سختگیری دانشگاه فرهنگیان برای پذیرش معلمان آینده / از داوطلبان اصرار و از مسئولان نشنیدن!
گزارش|
افزایش شرط سنی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان چند سالی است که اعتراض‌های زیادی را در پی داشته و تاکنون مسئولان مربوطه بدون هیچ واکنشی آن را نادیده گرفته‌اند.
تعداد نظرات: ۸
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
لطفا سن را افزایش بدین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
آموزشیاران نهضت فرد به فرد که نه دوره ای دیده اند وتنها با آموزش دو نفر درمنزل جذب آ.پ شدند ضربه ی مهلکی بر پیکره نحیف آموزش بود.سن بعضی از آنها از۴۰سال هم بیشتر بود. رشته ها نامرتبط. کللاس داری صفر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
متاسفانه دانشگاه فرهنگیان فقط،چند ساله روی کار اومده و برای افراد مستععد و علاقه مند قبل آن این شرایط فراهم نبود الانم با قوانین مسخره مسیولین دانشگاه فرهنگیان این شانس از افراد مستعد زیادی که ین های بالا دارند از بین رفته و این حق الناس است و مجلس باید ورود کند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
در صورتی که قانون برای همه باشد باید تمکین کرد یک معلم عینکی با دید ضعیف یا با لهجه شدید و ... دچار مشکل خواهد شد و دانش آموزان را نیز دچار مشکل می کند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
در پاسخ به قسمتی از نامه که نوشته شده بود شرط سنی افزایش پیدا کند تا رتبه های خوب به دانشگاه وارد شوند و با این رویه الان رتبه های بالا وارد دانشگاه میشوند باید بگم که:
از ۱۸ سالگی فارغ التحصیل میشید و تا ۲۲ سالگی ۴ سال وقت دارید، یعنی 4 دوره میتوانستید کنکور بدین، اگه قرار بود رتبه عالی بیارین تو این چهار دوره کنکور حتما آورده بودین
مورد دیگر که سال ۹۱ که شرط سنی تا ۲۴ سال بود فکر میکنید رتبه های عالی وارد دانشگاه شدند؟
تا جایی که من خبر دارم سال ۹۱ و ۹۲ بدترین رتبه ها را داشتند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
اعتراض باید کجا اعلام کرد
اگرسایتی دارد اعلام کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
لطفا شرط سنی رو افزایش بدید
این تنها خواسته من نیست خیلیا تقاضا دارن
لطفا رسیدگی کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۳۱
سلام و وقت بخیر.کلی زحمت کشیدم کلی هزینه کردم اونم با این شرایط مریضی و کاری ک ماشالا تو جامعه ما فراوان هست خب خانومها اکثرا میتونن تو خونه باشم و مطالعه کنم اما برای منه پسر ک قراره سرباز بشم و یکسال از عمرمو گذاشتم حالا ب هر دلیلی نتونستم نتیجه مطلوب بگیرم باید بردارید این شرایط و ..
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار