خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

آبشناس: روابط آمریکا با سایر کشور‌ها دچار چالش جدی است / مدیریت آمریکا در کرونا، کشورها را به سمت شرق سوق می‌دهد

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: طبیعتا اگر ایالات متحده بخواهد با این شرایط به روند اقدامات و تعاملات خود با جهان در مواجه با کرونا ادامه دهد کشور‌های زیادی از سیطره آمریکا خارج و به سمت شرق میل پیدا می‌کنند.
اخبار صفحه اصلی

پیام تبریک رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به محمد باقر قالیباف

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تبریک انتصاب محمد باقر قالیباف به سمت ریاست یازدهمین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:انتظار می‌رود با مدیریت حضرتعالی و همراهی نمایندگان محترم مردم در مجلس یازدهم روند تقویت بنیه دفاعی و تصویب و اصلاح قوانین مرتبط ماموریت خطیر نیروهای مسلح با اولویت و سرعت بالاتر از قبل مورد عنایت قرار گیرد.

روحانی انتخاب قالیباف به ریاست مجلس را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتخاب محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد که با تلاش مشترک و تعامل سازنده بین دولت و مجلس، شاهد هم‌افزایی بیشتر در ساماندهی امور کشور برای رفع مشکلات مردم، افزایش امید در جامعه و خدمت بیشتر به ملت بزرگ ایران باشیم.
گزارش دانشجو از پیامدهای قطع پخش ماهواره‌ای شبکه‌های برون مرزی؛

از قطع جهانی الکوثر و سحر چه کسانی سود می‌برند؟

چگونه ترکیه با ترک‌ست، مصر با نایل‌ست و سعودی با عرب‌ست دارای ماهواره‌اند اما كشورمان با وجود توانایی های بسیار در عرصه های صنعتی هنوز برای خرید یک ماهواره یا قراردادن آن در مدار هیچ اقدامی نکرده است.
در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی مقابله با کرونا:

روحانی: روند مقابله با بیماری در کشور قابل قبول است/ بازگشایی مساجد برای نماز جماعت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه گردش چرخ اقتصاد کشور با میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارتباط کاملی دارد، اظهارداشت: براساس گزارش‌هایی که از وضعیت شیوع بیماری در کشور و حتی دنیا داده می‌شود، همه باید نسبت به زندگی با این ویروس آماده باشند و سبک زندگی را به نوعی برای مقابله دائمی با این بیماری تعریف کنیم.
روايت دانشجويى |

آلونک‌هايى كه در حاشيه كرمانشاه بر روی زمین‌های قولنامه‌ای ساخته شد/ مردم قربانی دعوای اوقاف و شهرداری!

طی سال‌های اخیر اهالی يكى از مناطق حاشيه‌اى كرمانشاه که عمدتا فقیر هستند، بر روی زمین‌های خودشان که قولنامه‌ای از اوقاف تهیه کردند آلونک‌هایی ساختند؛ اما اختلاف شهرداری و اوقاف کار دستشان داد.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

پورابراهیمی: مجلس یازدهم دارای افراد فعال و کاربلد است / ارائه برنامه جامع فراکسیون انقلاب اسلامی تا اواخر خرداد

نماینده کرمان در مجلس تصریح کرد: در مجلس یازدهم نمایندگانی حضور دارند که به نوعی متخصص، کاربلد و با تجربه هستند که این امید دهنده به جامعه است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی