۲۷ مهر، موعد اولین غروب تحریمی/ اروپا و کشور‌های منطقه در کدام زمین بازی خواهند کرد؛ ایران یا آمریکا؟
گزارش|
اگر روز ۲۰ سپتامبر را به واسطه گردنکشی و قلدری آمریکا؛ آمریکا دِی یا روز آمریکا بدانیم ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) را باید روز ایران یا ایران دِی به واسطه لغو تحریم‌های تسلیحاتی کشور بعد از حدود سال ۱۰دانست.
تعداد نظرات: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
آره جان خودت حسن روحانی .....، لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفته روسیه و چین مخالف تمدید محدودیت های تسلیحاتی ایران بوده اند و تیم مذاکره کننده حسن روحانی یعنی ظریف و دار و دستش برای عرض ارادت به کدخداشون سال 94 داوطلبانه 5 سال دیگه خواستار ادامه محدودیت های تسلیحاتی شدند به به زعم خودشان حسن نیت نشان دهند. این دولت .... حالا که این 5سال تموم شده می خواهد این ...... را هم در قالب دستاورد سند برجام (بگویید سند ...... دولت حسن روحانی) جا بزند. مردم عزیز مواظب عوام فریبی این رئیس جمهو .... باشید.
دستاوردهای برجامی: 1- دلار 31000تومانی!؟. 2- پراید 160 میلیونی!؟ موبایلی که قیمت ماشین پیداکرده !؟
3-خونه ای که دیگه هر مترش خداتومن شده و دیگه خرید خونه هدف نیست آرزویی دست نیافتنی شده (توقف مسکن مهر) !؟
4- قیمت گوشت و مواد غذایی سر به فلک کشیده (گوشت کیلویی از 40 هزارتومان به 130 هزارتومان رسیده)!؟
5- فضای مجازی عرصه تاخت و تاز فرهنگ غربی شده اعم از چالش مومو!؟(لطافا راجع به مومو سرچ کنین - بازی بسیار خطرناک نهنگ آبی!؟ - تاخت و تاز شبکه های اجتماعی اینستا - وات ساپ - تلگرام و عدم حمایت از شبکه های داخلی سروش و ایتا و غیره)
6- سند 2030 . 7- FATF. - بحران جمعیت و فرزند آوری - قیمت بنزین - عدم ساخت پلایشگاه (زنگنه گفته پالایشگاه نفت کثافت است حال آنکه نفت را مفت می فروشیم تازه با منت از ما می خرند و ما برای صنایع خودمان محصولات پالایشگاهی را از دیگر کشورها خدا تومن می خریم و تازه در خیلی محصولات پالایشگاهی تحریم هم هستیم!!؟؟)
و هزاران خیانت دیگر!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
# جریان تحریف
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار