دانشگاهی با کلاس‌های خالی و ادارات شلوغ / خدمات‌رسانی کاریکاتوری دانشگاه آزاد
گزارش|
کلاس‌های خالی و کتابخانه‌های سوت و کور و از آن طرف بخش اداری شلوغ و پرازدحام کنایه‌ای بزرگ و تلخ برای فرسودگی ساختار دانشگاه آزاد است.
تعداد نظرات: ۴
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
آقا اوضاع خیلی خرابتر از این حرفهاست. آموزشیار روی اعصاب همه است.
ابراهیم
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
باسلام من هم از پرسنل دانشگاه آزاد هستم با آوردن سیستم مسخره آموزشیار یک کار کوچکی حداقل یک ربع طول می‌کشه .فشار آلکی بر ما وارد شده باسیستم قبلی هر ۵دقیقه کار یک ارباب رجوع راه می‌افتاد.خدایش خسته شدیم .آقای طهرانچی میگه از بی عرضگی کارمنده که نمیتونه کار ارباب رجوع رو راه بیندازند نه سیستم آموزشیار
پدر بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
بله، درسته
بنده هم برای گرفتن یک امضا تسویه حساب مالی فرزندم که مریض شده بود، برای انصراف از دوره دکتری، دو ماه است در علوم تحقیقات سرگردانم.
بیان جزئیات مستند 49 بار مراجعه حضوری و نامه و تلفن و شرکت در جلسات مالی و... مقاله ای مستند، با ذکر جزئیات را میطلبد که، جهت اطلاع و چاره اندیشی بزرگان علمی کشور و برای حل بوروکراسی حاکم، بعد از خلاصی اداری از این مسیر غیر منطقی، ارائه خواهم داد.
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
سلام.لطفا به دانشگاه آزاد رسیدگی کنید،خیلی از دانشگاه های دولتی عقب تر هستش،ما برخلاف دانشگاه های دولتی،نه شورای صنفی داریم که مشکلات دانشجو رو پیگیری کنه و نه تشکل و انجمن علمی در دانشگاه،که باعث پایین آمدن سطح علمی دانشگاه آزاد میشود.
متاسفانه ساختار آموزشی و اداری دانشگاه آزاد،بشدت فرسوده است.
لطفا رسیدگی فرمایید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار