اگر پولشویی عظیم در کشور وجود دارد چرا به قوه قضاییه اطلاع ندادید/ مسئولان حرف‎هایی نزنند که مانند خنجر به قلب نظام فرو برود
آملی لاریجانی:
رئیس قوه قضائیه گفت: اگر پولشویی عظیمی در کشور وجود دارد چرا این موضوع را به قوه قضاییه اطلاع نداده اید؛ این موضوع نیز مانند بحث واردات غیرقانونی خودرو‌ها است که بعد از چند ماه به اطلاع قوه قضاییه رسید.
تعداد نظرات: ۳
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
تا کی مردم باید نتیجه این حماقت ها و خیانت های این دولت رو ببینن؟
۸۵ میلیون باید فدای ۲۴ میلیون بشن که البته خیلی از این ۲۴ میلیون هم کاملا پشیمون هستن؟!
چرا وقتی می بینید که راه ر غلط اومدید تغییر ایجاد نمی کنید؟ چرا این دولت هر غلطی که بخواد می کنه و همه خفه خون گرفتن؟

((ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم))
ناشناس
Germany
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
حضور محترم جناب آیت الله آملی لاریجانی
استدعا دارم، جهت اطلاع سریعتر از جرایم مربوط به دولت، مطالب منتشر شده در روزنامه ها و سایت های خبری (مثلا همین سایت خبری دانشجویان) را مطالعه بفرمایید. این امر شما را در دستگیری مجرمین، کمک فروانی خواهد کرد.
همین امروز باخبر شدم که آقای میثم نصیری احمدآبادی مذاکره کننده ارشد ایران در کارگروه ویژه اقدام مالی FATF و رئیس مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی، مستقر در وزارت امور اقتصادی و دارایی ممنوع الخروج شده اند، چون از کنسولگری آمریکا درخواست تابعیت برای خود و خانواده محترمشان را کرده اند.
یا جتاب وزیر خارجه انگلیس با مقداری وجه نقد آمده اند ایران تا جاسوسان زندانی را آزاد کنند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
عده ای زیاده خواه با نقض قوانین مصوب کشور از طریق نفت خواری، زمین خواری، قاچاق خواری ، بانک خواری ، بیمه خواری ، رشوه خواری ، رانت خواری ، سکه خواری ، دلار خواری ، حقوق نجومی ، حساب های نجومی ، املاک نجومی و... پولشویی می کنند و این در حالی است که مطابق اصل 156 قانون اساسی یکی از وظایف مهم قوه قضائیه نظارت بر حسن اجرای قوانین مصوب کشور است و روشن است اگر بر حسن اجرای قوانین نظارت می شد پولشویی واقع نمی شد ، در واقع قوه قضائیه با قصور در انجام وظیفه خود زمینه پولشویی را فراهم و حقوق عامه را تضییع و عدالت را لگد مال کرده و از دیگران می خواهد اطلاع دهند آیا بهتر نیست قوه قضائیه با انجام تکلیف قانونی خود راه پولشویی را ببندد ؟.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار