آقای تهرانچی! مصوبه افزایش حق مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی را فوراً باطل کنید
رئیس سازمان بسیج اساتید:
رئیس سازمان بسیج اساتید در نامه به رئیس دانشگاه آزاد خواستار لغو فوری مصوبه افزایش حق مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی شد.
تعداد نظرات: ۸
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
برادر ارزشی جناب اقای زارعی گرامی
بعنوان یک دانشجو از شما جهت پیگیری این مصایب و مشکلات سپاسگزارم بدلیل اینکه این تبعیض باعث این میشود که بقیه استاتید که حق مدیریت ندارند دانشجو رو در مضیقه قرارده واز کیفیت کلاسها کاسته شود و اساتیدی که حق مدیریت میگیرند دیگر خدارا بنده نباشند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اگر واقعا جانب حقین بجای لغو مصوبه پی گیری بفرمایین حقوق همه اساتید افزایش یابد با دولتیها همسان سازی بشه لغو،کار درستی نیست حداقل ۲۰ در صد از اساتید با داشتن حق مدیریت گوشه ای از مشکلات معیشتیش حل میشد..
هیات علمی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جناب زارعی
لطفا اول سازمان خودت را اصلاح کن
ببین در استان های مختلف سازمان بسیج اساتید در چه مسیری سیر می کند؟
موضوعی مهمتر از این در کشور نبود که موضع گیری کنید؟
چرا در مورد مفاسد اقتصادی متعدد تا کنون موضع نگرفته اید؟
دانشگاه آزاد اسلامی طی این چند سال اساسا افزایش حقوق یا حق مدبریت نداشته است، چرا در این باره و برای احقاق حقوق هیات علمی و کارکنان و دانشگاه آزاد تا کنون موضع نگرفته اید؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
جناب آقای تهرانچی،
اگر وضعیت اعتباراتی مناسب است و حق مدیران را افزایش میدهید،
لطفا در خصوص پرداخت حق التدریس اساتید واحد تهران جنوب هم که مدت سه ترم است که پرداخت نشده هم عنایتی داشته باشید.!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
نمیدونید اینا با دانشگاه چه کردند حقوق کارمند بدبخت را همیشه با فرمول های بی حساب خودشان پایین میاورند و به کارنه هر ماه و حق سرپرستی مدیرانی که هیچ تخصصی ندارند اضافه میکنند بطوری که مهندسین بهترین متخصصان کشور حقوق این بی سواد ها رو نمیگیرند از طرفی هم قوانین استخدامی را کاملا زیر پا گذاشته اند مثلا کارمندهای دارای چندین سال سابقه واحد سازمان سما را کنار گذاشته اند و از رابطه و سو استفاده از جایگاه خودشان خویشان را استخدام میکنند و هیچ مقام وارگانی هم نیست جلوی اینها را بگیرد واقعا تقاضا داریم از مسولین محترمی و نمایندگان مردم در مجلس شما را خدا یه نیم نگاهی هم به این واحد دانشگاهی بکنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
با سلام
واقعا شرم آوره ! اگر آقای طهرانچی نامه را نخوانند حق دارند . پر از غلط های فاحش نگارشی ، دستوری است و اصول نامه نگاری اداری هم کلا رعایت نشده است . میخواستم غلطها را بنویسم برایتان ولی واقعیت اینکه حوصله ام را سر برد .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
این آقا خبر ندارن که حقوق کارمندا توی این 6 سال حدود100 درصد و حقوق مدیران حدود 22 درصد افزایش پیدا کرده!! لذا حقوق برخی از زیر دستان بالاتر از حقوق برخی مدیران شده بود. بنظرم مصوبه بسیار درستی بود. ولی لازمه به معیشت کارکنان هم رسیدگی بشود.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
مدیران برای مدیران! این افزایش شامل حال معاونت توسعه هم میشود! واقعا تفاوت حقوق هیات علمی دانشگاه ازاد و دولتی که نشانه بی انصافی و بی عدالتی است اگر منابع مالی وجود دارد این تفاوت را برطرف کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار