشود نامه شما 4 عزیز دل به آقای فریدون. دستتون درد نکنه یکم دیگه با همین دست فرمون ادامه بدید برای آب خوردن هم همون طور که آقای فریدون گفتند باید دست جلوی اجنبی دراز کنیم و هزار و یک امتیاز جدید بدهیم. فریدون مچکریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار